Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

Zasady Forum

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować

1. Rejestracja na forum równa się akceptacji obowiązujących na nim zasad.

2. Każdy użytkownik powinien posiadać tylko jedno konto, ponadto:
a) zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dn. 18.07.2002, Dz.U. 144 poz. 1204 użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie ofert i wszelkiego rodzaju informacji wysyłanych przez www.joshgroban.pun.pl na swój adres elektroniczny;
b) użytkownik może wnioskować o usunięcie konta, ale nie napisanych przez siebie postów, ponieważ są one często elementem składowym ankiet/dyskusji/głosowań;
c) na poparty przekonującymi argumentami wniosek użytkownika administrator i moderatorzy mogą zmienić nazwę istniejącego konta na inną, pod warunkiem że nie została ona wcześniej zajęta.

3. Zabrania się zamieszczania na forum — zarówno w postach, jak i wiadomościach prywatnych — treści niezgodnych z prawem oraz spamu.

4. Na forum obowiązuje język polski, w związku z czym:
a) każdy użytkownik powinien dbać o poprawność i czytelność swoich wiadomości, unikać błędów ortograficznych i interpunkcyjnych;
b) w postach oraz nazwach wątków wymagane są polskie znaki diakrytyczne oraz zdania rozpoczynane dużą literą.

5. W nazwie wątku należy zawrzeć całą istotę wysyłanych informacji, gdyż ułatwia to wyszukiwanie. Niedozwolone są takie nazwy, jak: "Pomocy", "Problem" czy "Pytanie".

6. Wszystkie komentarze niezwiązane bezpośrednio z dyskusją należy wysyłać wiadomością prywatną. Jeśli w danym wątku wyniknie odbiegająca od głównego tematu dyskusja angażująca więcej niż dwóch użytkowników, zaleca się stworzenie dla niej nowego wątku.

7. Dublowanie tematów, wypowiadanie się w nieodpowiednich wątkach i nagminne offtopowanie są zabronione.

8. Zamieszczane posty powinny być kulturalne.

9. Użytkownik zobowiązany jest do wykonania czynności wymienionych w upomnieniu lub poleceń moderatora tj. poprawienia nazwy, treści wątku, linków, załączników itp.

10. Moderator ma prawo usunąć wiadomość lub przenieść ją do innego działu, jeżeli stwierdzi, że obniża ona ogólny poziom forum lub została napisana w sposób niezrozumiały. Nie istnieje obowiązek poinformowania o tych działaniach użytkownika.

11. Użytkownik zobowiązany jest dbać o estetykę forum. Nie należy:
a) wklejać jednakowych postów/tematów w różnych działach forum;
b) zamieszczać postów niewnoszących nic do dyskusji;
c) nadużywać klawisza Caps Lock oraz uśmieszków;
d) odpowiadać na własne posty (do tego służy opcja "Edytuj"), chyba że istnieje uzasadniona potrzeba odświeżenia wątku;
e) używać grafik w podpisach.

12. Pytania odnośnie do forum należy zamieszczać w odpowiednim dziale bądź kierować bezpośrednio do administratora i moderatorów.

13. Złamanie któregokolwiek punktu regulaminu podlega odpowiednim karom w zależności od rangi wykroczenia.

14. Administrator i moderatorzy mają prawo rozdawać ostrzeżenia, a w uzasadnionych przypadkach także banować użytkowników.

15. W kwestiach nieregulowanych przez powyższe zasady należy kierować się netykietą.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora