Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 10-2-2009 19:52:58

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Ponieważ sesję mam już za sobą, mam teraz wolne i siedzę sobie w domku:) Z natury mam tak, że nie mogę nic nie robić, koniecznie muszę mieć jakieś zajęcie...i jak też się dobrze złożyło, że dopadła mnie właśnie teraz wena twórcza:) A takich dwóch sprzyjających okoliczności nie mogłam zmarnować...dlatego zabrałam się ...wiadomo - za Josha:D

To dopiero mój drugi jego portret, pierwszy powstał już dość dawno więc trzeba było zrobić coś nowego:D
Długo zastanawiałam się jakie zdjęcie wybrać, koniecznie chciałam to, które mam w swoim avatarze...ale niestety nie znalazłam:( Myślałam więc dalej...a zwykle jest tak, że jak już zdecydować się nie mogę to pada ostatecznie na okładkę A Collection (tak też było przy wyborze do plakatu). Trochę się wahałam, że mogę sobie nie dać z nim rady, ale w końcu trzeba stawiać sobie poprzeczkę, prawda? Jak wyszło ocenicie sami. Przyznam, że trochę stracha mam, bo wystawiam się na najostrzejsze jury! Ale zniosę wszystko, więc proszę walić prosto z mostu:)

http://img90.imageshack.us/img90/7294/josh2gi6.jpg

Poprzedni Josh był zamyślony, rozmarzony i bardzo młody:)
Ten, to Josh uwodzicielski^^

A jakie będzie jego kolejne oblicze? Hmmm...jeszcze Josha "śmieszka" nie było:D No to będzie..za jakiś czas:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#17 10-2-2009 19:58:35

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Agnetha napisał:

Jak wyszło ocenicie sami. Przyznam, że trochę stracha mam, bo wystawiam się na najostrzejsze jury! Ale zniosę wszystko, więc proszę walić prosto z mostu:)

Mówisz prosto z mostu tak? Krytykować tak? Okej. A więc krytykuję. TO JEST GENIALNE! Wytrzeszczałam oczy jak to zobaczyłam. Masz wielki talent, ale chyba już Ci to mówiłam. Mogę się doczepić tylko do jednego. Wydaje mi się, że głowa, cała twarz powinna być bardziej wydłużona. Innych zastrzeżeń - brak.

A włosy wyszły Ci wspaniale. No po prostu praca na 10 w skali od 1 do 6.

EDIT: Nie, cofam to co napisałam. Absolutnie brak zastrzeżeń. Przepraszam bardzo, wyjęłam płytę A Collection i sobie porównywałam, a przecież ja mam monitor, który trochę rozszerza obraz (LCD). Poszukałam zatem okładki w komputerze.

http://images48.fotosik.pl/21/ab8a54e57eef3bdf.jpg - pamiętasz to, Aguń? Twoje jest lepsze!!!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#18 10-2-2009 20:15:05

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Ufff..pierwsze koty za płoty...

A włosy...z nich pewnie nigdy nie będę do końca zadowolona. Mordowałam je kilka dni, ale wiem, że mogłoby być lepiej...Chociaż gdybym miała je tak ciągle dopieszczać to chyba nigdy bym nie skończyła:lol:
Z zarostem też mi specjalnie nie wyszło:/ Nigdy wcześniej nie rysował nikogo z zarostem i w tym temacie doświadczenia nie mam, a na Joshu wolałam nie eksperymentować (jeszcze wszystko popsułabym i dopiero by było!), dlatego wyszło jak wyszło...

...ale mimo wszystko te kilka dni tylko z Joshem były niezapomniane:) Miałam wtedy wrażenie jakby był jeszcze bliżej:)


Edit:
Pamiętam ten obraz:) Czy lepsze? Nie wiem...trudno mi to też porównywać bo to jednak było inną techniką wykonane...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#19 10-2-2009 20:20:35

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Agnetha napisał:

A włosy... Mordowałam je kilka dni, ale wiem, że mogłoby być lepiej... Z zarostem też mi specjalnie nie wyszło:/ Pamiętam ten obraz:) Czy lepsze? Nie wiem...

Aga, proszę Cię... Już nic więcej nie pisz. Nie krytykuj swojego genialnego obrazu bo nie pozwalam! I JEST lepszy od tamtego. Ja to wiem.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#20 10-2-2009 20:23:37

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

No dobra, już się zamykam i nic nie mówię:D W końcu bądź co bądź to "mój" osobisty Josh i nie zamienię go na żadnego innego na świecie!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#21 10-2-2009 20:38:18

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Naprawdę Agnieszko zatkało mnie , to niewiarygodne jak pięknie narysowałas Josha . Podoba mi się o wiele bardziej niż oryginalne zdjęcie .

Offline

 

#22 10-2-2009 22:53:59

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Agnieszko!Naprawde masz talent!!!Pięknie narysowałaś Josha! Jestem zaczwycona! Nie musisz sie obawiać naszej krytyki,bo nie ma czego krytykować! Naprawde pięknie!


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#23 11-2-2009 09:30:16

 Saira

Powolny działacz

9018175
Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 21-1-2009
Posty: 62
Ulubiona piosenka Josha: If I walk away
Wiek: 24
Imię: Gosia

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Przepiękny ten portret!!! Jestem pewna, że gdyby Josh dostał taki obraz na urodziny też byłby zachwycony


I can't breathe without you and I don't
I can't live without you and I won't

Offline

 

#24 11-2-2009 12:31:23

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

ojej Agnieszka! cudo po prostu! masz wielki, wielki talent!!!


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#25 11-2-2009 19:01:21

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

"O łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał"

O to moja reakcja. Łał, Agnieszko, talenciaro jedna! Świetny portret. A te oczy.... Oddają Jego. Naszego Josha. I jako surowy krytyk, moje zdanie się nie zmienia. Josh jako Josh bardzo podobny, a portret jako portret równie świetny! Bra-wa.

Pozwolisz, że przytoczę reakcję mojej przyjaciółki na pokazanie jej portretu? [Gosia też zajmuje się rysunkiem i w ogóle]:
Gonia
18:53:26  łosz kurna.
18:53:43  łosz kurde kurna!

A włosy Josha mogłabym pieścić i pieścić XDD Ty na pewno też. Ale wyszły Ci naprawdę dobrze. Serio!
No, Agnieszko, jesteś naszą forumową dumą!


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#26 11-2-2009 19:26:18

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

....

!!!!!

szok, szok, szok

system failure system failure system failure system failure system failure system failure



Masz talent to czysty eufemizm. Brak słów w języku polskim normalnie! no, kunia banana wow, no:D
Jedyne co, to trochę za delikatny ten nos Josha:D ciut za malutki:P ale złożyłam to na karb idealizacji:P
A włosy piękne 8-)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#27 11-2-2009 19:45:09

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

HeroConstantine napisał:

Jedyne co, to trochę za delikatny ten nos Josha:D ciut za malutki:P

I tu mnie masz! Też mi on nie daje spokoju, wiem, że powinien być ciut szerszy, ale nie chciałam już poprawiać, bo takie "poprawianki" źle się później kończą...
A sama nie chciałam już nic mówić, bo Marta mi w końcu zabroniła więcej krytykować, tak:P

Dziękuje Wam wszystkim za te pozytywne opinie:* To motywuje bardzo do dalszej pracy:) I nie będę już mieć takiego stracha następnym razem:)


Saira napisał:

Przepiękny ten portret!!! Jestem pewna, że gdyby Josh dostał taki obraz na urodziny też byłby zachwycony

Trudno by mi było się z nim rozstać, ale gdyby już Josh zawitał do Polski, to z wielką przyjemnością osobiście bym mu go wręczyła:D Tylko jemu...


A tak w ogóle, jest tu jeszcze ktoś, kto rysuje albo maluje? Bardzo chętnie zobaczyłabym Wasze prace:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#28 11-2-2009 20:00:01

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Agnetha napisał:

A sama nie chciałam już nic mówić, bo Marta mi w końcu zabroniła więcej krytykować, tak:P

No zabroniłam. Bo nie masz czego krytykować. Piękny portret. Tak, jeśli Josh przyjedzie do Polski, możesz mu dać. ^^ Teraz musi więc przyjechać!

Agnetha napisał:

A tak w ogóle, jest tu jeszcze ktoś, kto rysuje albo maluje? Bardzo chętnie zobaczyłabym Wasze prace:)

Ech, ja rysuję (rysowałam?) ale tym obrazem onieśmieliłaś mnie. ;] Mój nigdy nie byłby tak piękny jak Twój!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#29 11-2-2009 20:09:03

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

I kto tu teraz siebie krytykuje, co?!!! Nawet tak nie mów, teraz to ja zabraniam! A ja tak bardzo chciałabym zobaczyć, please:angel:


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#30 11-2-2009 21:18:39

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Ech, no dobrze, pokażę. Spróbuję narysować Josha w wolnej chwili, a jeśli mi się nie uda, to w wakacje dopiero...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora