Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#46 19-11-2008 17:19:00

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Josh jest niesamowity. Ale Ci zazdroszczę!


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#47 21-11-2008 17:06:31

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Wiecie co, zaatakowałam jeszcze RMF FM^^ Że też wcześniej nie pomyślałam żeby tam wysłać dedykację!
Żeby nie "zapukać" do Roberta Janowskiego?! No, ale już naprawiłam "ten błąd"^^
Tak więc złożyłam kolejną dedykację na piosenkę Josha, tym razem na Oceano (ale zastrzegłam, że jeśli nie będą mieć tej piosenki to nic nie szkodzi, najważniejsze by był to JOSH!).
Zobaczymy co z tego wyniknie, liczę że się uda, audycja jest jutro o 15.00 (jeśli nie będzie jutro mojej dedykacji to poczekam do następnego tygodnia, cierpliwość popłaca, już nie raz się o tym przekonałam:])

http://www.rmf.fm/au/?a=waszamuzyka&swieta=

Więc, JUTRO RMF FM, godz. 15.00 ^^


Chcę przeżyć to jeszcze raz, to. co w Radiu PIK:rolleyes:



Edit:
Co ja znalazłam^^ Nawet Polskie Radio Program 1 grał Josha!!! Co prawda po północy...ale jednak:) Gdybym to ja tylko wiedziała...ale skąd mogła wiedzieć, za Jedynką nie przepadam, a po północy to już całkiem nie słucham.
Grali "Canto Alla Vita"
http://www.polskieradio.pl/muzyka/playl … e=20080506

Ostatnio edytowany przez Agnetha (21-11-2008 17:31:21)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#48 22-11-2008 16:53:22

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

I CO, GRALI JOSHA DZISIAJ!?


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#49 22-11-2008 17:01:23

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Może dlatego, że napisałam dopiero wczoraj... ale nie tracę nadziei:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#50 26-11-2008 13:14:25

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Mam jedno pytanko jeszcze do Was...czy zgłaszaliście do radia Trójki do Muzycznej poczty UKF prośbę o zagranie Josha?
Muzyczna Poczta jest w każdy czwartek, czyli m.in. jutro od 15:00 do 16:00. Ja będę słuchać, może zdarzy się kolejny cud i usłyszę go? Chociaż jeśli Wy nie zgłaszaliście to pewnie szanse są minimalne:( ...ale może jeszcze nic straconego:)
http://www.polskieradio.pl/trojka/ukf/


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#51 26-11-2008 20:33:39

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Kurcze, nie mam szans słuchać, nie noszę ze sobą radia, a nie wyjdę wtedy jeszcze nawet ze szkoły... Ych ):

EDIT: Napisałam do poczty UKF.

Ostatnio edytowany przez Nijaka (26-11-2008 20:54:31)


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#52 30-11-2008 11:07:31

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Miałam się wstrzymać i nic Wam jeszcze nie mówić, ale już dłużej NIE WYTRZYMAM!
Josh ponownie zawita na antenie radiowej:D Kto przegapił 16 listopada niech już zaplanuje sobie godzinkę czasu wolnego 14 grudnia między godziną 8:00 a 9:00!
Nie wiem jak to się dzieje, ale rzeczywiście szczęście zaczyna mi dopisywać:D Nie myślałam, że Rysio tak szybko i że w ogóle spełni moją prośbę, ale się udało! Tak właściwie to prośbę mojego brata, którego wręcz zmusiłam żeby napisał do radia^^ Napisał...i po 2 dniach przyszło odpowiedź - pozytywna!!! Tak sobie myślę, że Rysio rzeczywiście musi lubić Josha bo inaczej pewnie by mnie czy Damiana olał (w końcu dostaje mnóstwo takich maili!).
...nie wiem jaka to będzie piosenka, nie chciałam stawiać już więcej warunków, cieszyłam się że w ogóle się zgodził:)
Napisał tylko, że będzie to utwór z płyty Awake, bo tylko taką ma. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to znów Weeping (przydałaby się w końcu jakaś odmiana.


Tak więc regulować odbiorniki na radio Pik, godz.8:00 - 9:00 14 grudnia!!!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#53 30-11-2008 12:03:40

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

O mama, mama, mama, mama, mamaaaaaaaaa! JOSH W RADIU, MOŻE W KONCU GO USŁYSZĘ! AGA, uwielbiam Cię! I TWOJEGO BRATA TEŻ! I w ogóle... Cóż, na moje prośby pozostają niezwruszeni, chlip. ALE JOSH BĘDZIE W RADIU!

EDIT: Na jakiej częstotliwości w Warszawie mogę odebrać Radio Pik?

Ostatnio edytowany przez Nijaka (30-11-2008 12:17:07)


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#54 30-11-2008 15:09:32

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Radio Pik to stacja regionalna...i raczej nie obejmuje swym zasięgiem Warszawy.
Jedyna możliwość słuchania radia to Internet:
http://www.radiopik.bydgoszcz.pl/
Klikasz ikonę "słuchaj" i zapisujesz w Winampie:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#55 9-12-2008 12:32:24

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Słuchałam ostatnio w sobotę audycji Marka "Złote, słodsze, najsłodsze" mając cień nadziei, że może usłyszę już Josha, ale niestety:( Oczywiście nic jeszcze nie jest przesądzone, przecież Marek napisał, ze zagra go dopiero w okolicach Świąt.
Jednak już w ostatniej audycji puszczał same świąteczne piosenki...i zapowiedział, ze w kolejnych dwóch audycjach też będą same "dzwoneczkowe" (jak to się wyraził) utwory.

Może powiecie, że przesadzam, ale przezorności nigdy za wiele...Tym bardziej, ze mój zgryźliwy braciszek potrafi skutecznie odebrać człowiekowi nadzieję:/ Kiedy mu powiedziałam, ze jest szansa by Marek puścił Josha to od razu skwitował to tak: "Odpisał Ci na pewno tylko na odczepnego, a Josha wcale nie puści". Myślałam, że go wtedy uduszę!

Ale ze mnie to jednak twarda sztuka i nie poddaję się tak łatwo:D
Wysłałam do niego kolejnego maila, żeby mu o Joshu przypomnieć^^ W końcu człowiek nie maszyna, i nie pamięta o wszystkim:)
Zaproponowałam mu kilka jego utworów z płyty Noel (wspomniałam też o jego nominacji do Grammy^^) więc liczę, że nas nie zawiedzie! Już czekam do kolejnej soboty:)


...aaa, zauważyłam, ze Marek bardzo lubi Davida Fostera! Więc nie omieszkałam mu wspomnieć, że to właśnie on jest odkrywcą Josha!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#56 9-12-2008 13:46:50

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Ja też próbuję działac . Otóz napisałam maila do Romana Rogowieckiego który przeprowadza wywiady min. dla kawy czy herbaty z prośbą o zainteresowanie się Joshem . Odpisał ,ze w tym tygodniu będzie w Londynie na wywiadzie z Christiną Aguilerą  i jak tylko będzie miał okazje to na pewno z Joshem porozmawia Byłoby super !! Rogowiecki to świetny dziennikarz znany z ciętego dowcipu i bardzo ciekawych wywiadów . Boże gdyby się udało byłabym w raju

Offline

 

#57 9-12-2008 14:14:27

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Jasne Aga, dopominaj się! xD

dorotea napisał:

Otóz napisałam maila do Romana Rogowieckiego który przeprowadza wywiady min. dla kawy czy herbaty z prośbą o zainteresowanie się Joshem . Odpisał ,ze w tym tygodniu będzie w Londynie na wywiadzie z Christiną Aguilerą  i jak tylko będzie miał okazje to na pewno z Joshem porozmawia

Nie mów! AAAA! Właśnie skaczę z radości. Świetna wiadomość! Naprawdę napisał "na pewno"? Już uwielbiam tego pana, a jak porozmawia z Joshem, to będę go czciła chyba xD Informuj nas na bieżąco, jak tylko będziesz coś wiedzieć.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#58 9-12-2008 14:22:16

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Wiecie co moze też do niego napiszcie ? będzie wiedzał ,że Josh ma więcej fanów i może bardziej sie postara Kontakt jest na stronie
Roman Rogowiecki

Offline

 

#59 9-12-2008 14:27:21

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Już zdążyłam to zrobić. xD


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#60 10-12-2008 19:25:08

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Jest jednak sprawiedliwość na tym świecie! Już przechodzę do rzeczy... otóż Mareczek szybko odpisał (aż się tego nie spodziewałam), a co najważniejsze mam już 99% pewności, że usłyszymy Josha na antenie! Ten 1% dorzucę jak już rzeczywiście marzenie się ziści:). Zacytuję Marka:
"Pani Agnieszko... "Believe" z "Polara" jest taki cudny, ze zagram to na pewno... Pozdrowienia - MarekN"

Wspomniałam mu też właśnie o "Believe" (czułam, ze to może być moja karta przetargowa^^ i się nie myliłam!)

Mam nadzieję, że będzie to już w tę sobotę, bo do jeszcze kolejnej to chyba nie wytrzymam:D

Wyobraźcie sobie jaki to byłby przecudowny weekend:
- sobota - Złote Przeboje (i Josh)
- niedziela - radio PIk (i znów Josh)

Tyle szczęścia na raz:rolleyes:

(ostatnio zapomniałam się Was zapytać, czy Marek też odpowiedział na Wasze maile?)


A jeszcze apropos Romana Rogowieckiego, napisałam oczywiście!!! Trzymam kciuki za ich spotkanie!!!



Edit:
Wracam jeszcze do radia... Kiedy dokładnie będzie Josh...

Radio Pik - 14 grudnia (ta niedziela) godzina: między 8:00 a 9:00 http://www.radiopik.bydgoszcz.pl/

Radio Złote Przeboje - 13 grudnia (ta sobota, być może będzie Josh, chociaż lepiej jednak żeby nie był...), audycja "Złote, słodsze, najsłodsze" godz. 10:00-13:00

Ostatnio edytowany przez Agnetha (10-12-2008 19:48:37)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora