Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 19-12-2008 12:38:04

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Wywiady

Ja też nie wątpiłam^^
Ile bym dała, żeby na mojej drodze stanął mężczyzna chociaż w połowie taki jak Josh:rolleyes: Bo drugi taki egzemplarz to nie chodzi po świecie, ale taki w 50% to już by mógł:) Tyle już wystarczyłoby mi do szczęścia...


Dałabym też wiele, żeby usłyszeć Josha 13-letniego^^


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#17 19-12-2008 13:53:04

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Wywiady

Fajny ten wywiad  z Paryża , pytania trochę inne niz zazwyczaj i wyobrażcie sobie ,ze wszystko zrozumiałam !! Jednak to prawda , że osłuchanie sie z językiem bardzo pomaga , a ja od jakiegoś czasu non stop oglądam na youtube wywiady z Joshem !!

Offline

 

#18 19-12-2008 14:04:02

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Wywiady

Właśnie! Wywiad z Paryża, zapomniałam kompletnie:stupid: To wszystko przez ten wywiad od Oli!;p

Ten dziennikarz trochę cicho mówił i musiałam się porządnie wsłuchać, ale dałam radę:) Widać było (a raczej tylko słychać), że trochę się denerwował (ten dziennikarz) czy wszystko mówi dobrze, ale Josh non-stop kiwał głową, że wszystko rozumie:)
I znów okazał swoją cierpliwość i wyrozumiałość:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#19 26-1-2009 16:14:31

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Wywiady

Chciałam umieścić link z Paul O'Grady show z 2008, gdzie Josh był naprawdę genialny, dowcipny i w ogóle, a to niespodzianka: użytkownik go usunął:( Nie wiem, czy miałyście okazję to zobaczyć. A na youtube zaczęła się akcja wielkie usuwanie filmików z Joshem! Masakra! To już kolejny, po teledysku do You are loved, filmik, który zniknął!


Temat z wywiadami już jest. Przeniosłam.
M.P


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#20 26-1-2009 19:39:27

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Wywiady

Dzięki:) Dobrze wiedzieć, że ktoś ma lepszą orientację niż ja:D


Nie ma sprawy. Prosiłabym też na przyszłość abyś nie pisała dwóch postów pod rząd, jeśli jest to robione w krótkich odstępach czasu, czyli jeśli nie odświeżasz wątku po dłuższym czasie. Wystarczy kliknąć "edytuj".
M.P.


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#21 28-1-2009 15:04:21

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Wywiady

HeroConstantine napisał:

Dzięki:) Dobrze wiedzieć, że ktoś ma lepszą orientację niż ja:D


Nie ma sprawy. Prosiłabym też na przyszłość abyś nie pisała dwóch postów pod rząd, jeśli jest to robione w krótkich odstępach czasu, czyli jeśli nie odświeżasz wątku po dłuższym czasie. Wystarczy kliknąć "edytuj".
M.P.

Dobrze wiedzieć, że ktoś nad nami czuwa (:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#22 28-1-2009 15:09:26

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Wywiady

I zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego:P A co z tym Paul O'Grady show?


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#23 28-1-2009 15:39:23

 yans90

Gość z zewnątrz

4320303
Skąd: Libiąż/Gdynia
Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 30
Ulubiona piosenka Josha: Cinema Paradiso (Se), Vincent
Wiek: 23
Imię: Jasiek

Re: Wywiady

Dziękuję wszystkim, którzy dodają wywiady, notki.... Miło, że wreszcie można poczytać wypowiedzi samego Josha:)

Offline

 

#24 7-2-2009 15:24:57

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Wywiady

Wywiad z 2001 r. dla Nzgirl. Specjalnie przetłumaczyłam taki stary wywiad. Zobaczcie, jak wtedy przeprowadzano wywiady z Joshem. Nikt go jeszcze dobrze nie znał! Coś takiego też się fajnie czyta.



20-letni piosenkarz Josh Groban ma tak samą prawdziwą i ujmującą historię, o jakiej mogliście słyszeć u innych piosenkarzy uprawiających muzykę klasyczną i pop. Miranda podczas wywiadu miała holowany samochód.

Początek: Cześć – powiedziałam, uścisnąwszy mocno rękę Josha. – Jestem Miranda. Tak naprawdę to niewiele wiem o śpiewakach operowych i nie oglądałam Ally McBeal, ale sprawdziłam twoją stronę internetową dziś rano i mam przygotowanych kilka pytań.

Josh uśmiecha się w ujmujący sposób. – Nie jestem śpiewakiem operowym.

Miranda łapie się za czoło. – W takim wypadku przepraszam Josh, nic o tobie nie wiem. Możemy zacząć?

Okazuje się, że Josh ma jedno z tych godnych pozazdroszczenia żyć, o jakich słyszy się w historiach rodem z Hollywood. Jednego dnia był piosenkarzem u nauczyciela śpiewu i marzył o college'u teatralnym, a cztery tygodnie później wystąpił podczas rozdania nagród Grammy.

Urodzony w Los Angeles, odłożył śpiewanie na dwa/trzy lata po siódmej klasie, musiał bowiem zmienić szkołę. - Cieszyłem się ze śpiewania i grania, ale moje oceny pogarszały się przez to. Nie czułem, że rozwijam swoje zdolności. Więc poszedłem do Bridges Academy, aby polepszyć stopnie, mówi. Groban uczęszczał na normalne zajęcia od 9:00 do 13:00, a następnie chodził do klasy teatralnej.

Przed uczęszczaniem do prestiżowej Interlochen Arts Camp Josh nie brał swojego talentu na poważnie. "Zacząłem brać lekcje śpiewu." przypomina sobie. "Podobało mi się występowanie w musicalach. Miałem już wtedy odpowiedni głos, więc zacząłem grać i śpiewać w szkolnych przedstawieniach".

Uczyłem się z nauczycielem śpiewu, a on pewnego dnia powiedział – Czy wiesz, kim jest David Foster? Powiedziałem, że nie, a on na to – Chciałby usłyszeć twoje nagrania. Odparłem, że się zgadzam.

Pewnego dnia David zadzwonił do niego i powiedział, że potrzebuje natychmiast piosenkarza na koncert, który stwarza na inaugurację gubernatora stanu Kalifornii. "To była pierwsza rzecz, którą zrobiłem niebędącą jakąś produkcją szkolną" wyjaśnia Josh. "Byłem bardzo zestresowany podczas wykonywania piosenki.

Piosenka, którą śpiewał podczas owego wydarzenia stała się wielkim sukcesem i, ku większej niespodziance Josha, duet Foster-Groban rozkręcał się. "Miesiąc później David dzwoni do mnie i pyta się, czy nie mógłbym zastąpić Andrea Bocelli'ego podczas Grammys śpiewając razem z Celine Dion".

Najpierw Josh powiedział "nie". "Powiedziałem Davidowi, że nie wiem, czy mógłbym to zrobić, a David odparł 'zaśpiewaj dla mnie przez telefon'. Zrobiłem to, a on na to 'Zwariowałeś? Wszystko będzie dobrze'".

"Całe to doświadczenie było niewiarygodne" zapewnia Josh. "A Celine była świetna i taka miła. David często prowadził mnie w niekomfortowe sytuacje, ale pomogły mi one posunąć się do przodu".

Tego roku, gdy Josh wystąpił w Grammys, Rosie O'Donnell zobaczyła Josha podczas próby generalnej i spotkała się z nim za sceną. "Chłopiec operowy, zgadza się? Byłeś fantastyczny", powiedziała młodemu piosenkarzowi i zaprosiła Josha do swojego show telewizyjnego. Kilka tygodni później Josh Groban pojawia się w The Rosie O'Donnell show i udziela wywiadu nawet komikowi.

Josh brał udział w kolejnym wydarzeniu kiedy to wytwórnia Warner Bros powiedziała Fosterowi, że jest zainteresowana Joshem. Groban zdecydował przerwać naukę dla kariery muzycznej.


Kiedy się spytałam, czy wierzy, że jego sukces po prostu musiał nadejść, że to odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie, zgodził się. "Ale tak samo jest z innymi. Spotykasz właściwą osobę, a potem odchodzisz. Ale pracowałem bardzo ciężko, a te wszystkie szczęśliwe sytuacje były czasami trudne i profesjonalnie mnie uczyły".

Josh pojawił się także w 2001 r. w finałowym odcinku serialu telewizyjnego Ally McBeal.

Powiedziałam Joshowi, że teraz nadszedł czas na pytania, a on przygotowany odpowiedział "Jestem gotowy".


Czy Calista Flockhart naprawdę jest tak chuda?

Tak, wygląda tak samo jak w TV. Ale nie wygląda niezdrowo, po prostu drobnie. Ma naprawdę szybki metabolizm, widziałem jak je! To taka przyjemność z nią pracować. Nigdy tak naprawdę do końca nie wiesz, czy dany człowiek jest utalentowany, dopóki nie pobędziesz z nim. Calista może zachowywać się normalnie, ale gdy ktoś krzyknie "Akcja", może niespodziewanie wybuchnąć płaczem. To niesamowite.

Co robisz, by się uciszyć?

Gram na perkusji, słucham muzyki, którą lubię, lub po prostu izoluję się od świata na kilka godzin. To naprawdę powoduje, że człowiek się odstresowuje oraz pozbywa się negatywnych emocji. Sekretem, który pozwoli przejść przez niekomfortowe sytuacje, to nie pozwolić im tobą zawładnąć.

Spotkałeś wielu sławnych ludzi (Andre Agassi, Eltona Johna, Stevie Wondera, Dona Henley'a, Robina Williamsa, Michaela J. Fox, prezydenta i panią Clinton, Michelle Pfeiffer) ale kogo chciałbyś spotkać, załóżmy, że czas i śmierć nie są dla nas barierą.

Wow, to trudne pytanie. Z chęcią poznałbym Paul Simona, Bjork i Boba Marley'a.

Jakie jest twoje ulubione jedzenie?

Sushi. Jadłem raz w restauracji w Montrealu, mieli sushi z sosem borówkowym, naprawdę bardzo smaczne. Kiwi, awokado, łosoś. Próbowałem tego, też dobre, ale już niestety bez sosu borówkowego.

Jakie jest twoje ulubione show telewizyjne?

O rany. The Simpsons. To nie tylko kreskówka.

Co byś zrobił gdyby cię poprosili, abyś był w nim gościem?

Wszystko bym zrobił.

O czym miałaby być ta historia?

Śpiewając podczas gdy Lisa gra na saksofonie? Naprawdę nie wiem. Duet z Mo!

Kto jest twoją ulubioną postacią?

Comic Book. Nigdy się nie znudzi.

Jaka jest twoja ulubiona płyta?

Debut Bjork.

Czy masz jej specjalną dodatkową piosenkę "Play Dead"?

Chyba nie!

Jaki jest twój ulubiony film?

W tym momencie  uwielbiam Amelię, Oszuści z festiwalu filmowego i Braveheart, zawsze.

Czy przyznałabyś się, że lubisz film typu Stary, Gdzie Moja Bryka??

Kocham ten film! Jest tak głupi, że aż fajny.

Czy zdarzyło ci się kiedyś wyjść wcześniej z kina?

Nie wydaja mi się. Chociaż był taki film, który razem z przyjaciółmi opuściliśmy, bo byliśmy zmęczeni. Ale to nie był chyba błąd.

Czy śpiewanie ułatwia znalezienie dziewczyny?

Mam świetne fanki, żadna nie jest szalona. Chociaż czasami jakaś prosi mnie o spotkanie na samej górze Empire State następnym razem gdy zawitam do Nowego Jorku.

A kiedy tam będziesz?

W następnym tygodniu. Ale nie mów jej! Czasami widzę, o czym fanki piszą na mojej stronie.

Bez czego lub kogo nie mógłbyś żyć?

Bez rodziny. Bez fortepianu. Potrzebuję wszystkiego. Mam plakaty, kasety video, bilety, zdjęcia. Byłbym smutny, gdybym musiał się bez tego obejść.


To był czas, gdy Miranda zdała sobie sprawę, że a) skończył jej się czas b) nie ma samochodu. Ale wierzy, że warto było spotkać tak uroczego mężczyznę.

(P.S. Długa rozmowa o Simpsonach została usunięta z tego wywiadu.)



Może pytania trochę banalne, ale co tam...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#25 7-2-2009 15:35:02

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Wywiady

Rzeczywiście fajny wywiad! Może nie jakiś super profeslonalny,ale doskonale ukazuje Josha jako zwykłego,normalnego faceta!A ja to w nim uwielbiam!Tę jego naturalność!!!


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#26 7-2-2009 17:24:53

 Grobanka

Powolny działacz

Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 52
Ulubiona piosenka Josha: So she dances, Mi morena...
Wiek: 16
Imię: Kiara
WWW

Re: Wywiady

Świetny jest ten wątek! Dlaczego tu wcześniej nie zajrzałam to nie wiem
A co do ostatniego wywiadu, to widać, że spełniło się jedno z życzeń Josha - być gościem w Simpsonach. Chyba, że chodziło o show, to wtedy nie, heh.Ale co tam.
Zakochałam się po raz trzeci!(pierwszy raz-,,Remember me", drugi raz-już nie bardzo pamiętam dokładnie dlaczego , no i teraz trzeci...) ach....
ach
ach
...

Offline

 

#27 7-2-2009 17:37:34

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Wywiady

Josh taki zwykły, wyluzowany facet. I to:

Jakie jest twoje ulubione show telewizyjne?

O rany. The Simpsons. To nie tylko kreskówka.

Co byś zrobił gdyby cię poprosili, abyś był w nim gościem?

Wszystko bym zrobił.


I patrzcie, a teraz Josh pojawia się w Simpsonach! Nie osobiście, ale jaki musiał być zachwyconyyyy!


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#28 7-2-2009 17:59:54

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Wywiady

Tak i był. Mówił o tym nawet na chacie. To jego marzenie. I się spełniło.

http://i-heart-josh-groban.blogspot.com … -true.html - to mówi samo za siebie.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#29 30-4-2009 14:22:15

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Wywiady

http://www.wttw.com/main.taf?p=42,8,8&vid=042809e

Kiedy tak ktoś w Polsce przedstawi Josha???


...MUSIC SUPERSTAR JOSH GROBAN...
...28-year-old music sensation...


Ten gest z tą bródką był rozbrajający ...baby face^^


Gdyby tylko mógł to porażałby wzrokiem! Obserwujcie uważnie te dwa brylanty a będziecie wiedzieć co mam na myśli;]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#30 30-4-2009 22:01:07

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Wywiady

Nie mogłam oderwać od niego wzroku! Musiałam się pilnować, żeby słuchać o czym mówią, bo po prostu się wyłączałam przez te wpatrywanie! Tylko Josh tak działa...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora