Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#61 27-3-2011 20:52:10

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Josh w polskiej telewizji

no  i kolejny raz  w X FACTOR śpiewano "You raise me up" totalna masakra... chłopak śpiewał z mamą macie silne nerwy to zobaczcie :

http://xfactor.plejada.pl/1230,20923,1, … wideo.html

wyjątkowo cieszę się, że w tym wypadku nie padło nazwisko Josha - nie będzie źle kojarzony

Ostatnio edytowany przez anika (28-3-2011 10:07:54)


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

#62 7-4-2011 13:15:58

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w polskiej telewizji

Ogromnie się cieszę, że jeszcze nikt o tym nie napisał, bo to ja mam przyjemność powiadomienia Was o tym. Szkoda tylko, że po fakcie...

A wiec dziś o Joshu mówili w Kawie czy Herbacie!!! Wstaję dziś przed 7:00 włączam program, a tam: "dziś dowiecie się, kto jest bożyszczem amerykańskich kobiet" i pokazują Josha. O mało co się nie zakrztusiłam herbatą! Niestety musiałam wychodzić na zajęcia i nie mogłam poczekać na ten temat... ;( Próbuję szukać w internecie, napiszę do nich na facebooku.

Ale ruch w naszej telewizji, co? Tylko ciekawe kto był pierwszy, TVP czy Polsat. Podobno TVP przeprowadziło wywiad! A więc chyba oni byli pierwsi... no nie wiem. Wiecie, niby piszą wywiad, a potem się okaże, że to reportaż. Albo wywiad ściągnięty od kogoś.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#63 7-4-2011 13:49:10

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Josh w polskiej telewizji

Nieźle! Najpierw "Pani", teraz "Kawa czy herbata", w sobotę MBTM To już prawie nagonka medialna Naprawdę doczekałyśmy dużego przełomu w Grobanizacji Polaków Oby tak dalej! Mam tylko nadzieję, że będzie można ten materiał z dzisiaj jakoś obejrzeć w internecie.


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#64 7-4-2011 14:22:59

 Madama Butterfly

Powolny działacz

Skąd: Skierniewice/Warszawa
Zarejestrowany: 2-4-2011
Posty: 56
Ulubiona piosenka Josha: To Where You Are
Wiek: 24
Imię: Ania R.

Re: Josh w polskiej telewizji

Kto rano wstaje temu- wiaodmo, a temu kto wstaje późno zawsze coś śmiga przed nosem
Ja nie mogę Genialne niusy! Znów chyba polubię ten poranny program. Zawsze miłe niespodzianki robiło mi Pytanie naśniadanie w TVP2 lub DD TVN, a Kawa czy Herbata było nuuudne, a teraz proszę jak plusują! Akurat amerykańskich kobiet im się zachciało ;D tzn o nich mówić Super! Hehe może się okazać, że to repotraż sklecony z reportaży innych zagranicznych kanałów jak to czasem bywa ale moe serio jest ten wywiad. Ciekawe keidy go puszczą. Może w następnym programie? A fragmenty dzisiejszych odcinkó powinny pojawić się w necie, ale ciekawe czy akurat pokażą ten Joshowy

A soboty już się nie mogę doczekać, niezależnie od okoliczności. Ciekawe czy ktoś dostał już jakieś potwierdzenia/zaproszenie od MBTM

Ostatnio edytowany przez Madama Butterfly (7-4-2011 14:24:14)

Offline

 

#65 7-4-2011 14:44:07

 akkacja

Gość z zewnątrz

Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 2-4-2011
Posty: 30
Ulubiona piosenka Josha: In Her Eyes
Wiek: 19
Imię: Anita

Re: Josh w polskiej telewizji

Gratulacje! )
Ja się zaczynam poważnie stresować, ciągle odświeżam maila.


http://i1112.photobucket.com/albums/k485/akkacja/Josh%20Groban/ve1302696178.gif

Offline

 

#66 7-4-2011 15:24:41

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: Josh w polskiej telewizji

Marta_Evans napisał:

Ale ruch w naszej telewizji, co? Tylko ciekawe kto był pierwszy, TVP czy Polsat. Podobno TVP przeprowadziło wywiad! A więc chyba oni byli pierwsi... no nie wiem. Wiecie, niby piszą wywiad, a potem się okaże, że to reportaż. Albo wywiad ściągnięty od kogoś.

Wywiad przeprowadził Roman Rogowiecki. Niestety nie oglądałam.


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

#67 7-4-2011 16:06:48

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh w polskiej telewizji

Belame napisał:

Marta_Evans napisał:

Ale ruch w naszej telewizji, co? Tylko ciekawe kto był pierwszy, TVP czy Polsat. Podobno TVP przeprowadziło wywiad! A więc chyba oni byli pierwsi... no nie wiem. Wiecie, niby piszą wywiad, a potem się okaże, że to reportaż. Albo wywiad ściągnięty od kogoś.

Wywiad przeprowadził Roman Rogowiecki. Niestety nie oglądałam.

Wiecie co ja pisałam kiedyś do romana Rogowieckiego , bo on stale przeprowadza wywiady z gwiazdami i kiedyś leciał na jakis wywiad do Los Angeles . Odpisał mi ,że jak bedzie miał okazje to porozmawia z Joshem , no proszę  i udało sie

Offline

 

#68 7-4-2011 16:12:32

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: Josh w polskiej telewizji

dorotea napisał:

Wiecie co ja pisałam kiedyś do romana Rogowieckiego , bo on stale przeprowadza wywiady z gwiazdami i kiedyś leciał na jakis wywiad do Los Angeles . Odpisał mi ,że jak bedzie miał okazje to porozmawia z Joshem , no proszę  i udało sie

Czyli ten wywiad z Joshem to po części Twoja zasługa Dorotko


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

#69 7-4-2011 16:15:19

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh w polskiej telewizji

No to raczej nie moja zasługa , chociaz byłoby miło :)Tak w ogole to jestem ciekawa czy to Josh wykazał zainteresowanie naszym krajem ,czy nasza Tv  nagle doznała objawienia ?

Offline

 

#70 7-4-2011 16:18:24

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: Josh w polskiej telewizji

Oj Dorotko taka malutka zasługa, a co

Też mnie ciekawi z której strony wyszła inicjatywa, ale najważniejsze, że wyszła

Ostatnio edytowany przez Belame (7-4-2011 16:19:32)


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

#71 7-4-2011 20:20:27

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Josh w polskiej telewizji

Odnośnie Josha w kawie czy herbacie, jest odpowiedź na pytanie Marty
Postaramy się wrzucić to jak najszybciej! ) Pozdrawiamy i zapraszamy do oglądania odświeżonej "Kawy czy herbaty?"!
Przynajmniej jedna dobra wiadomość.


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#72 7-4-2011 22:03:16

 IrenaMorena

Dżosznięty

Zarejestrowany: 12-12-2010
Posty: 177

Re: Josh w polskiej telewizji

Słów kilka Rogowieckiego o wywiadzie z Joshem. Wklejam tu, bo była o tym mowa. Cieszę się z tych buziaczków dla fanek http://www.romanrogowiecki.pl/index.php … =2011&mc=0

Offline

 

#73 7-4-2011 22:07:03

elaynaah

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 20-8-2010
Posty: 216
Ulubiona piosenka Josha: February Song (a jakże!)
Wiek: 22
Imię: Agata

Re: Josh w polskiej telewizji

Buziak dla nas!!! Jak się cieszę!!! Głowę miałam prawie w monitorze, gdy czytałam

Offline

 

#74 7-4-2011 22:34:45

 Paulita

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Warszawa/Pionki
Zarejestrowany: 16-11-2010
Posty: 226
Ulubiona piosenka Josha: All'improvviso Amore
Wiek: 21
Imię: Paulina
WWW

Re: Josh w polskiej telewizji

O jak słodko, aż się milej człowiekowi zrobiło na sercu


http://media.tumblr.com/tumblr_lmjxirfszc1qd7fov.gif
Believe in what you feel inside
And give your dreams the wings to fly!

Offline

 

#75 7-4-2011 23:25:44

 AnnMarie

Powolny działacz

3883924
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 10-12-2009
Posty: 86
Ulubiona piosenka Josha: Higher Window
Wiek: 18 lat
Imię: Anna Maria

Re: Josh w polskiej telewizji

Hej, napisałam do Pana Rogowieckiego i właściwie od razu mi odpowiedział i obiecał że się postara, aby wywiad z Joshem znalazł się jak najszybciej na stronie Kawy czy Herbaty. Pan Roman, to świetny gość...
Jestem szczęśliwa!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora