Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 2-11-2008 11:32:17

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Josh w rozgłośniach radiowych

Temat wątku może wydawać się wyciągnięty z kapelusza bo przecież żadne polskie radio Josha nie promuje:( Przydałoby się temu coś zaradzić, a przynajmniej spróbować. Przeglądałam kilka stacji radiowych i ich listy przebojów kombinując w jaki sposób i czy w ogóle jest możliwość zgłaszania swoich propozycji do listy...niestety z marnym skutkiem:/
...ale jest przynajmniej jedno radio, w którym można to zrobić:) To Radio PIK (nie jest tak znane jak RMF FM czy Zet, ale od czegoś trzeba zacząć...). Jest to radio nadające z województwa kujawsko-pomorskiego, od czasu do czasu słucham go sobie (głównie z powodu jednego dziennikarza, Piotra Majewskiego^^ Prowadzi on m.in. Listę Przebojów, ale nie dlatego go lubię. Znany mi jest zwłaszcza z programu telewizyjnego PLANETARIUM, o którym już kiedyś wspominałam, a poza tym właśnie w tej stacji ma też swoją audycje poświęconą astronomii "Radio Planet i Komet").

Tak sobie pomyślałam, że gdyby każdy z nas wpisał na listę rezerwową Josha to może byłaby szansa, ze kiedyś usłyszymy go na antenie:D Liczy się jak największa liczba głosów, a szkopuł w tym, że jedna osoba może oddać tylko 1 głos:/
Ja zaproponowałam piosenkę "When You Say You Love Me"...Żeby można ją było kiedyś usłyszeć, każdy z nas musiałby właśnie ją podać. Na stronie nie trzeba się logować co jest jej plusem:)
Podam linka do strony gdzie można oddawać swoje głosy:

http://www.radiopik.bydgoszcz.pl/go.php … przebojow/


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#2 3-11-2008 19:22:34

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Dobry pomysł! Dzień, w którym w POLSKIM radiu pierwszy raz usłyszę Josha będzie dniem wartym zapamiętania! Angażuję w to właśnie moich przyjaciół. Wejdą, wpiszą, dodadzą. I może się uda! ^^


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#3 3-11-2008 19:48:47

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Tak, dzień kiedy usłyszymy Josha w radiu to będzie święto narodowe:D Cieszę się na Twoje wsparcie Nijaka:) i na wsparcie Twoich przyjaciół^^ Każdy głos jest na wagę złota!!! Ja też wtajemniczam w tę akcję moich znajomych, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie...


P.S. Tylko proszę o podanie "When You Say You Love Me" - mnie ta pierwsza przyszła akurat do głowy...A tylko głosy oddane na jedną konkretną piosenkę wykonawcy mają znaczenie...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#4 3-11-2008 20:08:00

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Znakomity pomysł! Już dodaję swój głos, oczywiście na When You Say You Love Me.

Kiedyś pisałam do radia z prośbą, aby puścili jakąkolwiek piosenkę Josha Grobana. Pisałam do Radia Zet, RMF FM, do Łagodnych Przebojów (jak sama nazwa wskazuje lecą wolne piosenki, myślałam, że ONI mnie nie oleją. Cóż, myliłam się) Nikt mi nie odpisał. Kompletnie to zignorowali. Pisałam nawet kilka razy... Nic. Mam nadzieję, że tu się może uda!

A tak a propo. Wiecie, że Josh leciał już kiedyś w polskim radiu?? Kiedyś napisała mi pewna osoba na gg mówiąc, że też lubi Josha itp. Trochę z nią pogadałam. Zdradziła mi, że słyszała Josha w jakimś (nie pamiętam już gdzie ) radiu regionowym. No cóż, mam nadzieję, że nie kłamała. Po co miała to robić?


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#5 3-11-2008 20:13:02

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Ja widziałam kiedyś Josha w polskiej telewizji!
A dokładnie w Teleexpressie kiedy wydał płytę "Awake". Puścili nawet jego teledysk - cieszyłam się jak głupia

Przyłączam się do akcji!


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#6 4-11-2008 20:46:33

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Szkoda Marta, że nie pamiętasz co to było za radio:/ Stałabym się jego stałą słuchaczką z miejsca^^
Ola, jak ja Ci zazdroszczę!!! Ja też jak tylko mogę oglądam Teleexpress i szczególnie wyczekuję na dział muzyczny, ale jeszcze Josha się tam nie doczekałam:( Teraz kiedy wydaje A Collection to tym bardziej powinni coś powiedzieć...

Dlaczego nie znałam go wcześniej:stupid:

P.S. Moi znajomi w akcję wciągnięci^^


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#7 4-11-2008 20:55:21

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Hej? Czy napis u góry 'taka propozycja została już zgłoszona' zwiastuje coś dobrego, czy bardziej złego?


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#8 4-11-2008 21:06:48

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

A czy głosowałaś już dziś? Spróbowałam dziś zagłosować i przyjęło choć już głosowałam, ale nie dzisiaj. Tzn, że można chyba raz dziennie (bo za drugim razem pojawił mi się już komunikat jak u Ciebie). A więc wszyscy głosujmy codziennie! :-)


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#9 4-11-2008 22:20:23

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Chyba jakieś czary spowodowały, że mogłaś zagłosować powtórnie! Ja niestety nie mogę:( Sprawdzałam codziennie, nawet teraz, ale za każdym razem pojawia mi się komunikat: Taka propozycja została już zgłoszona!
...Będę nadal próbować, ale wątpię czy to się zmieni...jednak jeśli Tobie się udaje to tylko Bogu dziękować:D Nadbijesz trochę głosów^^


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#10 5-11-2008 16:14:03

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Kiedy będę miała informatykę to z każdego komputera spróbuję wysłać propozycję mam nadzieję, że zadziała...


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#11 6-11-2008 13:47:35

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Hmm dziwne, bo już mi się nie chce dodać głos. xD Ale przysięgam, że wtedy mi się udało! A tak a propos... Ostatnia piosenka ma 3 głosy - więc czemu nie ma w propozycjach do listy Josha? Przecież chyba już dostał więcej niż 3 głosy...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#12 6-11-2008 14:24:14

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Dobre pytanie...też się nad tym zastanawiam:zdziwiony: Zaczynam się już denerwować...czyżby znów ignorowano Josha? Niedoczekanie!!! W razie czego wyślemy Aglaję do studia we Włocławku^^ i już ona im tam przemówi do rozumu!!!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#13 6-11-2008 15:21:32

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Rzeczywiście! W moim mieście jest Studio Radia Pik... nawet nie wiedziałam
Wiecie co? Zdenerwowali mnie, a jak jeszcze bardziej mnie zdenerwują to się do nich przejdę
O!


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#14 7-11-2008 09:44:20

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Ja też mogłam głosować tylko raz, a nie codziennie. Dzisiaj nawet sprawdziłam. Aglaja, wpadłam na ten sam pomysł z informatyką! XD


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#15 7-11-2008 17:00:45

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

A może zgłosimy jeszcze inną propozycję? Np. "You raise me up" - bardzo fajna piosenka, ma tempo, znana w Stanach i do tego można znaleźć teledysk w sieci. Może radio nie ma ochoty puścić "When you say you love me" z uwagi na dość spokojny charakter, być może nie pasuje im to do ramówki. Patrząc na ich listę zauważyłam, że są praktycznie same żywe piosenki


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora