Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#61 3-11-2010 11:38:35

 Bee

Gość z zewnątrz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 12-9-2010
Posty: 38
Ulubiona piosenka Josha: codziennie inna
Wiek: 25
Imię: Sylwia

Re: Wywiady

Wywiad z Beatweek Magazine:
http://www.beatweek.com/iprong-magazine … shortlinks
Magazyn można bezpłatnie pobrać w formacie pdf.


"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą."

Offline

 

#62 22-11-2010 17:23:18

 AnnMarie

Powolny działacz

3883924
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 10-12-2009
Posty: 86
Ulubiona piosenka Josha: Higher Window
Wiek: 18 lat
Imię: Anna Maria

Offline

 

#63 25-11-2010 18:04:10

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Wywiady

Poważny wywiad, więc od razu tak zachowuje się Josh. Umie się dopasować do każdej sytuacji. I to właśnie lubię.

Z wywiadu spodobała mi się najbardziej wypowiedź gdy Josh mówi, że traktuje swoją muzykę poważnie, ale siebie z dystansem. O czym oczywiście wszystkie wiemy. Ale tak powinien się zachowywać każdy człowiek - to znaczy przynajmniej ja uwielbiam u człowieka taką cechę.

EDIT: No i już wiemy dlaczego Josh był taki poważny. Był pewnie przejęty! To wywiad do Time Magazine, aż nawet napisał o tym na swoim vlogu - że takie chwile nie zdarzają się często.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#64 25-11-2010 22:35:13

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Wywiady


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#65 25-11-2010 23:22:19

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Wywiady

Świetny filmik! Padłam jak usłyszałam "adore me bitches". Josh jak zwykle zabawny.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#66 26-11-2010 10:41:22

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Wywiady

Tak, też się z tego uśmiałam Ten filmik zdecydowanie zajmuje miejsce wśród moich ulubionych, tuż obok Never Mind the Buzzcocks (nie mogę już doczekać się nowego).


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#67 27-11-2010 11:17:47

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Wywiady


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#68 3-12-2010 11:33:10

 violino

Zarażony Dżospą

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 136

Re: Wywiady

http://www.popeater.com/2010/12/02/josh … minations/


Josh Groban recently admitted that he hoped his new album, 'Illuminations,' would help him snag a new girlfriend. "I am a single man at the moment," Groban, 29, told 'Access Hollywood Live' anchors Billy Bush and Kit Hoover on Nov. 12, when they asked him about his love life.

Groban, who has sold more than 20 million albums worldwide, wrote 11 of 13 songs on his new album, which were inspired by personal experiences. "This album's gonna get me a girlfriend," said Groban, laughing.

So, has he found Ms. Right?

Not yet, he told reporters on the red carpet at NBC's live special 'Christmas in Rockefeller Center' in New York City Tuesday night. "It really makes me sound really pathetic to say, 'I hope my record gets me a new girlfriend!'" he joked. "I think that if it allows me to travel the world and meet lots of people, that would be great."

When he does have a new lady in his life, what kind of boyfriend will he be? "Bachelor number 24387-D," he joked. "I like long walks on the beach. Playing love songs on my guitar ... No! Just kidding! This is sounding too much like a bachelor show! Actually, I play love songs on my 'Guitar Hero.' And for right now, I would be a non-existent boyfriend because I'm about to go on tour."

As for the kind of woman he's looking for, he says, "I think somebody with a good sense of humor who is interested in the world, which sounds like -- why not? But you would be surprised. I'd love to be with someone intelligent."

He's not exactly hurting for candidates, he admits. "Every mother in America winds up writing to me, whether or not the daughter is interested in me at all. I have no idea why. But I definitely get the parents trying to pawn them off on me, which is interesting."

Groban, who returned to the annual special for the second time, wowed the crowd with 'O Holy Night' and later with 'Bells of New York City,' from his new album.

Joining him on the show were Boyz II Men, Sheryl Crow, Jessica Simpson, Katherine Jenkins and Charice. Mariah Carey, Susan Boyle and Annie Lennox pre-taped their performances.


[tłumaczenie]

Josh Groban przyznał ostatnio, że ma nadzieję na to, że jego nowa plyta "Illuminations" pomoże mu złapać nową dziewczynę. "Jestem samotny w tej chwili" - powiedział 29-letni Groban prezenterom "Access Hollywood Live" Billiemu Bushowi i Kit Hoover 12 listopada zapytany o życie uczuciowe.

Groban, który sprzedał ponad 20 milionów płyt na całym świecie, napisał 11 z 13 piosenek na nowy album inspirowanych osobistymi przeżyciami. "Dzięki tej płycie załatwię sobie dziewczynę" - śmiał się.

I jak, znalazł tą jedyną?

"Jeszcze nie" - powiedział reporterom na czerwonym dywanie we wtorkowy wieczór podczas specjalnego koncertu "Christmas in Rockefeller Center" w Nowym Jorku transmitowanego na żywo przez NBC. "To naprawdę brzmi żałośnie [wzruszająco? Nie łapię tutaj intencji Josha]: 'Mam nadzieję, że dzięki tej płycie załatwię sobie dziewczynę' " - żartował. - "Myślę, że jeśli pozwoli mi ona podróżować po świecie i spotykać mnóstwo ludzi, to będzie świetnie".

Kiedy będzie miał nową kobietę w swoim życiu, jakim typem chłopaka będzie? "Kawalerem numer 24387-D" - żartował. - Lubię długie spacery po plaży. Granie miłosnych piosenek na gitarze... Nie! Żartuję! To brzmi za bardzo jak występ kawalera! Tak naprawdę uwielbiam grać piosenki miłosne na mojej "Guitar Hero" [dla niewtajemniczonych: gra komputerowa]. A póki co, byłbym nieistniejącym chłopakiem, bo lada chwila ruszam w trasę.

Jeśli chodzi o rodzaj kobiety, której szuka, mówi: "Ktoś z dużym poczuciem humoru, kto jest zainteresowany tym, co się dzieje na świecie, co brzmi jak.. dlaczego nie? Ale będziecie zaskoczeni. Chciałbym być z kimś inteligentnym".

W zasadzie nie cierpi na brak kandydatek, przyznaje. "Każda matka w Ameryce kończy, pisząc do mnie, niezależnie od tego, czy jej córka w ogóle się mną interesuje. Nie mam pojęcia dlaczego. Ale zdeycdowanie prowokuję rodziców do pchania ich [córek] w moje ramiona, co jest interesujące". *

Groban, który pojawił się na corocznej imprezie po raz drugi, zachwycił tłum, śpiewając "O Holy Night" i "Bells of NYC" ze swojej nowej płyty.



*Zabijcie, nie wiem, jak oddać sens tego zdania. Wychodzi na to, jakby ci rodzice chcieli się tych córek pozbyć, przekazując je Joshowi. Ale to brzmi z lekka absurdalnie;)

Offline

 

#69 3-12-2010 20:33:45

 AnnMarie

Powolny działacz

3883924
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 10-12-2009
Posty: 86
Ulubiona piosenka Josha: Higher Window
Wiek: 18 lat
Imię: Anna Maria

Re: Wywiady

Ja właściwie nie miałabym nic przeciwko, gdyby rodzice zapragnęli przekazać mnie Joshce...

Offline

 

#70 3-12-2010 22:25:11

 violino

Zarażony Dżospą

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 136

Re: Wywiady

AnnMarie napisał:

Ja właściwie nie miałabym nic przeciwko, gdyby rodzice zapragnęli przekazać mnie Joshce...

Ja pomyślałam co innego - że te matki to dziwne są, ja na ich miejscu sama bym go dla siebie chciała, a nie dla córki

A tak już na serio, to pierwsza myśl, jaką miałam po spojrzeniu na ten wywiad, to ta,  że to jest już kuźwa żałośnie nudne pytanie go ciągle (w każdym razie ostatnio) o sprawy uczuciowe

Offline

 

#71 4-12-2010 17:09:26

 AnnMarie

Powolny działacz

3883924
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 10-12-2009
Posty: 86
Ulubiona piosenka Josha: Higher Window
Wiek: 18 lat
Imię: Anna Maria

Re: Wywiady

violino napisał:

Ja pomyślałam co innego - że te matki to dziwne są, ja na ich miejscu sama bym go dla siebie chciała, a nie dla córki

Myślę że one po prostu sądzą, że ich córki będą miały większe szanse u niego. Poza tym one mężate już są.

Rzeczywiście to jest nudne, a dla niego zapewne denerwujące, że pytają go cały czas o sprawy uczuciowe.

Offline

 

#72 4-12-2010 23:35:21

 violino

Zarażony Dżospą

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 136

Re: Wywiady

AnnMarie napisał:

violino napisał:

Ja pomyślałam co innego - że te matki to dziwne są, ja na ich miejscu sama bym go dla siebie chciała, a nie dla córki

Myślę że one po prostu sądzą, że ich córki będą miały większe szanse u niego. Poza tym one mężate już są.

No proszę Cię



Nowe.. coś
Są tego trzy części: "Hit Or Hoax", "Either Or" i "If I Was A". Niestety są na niemieckim serwerze i dla reszty świata niedostępne


Tu zapowiedź: http://www.youtube.com/watch?v=2qupk_Y9 … embedded#!

I dziewczyny wgrały coś z tego na Photobucket, ale mi koszmarnie tnie:
http://s1044.photobucket.com/albums/b44 … TPart3.mp4

http://s1044.photobucket.com/albums/b44 … TPart3.mp4


Tą Biblią mnie rozłożył na łopatki

Ostatnio edytowany przez violino (4-12-2010 23:36:56)

Offline

 

#73 5-12-2010 12:50:03

 AnnMarie

Powolny działacz

3883924
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 10-12-2009
Posty: 86
Ulubiona piosenka Josha: Higher Window
Wiek: 18 lat
Imię: Anna Maria

Re: Wywiady

violino napisał:

AnnMarie napisał:

violino napisał:

Ja pomyślałam co innego - że te matki to dziwne są, ja na ich miejscu sama bym go dla siebie chciała, a nie dla córki

Myślę że one po prostu sądzą, że ich córki będą miały większe szanse u niego. Poza tym one mężate już są.

No proszę Cię

Przecież średnia wieku jego fanek w USA to jakieś 50 lat i to tylko dlatego, że babcie ciągają swoje wnuczki na koncerty...

Offline

 

#74 5-12-2010 19:21:11

 violino

Zarażony Dżospą

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 23-10-2009
Posty: 136

Re: Wywiady

AnnMarie napisał:

violino napisał:

AnnMarie napisał:


Myślę że one po prostu sądzą, że ich córki będą miały większe szanse u niego. Poza tym one mężate już są.

No proszę Cię

Przecież średnia wieku jego fanek w USA to jakieś 50 lat i to tylko dlatego, że babcie ciągają swoje wnuczki na koncerty...

AnnMarie, przecież to żart był..

Offline

 

#75 5-12-2010 21:23:53

 AnnMarie

Powolny działacz

3883924
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 10-12-2009
Posty: 86
Ulubiona piosenka Josha: Higher Window
Wiek: 18 lat
Imię: Anna Maria

Re: Wywiady

Wiem, ale ja mam bujną wyobrażnię i  już to widziałam jak to moja matka wzdycha do Joshki i aż mi się niedobrze zrobiło...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora