Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#46 27-6-2009 17:13:00

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

1 Josh fajniuchny. Oczy i niesforne loki zaakcentowane
Twój - wow... ja pierniczę, jakbym zdjęcie widziała...te oczy... Dziewczyny, obie macie taki wielki talent, że normalnie w szoku jestem...chylę czoła i jeszcze raz wow...


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#47 27-6-2009 18:31:18

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Marta: (widząc obraz Agi) O ja pierniczę...
Moja mama: Co się stało? (spogląda na obraz) Niewiarygodne, jakbym widziała żywego Josha! Jak ona to narysowała??? Powinna wysłać to Joshowi. [tak a propos, moja mama nie jest fanką Josha, ale szanuje jego muzykę i przede wszystkim szanuje to, że ja jestem jego fanką w przeciwieństwie do mojego taty i siostry...]

Czyli ogólnie rzecz biorąc: Marta padła razem z mamą z zachwytu. Nie wiem jak to zrobiłaś, ale ten obraz jest jeszcze lepszy niż wcześniejszy - który już był wspaniały. Po prostu brak mi słów. Nigdy bym tak nie narysowała. Pełen podziw. Oklaski i chylę czoło.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#48 27-6-2009 19:29:46

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

O rany!!!Aga...WOW!!!SUPER!!!EKSTRA!!!
Josh jak żywy!!!
Zamurowało mnie jak zobaczyłam Twoje nowe dzieło...przepiękne!!!Dziewczyno,ale Ty masz talent!No brak mi słów...Podziwiam i podziwiam...
I zgadzam się z Martą,ze powinnaś wysłać ten portret Joshowi Na pewno by się nim zachwycił jak my!
Obie z Martą jesteście bardzo zdolne i powiem,że Wasze portrety są najlepsze spośród wszystkich jakie widziałam


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#49 27-6-2009 19:40:30

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Szok. Właśnie pozbierałam oczy z podłogi;P Jak się otwierało, myślałam, że to jakaś fota- taki ten rysunek jest dokładny, pełen życia... Boski! Żadne słowo w ziemskim języku nie wyrazi mego zachwytu, Aguń. Już tylko żywy Josh wywołałby na mnie większe wrażenie;)
Ze swoim portrecikiem to ja się tu nawet nie pcham:D

Jeszcze raz oddaje wyrazy szczerego uznania:*
no, wow, no;D


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#50 27-6-2009 20:18:49

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

HeroConstantine napisał:

Ze swoim portrecikiem to ja się tu nawet nie pcham:D

Nie no Monia, pokaż! Ja swój pokazałam, choć wygląda blado przy obrazie Agi. Czekamy, przecież wiesz, że Cię nie wyśmiejemy!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#51 27-6-2009 20:23:54

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Nawet kiedyś chciałam go pokazać, bo to w końcu od serca malowane, no ale... Najpierw dziwnym cudem musi się znaleźć na kompie;D Ewentualnie ktoś mi pomoże przy imageshacku, czy czymś takim, gdzie można foty umieszczać? Więc na razie nic nie obiecuję;)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#52 27-6-2009 22:43:19

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Bardzo Wam dziękuję To naprawdę budujące wiedząc, że to co się robi komuś się podoba:)
I tak w ogóle, to pierwszy raz mnie samej podoba się to co wyszło spod mojego ołówka Ale tak wychodzi tylko J.

Marta_Evans napisał:

Powinna wysłać to Joshowi.

fanka Josha napisał:

I zgadzam się z Martą,ze powinnaś wysłać ten portret Joshowi  Na pewno by się nim zachwycił jak my!

Ja bardzo chętnie mu go podaruję, tylko może u nas, w Polsce? Po co "papierowy Josh" ma lecieć przez ocean skoro mógłby przylecieć do nas, ten "żywy"?
Choć pewnie zanim to zrobi, zdążę w tym czasie narysować tyle jego portretów, że głowa boli! Chociaż nie, od niego głowa nigdy nie boli xD

HeroConstantine napisał:

Ze swoim portrecikiem to ja się tu nawet nie pcham

Idę za głosem Marty, pokaż Moniko! Jak wszyscy to wszyscy A ja z miłą chęcią zobaczę "czyjąś twórczość". Nie znam wielu osób, które potrafią rysować, więc każdy nowy "duch" to skarb:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#53 28-6-2009 21:17:23

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Może za dużo powiedziane, że umiem rysować;D lepiej mi idzie manga;D ale teraz rzadko rysuję;)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#54 29-6-2009 06:53:40

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Manga? Interesujesz się tymi tematami? Bo ja trochę tak. Masz jakieś konkretne ulubione?

Moniko, pokaż nam swój portret! [znaczy, Josha, w sensie XD] Nikt nie wyśmieje, nie nic, a możemy jedynie wspomóc konstruktywną krytyką (: Czekamy z utęsknieniem!

Agnieszko - łał. Toż to Josh, jak żywy! Zrzuciłam go sobie na iPoda, żeby mieć przy sobie. Jesteś niesamowita. Tylko musisz te swoje piękności jakoś sygnować, bo - może jestem ślepa - ale nie widzę podpisu ani niczego.
Jak żywy! Pomijając, że ma fajne włosy i jest po prostu Joshem, to za jedną rzecz podziwiam Cię najbardziej. Oczy.... Jesteś niesamowita. Co do wysyłania - właściwie nie wiem, czy takie przesyłki do Josha dochodzą. Jestem jednak przekonana, że jeżeli pokażesz mu go podczas koncertu, na pewno się zachwyci! A i wysłać można spróbować - tylko przypadkiem nie oryginał. Zresztą, to wszystko pewnie wiesz.
Kurczę.
Pozostaję pod wrażeniem.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#55 29-6-2009 10:45:11

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Ja też dołączam się do życzenia i proszę Moniczko żebyś pokazała swoje dzieło
Ja sama nie rysuję,ale zawsze podziwiałam i nadal podziwiam tych ,którzy to potrafią


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#56 29-6-2009 11:38:42

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Nijaka napisał:

Manga? Interesujesz się tymi tematami? Bo ja trochę tak. Masz jakieś konkretne ulubione?

Ja kiedyś czytałam mangę. Najbardziej w tym podoba mi się to, że czyta się od tyłu Czytałam Chobits, Love Hina i Neon Genesis Evangelion, która bardzo mi się podobała. Tylko niewiele z niej pamiętam.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#57 29-6-2009 18:37:01

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Co do mangi to bardziej rysuję, a kiedyś byłam fanką anime Czarodziejki z Księżyca i wszelakich rzeczy rysowanych w podobny sposób:D


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#58 29-6-2009 19:19:34

 plummy

Dżosznięty

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 14-8-2008
Posty: 170
Ulubiona piosenka Josha: Don't Give Up, Thankful...
Wiek: 19
Imię: Joanna

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Mi jeszcze pozostał sentyment do Czarodziejki z Księżyca...

Offline

 

#59 29-6-2009 19:22:17

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Ja nawet zaczęłam oglądać przez youtube od początku, ale nie miałam potem czasu;D Troszkę mi się to naiwne dziś zdaje, ale za to jaki ubaw;D
Ale się OT zrobił;P

Ostatnio edytowany przez HeroConstantine (29-6-2009 19:22:39)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#60 29-6-2009 20:01:34

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Marta_Evans napisał:

Nijaka napisał:

Manga? Interesujesz się tymi tematami? Bo ja trochę tak. Masz jakieś konkretne ulubione?

Ja kiedyś czytałam mangę. Najbardziej w tym podoba mi się to, że czyta się od tyłu Czytałam Chobits, Love Hina i Neon Genesis Evangelion, która bardzo mi się podobała. Tylko niewiele z niej pamiętam.

Też czytałam Chobits, ale jakoś przestałam.. Teraz czytam Yami no Matsuei, Death Note'a, Marsa, niedawno czytałam Suppli, no i oczywiście nieśmiertelny Full Metal Alchemist.
[wybaczcie OT (:]
Wracając: Moniko, nie zmieniaj tematu (: No dobra, właściwie to moja wina. Ale prośba o portret pozostaje!


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora