Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#31 16-11-2008 12:14:22

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Buuu! A ja nie słyszałam!


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#32 16-11-2008 12:41:52

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Ja też nie 

Offline

 

#33 17-11-2008 17:02:52

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Żałujcie, żałujcie kochane!!! To były niesamowite emocje, których nie można opisać! Wiem o tym ja, Ola i Marta...niestety tylko my słuchałyśmy...
To była cudowna niedziela, mimo że musiałam zakuwać cały dzień...i to wcale nie było takie łatwe, bo serce myślało tylko o  jednym a rozum znowu mówił:"ucz się wreszcie, przestań myśleć!". Na szczęście pogodziłam rozum i serce i w wyniku tego dzisiejszy egzamin poszedł ok i tym razem 5 już pewna bo jest w indeksie:D
Jednak mimo, że wyjątkowo Josh wczoraj trochę zakłócał mi koncentrację to jednak można powiedzieć, że zrekompensował się na egzaminie^^Przez cały czas miałam w głowie "Thankful" (tak jakoś wczoraj zachciało mi się jej posłuchać...), z początku byłam tego nieświadoma, ale jak już się ocknęłam to dał mi takiego powera, że nie nadążałam pisać!
Tak więc teraz ja mogę powiedzieć "I thank You Josh:D"


Wiecie, ze w sny nie wierzę, raczej traktuję z przymrużeniem oka, ale sen, który miałam w nocy z soboty na niedzielę był tak niesamowity, że to musiało coś znaczyć. Śniło mi się Słońce, a po jego obu stronach dwa Księżyce! Wiem, ze to niemożliwe, ale dlatego właśnie takie niesamowite! ...i wiecie co znaczy Księżyc przy Słońcu? Oznacza to wielkie wydarzenie... i co? nie sprawdziło się?! A ponieważ były to 2 Księżyce mogę do tego jeszcze dołożyć ten egzamin i wszystko gra:D


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#34 17-11-2008 17:49:19

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

O tak, to był piękny poranek! Przez całą niedzielę chociaż miałam też od groma nauki, uśmiechałam się... Ach, tak mało człowiekowi potrzeba aby go uszczęśliwić. Gratulacje dla Ciebie za piąteczkę. Widzę, że jesteś niezwykle zdolna. A Twój sen był świetny! Może to był jednak ten znak ;] O tak, Thankful to prześliczna piosenka. A już niedługo Święta! Można zacząć jej słuchać. No bo tylko w czasie Bożego Narodzenia ma ona szczególny urok. Idę jej przesłuchać, natchnęłaś mnie.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#35 17-11-2008 17:56:03

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Miło być kogoś natchnieniem:) Wiem, ze Thankful to bardziej na święta, ale tak mnie coś naszło, ze nie mogłam się oprzeć!
A tak w ogóle to już nie mogę się tych Świąt doczekać!!! Święta zawsze są wyjątkowe, ale te będą jeszcze bardziej, bo pierwsze z Joshem:D ...i z płytą Noel:rolleyes:
Josha poznałam już po świętach bo 27 stycznia - dokładnie na miesiąc przed jego urodzinami!!! Takiej daty nie zapomne nigdy, i znów ta liczba 27:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#36 17-11-2008 20:40:46

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Dokladnie, Aga. To również będą moje pierwsze święta z Joshem... Dlatego właśnie wyjątkowe. Wstrzymuję się z kupnem Noela i ze sluchaniem jakichkolwiek z niego piosenek do świąt. Potem otworzę płytę i przesłucham, przy świeczkach.... Albo położę się pod choinką XD W każdym razie, Josh sprawi, że te święta będą jak najbardziej wyjątkowe.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#37 18-11-2008 07:53:38

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Dziewczyny, widzę że myślimy dokładnie tak samo. Ja też kupiłam Noel i czekam z przesłuchaniem jej do świąt , żeby w pełni rozkoszować się głosem Josha i poczuć Jego obecnośc . Te święta będą z pewnością zupełnie wyjątkowe dla mnie .Boże czy ja już zupełnie głupieje na starość ?? Jeszcze nigdy żaden wykonawca nie wpływał tak na moje życie , czy to jest normalne ?????

Offline

 

#38 18-11-2008 19:23:16

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Jaką starość Dorota!!!
Ta obsesja na punkcie Josha...już mówiłam...to jest NORMALNE! Ale tylko dla nas:D
Dzisiaj opowiadałam koleżance o tej akcji z Radiem Pik, właściwie to gadałam jak nakręcona, jeszcze teraz jak sobie pomyślę o tej niedzieli to aż skręca mnie w środku^^ Wiecie, to też takie uczucie jak przy zakochaniu, ze motyle latają w brzuchu - naprawdę!!!
Biedna ta moja koleżanka...musiała wciąż słuchać ja jej nawijam o Joshu:D Ale to moja najlepsza kumpela, której mogę powiedzieć wszystko, dlatego nie mam żadnych oporów:)
...ale gdyby tak ktoś nam się przysłuchiwał, to mógłby pomyśleć, że mam nie równo pod sufitem!

........................
Napisałam już w chatbox, ale takiej wiadomości nie mogę nie umieścić jeszcze tutaj!
Napisałam 3 dni temu do Marka Niedźwieckiego z radia Złote Przeboje z prośbą o puszczanie na antenie Josha...i dzisiaj mi odpisał, że NA PEWNO zagra coś Josha w okolicach Świąt:D I jak tu nie wierzyć w cuda?!

A czy ktoś z Was też już pisał do niego? Myślę, że warto by dostał jeszcze kilka takich maili jak mój z taką prośbą:) Żeby czasem nie zapomniał do tych Świąt:D


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#39 18-11-2008 19:29:36

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Naprawdę jesteś wielka Już się zabieram za pisanie

Offline

 

#40 18-11-2008 20:45:32

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Napiszę, już się biorę. Meila znajdę na stronie Złotych?


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#41 18-11-2008 21:08:12

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Tak, mail jest na stronie Złotych Przebojów, ale na wszelki wypadek: marek@zloteprzeboje.pl 


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#42 18-11-2008 21:09:06

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Znalazłam i przed chwilą wysłałam wiadomość. Zobaczymy, co z tego wyjdzie (:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#43 18-11-2008 22:06:26

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Ja też przed chwilką , ale sie zdziwi Mareczek , że w krótkim czasie tylu fanów Josha do niego napisało

Offline

 

#44 18-11-2008 22:13:22

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

No to ja się też dołączyłam do Was dziewczyny. Mail już wysłany!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#45 19-11-2008 15:02:14

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Słuchajcie to naprawde niesamowite , totalna magia :)Ostatnie kilka dni były dla mnie ciężkie , mam trochę problemów z którymi sobie nie radze .I dzisiaj telefon ze sklepu muzycznego ,że czeka na mnie A Collection . Pobiegłam jak na skrzydłach , a płyta w torbie dosłownie mnie parzyła . I kiedy zaczęłam ją słuchać  razem ze łzami opadły ze mnie wszystkie emocje .Przeryczałam całą płytę  ale było mi to bardzo potrzebne . Znajdują się na niej wszystkie moje ukochane utwory i druga płyta z utworami świątecznymi .To było niesamowite ,że dostałam ją wtedy kiedy tego najbardziej potrzebowałam . Dziękuje Ci Josh !!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora