Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#136 16-8-2009 16:57:11

 Magenta

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 21-12-2008
Posty: 19

Re: Musical "Chess"

No proszę, to DVD też na półki wystawili? Jestem zszokowana Odwiedzam empikowe półki z musicalami za każdym razem kiedy tylko wchodzę do tego sklepu i jedyna wersja sceniczna jakiegokolwiek musicalu na DVD jaką tam widziałam, to było Cats. Widać jak teraz byłam to DVD z Chess już...wyszły. ^^" Szkoda, bo też na nie poluję. Może się pojawi jeszcze, jak nie to przez internet... ;/

A RENT bardzo, bardzo polecam ^^.  Którą wersję zamierzasz oglądać? Filmową, czy tę z ostatniego spektaklu na Broadwayu?

Offline

 

#137 24-8-2009 16:40:15

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Musical "Chess"

Właśnie się zastanawiam. Którą polecasz?


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#138 9-9-2009 13:23:36

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Musical "Chess"

Obejrzałam w nocy i przez Chess nie mogłam spać . Jeku - cudo po prostu. Prawdę mówiąc nie spodziewałam, że mi się tak bardzo spodoba. Nie widziałam jeszcze wersji z 2003 r., ale dziś to nadrobię, bo udało mi się ściągnąć jakąś taką lichą wersję . Wtedy dopiero się wypowiem na temat obydwu - chciałabym mieć jakieś odniesienie.

Ale ogólnie poproszę jeszcze o małe wyjaśnienie. I tak jak akt I zrozumiałam praktycznie w całości (choć wciąż zastanawiam się, dlaczego Freddie wkurzył się na tego dziennikarza xD), to z drugim miałam już większy problem. Szczególnie podczas The Deal (No Deal) i tego końcowego Endgame z Neveeeer! - w tych momentach tyle się działo, że nie wiedziałam na czym mam się skupić - na napisach, czy na aktorach . Także pogubiłam się kompletnie dlaczego Molokov każe Svetlanie przekonać męża, żeby przegrał, potem te całe zamieszanie z ojcem Florence i później jeszcze wkracza Freddie, to już w ogóle się pogubiłam. Podobnie w Endgame. Czy ktoś mógłby mi tak po kolei wytłumaczyć, o co kaman po kolei w tych piosenkach? xD Nieudana jestem chyba - bo niby się domyślam, ale nie chcę źle zrozumieć całego musicalu . Będę bardzo wdzięczna .

Offline

 

#139 18-6-2012 16:13:05

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Musical "Chess"

Wiem, że to mogą być tylko plotki, ale nie mogę się powstrzymać, bo jestem bardzo podekscytowana...

Istnieje możliwość, że Josh ponownie wcieli się w rolę Anatoly'ego i zagra na Broadway'u!!!

Źródło: http://blogs.artinfo.com/playbyplay/201 … -possible/


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#140 20-6-2012 20:59:10

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Musical "Chess"

Najczęściej w każdej plotce jest ziarenko prawdy ale w tym przypadku to ja bym wolała całą plantację Niech się stanie!!


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora