Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 7-11-2008 17:22:10

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Nie ma problemu! Już zgłaszam:D Właściwie to można zgłosić kilka jego piosenek, im więcej Josha tym lepiej! Może jak zobaczą, że pojawia się coraz częściej to samo nazwisko to pomyślą, że warto wreszcie puścić go na antenie:D

Edit:
Tak się jeszcze zastanawiam dlaczego mimo tylu głosów wciąż nie ma Josha na rezerwowej...i tak mi przyszło do głowy, że może dlatego, że różnie wpisywałyśmy tytuł...Ja np. wpisywałam wszystkie wyrazy wielkimi literami (tzn. When You Say You Love Me, i tak samo zrobiłam teraz z You Raise Me Up), a Wy jak?
Może oni robią takie problemy..z wielkością liter...

Ostatnio edytowany przez Agnetha (7-11-2008 17:39:26)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#17 8-11-2008 09:21:12

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Ja również wpisywałam Z Dużych Liter i wszyscy, którym kazałam, też. Hm... Wpiszę You Raise Me...


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#18 11-11-2008 16:08:05

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Słuchajcie, zaczynam coraz bardziej się denerwować:[ Ruszyła nowa lista przebojów i chyba trzeba będzie wpisywać propozycje jeszcze raz...Więc proszę Was wpisujcie, może tym razem się uda, tym bardziej, że napisałam maila do radia z prośbą o wyjaśnienie tej dziwnej sytuacji...Jeśli to nie poskutkuje to będę pisać kolejne i kolejne aż do skutku!!!

Ostatnio edytowany przez Agnetha (11-11-2008 16:08:24)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#19 11-11-2008 16:27:22

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Agnetha, informuj nas o tej sprawie na bieżąco.... jeśli maile nie poskutkują, osobiście pofatyguje się do nich. Tym bardziej, że nie mam daleko, jakieś 3 min od mojej szkoły. Trzeba wyjaśnić sytuację...


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#20 11-11-2008 16:51:07

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Niech tylko spróbują nas olać!

Próbuję  znów zagłosować ale "taka propozycja została już zgłoszona!"


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#21 11-11-2008 17:58:17

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

No co za...!

Próbowałam wpisać "When...." ale było "taka propozycja została już zgłoszona". Spróbowałam więc "You Raise", której wcześniej NIE ZGŁASZALAM W OGÓLE i napisało, że taka propozycja została już zgłoszona!
xdddd


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#22 12-11-2008 15:22:21

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

A to dziwne, że nie możecie znów głosować:/ Bo ja mogłam (a może to znów taka sytuacja jaką Ty miałaś Marta, że mogłaś zagłosować jeszcze raz, a my wtedy nie mogłyśmy...).
Same cuda i dziwy!... ile to trudności jeszcze trzeba będzie pokonać, żeby doczekać momentu kiedy to usłyszymy Josha!?

...ale błagam Was nie poddawajcie się, skoro Wy nie możecie głosować to namówcie kogo tylko się da! Ja nawet zmusiłam brata żeby uruchomił swoje kontakty^^



...ale jest jeszcze jeden sposób na usłyszenie Josha:)
W każdą niedzielę od 8.00 do 10.00 jest audycja "Piosenki na telefon". To tak jakby koncert życzeń, dedykuje się jakąś piosenkę wybranej osobie. Jak w nazwie audycji, dzwoni się do radia i podaje tytuł piosenki i dla kogo ona ma być zagrana. Ale można też listownie albo mailem. W minioną sobotę zaryzykowałam i napisałam maila z prośbą o piosenkę Josha "When You Say You Love Me" (pomyślicie, ze uparłam się właśnie na nią!), napisałam dedykację i czekałam następnego dnia co z tego wyjdzie. Czekałam, czekałam, czekałam...i się nie doczekałam:( Może dlatego, że pierwszeństwo miały kartki pocztowe, a później telefony. Nie wiem czy właściwie biorą oni pod uwagę maile, ale w końcu powinni skoro jest też ta opcja do wybrania. Ale do czego zmierzam: miałam zamiar się poddać, aż tu nagle dzisiaj dostałam maila od prowadzącego audycję, że nie podałam miejscowości osoby, której piosenkę zadedykowałam (z tych emocji po prostu zapomniałam). Tak więc niezwłocznie odpisałam i znów czekam do niedzieli, pojawiło się światełko w tunelu, którego nie mogę zlekceważyć!!!
Kiedy słuchałam poprzedniej audycji zauważyłam, że aby piosenka miała szanse zaistnieć na antenie musi przynajmniej kilka osób prosić o ten sam utwór (czyli kilka różnych dedykacji od różnych osób ale na jedną i tę samą piosenkę).
I tak sobie pomyślałam, że gdybyście Wy też wysłały maila z prośbą o "When You Say You Love Me" to szansa byłaby już o wiele większa (sama raczej nic nie zdziałam...)

http://www.radiopik.bydgoszcz.pl/go.php … epiosenki/

Oczywiście nie ma żadnej gwarancji, że to się uda, ale kto nie próbuje ten nie ma. Jeśli maili nie wezmą pod uwagę to wyślę do nich kartkę pocztą, a wtedy niech tylko spróbują nie puścić Josha!!!


Jak na razie nie ma żadnej odpowiedzi co do listy przebojów, ale poczekam jeszcze...

Ale się rozgadałam, wybaczcie:angel:



Edit:
Nie chciałam wczoraj wam psuć humoru, tym bardziej że był trzynasty...(nie jestem aż tak przesądna ale wczorajszy dzień naprawdę dał mi w kość:/), właściwie nie miałam tez zbyt wiele czasu więc piszę dzisiaj.
Otóż wczoraj dostałam wiadomość od prowadzącego audycję "Piosenki na telefon", że: cytuję: "Witam !!
Lubię bardzo Grobana ale tego utworu nie mamy. Przykro. Pozdrawiam !!"

Załamałam się totalnie:( Żywiłam tyle nadziei, a tu wszystko w jednej chwili legło w gruzach:( Zastanawiam się też czy gość rzeczywiście lubi Josha (że go w ogóle zna!) czy napisał tak tylko z grzeczności...

I tak dziś wróciłam do domu, z jednej strony szczęśliwa bo egzamin dobrze poszedł ale z drugiej strony wciąż mi chodziła po głowie ta nieszczęsna wiadomość...
I tu nagle CUD!!! Kolejna wiadomość z radia, że jednak będzie dedykacja dla mamy (bo mamie piosenkę zadedykowałam) 16 listopada po godzinie 9:10!!! Jestem tylko zdezorientowana, co z ta piosenką: czy będzie to jednak Josh?! (którego ponoć nie mają...) czy dadzą coś w zastępstwie, choć nie powiedzieli co. Dlatego niezwłocznie napisałam kolejnego maila żeby się tego dowiedzieć!

Boże spraw jeszcze jeden CUD, spraw żeby zabrzmiał głos Josha!!!

Ostatnio edytowany przez Agnetha (14-11-2008 14:36:01)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#23 14-11-2008 15:51:11

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Jejku jak się cieszę Może jest jeszcze nadzieja na usłyszenie Josha w polskiej stacji radiowej! Aż mi słów zabrakło
Agnieszko -  jesteś wspaniała...


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#24 14-11-2008 16:09:26

 Naborg

Gość z zewnątrz

8199935
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 9-8-2008
Posty: 50
Ulubiona piosenka Josha: In her eyes / Per te
Wiek: 18
Imię: Mariusz

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Na prawdę się postarałaś, gratulacje
No i 5 z egzaminu, aż mnie zazdrość bierze mieć takie oceny


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Offline

 

#25 14-11-2008 17:16:59

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Na razie nie przesadzajmy z optymizmem...to jeszcze nic pewnego...
Chociaż muszę przyznać, że nowy duch we mnie wstąpił:)

A ta piątka to też jeszcze niepewna! Będę się cieszyć jak przyjdą wyniki:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#26 14-11-2008 17:27:57

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Aguń, wspaniała wiadomość! Mam nadzieję, że jednak znaleźli Josha... Będę słuchać o tej porze!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#27 14-11-2008 19:00:45

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Nie będę mogła wytrzymać do tej niedzieli!!!
Z tej ekscytacji non-stop sprawdzam pocztę, czy coś przyszło z radia. Jak usłyszę Josha w radiu to chyba poryczę się jak dziecko!!!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#28 15-11-2008 15:53:48

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Słuchajcie, napisałam właśnie do Radia Złote Przeboje. Mówiłaś kiedyś Marta, że uderzałaś do różnych stacji, ale nie pamiętam czy do tego radia też. Ja w każdym razie spróbowałam, napisałam do Marka Niedźwieckiego.
To co napisał na tej stronie pod swoim zdjęciem daje mi nadzieję, że może da szansę również naszemu aniołowi:)
http://www.zloteprzeboje.pl/#/sp_lista.xml

Napiszcie do niego też, najlepiej jak najszybciej, trzeba kuć żelazo póki gorące!!!
Mail do Marka: marek@zloteprzeboje.pl

Ja wspomniałam też o A Collection, że to świetna okazja na jego promocję!
Skomplementowałam, jakie to świetne radio, ze to moje ulubione i ze byłabym szczęśliwa gdybym usłyszała tam Josha:D
To z resztą święta prawda^^


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#29 15-11-2008 16:02:26

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

To jest naprawdę dobry pomysł ,zaraz sie biorę do pisania .A ty przeczytaj wątek tourne i wspomóż nas w akcji telewizyjnej .

Offline

 

#30 16-11-2008 10:57:25

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Akcja promocji Josha rusza pełną parą!
Piszcie jeszcze do radia Trójki:D Każdy może tam zaproponować nowego wykonawcę:)
http://www.polskieradio.pl/trojka/ukf/

Gdyby ktoś nie dowidział^^ tu jest mail: ukf@polskieradio.pl

Wspomnijcie o A Collection, a myślę, że się zainteresują. Tym bardziej, że kiedy wychodził album Awake to puszczali jego piosenki:D Ja niestety sama nie słyszałam, byłam wtedy nieświadoma jego istnienia:( Ale wiem, że tak było:D


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora