Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 21-12-2008 18:29:37

 moniaak

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 13-12-2008
Posty: 14
Wiek: 18

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

a ja nie oglądałam ;(
co wy tak na tego Granta? )
January to nie jest ta, która w teledysku do "to where you are" wystąpiła?

Offline

 

#17 22-12-2008 09:27:21

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Nie, gdzieś podali że ona była w tym teledysku , ale to pomyłka .Co do przystojniaków to każdy ma inny gust w w Rodrigu głównie podoba mi się pięknie wyrzeżbione ciało ! Film mi się podobał bo jest zabawny i bardzo świąteczny a ja lubię takie filmy przed świętami . Co do różnicy wieku to uwierzcie mi że nie ma znaczenia gdy naprawdę się zakochacie . Mo mąż jest ode mnie dwa lata młodszy i nigdy nie czułam różnicy nawet na początku znajomości . A jak Josh jest nieśmiały to potrzebuje dziewczyny trochę bardziej od niego doświadczonej .

Offline

 

#18 22-12-2008 13:27:45

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Co do To Właśnie Miłość. Nie oglądałam go wczoraj, ale kiedyś widziałam. Pamiętam, że mi się podobał. Taki lekki. Plus Keira Knightley, którą lubię i Alan Rickman ze swoim głębokim głosem (oczywiście nie może się równać z naszym Joshem ). Czy ktoś zwrócił uwagę na jego głos? Naprawdę, może zawrócić w głowie, szczególnie gdy gra ciemne charaktery! A pomyśleć, że to "60-letni dziadek" (!!!).

W każdym bądź razie cieszę się Aguń, że w końcu zdecydowałaś się go obejrzeć i że Ci się spodobał.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#19 22-12-2008 19:20:49

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Ja też polubiłam Keirę:) Nie będę ukrywać, że głównie z powodu roli w "Dumie i uprzedzeniu" Spodobała mi się na tyle, że i ją umieściłam na jednym z moich portretów ołówkowych^^ A poza tym lubię jej głos... A w "To właśnie miłość" nie tak szybko ją poznałam (na wielu zdjęciach które widziałam,wyglądała bardzo różnie), i to właśnie jej głos uświadomił mi, że to właśnie ona:).

...i oczywiście zwróciłam uwagę na Alana Rickmana:D ...i jego głos głęboki jak studnia^^ Wcześniej widziałam go w "Rozważnej i romantycznej", jednak tam akurat ciemnym charakterem nie był, choć był piekielnie tajemniczy...




W Wigilię na TVP Kultura o godz. 20:00 będzie można obejrzeć "Amelię", film tak uwielbiany przez Josha:D Jest on dość specyficzny, tak samo jak specyficzne jest poczucie humoru Josha:D
Tak więc jeśli ktoś znajdzie czas w tym świątecznym dniu i będzie miał chęć i przede wszystkim kanał TVP Kultura to polecam gorąco:)

Ostatnio edytowany przez Agnetha (22-12-2008 20:07:59)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#20 23-12-2008 16:19:21

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Kochani. Włączamy telewizor 25 grudnia na TVN o godzinie 10:40. Obejrzymy sobie ładny film animowany jakim jest Ekspres Polarny oraz, co najważniejsze, posłuchamy sobie na koniec Josha, jeśli oczywiście nie utną napisów.

Ja rok temu oglądałam już ten film, byłam ciekawa co to w ogóle jest. No i oczywiście ze względu na Josha. Mi się bardzo podobał, piękna bajka z przesłaniem. Gorąco polecam! W te Święta też chętnie obejrzę.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#21 23-12-2008 17:48:01

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

też oglądałam rok temu, ale wtedy nie znałam jeszcze Josha...
i w tym roku równiez obejrzę (juz zarezerwowałam telewizor) bo bardzo mi się podobała ta bajeczka


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#22 23-12-2008 18:28:26

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Agnieszka , a wiesz dlaczego Josh lubi Amelię ? Na pewno obejrzę, jakoś nie miałam dotąd okazji

Offline

 

#23 23-12-2008 21:20:49

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Ekspres Polarny miecie.  Muszę powiedzieć, że na początku ta bajka nie przypadła mi do gustu. A potem obejrzałam ją jeszcze raz i mi się spodobała. I kolejny. I kolejny. Teraz jestem jej fanką. Ma super przesłanie.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#24 23-12-2008 22:19:54

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Ubiegłaś mnie Martuś z tym Expresem polarnym^^ Jasne, ze będę oglądać, miałam takie plany już od dawna by obejrzeć w Święta film na komputerze, ale skoro telewizja znów emituje to obejrzę tam:) ...i oczywiście napisy najważniejsze^^...i nie mogą uciąć w żadnym wypadku, nie pozwalam! Dam cynk znajomym żeby też obejrzeli, a przynajmniej napisy:D


dorotea napisał:

Agnieszka , a wiesz dlaczego Josh lubi Amelię ?

Mogę się tylko domyślać...Amelia to nietypowa dziewczyna...marzycielka...a przede wszystkim altruistka, chce pomagać wszystkim ludziom, spełniać ich marzenia:)
Czyż więc niepodobna trochę do Josha?
...nie będę Ci zdradzać szczegółów filmu, zobaczysz sama:D
...no, mogę jeszcze powiedzieć, że piękna muzyka jest w tym filmie...i to dosłownie od pierwszych sekund:) Ale o tym już kiedyś mówiłam..

Chcę jeszcze nawiązać do January...Nie przypuszczałam nawet, że tak szybko będziemy mogły zobaczyć ją jeszcze raz na ekranie:) Otóż 27 grudnia w TVP1 o godz. 20:15 będzie "Dirty Dancing II", w którym to właśnie January gra jakąś Eve. Nigdy jakoś mnie nie kusiło by ten film obejrzeć, ale teraz mam motywację^^


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#25 23-12-2008 23:01:18

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Co do January. Z Jej filmografii w Wiki: "2004 Love's Enduring Promise jako Missie"
Oglądałyście może którykolwiek z tych filmów? Jest: Love's Enduring Promise, Love's Long Journey, Love Comes Softly i jeszcze jedna część, której nie pamiętam. Ogólnie jest ich siedem? Sześć? Ale ja oglądałam cztery pierwsze. I to też w USA, u cioci, z którą lubimy takie miłościowe filmy. Są to filmy o dzikim zachodzie i miłości między pokoleniami. Najpierw pierwsze, potem dziecko tej pary, potem rodzina tej dziewczynki, potem dziecko tamtej pary i tak dalej. Jest jeden naprawdę uroczy aktor (: January Jones grała w jednej części, w "Promise" i muszę stwierdzić, że była to najgorsza Missie. Ale nie była to nawet wina aktorstwa Styczyczenki (Boże, co za imię?), tylko jej urody. Jest zbyt sliczna, zbyt urocza, piękna, ma taka trochę elegancką urodę. Missie była dziewczynką zachodu, nie bojącą się łazić po drzewach czy doić krowy, zabijać kurczaki i budować domki dla ptaków. January jest zbyt delikatna i widać, że nie potrafiła wczuć się w rolę chłopczycy - była wciąż za kobieca.
Za to Erin Cottrell jest świetną Missie. Najlepszą i idealną. Producenci też to zauważyli, bo potem gra już tylko ona (znalazłam kolejne tytuły): Love's Abiding Joy, Love's Unending Legacy, Love's Unfolding Dream i, nagrywane aktualnie, Love Takes Wing.
A tu ten słodziak, o którym wspominałam. http://www.imdb.com/name/nm1397297/      Logan Bartholomew.
O, wiecie co? On grał też "Football Guy'a" w American Wedding, tam, gdzie, jak wiemy, January też grała. Zaraz po tym nakręcono "Love's Enduring Promise". Myślicie, że to przypadek? (:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#26 25-12-2008 15:10:55

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

I jak, oglądałyście Ekspres Polarny? Słyszałyście Josha? ^^


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#27 25-12-2008 15:27:43

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Oglądałam Ekspres kiedy oglądałam ten film rok temu, nie znałam jeszcze Josha i nie zwracałam uwagi na ścieżkę dźwiękową aż tak bardzo(bo ogolnie to zawsze zwracam uwagę na to co leci w tle). Teraz jednak co jakiś czas słyszałam Believe i jakoś tak mi się cieplej na sercu robiło Można powiedzieć ze oglądałam ten film a Josh mi jakby towarzyszył No i w końcu zaśpiewał, i nawet wypatrzyłam Jego nazwisko w napisach końcowych (specjalnie czekałam do końca napisów). Ogólnie bajka bardzo mi się podobała, bo lubię takie magiczne opowieści


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#28 25-12-2008 17:45:12

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Ja też oglądałam Ekspres. Specjalnie nastawiłam sobie budzik, żeby nie przegapić i lojalnie siedziałam nawet na reklamach. Ach. Ta bajka mnie zachwyca za każdym razem, kiedy ją oglądam, coraz bardziej. Serio. Jest taka.. mądra, ma tyle przesłań, jest metaforyczna i uczy sporo. I jest taka świąteczna. Podoba mi się ^^ A Tom Hanks miecie XD I w ogóle, słyszałam często głowny temat z Believe. I, oczywiście, czekałam na napisy, były i był Josh. Na końcu, tak jak Leia, wypatrywałam Jego imienia. I bylo. Faaaajnie ^^ Dobry poranek.

EDIT:

Oglądaliście film "Pamiętnik"? Na podstawie mojej ukochanej książki mojego ukochanego Sparksa? Bardzo lubie jego książki, a i film przypadł mi do gusty. Co prawda, sporo rzeczy mi nie pasowało, ale i tak jestem na tak. Oglądaliście może?

Ostatnio edytowany przez Nijaka (25-12-2008 17:47:47)


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#29 25-12-2008 17:45:23

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Ja też oglądałam:D i o dziwo razem z moim braciszkiem^^ Jak się dowiedział, ze mam zamiar oglądać bajkę to tylko parsknął śmiechem! Ale w końcu wyszło tak, że sam się wciągnął i oglądał ze mną do końca:lol:

To piękny film, a kiedy tylko słyszałam motyw "Believe" wzruszałam się strasznie i dośpiewywałam sobie słowa Josha:)
...i to zakończenie...jakże prawdziwe... Kiedy byłam dzieckiem zupełnie inaczej odczuwałam Święta, przeżywałam je bardziej...a teraz jest już zupełnie inaczej, czasem zdarza się, że i ja "nie słyszę tego dzwoneczka od sań Mikołaja"...

...i jak zwykle najbardziej przeżyłam napisy końcowe^^ Szkoda tylko, że Josh tak krótko śpiewał...
Tak jak Ty, Leia wyszukałam jego nazwisko spośród innych napisów i dumnie pokazałam bratu:dumny:


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#30 15-1-2009 19:04:46

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Odświeżam wątek.

Niedawno na TVP1 leciał film pt. Był Sobie Chłopiec. Akurat mniej więcej w tym samym czasie leciał na innym programie Don Juan DeMarco z Johnnym Deppem. Oczywiście zapragnęłam zobaczyć ten drugi film. Poza tym dostał 4 gwiazdki na 5, więc byłam jak najlepszej myśli. Akurat moja mama zechciała oglądać ten pierwszy film. A że zaczynał się godzinę wcześniej, zaczęłam go oglądać z mamą. I dokończyłam nie przełączając już na Don Juana.

Naprawdę bardzo miło się oglądało. Humor w filmie był niezwykle inteligentny, zupełnie niepodobny do niektórych głupich komedyjek amerykańskich. Poza tym nie musiałam oglądać kolejnego happy endu z piękną aktorką i przystojnym aktorem. Wątek oryginalny - realistyczna historia z naturalnymi aktorkami bez zbędnego makijażu aby być piękniejszym. Plus Hugh Grant w obsadzie, który naprawdę mnie pozytywnie zaskoczył. Tak wiem, że Aga nie lubi tego aktora. Powiem szczerze, że chociaż ja do niego nic nie mam, też jakoś zbytnio za nim nie przepadam. Ale w tym filmie bardzo mi się podobał. Po pierwsze, wyglądał inaczej niż go pamiętam. Może dlatego, że jest to film z 2002 roku. Szkoda, bo miałam nadzieję, że on tak wygląda obecnie.

Polecam film! Nawet Adze, mimo Hugh. xD Grał ciekawy charakter. Film lekki, naprawdę fajnie się go ogląda. Można się pośmiać i przy okazji nie zgłupieć jak to się dzieje np. przy filmie Maska.

Zwiastun dla zainteresowanych.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora