Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#31 23-10-2010 22:03:33

 kasieczku

Dżoszorozkminiacz

8039124
Skąd: Śląsk - Tychy
Zarejestrowany: 9-9-2010
Posty: 410
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Wiek: 21
Imię: Kasia

Re: Josh w polskiej telewizji

Matko kochana co on z tym utworem zrobił?!
Tragedia, ja wiem, że patrzyłam na ten występ pod kątem głosu i talentu Josha i może to był problem, bo przecież wiadomo, że nikt mu TALENTEM nie dorówna
Ale jest jeden plus, może ktoś zauważy piosenkę i zacznie "grzebać" w necie w poszukiwaniu oryginału.


http://i1095.photobucket.com/albums/i466/aggie_ann/jgr345.gif?t=1312662424

SZUBIDUBI JU KEN DENS :D

Offline

 

#32 24-10-2010 00:38:20

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w polskiej telewizji

Piosenka to mu się nie udała. Przeglądałam właśnie profil chłopaka i poczułam jakieś takie zdziwienie, kiedy przeczytałam, że inspiracje: Michael Buble, Sinatra, Josh Groban... Wiecie, że jeszcze nigdy nie przeczytałam u kogoś, że lubi naszego Josha?
Uważam za to, że chłopak został niesprawiedliwie potraktowany. Ale o tym wypowiem się w innym wątku, bo to choć w telewizji, to nie o Joshu, a ja staram się nie śmiecić ^^


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#33 24-10-2010 11:22:06

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w polskiej telewizji

No bo jak w jury jest baba, która mówi o ludziach, którzy np. pięknie grają na instrumentach smyczkowych, że to nudne??? W takich momentach strasznie się wkurzam. Ja cenię muzykę klasyczną, lubię ją słuchać i przyznam się... mimo, że czasami nie mam na to ochoty (wolę momentami szybsze kawałki), nigdy nie powiem, że to jest nudne! Doceniam takich ludzi. Jeśli Chylińska woli takie głupoty jak I need you baby to szkoda mi jej. Taka osoba nigdy nie doceni dobrej muzyki. Poza tym, Chylińska to dla mnie żadna artystka i żaden autorytet. Nie lubię jej.

I tak dla ścisłości... You Raise me Up należy do Briana Kennedy'ego.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#34 24-10-2010 13:31:19

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Josh w polskiej telewizji

Cytat: Piosenka to mu się nie udała. Przeglądałam właśnie profil chłopaka i poczułam jakieś takie zdziwienie, kiedy przeczytałam, że inspiracje: Michael Buble, Sinatra, Josh Groban... Wiecie, że jeszcze nigdy nie przeczytałam u kogoś, że lubi naszego Josha?

Więc za te inspiracje rozgrzeszam tego 16sto latka.. Ma niewątpliwy talent i mam nadzieję, że utrzyma ten kierunek i będzie w tym wzrastał i kto wie co będzie za parę lat..?

Ostatnio edytowany przez aurena77 (24-10-2010 13:31:42)


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#35 25-10-2010 13:39:52

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Josh w polskiej telewizji

Problem z wykonaniem Michała jest moim zdaniem taki, że wyszło mu bardziej Westlife niż Josh To jest piękna piosenka, z pięknym tekstem i piękną muzyką, więc tak czy inaczej sama się broni, ale zabrakło mocy.


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#36 25-10-2010 19:20:20

 kwiecien

Gość z zewnątrz

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 21-9-2010
Posty: 32
Ulubiona piosenka Josha: Oceano/In Her Eyes
Wiek: 24

Re: Josh w polskiej telewizji

magda_fi napisał:

Problem z wykonaniem Michała jest moim zdaniem taki, że wyszło mu bardziej Westlife niż Josh

No moim zdaniem to nawet Westlife nie było. Chłopak moim zdanie przecenił swoje zdolności. Po wykonaniu Josha chyba nikomu nie uda się tego zaśpiewać lepiej. Staram się znaleźć słowa aby podsumować wykonanie Grobelnego i chyba znalazłam bez obrazy ale było "płasko" tak bez emocji.Klimat budowany przez Josha... z każdym słowem coś się dzieje, a ty wyszedł chłopaczek pomyślał że zaśpiewa piękną piosenkę, która sama się obroni ale chyba jednak nie, a szkoda...

Offline

 

#37 25-10-2010 22:41:33

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w polskiej telewizji

kwiecien napisał:

magda_fi napisał:

Problem z wykonaniem Michała jest moim zdaniem taki, że wyszło mu bardziej Westlife niż Josh

No moim zdaniem to nawet Westlife nie było. Chłopak moim zdanie przecenił swoje zdolności. Po wykonaniu Josha chyba nikomu nie uda się tego zaśpiewać lepiej. Staram się znaleźć słowa aby podsumować wykonanie Grobelnego i chyba znalazłam bez obrazy ale było "płasko" tak bez emocji.Klimat budowany przez Josha... z każdym słowem coś się dzieje, a ty wyszedł chłopaczek pomyślał że zaśpiewa piękną piosenkę, która sama się obroni ale chyba jednak nie, a szkoda...

Napiszę nie na temat, choć nieco bardziej na temat niż Wy, że Kwiecień ma cudowny avatar i ja się nie mogę na niego napatrzeć.

EDIT: z jakiego to całościowego zdjęcia?

Ostatnio edytowany przez Nijaka (25-10-2010 22:47:04)


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#38 26-10-2010 02:02:29

 kwiecien

Gość z zewnątrz

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 21-9-2010
Posty: 32
Ulubiona piosenka Josha: Oceano/In Her Eyes
Wiek: 24

Re: Josh w polskiej telewizji

Nijaka napisał:

Napiszę nie na temat, choć nieco bardziej na temat niż Wy, że Kwiecień ma cudowny avatar i ja się nie mogę na niego napatrzeć.

A dziękować bardzo. Avatar jest wynikiem wielkich przeszukiwań internetu na początku mojej fascynacji Joshem. Znalazłam go bodajże gdzieś na jakimś forum anglojęzycznym o Joshu, no niestety nie umiem powiedzieć z jakiego to zdjęcia całościowego bardzo mi przykro ale przynajmniej cię miło patrzy... Taki Josh jest idealny
Pozdrowionka i przepraszam, że odpowiedź mało związana z tematem...

Offline

 

#39 26-10-2010 11:35:10

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Josh w polskiej telewizji

kwiecien napisał:

No moim zdaniem to nawet Westlife nie było. Chłopak moim zdanie przecenił swoje zdolności. Po wykonaniu Josha chyba nikomu nie uda się tego zaśpiewać lepiej. Staram się znaleźć słowa aby podsumować wykonanie Grobelnego i chyba znalazłam bez obrazy ale było "płasko" tak bez emocji.Klimat budowany przez Josha... z każdym słowem coś się dzieje, a ty wyszedł chłopaczek pomyślał że zaśpiewa piękną piosenkę, która sama się obroni ale chyba jednak nie, a szkoda...

Zgadzam się, że wykonanie Josh nie ma, i mieć już nie będzie, sobie równych. I w porównaniu z Joshem "płasko" to bardzo dobre słowo. Pytanie brzmi, czy dobrze robimy porównując z Joshem? Przecież z góry wiadomo, że niewiele osób ma z nim szanse, a już na pewno nie ma ich szesnastolatek, pewnie mocno stremowany swoim pierwszym tak poważnym wystąpieniem.


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#40 26-10-2010 23:29:35

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w polskiej telewizji

magda_fi napisał:

Przecież z góry wiadomo, że niewiele osób ma z nim szanse, a już na pewno nie ma ich szesnastolatek, pewnie mocno stremowany swoim pierwszym tak poważnym wystąpieniem.

Który rozstał totalnie rozgromiony psychicznie


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#41 29-10-2010 13:40:13

Mimi

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 29-10-2010
Posty: 20

Re: Josh w polskiej telewizji

To mój pierwszy post na tym forum, ale już od dłuższego czasu zaglądam tu i czytam co tam piszecie o Joshu

Po tym jak usłyszałam jak Michał Grobelny wykonuje You raise me up zaczęłam trochę grzebać na yt i trafiłam na takie coś:
http://www.youtube.com/watch?v=32NZUkl-zsU

Widać, że chłopak lubi Josha, ale robi sobie tylko krzywdę wybierając tak trudne utwory...
A w wypadku To where you are nie można powiedzieć że wzorował się na innym wykonawcy bo to piosenka Josha
Cudowna i niepowtarzalna z wspaniałą magią, której w wykonaniu Michała zabrakło...

Tak samo był wykoniu You raise me up. Nigdy nie powiem, że wykonanie Josha jest smutne.

Offline

 

#42 30-10-2010 11:08:37

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Josh w polskiej telewizji

Mimi napisał:

To mój pierwszy post na tym forum, ale już od dłuższego czasu zaglądam tu i czytam co tam piszecie o Joshu

Po tym jak usłyszałam jak Michał Grobelny wykonuje You raise me up zaczęłam trochę grzebać na yt i trafiłam na takie coś:
http://www.youtube.com/watch?v=32NZUkl-zsU

Dobra, tego to nawet ja nie mogę bronić Zawsze staram się patrzeć z perspektywy tego kogoś, kto stoi na scenie, bo sama miałam nieraz świadomość, że kiedy tylko wydam pierwszy dźwięk, ktoś będzie porównywał moje wykonanie do wcześniejszego, ale zawsze też wiedziałam, gdzie jest granica moich możliwości. Rzeczywiście z wyborem To where you are Michał zdecydowanie się przecenił.


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#43 2-11-2010 21:19:39

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w polskiej telewizji

Niby dobrze, że ma takie ambicje, lepsze to niż Justin Timberlake - bez urazy dla jego fanek, jeśli jakieś tu mamy. W sumie spełnia sie w tych piosnekach i dobrze, że właśnie w takich się spełnia.
Ale ... może nie publicznie? I mnie nie podoba się ta wersja. Może komisja nie słyszała oryginału? Kurcze, chłopak mógłby naprawdę dobrze na tym wyjść, gdyby skorygował sobie repertuar do ludzi z głosem, a nie Głosem.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#44 9-12-2010 17:29:39

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Josh w polskiej telewizji

na TVN24 w poranku reklamują Illuminations ja nie widziałam bo już musiałam wyjść do pracy, natomiast moja mama widziała i uprzejmie mi o tym, jakże radosnym fakcie doniosła


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#45 9-12-2010 21:25:36

 Paulita

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Warszawa/Pionki
Zarejestrowany: 16-11-2010
Posty: 226
Ulubiona piosenka Josha: All'improvviso Amore
Wiek: 21
Imię: Paulina
WWW

Re: Josh w polskiej telewizji

aurena77 napisał:

na TVN24 w poranku reklamują Illuminations ja nie widziałam bo już musiałam wyjść do pracy, natomiast moja mama widziała i uprzejmie mi o tym, jakże radosnym fakcie doniosła

O matko widział ktoś? Co dokładnie mówili? Ale fajnie


http://media.tumblr.com/tumblr_lmjxirfszc1qd7fov.gif
Believe in what you feel inside
And give your dreams the wings to fly!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora