Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#31 11-3-2009 13:09:22

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Dzisiaj na Ale Kino ! miałam prawdziwą ucztę . Obejrzałam musical West Side Story , na pewno wiecie że z niego pochodzi utwór Somewhere który Josh wykonywał z Charlote Church .Piękny film o tragicznej miłości dwojga młodych ludzi pochodzących ze zwalczających siebie gangów . Jeżeli ktoś nie widział to gorąco polecam !!!!!Bardzo wzruszający

Offline

 

#32 21-3-2009 19:27:32

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Za późno o tym piszę, wiem:/ Ale sama dopiero się dowiedziałam...

Dzisiaj o 21:10 na TVN będzie "Sposób na teściową"
Pewnie wielu z Was już go widziało, ale np. ja mogłabym go oglądać kilka razy a i tak za każdym razem mam niezły ubaw Tak więc mam zamiar odprężyć się właśnie przy filmie po wkuwaniu do głowy zbędnych informacji, które mimo to muszę wkuć jeśli chcę zdać egzamin


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#33 31-5-2009 18:20:32

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Co myślicie o Domie nad Jeziorem? Leciał wczoraj na TVNie i dzięki temu przypomniałam sobie ten film. I wiecie co? Bardzo mi się podobał. Oryginalna historia, ale opowiedziana w taki sposób, że wcale nie wydaje się to niemożliwe. Ciekawy film, naprawdę.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#34 1-6-2009 15:11:10

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Oglądałam kiedyś. Podobał mi się. Bardzo oryginalny. I wszystko zakręcone.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#35 1-6-2009 17:24:14

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Dom nad jeziorem;D Coś dla mnie- Keanu Reeves to mój ulubiony aktor:D Mi się najbardziej podobał ten szklany dom:D Dawno nie oglądałam tego, ale wiem, że ze względu na Keanu kombinowałam sobie ten film;P Miły, jeśli można tak określić, ale historia oparta na bodajże japońskim scenariuszu;)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#36 7-6-2009 20:33:49

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

12 czerwca o 21:10 w TVP2 będzie można znów zobaczyć film "Był sobie mały chłopiec". Pamiętam, że jakiś czas temu był w TVP1 ale nie oglądałam w całości, zerkałam tylko fragmentami. Miałam i nadal mam jakąś blokadę przed Hugh'em Grantem więc do każdego filmu z nim podchodzę z rezerwą. Jednak ten film nawet mnie wciągał, ale oglądać do końca nie mogłam, bo moja rodzinka miała inne plany w kwestii "co oglądamy".

Pamiętam, jak Marta przekonywała mnie, żebym jednak zobaczyła, że mi się spodoba...że Grant nie taki straszny i że przeżyję xD Rady mam zamiar posłuchać i dokończyć to co zaczęłam już oglądać;]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#37 7-6-2009 21:49:07

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Był sobie chłopiec to naprawdę przyjemny film . Początkowo też byłam nastawiona do niego sceptycznie, bo Grant to (za przeproszeniem) taka dupa wołowa dla mnie. Ale film w sumie fajny i Hugh tam nie wkurza .

Offline

 

#38 7-6-2009 22:55:29

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Kalpana napisał:

Był sobie chłopiec to naprawdę przyjemny film . Początkowo też byłam nastawiona do niego sceptycznie, bo Grant to (za przeproszeniem) taka dupa wołowa dla mnie. Ale film w sumie fajny i Hugh tam nie wkurza .

Całkowicie się zgadzam! Hugh w tym filmie naprawdę w ogóle nie przeszkadza! Więc Aguń, możesz oglądać, polecam! Inteligentny humor przede wszystkim.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#39 7-6-2009 23:02:32

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Ja też za Hugh nie przepadam,ale film widziała i polecam


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#40 12-6-2009 15:26:10

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Nijaka napisał:

Co myślicie o Domie nad Jeziorem? Leciał wczoraj na TVNie i dzięki temu przypomniałam sobie ten film. I wiecie co? Bardzo mi się podobał. Oryginalna historia, ale opowiedziana w taki sposób, że wcale nie wydaje się to niemożliwe. Ciekawy film, naprawdę.

Dzis oglądałam. I juz zaliczam do moich najulubieńszych filmów Niesamowity, poruszający i zakręcony. Lubię takie. No i trzeba obejrzeć co najmniej 2 razy żeby zrozumieć

A "Był sobie chłopiec" chyba dzis leci,tak? Mam nadzieję ze znowu nie przegapię


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#41 12-6-2009 23:10:13

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Oglądałam 'był sobie chłopiec' i muszę powiedzieć, że podobał mi się! Naprawdę. I, może jestem naiwna, ale końcówka mnie zdziwiła. To przełamywanie się Willa i wygłupianie przed dzieciakami. No i bardzo podoba mi się ta relacja Will - Marcus. I generalnie, jestem na TAK dla tego filmu (:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#42 13-6-2009 17:16:49

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Ja też sobie obejrzałam wczoraj "Małego chłopca", a właściwie to dwóch, tyle, że jeden trochę taki już wyrośnięty xD
W trzech słowach: film był świetny! Nie żałuje ani trochę, wręcz powiem, że z miłą chęcią zobaczyłabym jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz itd ;] Uśmiałam się w niektórych momentach do łez choć sama historia do śmiechu nie skłaniała. Momenty wzruszenia też były. Nie myślałam, że kiedykolwiek to powiem, a jednak...podobał mi się Hugh Grant ;] Tak jak Marta powiedziała, w ogóle nie przeszkadzał, nawet powiedziałabym, że żaden inny aktor nie nadawałby się lepiej do tej roli jak właśnie Grant.

...i ta popisówka z gitarą na scenie była genialna. Również mnie tym zaskoczył, tak jak Ciebie Aniu (więc już dwie naiwne są). "Killing Me Softly" w jego wykonaniu pierwsza klasa Zwłaszcza kiedy zamknął oczy i dał się ponieść muzyce:) Nie wiedziałam już czy płakać czy śmiać się...

Film, który zapamiętam i do którego na pewno jeszcze wrócę


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#43 13-6-2009 19:00:35

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Agnetha napisał:

Ja też sobie obejrzałam wczoraj "Małego chłopca", a właściwie to dwóch, tyle, że jeden trochę taki już wyrośnięty xD
W trzech słowach: film był świetny! Nie żałuje ani trochę, wręcz powiem, że z miłą chęcią zobaczyłabym jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz itd ;] Uśmiałam się w niektórych momentach do łez choć sama historia do śmiechu nie skłaniała. Momenty wzruszenia też były. Nie myślałam, że kiedykolwiek to powiem, a jednak...podobał mi się Hugh Grant ;] Tak jak Marta powiedziała, w ogóle nie przeszkadzał, nawet powiedziałabym, że żaden inny aktor nie nadawałby się lepiej do tej roli jak właśnie Grant.

...i ta popisówka z gitarą na scenie była genialna. Również mnie tym zaskoczył, tak jak Ciebie Aniu (więc już dwie naiwne są). "Killing Me Softly" w jego wykonaniu pierwsza klasa Zwłaszcza kiedy zamknął oczy i dał się ponieść muzyce:) Nie wiedziałam już czy płakać czy śmiać się...

Film, który zapamiętam i do którego na pewno jeszcze wrócę

Cieszę się ogromnie Aguń, że spodobał Ci się film. Cieszę się również z tego, że poleciłam Ci właściwą rzecz. Ja też wczoraj trochę oglądałam. Też mi się bardzo podobała ta scena w szkole. Jak to mały chłopiec może zmień dorosłego człowieka. Czy ktoś zwrócił uwagę na głos Hugh w tym filmie? Uważam, że był bardzo seksowny...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#44 13-6-2009 19:50:44

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Jasne, że zwróciłam Właśnie o tym pisałam: PIERWSZA KLASA^^ Pierwszy raz słyszałam jak śpiewał;] No, ma facet głos^^ Działa na płeć piękną A wersja "Killing..." lepsza od oryginału xD


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#45 16-6-2009 20:04:38

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Wczoraj w TVP1 znów emitowano "Pearl Harbor" Puszczano późno, bo o 22:00 (film trwał do 1:00), ale wytrzymałam;] Z resztą jestem nocnym markiem więc nie miałam z tym większego problemu. Nie mogłam przepuścić tego filmu, po prostu nie mogłam. Oglądałam go już wiele razy, ale on nie nudzi mi się nigdy. Za każdym razem mam wrażenie jakbym oglądała go pierwszy raz. I co może śmieszne za każdym razem mam nadzieję, że ta historia zakończy się inaczej i że Danny (Josh Hartnett) jakimś cudem przeżyje. Wiem, że to nielogiczne, ale nic na to nie poradzę. A potem widzę, jak wynoszą jego trumnę z samolotu, widzę łzy jego najlepszego przyjaciela i ukochanej Rozkleiłam się totalnie, przez większość filmu starałam się powstrzymywać, ale na końcu już nie dałam rady, wybuchałam płaczem. Zwłaszcza jak słyszałam muzykę, którą tak dobrze znam, która tak kocham.

Wiem, że nawijałam Wam o tym już wiele razy, ale musiałam jeszcze raz. Wybaczcie


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora