Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#46 7-6-2009 20:41:13

 plummy

Dżosznięty

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 14-8-2008
Posty: 170
Ulubiona piosenka Josha: Don't Give Up, Thankful...
Wiek: 19
Imię: Joanna

Re: Wywiady

Agnetha napisał:

Chciałabym zobaczyć Josha kiedy słucha tych megaciężkich brzmień!!!

To akurat mogę sobie wyobrazic... Ale Muse to zdecydowanie nie są megaciężkie brzmienia .


Agnetha napisał:

Zdumiewa mnie tylko jedno, jak rock potrafi stać się dla Josha inspiracją do tworzenia muzyki tak lekkiej, przepełnionej wrażliwością i delikatnością...

Niektóre cięższe kawałki również mają w sobie mnóstwo wrażliwości. Chociażby i Muse:
http://www.youtube.com/watch?v=cwB-pYGzQjg

Wystarczy też posłuchac Metallici, Anathemy, Apocalyptici i wiele, wiele innych. Rock i metal wcale nie są, jak niektórzy uważają, wyprane z uczuc i głębokich wzruszeń. Muzycy tylko wyrażają to w trochę inny sposób.

Chyba zrobiłam mały OT...

Offline

 

#47 7-6-2009 21:11:06

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Wywiady

Dla mnie jednak Muse jest megaciężki. Każdy rock dla mnie taki jest. Po prostu nie zostałam stworzona do słuchania takiej muzyki. Co nie znaczy, że oceniam rock źle. Każdy jest stworzony do czegoś innego i każdy inaczej czuje.

Ale rozumiem, Asiu, że musiałaś stanąć w obronie właśnie "swojej muzyki"...i muzyki Josha też

Już nie offtopujemy;]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#48 7-6-2009 21:14:34

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Wywiady

podpisuję się pod postem Asi obiema łapkami  i już kończę offtopa


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#49 7-6-2009 22:45:48

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Wywiady

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#50 7-6-2009 22:48:44

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Wywiady

Ja osobiście bardzo lubię rock, ale słucham go w troszkę innym wydaniu. Muse śpiewa oryginalnie, ale wolę coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=T6eFtLa5yL4 (w ogóle uwielbiam twórczość Scotta Stappa) albo (ubóstwiam to!) http://www.youtube.com/watch?v=5fLN_NkO1hA itp... więc coś typu The Rasmus, Three Doors Down, Sunrise Avenue, Nickelback, Linkin Park... (co podchodzi czasami pod pop-rock). Dobra, koniec OT.

Co do Josha, to już dawno zdałam sobie sprawę, że jego gust a mój trochę się różnią...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#51 8-6-2009 18:53:32

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Wywiady

Aniu, "Unintended" naprawdę mi się podoba;] Jednak przyznasz, że ten utwór znacznie różni się od tych, które pokazała Monika i Paulina. "Unintendended" jest dla mnie łagodniejszy, bardziej przyswajalny i melodyjny. Pozostałe już przyswajalne nie są.

Jeśli już tak całkiem mam zamknąć temat rocka to powiem tylko, że uwielbiam "Nothing Else Matters" Metallici i dokładnie 3 utwory Green Day. Jak jestem naprawdę wkurzona na świat one stanowią świetne antidotum:
- "Boulevard of Broken Dreams"
- "Holiday"
- "Wake Me Up When September Ends"

Na tym mój kontakt z rockiem się kończy;]


Pewnie powiecie zaraz, ze to przecież wcale nie łagodne utworki...bo faktycznie takie nie są...ale mimo to jest w nich coś co mnie do nich ciągnie. A może to głos wokalisty?^^ W dużej mierze tak;]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#52 29-6-2009 00:58:23

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Wywiady

2 strony wywiadów : po angielsku i po francusku, mam nadzieję, że macie dostęp. W tych francuskich widziałam kilka świeżych - o A Collection itp, przejrzę je dokładnie po egzaminie...no chyba, że nie chcecie;)


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#53 29-6-2009 18:38:52

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Wywiady

Niestety, trzeba być zalogowanym;( Mnie francuski przerasta;)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#54 29-6-2009 19:50:24

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Wywiady

HeroConstantine napisał:

Niestety, trzeba być zalogowanym;( Mnie francuski przerasta;)

Podpisuję się ((:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#55 1-7-2009 23:44:59

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Wywiady

http://www.concertlive.fr/interview/380 … -de-ma-vie
Obiecałam, więc macie ale uprzedzam, troszkę ciężko było z powodu braku odzwierciedlenia niektórych zwrotów na polski. Mam nadzieję, że jakoś działa

Josh Groban: “Wszystkie płyty, które nagrałem, reprezentują jakąś część mojego życia”
Wielka gwiazda w USA, gdzie rywalizuje w zestawieniach(na listach przebojów) I wokalnie z takimi artystami jak Celine Dion i Barbara Streisand , Josh Groban nie ma wśród nabywców we Francji i w Europie porównywalnego statusu. Jego wytwórnia zdecydowała w końcu, by temu zaradzić ,i wypuścić  składankę z jego najlepszymi utworami.  Concertlive.fr  miał okazje do spotkania tego młodego cudu/geniuszu
(nie mogłam się powstrzymać ^^)

Pyt : Można uważać płytę “A Collection” jako twoją pierwszą składankę ‘best of’?
Odp: Nie do końca. Chodzi o to,  że jak nazwa płyty wskazuje , ze jest to kolekcja , jakiś wybór utworów.  Best Of’y są tworzone po to, by sprawić fanom radość. W tym przypadku, chodzi o składankę przeznaczoną do słuchania przez osoby, które nie znają mojej muzyki, ale takich, którym prawdopodobnie się spodoba, którzy ją polubią  . To z tego powodu płyta  wyjdzie tylko w Europie. Ludzie którzy są ciekawi  poznania tego, co robię, będą mogli posłuchać tej składanki  kawałków pochodzących z całej mej dyskografii, która wyszła w przeciągu ostatnich 7 lat.
Pyt : Jak dokonałeś wyboru tytułów na składankę?
Odp : To mieszanka tytułów, które najlepiej się sprzedawały, tych, preferowanych przez fanów, a także tych, które ja wolę osobiście. Są tu też kawałki, które odzwierciedlają ważne momenty w mojej karierze. Sam stworzyłem listę utworów na tę płytę, moja wytwórnia pozostawiła mi dość dużą dowolność w tej kwestii.
Pyt: Stworzyłeś wiele duetów z wielkimi, prestiżowymi artystami takimi jak Céline Dion, Barbara Streisand, Beyoncé, Charles Aznavour, Billy Corgan. Dlaczego żaden duet nie figuruje na płycie?
Odp:(robi zdziwioną minę) Nie ma go tam? Oh, jak mogłem zapomnieć (śmiech)! Nie, w rzeczywistości powód jest taki, że tworzyłem dużo duetów na płyty innych artystów. Ale te kawałki nie figurują na moich własnych albumach . Było więc pytanie o autoryzację  i prawa płatności innym wytwórniom. To było trochę skomplikowane , tak więc nie chciałem uprzywilejowywać takiego czy innego duetu . Objęliśmy więc stanowisko, że nie dodajemy ich na płytę.
Pyt: Masz swój ulubiony album z pomiędzy twoich czterech?
Odp: To trudne wyznaczyć jeden szczególny. Każdy z albumów, które nagrałem, reprezentuje jakąś część mojego życia i byłem szczęśliwy nagrywając każdy z nich. Myślę, że ten ulubiony w rzeczywistości to ten, który właśnie nagrywam i który powinien wyjść latem 2009( wiemy już, że nastąpi to pod koniec roku)
Pyt : "A Collection" jest podwójnym albumem,  ale druga płyta  zawiera tylko 6 utworów. Jaki jest tego powód?
Odp: W rzeczywistości ten 2gi krążek jest  po części w rodzaju bonusa . Chodzi o kolędy,  utwory z mojego albumu "Noël”,który wyszedł w ubiegłym roku, z utworem, który jak myślę jest bardzo znany we Francji : "Petit papa Noël". Ta kolęda nie jest znana w Stanach,  ale wierzę, że  będziecie go słuchać podczas tych dni, które nadchodzą (śmiech) (wywiad z 15/12/2008)


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#56 24-7-2009 01:52:49

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Wywiady

Fajny wywiad. Już sobie wyobrażam 'zdziwioną' minkę Josha XD I, kurcze! Jeżeli Josh najbardziej lubi tę płytę, co wyjdzie teraz to, jej, JA JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ, NOOOOOOOOOOO!

Ja mam dwa urocze wywiady. Własciwie to z jednego... 'programu', więc można powiedzieć, ze jeden.

http://www.youtube.com/watch?v=wN-I73AM … L&index=45
Udało Ci się, Josh. Uwielbiam Twoją muzykę, bo jest Twoja, a nie zidentyfikowana jako jakiś gatunek.
c.d:
http://www.youtube.com/watch?v=rfFA0XHZ … F&index=44
Możecie mi powiedzieć z wielką miską CZEGO oglądałby Josh? (3:15)

http://www.youtube.com/watch?v=fZtHxl6z … xt_from=PL
A tutaj jest wywiad przeprowadzony przez jakiegoś azjatę i w ogóle, nie wiem, o co chodzi, ale Josh jest bardzo swobodny i sporo sie o nim dowiadujemy. Wywiad przeprowadzony z okazji wydania AWAKE.

http://www.youtube.com/watch?v=m378nMhm … F&index=11
Ślicznie Josh tutaj wygląda! I też wiemy już sporo. To z płakaniem... Jej. i jak myslał, czy Lennona czy nie Lennona (: O matko, kochaaaaaaaaaaaam go! Spanie zajmujące tę pierwszą część dnia... XD Ooooo tak.

http://www.youtube.com/watch?v=GoAiIi6H … F&index=12
króciutki, ale ujmujący. Bardzo ujmujący.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#57 9-11-2009 20:51:21

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Wywiady

http://www.joshgroban.com/media/videos
TAK TAK TAK YES YES YES JA JA JA SI SI SI!!!!
Nareszcie! O ten wywiad mi chodziło o tak, mają to!


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#58 17-8-2010 19:35:27

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Wywiady

Świeżutki wywiad. Josh mówi o jedzeniu. Więc proszę go czytać będąc najedzonym.

http://www.bonappetit.com/magazine/2010/09/josh_groban


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#59 7-10-2010 23:26:44

 Bee

Gość z zewnątrz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 12-9-2010
Posty: 38
Ulubiona piosenka Josha: codziennie inna
Wiek: 25
Imię: Sylwia

Re: Wywiady

Nowy Joshowy wywiad:http://www.popeater.com/2010/10/07/josh … minations/

O przeprowadzce do Nowego Jorku, o Illuminations, o nowym filmie:)

A tu przetłumaczone najważniejsze rzeczy:

Dlaczego tu jesteś dziś wieczorem? Nie spodziewałem się ciebie spotkać.

Może dlatego, że jestem z zachodniego wybrzeża. Właśnie przeprowadziłem się do Nowego Jorku, zamierzam tu pobyć przez najbliższy rok. Jestem wielkim fanem Nowego Jorku. I po raz pierwszy zobaczyłem tych wszystkich ludzi razem na żywo. To dla mnie ogromne przeżycie być na otwarciu nowego sezonu w Filharmonii Nowojorskiej.

Co sprowadza cię do Nowego Jorku na ten rok?

Sprawy osobiste i zawodowe. Uwielbiam energię i kulturę tego miasta, spotkania w nim z przyjaciółmi. Oprócz tego wydaję nowy album, więc czekają mnie częste podróże i to jest najlepsze miejsce wypadowe do Europy i z powrotem. Jestem singlem, mam prawie 30 lat i mnóstwo powodów aby uciec z Los Angeles. Teraz przyszedł na to czas. Jeśli bym tego nie zrobił zawsze bym się zastanawiał co by było gdyby…..

Powiedz coś na temat” Illuminations”?

Nad całym projektem pracowałem z Rickiem Rubinem. To była jego pierwsza „wycieczka” w stronę muzyki orkiestrowej. To był niesamowity czas. Pozwolił mi pracować ciężko i pokazać moje mocne strony. Zmusił mnie do pisania. Lubił moje teksty więc jestem autorem lub współautorem 11 z 13 utworów. To był projekt w który jak dotąd byłem najbardziej zaangażowany. To dla mnie najbardziej satysfakcjonujące doświadczenie artystyczne.

Co jest tam nowego?

Wyszedłem na chwilę ze świata pop, wykorzystałem folk, muzykę klasyczną, muzykę świata na tej płycie. Jako Amerykanin, który śpiewa ten rodzaj muzyki, chciałem zagłębić się w wielkość amerykańskiej muzyki klasycznej, ludowej i jej elementy. Piosenki są nowe, ale osadzone w amerykańskim stylu.

Rozumiem, że grasz. Powiedz mi więcej?

Byłem w "Glee" kilka razy w zeszłym roku. Właśnie skończyłem film z Steve Carell, wychodzi w przyszłym roku pod nazwą  "Crazy, Stupid, Love". Poszedłem do szkoły aktorskiej. Aktorstwo to coś, co lubię to robić bardzo, bardzo i chciałbym to zrobić wkrótce znów.

O czym jest "Crazy, Stupid, Love"?

O rodzinie. Gram narzeczonego, córkę gra Emma Stone. Steve Carell gra faceta, który jest w trakcie rozwodu. Był tak bardzo zakochany ,że nie wie jak być kawalerem ponownie. Nie wie jak być znów cool, jak być singlem. Ryan Gosling zagrał jego kumpla, który pomoże mu uwierzyć w siebie. Oczywiście on i jego żona na koniec do siebie wrócą.

Powiedz coś o swojej roli?

Gram prawnika, narzeczonego Emmy Stone o którym wszyscy mówią „Dlaczego z nim jesteś?” Jestem facetem który opowiada kiepskie dowcipy na imprezach. Było fajnie grać kogoś takiego. Na planie było dużo improwizacji i zabawy.

Będziesz występował w Nowym Jorku?

Wychodzi płyta, będą jakieś wystąpienia, trasa w nowym roku.



Jeśli są jakieś błędy bądź coś źle przetłumaczyłam to przepraszam.

Ostatnio edytowany przez Bee (8-10-2010 11:57:11)


"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą."

Offline

 

#60 2-11-2010 21:12:28

 Bee

Gość z zewnątrz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 12-9-2010
Posty: 38
Ulubiona piosenka Josha: codziennie inna
Wiek: 25
Imię: Sylwia

Re: Wywiady

Tutaj wywiad z Go Magazine, z którego pochodzą najświeższe skany:
http://www.airtranmagazine.com/features … s-changing


"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora