Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.
  • Index
  •  » Charytatywnie
  •  » We Are The World - charytatywny występ na rzecz ofiar w Haiti

#16 14-2-2010 12:47:38

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: We Are The World - charytatywny występ na rzecz ofiar w Haiti

Właśnie obejrzałam teledysk...wzruszyłam się...łezka się zakręciła....
Rzeczywiście zdecydowanie za mało Josha,ale i tak mi się bardzo podoba!Podobały mi się wstawki z Michaelem i nawet ten rap mi się podobał,chociaż za nim nie przepadam


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#17 28-2-2010 15:41:33

 Sikoreczka21

Gość z zewnątrz

Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 27-2-2010
Posty: 14
Ulubiona piosenka Josha: You raise me up
Wiek: 16
Imię: Justyna

Re: We Are The World - charytatywny występ na rzecz ofiar w Haiti

Mi spodobała się i piosenka, i teledysk, i Josh, i jestem strasznie szczęśliwa, że tak mnie tchnęło i pooglądałam teledysk. To właśnie dzięki tej piosence poznałam Josha. Od pierwszej chwili, gdy go usłyszałam, wiedziałam, że ten gościu prędko nie zejdzie z mojej prywatnej TOP listy. Na razie przeżywam początkowe stadium miłości do tego artysty i jestem zafascynowana. Jutro kończą mi się ferie, więc zacznę przestawiać koleżanki z muzyki do "trzepania łupieżu" na Josha Grobana. Zgadzam się z wami, że promocja w Polsce jest do kitu. Mam trochę żal do tych, którzy zajmują się muzyką m.in. wszelkiego rodzaju radia (RMF, czy Radio Zet), albo chociażby programy muzyczne w TV. Zamiast na każdym programie puszczać to samo, mogliby szukać nowych artystów, o których nie jest głośno a zasługują na uwagę.

Offline

 

#18 3-5-2011 19:00:43

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: We Are The World - charytatywny występ na rzecz ofiar w Haiti

Dość dużo czasu upłynęło od tego występu. Ale mam chyba coś, czego jeszcze nie widzieliście. Przynajmniej ja nie widziałam. Filmik z prób, który dziewczyny wrzuciły na facebooku: http://www.mtv.com/videos/news/482930/w … ions.jhtml

Ale szczerze, to mogli wybrać lepszy kawałek z Joshem, np. z początku, gdzie śpiewa solo, a nie jako chórek.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Charytatywnie
  •  » We Are The World - charytatywny występ na rzecz ofiar w Haiti

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora