Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#91 15-12-2012 17:48:29

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Ulubiony utwór

Rozwija się. Szuka! Nie wydaje mi się, żeby cała płyta miała klimat podobny do Brave. To jest tak zaskakująca odmiana i o dziwo genialna (o dziwo w znaczeniu, że jak się czasem coś na siłę chce zmienić to często wychodzi nie najlepiej). No ale to Josh.. Wiadomo Ja jestem na nowo w nim zakochana dzięki Brave. Ten utwór ma przekaz jak zawsze ale też ma moc, ma siłę. Jakby zdawał się mówić: hej to ja! Josh Groban! rozwijam się! nie stoję w miejscu! nie odcinam kuponów! nie smęcę!!! ja wam teraz pokażę Tak pozytywnie mnie chwyciła za serce Ja nigdy nie klasyfikowałam utworów Josha na jego i nie jego. On w każdy cover wkłada tyle serducha, że utwór staje się po prostu jego i koniec! Chyba najlepszy przykład według mojej subiektywnej oceny to Imagine. A ponieważ nie rozróżniam utworów na Joshowe i pożyczone to nie umiem powiedzieć czy to jest najlepszy utwór. Na całe szczęście nie muszę wybierać jednego i z tym jednym udać się na bezludną wyspę


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#92 16-12-2012 13:41:05

 Waniliowa

Gość z zewnątrz

1112049
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 25-10-2011
Posty: 25
Wiek: 24
Imię: Edyta
Od kiedy słucham Josha: Minimum od 6 lat :).

Re: Ulubiony utwór

Ja trochę z dystansem podeszłam do nowej piosenki Josha, bo pamiętam, ile czasu mi zajęło przekonanie się do utworów z "Illuminations". Włączyłam raz, nie wsłuchałam się do końca,  siostra się pyta: "I jak?", a ja " Średnio, ma lepsze piosenki". Potem włączyłam jeszcze raz, na spokojnie wsłuchałam się w piosenkę  i poczułam się jak zdrajca . Przecież ta piosenka jest rewelacyjna! Ja nie wiem, skąd to mylne pierwsze wrażenie. Ta energia, melodia, głos Josha - aż się człowiekowi chce żyć! Jakby na te niecałe 4 minuty wiosna zawitała w pokoju . Czasem spotykam się z tym, że jak włączam płytę Josha, to ludzie mówią: "Ale smęty, co to za pogrzebowe utwory", co oczywiście jest mocno krzywdzące . Jedno jest pewne - przy tej piosence tego nie powiedzą .


"And it’s no one’s fault
There’s no black and white"

Offline

 

#93 21-1-2014 22:10:50

 Kredka85

Gość z zewnątrz

Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 21-1-2014
Posty: 1
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Od kiedy słucham Josha: od 2012 roku - codziennie :)

Re: Ulubiony utwór

Jeśli chodzi o mnie, moją najulubieńszą piosenką jest Awake. To wspaniały utwór, a jak się tak naprawdę dobrze wsłuchać, to podoba mi się dynamika instrumentów, całej orkiestry. Wspaniale ze sobą współgrają, czuję rewelacyjną harmonię.
Kolejnymi utworami w kolejce są Oceano i Brave. Ale pozostałe też często słucham. No bo jak tu nie słuchać Josha

Offline

 

#94 16-2-2014 01:45:59

footloose23

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 15-2-2014
Posty: 5
Ulubiona piosenka Josha: "Brave"
Wiek: 23
Imię: Małgorzata
Od kiedy słucham Josha: 2010

Re: Ulubiony utwór

W kwestionariuszu napisałam, że moim ulubionym utworem jest "Brave". I to prawda - mam wielki sentyment do  tej piosenki. To dzięki niej na nowo zaczęłam odkrywać muzykę Josha.. Podobnie jak większość z Was wolę go w bardziej klasycznych aranżacjach i jestem sceptyczna do eksperymentów takich jak "Machine" albo "Weeping" (wczoraj posłuchałam wersji koncertowych i obie uwielbiam), ale "Brave"... Koło tej piosenki nie sposób przejść obojętnie. Pamiętam, kiedy usłyszałam ją po raz pierwszy. Po bardzo długiej przerwie postanowiłam wreszcie zobaczyć co słychać na kanale Josha na YT. To było zaraz po premierze singla. Kliknęłam i... od tego czasu ta piosenka towarzyszy mi codziennie. Przesłanie tej piosenki, ta pewność i właśnie odwaga w jego głosie sprawiły, że postanowiłam zmienić swoje życie, zacząć spełniać marzenia i konsekwentnie dążyć do celu. Dlatego wybrałam "Brave".

Offline

 

#95 16-2-2014 16:49:08

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ulubiony utwór

Zgadzam się, Machine i Weeping brzmią o niebo lepiej na żywo! To moje poprawiacze nastroju i odstresowywacze.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora