Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#46 13-5-2009 09:55:58

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Musical "Chess"

maarek napisał:

Witajcie. Bylem na Chess in concert w Londynie. To moj ulubiony musical, wiec nie moglem odpuscic takiej okazji. I z taka obsada...
Zachwyt nad Joshem wyrazany w tym watku - w pelni uzasadniony Niepowtarzalny glos, technika wokalna. Geniusz.

Plyta z Szachow bedzie wydana kolo 15 czerwca. Na Amazon.com mozna juz zamowic DVD, CD i wersje kolekcjonerska.
Pamietam kazda role, kazdy dzwiek.

<zauroczona>

Pana Marka witam i od razu mu zazdroszczę. Kurna, nie dość, że NA ŻYWO to jeszcze w CHESS?! Za dużo szczęścia, jak na jeden raz! Jesteś, niestety, jedyną osobą, która widziała i SŁYSZAŁA Josha na żywo!

Wydana będzie, jak się domyślam, nie w Polsce tego 15 czerwca, nie? <ma jednak nadzieję, że nie>


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#47 13-5-2009 17:57:20

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Musical "Chess"

Nawet nie cytuję, bo mam takie same wrażenia, co Wy dziewczęta:D
maarku Ty szczęściarzu! Po pierwsze witam:), po drugie teraz już się nie wywiniesz, dopóki wszystkiego nam nie napiszesz:D  I miło słyszeć, że doceniasz Josha:)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#48 13-5-2009 18:16:24

 maarek

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 12-5-2009
Posty: 14
Ulubiona piosenka Josha: Anthem from Chess
Wiek: 36

Re: Musical "Chess"

Heeh. Wywołałem entuzjazm, którego nie spodziewałem się.
Nie przypuszczałem, ze w Polsce jest forum poświęcone Joshowi, a poznanie osób znających/lubiących Chess to dla mnie
niespodzianka. Fantastycznie.

Wyjazd na Chess do Londynu to było wyzwanie. Po pierwsze sam fakt, że będzie taki koncert.  Z zapowiedzi wynikało, że na widowni pojawi się komplet twórców oraz Elaine Page ( pierwsza odtwórczyni i wykonawczyni roli Florence ). Dobór spiewających artystów wprawił mnie w osłupienie.
Wyjazd na koncert stał sie priorytetem. I działałem szybko - bilet zakupiony na stronie Royal Albert Hall, który po około 2 tygodniach dostałem pocztą. Poniedziałek, 12 maja, godz. 20:00 to był ten dzień. Na widowni komplet widzów....

Płyty z koncertu raczej nie będą dostępne w sieci sprzedaży w Polsce. Niektóre polskie sklepy internetowe będą oferowały sprzedaż płyt.
Z dłuższym terminem realizacji - kupują pod konkretne zamówienia. Polecam zamowienia na amazon.com.

Offline

 

#49 13-5-2009 18:48:11

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Musical "Chess"

Ha! 12 maj? To widziałeś pocałunek Josha i Idiny? Podobno na płycie zobaczymy nagranie z 13 maja... Tzn. tak wnioskuję. A szkoda. Jestem świadoma, że w Polsce możemy nie dostać tego musicalu. Ale od czego jest internet...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#50 13-5-2009 23:57:47

 anita_88

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 17-5-2008
Posty: 17
Ulubiona piosenka Josha: Remember when it rained
Wiek: 23
Imię: Anita

Re: Musical "Chess"

Ojej,co za cudowna wiadomość :)Byłeś na koncercie Josha??Tak zadroszczę.;]To takie miłe,że napisałeś na naszym polskim forum,;]dziękujemy.;]Och,ile jabym dala,zeby być na koncercie Josha....moje największe marzenie.Teraz z niecierpliwośćią czekam na Jego dwie najbliższe płyty dvd i dlugo oczekiwaną CD,jeju,ale się będzie dzialo,nie wiem jak ja to przezyję.;]Tak się  cieszę,że napisałeś u nas na forum,pisz jak najczęsciej.W ogole,jesteś też   fanem Josha?
pozdrawiam bardzo ciepło,Anita


''If there is one thing that is constant in this world,it is the power of music.''

Offline

 

#51 14-5-2009 11:56:44

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Musical "Chess"

Marku oczywiście,że wywołałeś wielki entuzjazm wśród forumowiczek,skoro jesteś jedyną osobą na forum,która widziała Josha na żywo w czasie występu!!!
I normalne jest chyba,że chciałybyśmy znać więcej szczegółów
Jak widzę wszystkie Ci zazdrościmy!

Taki mały OT,ale Anitko bardzo się cieszę,że wkońcu odezwałaś się na naszym forum!!!


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#52 14-5-2009 21:27:48

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Musical "Chess"

Zazdrościmy, ale pozytywnie Wierzę, że i na nas przyjdzie kiedyś kolej, musimy się tylko uzbroić w duuuużo cierpliwości...

"Chess" to w Polsce raczej nie wystawią ale gdyby Josha dało się w jakiś inny sposób ściągnąć do nas to nie posiadłabym się ze szczęścia Wciąż liczę, że Placido Domingo w tym pomoże...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#53 15-5-2009 20:17:25

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Musical "Chess"

Placido, Lucia, Botti... Ktokolwiek. Za zobaczenie Jego koncertu na żywo dałabym dużo. A jeszze w Polsce...

Ostatnio edytowany przez Nijaka (15-5-2009 20:20:52)


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#54 18-5-2009 19:19:48

 maarek

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 12-5-2009
Posty: 14
Ulubiona piosenka Josha: Anthem from Chess
Wiek: 36

Re: Musical "Chess"

Witajcie po weekendzie
I po kolei
Rejestrowane były oba londyńskie koncerty. Prawdopodobnie, jak napisała Marta_Evans ( najlepszego! ), będzie to koncert wtorkowy.
I jak to zwykle bywa i dobrze to i źle zarazem. Josh w lepszej formie był w koncercie poniedziałkowym, w przeciwieństwie do Idiny, której
poziom odbiegał ( a szkoda ) od reszty wykonawców. A we wtorek po uwagach autorów - ponoć dużo lepiej.

Agnetha - Chess było wystawiane w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Nie schodziło z afisza przez 5 lat.  Jak na nasze warunki było
to całkiem przyzwoite widowisko. Ale niestety - każde zagraniczne, na które udało mi sie dotrzeć - było lepsze.
Chess z Joshem w Polsce to praktycznie nierealne. No może jedynie udałoby się namówić dystrybutora filmów, aby w którymś multipleksie
odtworzyć Chess in concert.

Mogę obiecać, że podzielę się z Wami informacją o nabyciu płyt.

Offline

 

#55 19-5-2009 18:55:08

 Saira

Powolny działacz

9018175
Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 21-1-2009
Posty: 62
Ulubiona piosenka Josha: If I walk away
Wiek: 24
Imię: Gosia

Re: Musical "Chess"

Marku, niezmiernie miło gościć w naszym gronie kogoś, kto miał okazję posłuchać Josha na żywo! Dzięki za wszelkie info na ten temat. A co do przekonania dystrybutorów żeby pokazali ten koncert na wielkim ekranie w jakimś multipleksie, stwierdzam: może być trudne, aczkolwiek nie niemożliwe


I can't breathe without you and I don't
I can't live without you and I won't

Offline

 

#56 29-5-2009 11:09:29

 maarek

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 12-5-2009
Posty: 14
Ulubiona piosenka Josha: Anthem from Chess
Wiek: 36

Re: Musical "Chess"

Dobra informacja.
W zapowiedziach nowości płytowych CD i DVD na fan.pl pojawiło się coś, na co czekamy

http://www.fan.pl/shopping/pe.php?id=14 … In_Concert

Offline

 

#57 29-5-2009 12:45:08

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Musical "Chess"

Wow! To genialnie! A ja dzisiaj, dokładnie jakąś godzinę temu rozmyślałam, czy jednak sprowadzą 'Chess' to jakiegoś polskiego sklepu . Ale jest też obawa, bo na fan.pl czasami tak jest, że nie będą mieć płyty na magazynie, tylko będą mogli sprowadzać na życzenie z zagranicy - wtedy taka wysyłka może trwać nawet jakieś 100 dni (kiedyś tak było, choć może teraz coś zmienili - oby ).

Offline

 

#58 1-6-2009 17:08:06

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Musical "Chess"

Jeśli będzie się dało to kupić w Polsce... mam na co zachowywać kasę;P


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#59 2-6-2009 20:44:57

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Musical "Chess"

Super, że Polska nie jest AŻ TAK BARDZO z tyłu. Ale nie ma w ofercie tej czerwonej płytki... A właśnie, może ktoś mi powie, czym się różni ta:
http://www.amazon.com/Highlights-Chess- … gy_m_img_c
od tej:
http://www.amazon.com/Chess-Concert-CD- … pd_sim_m_1
Poza ilością krążków i piosenek?

Ostatnio edytowany przez Nijaka (2-6-2009 20:45:21)


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#60 2-6-2009 20:52:50

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Musical "Chess"

tym, że jedna jest pewnie z `najlepszymi` kawałkami jakoś tam wybranymi z musicalu, albo tylko śpiewanymi, a 2ga ma wszystkie piosenki, pewnie wliczając instrumentalne...aczkolwiek nie znam tego musicalu (jeszcze), więc nie mogę określić w 100%
a na stronie J. jest dostępna jakaś rozszerzona wersja http://store.joshgroban.com/chess-conce … esscallout

i J. ma jakieś przekierowanie i wyskakuje PBS (filmik z machine z PBS)


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora