Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#46 4-2-2009 19:42:38

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Ulubiony utwór

dorotea napisał:

Uwielbiam ten jego sposób śpiewania . Można się całkowicie zatracić i zapomnieć o całym świecie !!

W ogóle przy muzyce Josha, jak przy niewielu innych artystach, mogę zapomnieć o świecie. Wiecie co? Jestem bardzo ruchliwą osobą i siedzenie w miejscu za długo mnie denerwuje, chyba, że z książką w ręku. No i do tego doszło jeszcze jedno chyba: chyba, że z Joshem. Mogłabym godzinami leżeć, z zamkniętymi oczami i tylko go słuchać i przenosić się w te piosenki. Bo w Josha utwory naprawdę można się przenieść.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#47 19-3-2009 16:31:36

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ulubiony utwór

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#48 19-3-2009 17:05:42

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Ulubiony utwór

Cudownie razem brzmią !!!! Charlotte to przykład szybkiej kariery w bardzo młodym wieku , która nie wyszła jej na dobre . Ogladałam program o jej zyciu , niestety nie cały a może mówili coś o Joshu i dowiedziałam się ,ze jej kariera się załamała . Zaczęła się skłaniać bardziej ku pop , coś jak Britney Spears i to jej zaszkodziło . Zaszła w ciąże i przerwała karierę ,ale podobno ma zamiar powrócic .Szkoda bo jej głos jest przepiękny i  masz raje Agnieszka bardzo pasuje do Josha .

Offline

 

#49 19-3-2009 17:09:10

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ulubiony utwór

dorotea napisał:

Zaczęła się skłaniać bardziej ku pop , coś jak Britney Spears i to jej zaszkodziło.

Mam nadzieję, że Josha to nie spotka! A co do piosenki. Mi również podoba się ta wersja. Z resztą ta jest na płycie Josha...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#50 19-3-2009 18:45:15

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Ulubiony utwór

A ja ostatnio zachwycam się piosenką "La Tua Semplicita"... Jak dla mnie jest to najpiękniejszy duet Josha i Placido Domingo!Nie mogę przestać jej słuchać!!! Coś pięknego!

http://www.youtube.com/watch?v=eNoS4dc9 … re=related

Co do piosenki "Prayer" to ja uwielbiam ją w wykonaniu Josha i Andrei!!! Oczywiście z Charlotte też mi sie podoba,ale jak słyszę dwa najpiękniejsze głosy,Josha i Andrei w tej piosence to aż mnie ciary przechodzą!

http://www.youtube.com/watch?v=ev_rPhuu … re=related

Ostatnio edytowany przez fanka Josha (19-3-2009 18:55:39)


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#51 22-3-2009 12:40:06

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Ulubiony utwór

och tak, Josh i Andrea...genialnie i cudownie...

Ja za to na okrągło słucham "Canto Alla Vita". To jak instrumenty zaczynają grać, powoli jeden po drugim, jak zaczyna śpiewać Josh....to jakaś magia, mogłabym tego słuchać cały czas...

http://www.youtube.com/watch?v=5LRNDIO5Fvo


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#52 24-5-2009 22:36:32

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Ulubiony utwór

Jeśli o mnie chodzi, to mam taką grupkę ulubionych piosenek, których hierarchia zmienia się przynajmniej raz na tydzień .
Są to: You Are Loved (Don't Give Up), February Song, In Her Eyes, Pearls z Angelique Kidjo, Oceano (chyba najwięcej razy przesłuchana), Si Volvieras A Mi, Per Te, All'improvviso Amore, Never Let Go, To Where You Are, Alejate, Canto Alla Vita, Un Amore Per Sempre (na dzień dzisiejszy ulubiona ), Mi Morena, Remember (najbardziej wersja z 'Live at the Greek', za studyjnym nagraniem nie przepadam) no i to chyba wszystko . Ale jak mówię: zmienia się to wszystko z tygodnia na tydzień, bo co jakiś czas przekonuję się do innej piosenki.

Offline

 

#53 24-5-2009 22:51:29

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Ulubiony utwór

Oo jeszcze tu nie spamowałam
no to moim ukochanym utworem bez wątpienia jest i będzie Alla Luce del Sole, w szczególności wykonanie z `David Foster & Friends` o to właśnie , później na równi Oceano, All`improvviso amore, La tua semplicita, Machine,L`ultima notte, Thankful i Awake. Dużym sentymentem darzę You are loved(1 angielski utwór, który mi się spodobał), uwielbiam Jego wykonanie Schubertowskiego Ave Maria(moim zdaniem najpiękniejsze Ave Maria, jakie kiedykolwiek ktoś napisał). Bardzo lubię Hymne a l`amour, z racji tego, że francuski (ah ten akcent )

Na dobrą sprawę prościej by było wypisać, które utwory przemawiają do mnie mniej, bo każdy utwór Josha ma w sobie to coś, by się podobać. I tak jak poprzedniczka napisała - zależy od chwili - czasem wolę 1 utwór, czasem inny...


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#54 24-7-2009 20:32:51

 Julianna

Zarażony Dżospą

1165244
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-7-2009
Posty: 103
Wiek: 22

Re: Ulubiony utwór

Ja jakoś nie mogę się zdecydować, który utwór Josha lubię najbardziej. Wszystko zależy od mojego nastroju. Ale zawsze na czele mojej listy ulubionych utworów są "To where you are", "Awake", "You're still you", "You raise me up", "All improvviso amore", "Oceano", "Per te", "Remember when it rained"- w przypadkowej kolejności. A ostatnio wsłuchuję się w "Alla luce del Sole". I w zasadzie cały czas odkrywam coś nowego w jego utworach i ciężko mi się zdecydować na kilka ulubionych, czy co gorsza jeden

Offline

 

#55 25-7-2009 18:19:28

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Ulubiony utwór

ooo widzę, że podobne utwory i to samo miasto


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#56 25-7-2009 18:32:33

 Julianna

Zarażony Dżospą

1165244
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-7-2009
Posty: 103
Wiek: 22

Re: Ulubiony utwór

laure napisał:

ooo widzę, że podobne utwory i to samo miasto

Też Wrocław? Jak miło
A co do ulubionych utworów, to tak popatrzyłam na te, które wypisałam i stwierdziłam, że to połowa listy Jakoś nie mogę się zdecydować, który lubię najbardziej, bo każdy kojarzy mi się z czymś innym, w zależności od nastroju, pory dnia czy roku
Dzisiaj na przykład posłuchałam "February song" (nie słuchałam jej od jakiegoś czasu) i ta piosenka tak bardzo kojarzy mi się z moją przyjaciółką, która zmarła w zeszłym roku, że aż pociekły mi łzy...

Offline

 

#57 7-9-2009 22:10:23

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Ulubiony utwór

Nijaka napisał:

Wiecie, co ostatnio odkryłam? Że słuchając piosenek Josha wciąż i wciąż, zawszze mnie któraś zachwyci czymś nowym, zawsze zaskoczy. I to jest piękne. Znam je na pamięć, a jednak nadal mnie zachwycają.

zgadzam się w całej rozciągłości... wszystkie utwory są niepowtarzalne i wzruszające.. a właściwie wykonanie tych utworów... u mnie jak w kalejdoskopie... co jakiś czas omdlewam niemalże przy innym utworze (przy wielu po raz enty ).. w tej chwili jest to Let Me Fall odkryte na nowo...


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#58 7-9-2009 22:45:24

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Ulubiony utwór

o tak, Josh jest niepowtarzalny, słuchasz piosenkę po raz enty, myślisz, że znasz każdą nutkę, osadzenie w rytmie, kiedy wchodzą poszczególne instrumenty, jak śpiewa Josh, jego rozwijanie głosu w piosence, a wsłuchasz się w piosenkę i znajdziesz coś nowego...

ja ostatnio porzuciłam Alla Luce Del Sole, Oceano,All`improvviso amore i Machine na rzecz Mai, February song, L`ultima notte i Si volvieras a mi (nadal nie znoszę hiszpańskiego ^^ )


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#59 8-9-2009 19:57:00

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Ulubiony utwór

laure napisał:

ja ostatnio porzuciłam Alla Luce Del Sole, Oceano,All`improvviso amore i Machine na rzecz Mai, February song, L`ultima notte i Si volvieras a mi (nadal nie znoszę hiszpańskiego ^^ )

Kasiu,myślę,że jak tak będziesz sie intensywnie wsłuchiwać w "Si volvieras a mi" to z pewnością polubisz hiszpański Choćby dla tej piosenki Ja ją uwielbiam!!!


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#60 23-10-2009 13:15:08

 violino

Zarażony Dżospą

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 136

Re: Ulubiony utwór

Od przedwczoraj: "Remember when it rained" - ciarki mnie przechodzą jak się wydziera pod koniec, po prostu obłęd:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora