Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#106 4-1-2009 17:40:18

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Ja tez zawsze patrzę na buty
A Josha oczywiscie mi się podobają, i to zarówno te eleganckie jak i trampki


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#107 4-1-2009 20:39:47

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Muszę przyznać, że facetom najpierw patrzę się na buty. No dobra. Oczy-Włosy-Buty. Ale buty ważna sprawa!


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#108 4-1-2009 22:06:30

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Ja też zwracam uwagę na buty, chociaż to nie jest mój priorytet. Najpierw oczywiście oczy (najlepiej żeby były brązowe^^), później również włosy (najbardziej zyskują bruneci^^), później dłonie (bardzo ważna sprawa^^), a dopiero potem bucikixD

Ostatnio edytowany przez Agnetha (4-1-2009 22:07:30)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#109 5-1-2009 13:42:56

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

A propo dłoni... Moja siostra nie przepada za Joshem (mniej więcej tak samo jak u Ciebie z bratem, Aga xD Przewraca oczami, jak siedzę i słucham Josha), ale kiedyś rzuciła komplement. Powiedziała, że ma ładne dłonie ^^


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#110 5-1-2009 14:19:11

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Wiadomo ,wszyscy pianiści mają ładne dłonie , ach te długie smukłe palce A Josh ma naprawdę piękne i zadbane dłonie !

Offline

 

#111 6-1-2009 19:54:19

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Właśnie o to mi chodziło Dorota:) Pianiści i ich dłonie:) Także wiecie, jak się na jakiegoś natkniecie to dajcie znać^^

Marta_Evans napisał:

Moja siostra nie przepada za Joshem (mniej więcej tak samo jak u Ciebie z bratem, Aga xD Przewraca oczami, jak siedzę i słucham Josha)

Więc Ty też nie masz wsparcia ze strony rodzeństwa jeśli chodzi o Josha:/ I w dodatku te same objawy co u mojego brata...Jego to jeszcze mogę zrozumieć bo to facet jest i nawet nic dziwnego, że Josh mu się nie podoba, ale Twojej siostry to już nie mogę zrozumieć^^ Ale widocznie macie "inne typy"... A wydawałoby się, ze takie podobne jesteście, przynajmniej zewnętrznie tak jest:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#112 20-1-2009 20:09:15

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Występ z Herbie Hancockiem z wczorajszego dnia:

http://pl.youtube.com/watch?v=nLWLw-qQBgI

Szczerze mówiąc, nie za bardzo mi się podobało. Oczywiście do Josha nic nie mam! Wykonał swoją robotę znakomicie. Jak zawsze. Ale Herbie... według mnie zachował się nieładnie. Przynajmniej mnie to uraziło.

Wariował na fortepianie i przyćmił Josha. Przez to kompletnie z nim nie współgrał! Były momenty gdy miałam wrażenie, że Josh męczy się ze znalezieniem dobrego tonu, bo Herbie zaczął grać w innej tonacji, zachciało mu się jakiś wariacji. A Imagine to przecież taka piękna piosenka. Nie podobało mi się, co zrobił Herbie. To moje odczucie.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#113 20-1-2009 20:33:26

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Masz trochę racji Marta , Herbie tak improwizował ,że gdyby nie Josh nie byłoby wiadomo co to za utwór . Ale wydaje mi się że Joshowi to nie przeszkadzało , przecież on lubi wyzwania . Może to też wina kiepskiego nagrania , może w realu brzmiało zupełnie inaczej ? Tak ,czy inaczej
Josh jest wielki , bo zawsze potrafi się dopasować .

Offline

 

#114 21-1-2009 22:28:06

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Ja też podzielam Wasze zdanie, chciał się popisać i tyle! Miałam wrażenie, że nawet Josh swoim znaczącym spojrzeniem w jego stronę chciał w ten sposób coś dać mu do zrozumienia...Ala tak jak Dorota, myślę, że Josh dał radę:) Choć jeden moment był krytyczny! (i nie chodzi mi absolutnie o Josha!)

...jednak te popisy były całkiem nie na miejscu, takich klasyków jak "Imagine" nie powinno się w ten sposób przerabiać, to je w jakiś sposób upłaszcza...To przecież nie ilość ozdobników świadczy o pięknie piosenki (wręcz nie cierpię ich!), a Herbie widocznie tak myśli:/
Prostota i jeszcze raz prostota, te słowa trzeba by mu często powtarzać...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#115 26-1-2009 14:59:49

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Agnetha napisał:

Prostota i jeszcze raz prostota, te słowa trzeba by mu często powtarzać...

Najpierw przeczytałam "prostata" XD

Wiecie co? Oglądałam ten filmik i zaciskałam pięści. Ta piosenka jest śliczna bez wariacji Herbiego! Jak mnie zdenerwował! Zupełnie popsuł. Przepraszam, że to powiem, ale według mnie popsuł tę piosenkę. Lubię ją i, oczywiście, kocham Josha, ale przez taki akompaniament miałam wrażenie... Że Josh śpiewał jedno, a Herbie grał drugie. Oj, nie, nie podobało mi się.

I, Marto, całkowicie zgadzam się z Tobą. Mnie też to uraziło i zdecydowanie nieładnie się zachował. Na miejscu Josha zrobiłoby mi się dosyć... No kurcze, podłozył mu świnię. Nie sądzę, żeby zrobił to z jakąś specjalną premedytacją, czy w ogóle, specjalnie, ale ja tak się poczułam.

I szacunek dla Josha, że sobie poradzil. Bo dał radę. I bra-wa dla niego.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#116 28-1-2009 17:03:14

 Grobanka

Powolny działacz

Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 52
Ulubiona piosenka Josha: So she dances, Mi morena...
Wiek: 16
Imię: Kiara
WWW

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

#1

http://www.youtube.com/watch?v=-G9LbTI4 … re=related

   #2

http://www.youtube.com/watch?v=IMuaLI4F … re=related

   #3

http://www.youtube.com/watch?v=6PMwbd6GQeo

Począwszy od ulubionych Polecam serdecznie ;*


Przeniosłam post do tego wątku, myślę, że tutaj pasuje lepiej;] W końcu podałaś linki do filmików, a nie do zdjęć (a tamten wątek jest przecież o zdjęciach)
M.A.




http://www.youtube.com/watch?v=GfF33xkC … re=related

Wkleiłam, chociaż gdzieś już ten film był podawany. Mimo to fajnie zobaczyć jeszcze raz tę jego Wieżę Eiffla^^
M.A.

Offline

 

#117 3-2-2009 19:35:28

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Z pozoru wydawałoby się, że to nie Josh w tym filmie gra pierwszoplanową rolę, tylko ta mała dziewczynka, ale...przecież to jego słychać, a dla mnie Josh zawsze będzie na pierwszym miejscu, choćby inni uważali inaczej xD

Wkleiłam tego linka dlatego, że tak miło popatrzeć (chwilami nawet z zazdrością), że Josh dociera już do tak małych osóbek:) Ta mała Camille nie jest pewnie nawet świadoma jakie ma szczęście, choć kiedy całuje radioodbiornik to aż chce się wierzyć, że jest inaczej, a może instynkt jej tak podpowiadał:)

http://www.youtube.com/watch?v=gdNgD86v2sc


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#118 3-2-2009 22:28:00

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

A ja też mam takiego małego melomana!   Chociaz mój synek jest troche starszy od tej dziewczynki(ma niecałe 5 lat),a też uwielbia Josha!Słucha razem ze mną!A jego ulubione piosenki to "Solo por ti" i "Oceano"!Rzeczywiście jest to bardzo wzruszające!!!

A ta mała jest słodka!

Ostatnio edytowany przez fanka Josha (3-2-2009 22:30:06)


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#119 4-2-2009 20:40:23

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Dziewczynka jest rzeczywiście urocza. A propos, zauważyłyście, że Josh chętnie zatrzymuje sie przy tych najmłodszych fankach/fanach, jak przechodzi przez publikę w "In her eyes"? (((:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#120 4-2-2009 20:44:59

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Linki do filmów video z Joshem w roli głównej:)

Pewnie bezpieczniej jest mu śpiewać do dziecka niż do dorosłej kobiety bo dopiero by sobie zrobiła nadzieję !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora