Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#31 12-2-2009 07:37:13

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Marto, będziemy czekać! (((:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#32 12-2-2009 13:56:53

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Dziękuję Martuniu:* Już nie mogę się doczekać!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#33 13-5-2009 23:46:27

 anita_88

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 17-5-2008
Posty: 17
Ulubiona piosenka Josha: Remember when it rained
Wiek: 23
Imię: Anita

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Genialny,najwspanialszy jaki widziałam portet Josha!!!!!!!Niesamowita jesteś Agnieszko,masz ogromny talent,podziwiam z całego serca i tak się cieszę,że mogę Cię poznać,kolejna cudowną Grobanite :)całuję i pozdrawiam mocno,Anita


''If there is one thing that is constant in this world,it is the power of music.''

Offline

 

#34 14-5-2009 21:17:40

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

I co ja mam powiedzieć? Jedynie: dziękuję
Z tym talentem to jednak bym nie przesadzała... Wiecie co, już zaczynam żałować, że pokazałam mojego Josha w trakcie tej wtorkowej prezentacji na angielskim. Po pierwsze, teraz każdy chce mieć swój portret, zamówienia posypały się lawinowo, to jeszcze na dodatek chcą tą moją "twórczość" pokazać mojemu profesorowi z Edukacji artystycznej!
A to przecież jest szanowany i doceniany nie tylko w Polsce artysta i do tego prodziekan ASP w Poznaniu! No gdzie oni mnie pchają?! Przecież ja się tam pod ziemię zapadnę... i kto mnie w to wrobił? No kto??? Josh oczywiście


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#35 14-5-2009 21:48:24

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Agnieszko,więcej wiary w siebie!!!
Naprawdę jesteś zdolna,a jak tylko ten twój profesor zobaczy Twoje dzieło to będzie to dla Ciebie szansa na rozwój talentu!!!
Josh Cię wrobił,bo zna się na ludziach!


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#36 15-5-2009 20:20:18

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Agnetha napisał:

A to przecież jest szanowany i doceniany nie tylko w Polsce artysta i do tego prodziekan ASP w Poznaniu! No gdzie oni mnie pchają?! Przecież ja się tam pod ziemię zapadnę... i kto mnie w to wrobił? No kto??? Josh oczywiście

I brawa mu za to! A nóż widelec, Agnieszko? Spróbować zawsze można, prawda? Szczególnie, jeżeli lubisz rysować (:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#37 25-6-2009 11:06:15

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

No dobra. Wielka chwila prawdy. xD Obiecałam, to dotrzymuję obietnicy. Proszę, oto mój rysunek:

http://img520.imageshack.us/img520/1849/pict0708.jpg

Po pierwsze, jest to zdjęcie mojego rysunku (nie mam skanera) więc jakość może nie jest najlepsza, ale widać.
Po drugie, jestem świadoma, że może nie jest to tak piękny rysunek jak Agi, ale ja już ostrzegałam Was, że nie umiem tak pięknie rysować. I trzeba się przyznać, że jest to pierwszy mój rysunek od 4 lat... tak dawno nie rysowałam.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#38 25-6-2009 12:55:15

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Mnie się bardzo podoba Martusiu!!! Nawet jeśli tak długo nie rysowałaś to i tak ten portret jest śliczny
Dziewczyny!Więcej wiary w siebie! Jesteście bardzo zdolne i Wasze portrety są piękne


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#39 25-6-2009 13:11:10

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

kurczę, podoba mi się jak Ty Marto tak rysujesz po 4 latach bez rysunku, to to co rysujesz już po kilku dniach/tygodniach praktyki musi być genialne oby więcej takich Joshowych prac


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#40 25-6-2009 13:53:28

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Widać, Marto, że masz żyłkę do rysowania. Brakuje mi trochę Joshowej nuty, ale uważam, że to przez tę czteroletnią przerwę. Rysuj więcej, a Josh - i nie tylko Josh - wyjdzie jak żywy (:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#41 25-6-2009 18:06:23

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Nijaka napisał:

Brakuje mi trochę Joshowej nuty

Mi też. xD Poprawiałam rysunek jednak tyle razy, że w końcu dałam spokój. No cóż, nie jestem profesjonalną malarką.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#42 25-6-2009 19:37:30

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Nareszcie, Martuś

Po pierwsze, wszystko co robi się po dłuższej przerwie nie może być od razu idealne;] Wiem to po sobie (ostatnio odświeżam moją grę na pianinie [a nie grałam już kilka długich lat!] i uwierzcie, jest mi cholernie ciężko. Normalnie pewnie bym skapitulowała, ale ponieważ próbuję ćwiczyć utwory Josha to jestem wytrwała jak lew )

Tak więc, tylko mi się nie zniechęcaj, Marta i rysuj dalej
Twój rysunek mi się podoba (bardzo dobry wybór zdjęcia^^), jest to podobieństwo joshowe, a to przecież najważniejsze ;] Ja bym mu tylko te włoski trochę bardziej podkręciła^^ bo wyglądają lekko na przylizane. Ale loki joshowe zawsze sprawiają wiele trudności...
Masz ciekawą technikę, zupełnie inną niż ja. Nie zużywasz tyle ołówka jak ja xD Powiedz mi jeszcze jaka jest wartość tego ołówka i jak długo w ogóle rysowałaś ten portret;]
I jeszcze Ci powiem, że Twoja technika na pewno byłaby bardziej preferowana na ASP niż moja. I wcale nie żartuję:)


Tak na koniec to jeszcze wspomnę tylko, że ja też pracuję właśnie nad "moim" Joshem;] Ale nie wstawię go prędzej jak wszyscy się tu nie pozachwycają Twoim dziełem


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#43 25-6-2009 20:06:45

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Agnetha napisał:

Nareszcie, Martuś

Po pierwsze, wszystko co robi się po dłuższej przerwie nie może być od razu idealne;] Wiem to po sobie (ostatnio odświeżam moją grę na pianinie [a nie grałam już kilka długich lat!] i uwierzcie, jest mi cholernie ciężko. Normalnie pewnie bym skapitulowała, ale ponieważ próbuję ćwiczyć utwory Josha to jestem wytrwała jak lew )

Tak więc, tylko mi się nie zniechęcaj, Marta i rysuj dalej
Twój rysunek mi się podoba (bardzo dobry wybór zdjęcia^^), jest to podobieństwo joshowe, a to przecież najważniejsze ;] Ja bym mu tylko te włoski trochę bardziej podkręciła^^ bo wyglądają lekko na przylizane. Ale loki joshowe zawsze sprawiają wiele trudności...
Masz ciekawą technikę, zupełnie inną niż ja. Nie zużywasz tyle ołówka jak ja xD Powiedz mi jeszcze jaka jest wartość tego ołówka i jak długo w ogóle rysowałaś ten portret;]
I jeszcze Ci powiem, że Twoja technika na pewno byłaby bardziej preferowana na ASP niż moja. I wcale nie żartuję:)


Tak na koniec to jeszcze wspomnę tylko, że ja też pracuję właśnie nad "moim" Joshem;] Ale nie wstawię go prędzej jak wszyscy się tu nie pozachwycają Twoim dziełem

Co do włosów to też mi się nie podobają, ale kurcze, ja nic na tym cholernym zdjęciu nie widziałam Spójrz:

http://i445.photobucket.com/albums/qq17 … on/03a.jpg

Więc stwierdziłam, że dam sobie spokój. xD

Wzięłam pierwszy lepszy ołówek. To chyba jest HB. Ale jak mówię, ja nawet nie rysuję często, więc nie przywiązuję wagi nawet do ołówków (kurcze, w tym momencie wszyscy malarze chyba by mnie zabili xD).

Co do czasu, to malowałam go gdzieś z godzinkę. Wiem, że dość szybko... Ale jakoś nie miałam ochoty ślęczeć nad tym rysunkiem całe dnie. Poza tym zawsze tak rysowałam.

Nigdy nie myślałam o ASP. Może mam jakiś talent (jestem świadoma, że dużo ludzi w ogóle nie potrafi malować) ale tu potrzeba czegoś więcej. Po pierwsze, to ja kompletnie nie umiałabym wykorzystywać swojej wyobraźni, bo potrafię rysować tylko i wyłącznie jak na coś patrzę.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#44 25-6-2009 22:23:46

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Wiem, że te włoski są niewidoczne Dlatego ja zanim zaczynam rysować Josha (czy kogoś innego) zawsze 10 razy zastanawiam się nad zdjęciem (żeby wszystko było w miarę wyraźne).

Ołówek HB mówisz... no do rysowania to on szczególnie pożądany nie jest, dlatego tym bardziej podziwiam, że coś z niego wydusiłaś xD Najlepsze są ołówki miękkie B. Jeśli chodzi o wartość to każdy wybiera wedle swojego uznania. Ja lubię mocne kontrasty dlatego używam aż 9B.

Marta_Evans napisał:

ja nawet nie rysuję często, więc nie przywiązuję wagi nawet do ołówków (kurcze, w tym momencie wszyscy malarze chyba by mnie zabili xD).

Nawet jeśli nie rysujesz często to i tak nie zaszkodzi mieć jakiś miękki ołóweczek w pogotowiu ;] Sama zobaczysz ile on satysfakcji i frajdy może sprawić;)
Czy by zabili? Może tak, a może tylko by się zdziwili xD Ja malarką nie jestem więc z mojej strony nic złego Ci nie grozi ;D

Godzinka mówisz...no, rekordowe tempo, to przyznaję. Widać nie masz chyba tyle cierpliwości, żeby siedzieć nad pracą godzinami. Mnie narysowanie jednego portretu zajmuje o wiele więcej czasu. Nad samymi włosami Josha siedzę kilka dni, reszta idzie już szybciej.


O ASP też nigdy nie myślałam. W tej kwestii sytuacja u Ciebie jak i u mnie wygląda tak samo. Brak wyobraźni by móc stworzyć coś samemu z siebie. Pozostaje jedynie praca odtwórcza, czyli spoglądanie na zdjęcie. Ale nawet to potrafi dać wiele radości, a przecież o to w sztuce chodzi


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#45 27-6-2009 16:22:23

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Nasze (i nie tylko) obrazy z Joshem

Podoba Wam się taki Joshie? xD
http://farm3.static.flickr.com/2036/232 … 84.jpg?v=0

Tylko czemu taki smutny? Nawet bym powiedziała, że zły...



A to już mój, jeszcze cieplutki;)
http://img525.imageshack.us/img525/4209/joshgroban3.jpg


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora