Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 23-7-2008 18:48:08

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Macie jakieś propozycje na wieczory?? Ulubiony film na DVD, a może wiecie czy coś fajnego w najbliższych dniach w TV?? piszcie;)
Ja póki co na niedzielę polecam CSI Miami POLSAT godz 20.00 i Dr. House TVP2 pon, wt, śr ok godz. 20.00


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

#2 31-7-2008 23:34:06

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

ok na PIATEK polecam na TVN ok 20.00 Dzien zaglday z Morganem Freemanem i Elijahem Woode, a nastepnie TVP1 ok 21.30(?) Rocky 4 ze Stalonem
SOBOTA: Upior w operze TVN ok 21.10
NIEDZIELA Za szybcy za wscielki TVP2 ok 20.50 i o 20.00 POLSAT CSI Miami


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

#3 18-8-2008 19:34:55

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Wiem, ze zbyt późno to mówię, ale sama dopiero dowiedziałam się przed chwilą...
Dziś na TVP ! o godz. 20.25 będzie film "Bandyta". Nigdy go nie oglądałam i nie mam żadnej pewności czy mi się on spodoba...już po samym tytule pewnie nie miałabym ochoty go oglądać, ale...jest jeden najważniejszy argument przemawiający za tym, żeby jednak go obejrzeć - muzyka! Kompozytorem jest Michał Lorenc - mój ulubiony kompozytor:D
Dlatego film obejrzę:) Was nie będę zachęcać bo nie wiem czy do końca jest do czego,ale...jeśli jednak ktoś jest zainteresowany, to dziś godz.20.25!

A to jeszcze taki krótki opis filmu:
Brute, przestępca i recydywista, zostaje zesłany w ramach resocjalizacji do pracy w szpitalu dla sierot w Rumunii. Bliski kontakt z ciężko skrzywdzonymi przez los dziećmi staje się dla niego początkiem wewnętrznej odnowy. W potworze rodzi się człowiek. Wkrótce odkrywa, że wybrane dzieci są sprzedawane na Zachód. Uzyskane w ten sposób pieniądze rzekomo mają zapewnić godziwą egzystencję pozostałym pensjonariuszom szpitala. W rzeczywistości jednak służą znacznie mniej szlachetnym celom. Brute chce rozprawić się ze złem, które drąży szpital.


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#4 19-8-2008 15:11:50

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#5 19-8-2008 15:27:10

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Rzeczywiście, piękna muzyka! A końcówka najlepsza - zupełnie jak w Zorbie xD Filmu nie oglądałam, bo akurat oglądałam Romeo i Julię. Ale widzę, że film był kiepski tak więc dobrze, że nie obejrzałam. A muzykę i tak usłyszałam. Włączam sobie ją jeszcze raz! ^^


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#6 15-10-2008 20:08:55

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

W ten piątek w TVN o godz. 20:00 będzie "Troja"! Tym razem chyba obejrzę, chyba że naprawdę mi się nie spodoba to już trudno... ale mam pytanie: czy utwór Josha pojawia się tylko na końcu filmu jak to zazwyczaj bywa? czy może na początku, a może w środku też?


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#7 15-10-2008 20:41:23

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Aby usłyszeć głos Josha, to musisz poczekać na napisy końcowe W czasie filmu to leci sama melodia. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale nawet pojawia się ona dopiero na koniec filmu podczas śmierci Achillesa. Ale film wart zobaczenia. Bo jest całkiem fajny. Ten boski Brad! Ale Orlando to totalna pomyłka...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#8 16-10-2008 13:20:52

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Tak też podejrzewałam, że będzie tylko na końcu...pytałam tylko tak na wszelki wypadek:)
Oglądać na pewną zacznę, zobaczymy jak będzie....a najlepsze jest to, że kiedy ostatnio puszczali "Troję" w TVN, w tym samym czasie na TVP1 oglądałam "Helenę Trojańską"! Oglądałam bo brat oglądał! Gdybym wtedy uparła się na "Troję" miałabym to szczęście zetknąć się z Joshem wcześniej! A tak to lipa:|

Marta, boski avatar:applause:


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#9 16-10-2008 17:18:14

 Naborg

Gość z zewnątrz

8199935
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 9-8-2008
Posty: 50
Ulubiona piosenka Josha: In her eyes / Per te
Wiek: 18
Imię: Mariusz

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Super
Cieszę się, że w ten piątek będzie "Troja". Strasznie mi się ten film podoba. Chyba już po prostu lubię te klimaty (Troja, Gladiator, 300 i wszystko związane z Imperium i z Grekami ). Film na prawdę wart obejrzenia.

P.S a ta muzyka ach...


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Offline

 

#10 16-10-2008 21:44:35

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Ostatnio, po naszych dyskusjach na jej temat, poszukiwałam Troi w domu - miałam ją kiedyś na jakiejś niepozornej płytce... Ale nie moglam znaleźć i byłam niepocieszona. I wtedy hop, Troja pojawia się w TVN. Nie wiem, czy wrócę do domu na tyle wcześnie, żeby ją obejrzeć xd


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#11 19-12-2008 17:11:48

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Jutro na TVP1 o godz. 20:15 będzie "To właśnie miłość"
Pamiętam jak Ola zachwalała, a ja byłam sceptyczna ze względu na Granta...i pewnie sama nie ściągałabym filmu, ale skoro już leci w TV to czemu nie obejrzeć^^

Może jakoś przeżyje tego Granta, a jeśli nie będę w stanie to najwyżej wyłączę;p


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#12 19-12-2008 17:53:32

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Ten film jest super mam go na dvd i to nie ze względu na Granta ,ale na muzykę min Dido HERE WITH ME .Jest tam tez taki młody aktor Rodrigo Santoro super przystojniak i o ile wiem gra tam też była dziewczyna Josha January Jones , trzeba koniecznie ją obejrzec

Offline

 

#13 19-12-2008 18:01:35

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Cooooooooo? January tak gra?!!!! Taki argument w zupełności wystarczy żeby film obejrzeć^^
A niech sobie tam gra ten Grant, teraz to już mnie to nie obchodzi^^
W takim razie już nie mogę się doczekać jutra:D


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#14 19-12-2008 18:22:34

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Ma bardzo małą rolę , jeden Anglik pojedzie do Ameryki podrywać panienki i w barze pozna chyba cztery laski . Jedną z nich ma być January .

Offline

 

#15 20-12-2008 11:46:28

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Co w TV? Propozycje filmowe na wieczorki :)

Szkoda, że tylko małą...ale to nic, i tak obejrzę^^


Wczoraj po raz pierwszy obejrzałam w całości "Pearl Harbor". Przez długi czas unikałam tego filmu, głównie dlatego, że zawsze trafiałam na momenty dość drastyczne...Ale przemogłam się wreszcie...i nie żałuję:) Żałuje tylko, że zabrałam się za film tak późno:(

Za filmami wojennymi nie przepadałam szczególnie, ale w Pearl Harbor jest to coś, co wciągnęło mnie bardzo i przekonałam się do niego w 100%. Główną moją motywacją żeby go obejrzeć była muzyka, Hansa Zimmera oczywiście:) Kiedy jej słuchałam wzruszałam się bardzo...

Mówiłam już kiedyś, ze to ulubiony film mojego brata, jednak dla niego liczyły się tylko sceny bitewne, walki powietrzne itp. A ja zauważam w tym filmie coś jeszcze...Przecież to nie tylko film o wojnie, to również film o miłości, o odwadze, poświęceniu za kraj, o wielkiej przyjaźni...

Kto oglądał ten wie o czym mówię...W momencie kiedy piloci wracali z wojny po prostu nie wytrzymałam, rozryczałam się jak nigdy...Jeszcze ta muzyka to wszystko spotęgowała...

Nie można też nie wspomnieć o samych aktorach...szczerze mówiąc to specjalnie nie mam pamięci do nazwisk an nawet do twarzy, dlatego kompletnie nie byłam świadoma kto gra tych niesamowicie przystojnych pilotów!

Dopiero na końcu filmu zobaczyłam, że Kapitan Rafe McCawley (który najbardziej wpadł mi w oko^^mimo że to blondyn) to Ben Affleck! Ten sam, który brał udział w akcji Jimmego Kimmela razem z Joshem!

A do tego jeszcze jeden miły akcent: drugi główny bohater, Kapitan Danny Walker to w rzeczywistości Josh Hartnett! Chodzi mi o to, że to JOSH! Na to imię reaguje od jakiegoś czasu bardzo emocjonalnie^^ A to imię raczej nie należy do zbyt popularnych (przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie), dlatego kiedy już mam okazję je usłyszeć to bardzo się cieszę:D


I znów tym sposobem Josh był blisko:rolleyes:



Edit:
Tak więc film obejrzałam i gdyby określić go w dwóch słowach: strasznie zakręcony!
Czekałam na January...i się doczekałam, ale rzeczywiście ta jej rólka malutka, dosłownie "tyci-tyci"^^
Jednak zdążyłam jej się przyjrzeć...i muszę przyznać, ze nic dziwnego, że Josh zwrócił na nią uwagę:) To w końcu piękna dziewczyna:) I widać, że płynie w Joshu słowiańska krew:D Bo woli blondynki^^ (w takim razie ja nie miałabym szans:P). Trudno po tych dosłownie kilku minutach powiedzieć o January coś więcej, może obejrzę kiedyś jeszcze jakiś inny film w którym grała, wtedy przyjrzę jej się bardziej:)
A tak swoją drogą to wciąż zastanawiam się dlaczego Josh związał się z dziewczyną starszą od niego...Może się obruszycie mówiąc, że w miłości wiek nie ma znaczenia...ale ja jednak w tej kwestii jestem dość staroświecka, bo nie wyobrażam sobie by mój chłopak miał być młodszy ode mnie...

A wracając do filmu...nie żałuje, ze obejrzałam:) uśmiałam się po pachy:D ...i nawet Hugh Grant nie był taki straszny^^
Obejrzałam sobie Dorota tego przystojniaka, mówię o Rodrigo Santoro...ale coś mi w nim nie grało, nie jest w moim typie (mimo że brunet^^). Za to Andrew Lincoln niczego sobie:D Aż mi się go szkoda zrobiło w tym filmie...

Ostatnio edytowany przez Agnetha (21-12-2008 14:12:19)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora