Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#91 22-8-2011 17:39:17

 anne2983

Zarażony Dżospą

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 3-4-2011
Posty: 122
Ulubiona piosenka Josha: nie da rady wybrać jednej;)
Wiek: 24
Imię: Ania

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Ja też jestem za, bo świecąca za 100 zł zdecydowanie przekracza moje możliwości Tylko myślę, że trzeba się szybko decydować bo jeśli nic z tego jednak nie wyjdzie to chciałabym mieć czas na zamówienie sobie jakiejś innej.


I've been struck with Grobanitis... and I don't want a cure!

Offline

 

#92 22-8-2011 22:05:42

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Pytanie zasadnicze - białe czy czarne? I jedno- czy dwustronne? Gdzieś wcześniej w tym wątku są nasze propozycje napisów i zdjęć Josha  ...

Ostatnio edytowany przez alessa (22-8-2011 22:05:55)


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

#93 23-8-2011 14:56:36

 anne2983

Zarażony Dżospą

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 3-4-2011
Posty: 122
Ulubiona piosenka Josha: nie da rady wybrać jednej;)
Wiek: 24
Imię: Ania

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Jeśli chodzi o mnie to wolałabym dżoszulki czarne i raczej jednostronne, bo myślę że jak już uda się znaleźć dostatecznie blisko Josha żeby mógł przeczytać co jest na nich napisane to odwrócenie się do niego plecami będzie ostatnią rzeczą na jaką będę miała ochotę A co do nadruku to może wykorzystamy ILLUMINATE POLAND IN 2012 Pauliny? Bardzo mi się podoba, a skoro na transparencie będzie jednak co innego to może chociaż na dżoszulkach?


I've been struck with Grobanitis... and I don't want a cure!

Offline

 

#94 23-8-2011 17:17:04

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

anne2983 napisał:

Jeśli chodzi o mnie to wolałabym dżoszulki czarne i raczej jednostronne, bo myślę że jak już uda się znaleźć dostatecznie blisko Josha żeby mógł przeczytać co jest na nich napisane to odwrócenie się do niego plecami będzie ostatnią rzeczą na jaką będę miała ochotę A co do nadruku to może wykorzystamy ILLUMINATE POLAND IN 2012 Pauliny? Bardzo mi się podoba, a skoro na transparencie będzie jednak co innego to może chociaż na dżoszulkach?

Zacny pomysł, bo hasło też mi się bardzo podoba!
Ktoś może zrobić nową wizualizację z tym hasłem, bo ja na trasie praca-dom-szpital-serwis samochodowy (auto sie zepsuło, jak na złość) nie mam póki co sił/czasu/weny ...


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

#95 23-8-2011 20:56:00

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

hmmmmmmmmmmmmmm szczerze to jakoś straciłam chęc posiadania takiej koncertowej dżoszulki szczególnie że będzie ona raczej tylko "jednorazowa" <wiem wiem świecąca też by taka była .... ale to zawsze miała byc świecąca i miała miec swoje zadanie>  prędzej zdecydowałabym się na dżoszulkę koncertową ale taką, którą mogłabym nosic też normalnie... cały rok... jakąs tak sprytnie zaprojektowaną że i koncertowa i całoroczna


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

#96 23-8-2011 20:58:05

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Aniu - w takim razie "do dzieła" i wymyślamy ogólnogrobańskie, całoroczne hasło Bo dżoszulek nigdy nie jest za wiele ...

P.S. To może "JOSH GROBAN ... before NOEL ... AWAKE & come CLOSER ... make ILLUMINATIONS for POLISH GROBANITES"

Ostatnio edytowany przez alessa (23-8-2011 21:06:21)


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

#97 31-8-2011 15:01:02

 anne2983

Zarażony Dżospą

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 3-4-2011
Posty: 122
Ulubiona piosenka Josha: nie da rady wybrać jednej;)
Wiek: 24
Imię: Ania

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Coś ucichło w sprawie dżoszulek... Moim zdaniem fajnie by było, gdybyśmy wszystkie miały takie same, byłoby widać ile nas jest i w ogóle, nawet jeśli nie będziemy świecić. Może faktycznie lepsze by było bardziej uniwersalne przesłanie, żeby dżoszulka nie była jednorazowa. Najprostsze ogólnogrobańskie hasło jakie mi przychodzi do głowy to po prostu POLISH GROBANITES LOVE JOSH i jakieś zabójcze foto. Albo "I PROMISE YOU I, I'LL COME BACK TO YOU ONE DAY" i coś w stylu POLISH GROBANITES/WE REMEMBER... Albo tekst Alessy, który też mi się podoba

W każdym razie zostały już tylko nieco ponad 2 tyg, więc proszę zdecydujmy się na coś wreszcie. Jeśli na nieświecące nie ma już tyle chętnych to chociaż powiedzmy to sobie jasno, żeby było wiadomo na czym stoimy. Jak już mówiłam jeśli to nie wypali to chciałabym zamówić sobie sama normalną dżoszulkę, ale na to też trzeba trochę czasu...

Edit: Przypomniało mi się jeszcze jedno, o którym ktoś kiedyś wspominał: POLISH GROBANITE 24/7. Też mi się podoba, proste i zrozumiałe.

Ostatnio edytowany przez anne2983 (31-8-2011 20:27:37)


I've been struck with Grobanitis... and I don't want a cure!

Offline

 

#98 31-8-2011 21:46:36

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

anne2983 napisał:

Coś ucichło w sprawie dżoszulek... Moim zdaniem fajnie by było, gdybyśmy wszystkie miały takie same, byłoby widać ile nas jest i w ogóle, nawet jeśli nie będziemy świecić. Może faktycznie lepsze by było bardziej uniwersalne przesłanie, żeby dżoszulka nie była jednorazowa. Najprostsze ogólnogrobańskie hasło jakie mi przychodzi do głowy to po prostu POLISH GROBANITES LOVE JOSH i jakieś zabójcze foto. Albo "I PROMISE YOU I, I'LL COME BACK TO YOU ONE DAY" i coś w stylu POLISH GROBANITES/WE REMEMBER... Albo tekst Alessy, który też mi się podoba

W każdym razie zostały już tylko nieco ponad 2 tyg, więc proszę zdecydujmy się na coś wreszcie. Jeśli na nieświecące nie ma już tyle chętnych to chociaż powiedzmy to sobie jasno, żeby było wiadomo na czym stoimy. Jak już mówiłam jeśli to nie wypali to chciałabym zamówić sobie sama normalną dżoszulkę, ale na to też trzeba trochę czasu...

Edit: Przypomniało mi się jeszcze jedno, o którym ktoś kiedyś wspominał: POLISH GROBANITE 24/7. Też mi się podoba, proste i zrozumiałe.

Po pierwsze - dziękuję za uznanie. Po drugie - przepraszam, ze odpuściłam temat (i szukania tańszych świecących i obmyślania "zwykłych-niezwykłych"), ale "reality bites" i to jak cholera. Po trzecie - pomyślę o tym jutro ...


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

#99 1-9-2011 10:45:55

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

anne2983 napisał:

Przypomniało mi się jeszcze jedno, o którym ktoś kiedyś wspominał: POLISH GROBANITE 24/7. Też mi się podoba, proste i zrozumiałe.

ooooooooooooooooooooo i to mi się też PODOBA a jak do tego będzie takie mega mrauuuuuuuuuuuuuuu zdjęcie noooooooooo to już mnie więcej nie pytajcie 


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

#100 3-9-2011 15:20:08

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Widziałyście zdjęcia ze spotkania fanów w Phoenix? Fajnie to wyglada jak całą ekipa "dżoszuje" w "dżoszulkach" ... ostatnio robiłam zdjecia do dowodu osobistego i u fotografa można za 19,99 w dowolnym rozmiarze nabyc biala koszulke z dowolnie "naprasowanym" zdjęciem (może być przefotoszopowane - czyli z napisem) .... i tak się nakręciłąm na taką białą, z wycieniowanym Joshem z okładki A Collection "wycieniowanym ołówkiem" i napisem POLISH GROBANITES (białe na górze czerwone na dole)24/7  ... zaraz ide pertraktować z MistrzemPhotoshopa zrobienie takiej stylizacji ...


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

#101 3-9-2011 17:31:50

 anne2983

Zarażony Dżospą

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 3-4-2011
Posty: 122
Ulubiona piosenka Josha: nie da rady wybrać jednej;)
Wiek: 24
Imię: Ania

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

A nie lepiej by brzmiało POLISH GROBANITE w liczbie pojedynczej? W końcu chodzi o tę konkretną osobę mającą na sobie dżoszulkę, a nie o całość


I've been struck with Grobanitis... and I don't want a cure!

Offline

 

#102 3-9-2011 20:51:59

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

anne2983 napisał:

A nie lepiej by brzmiało POLISH GROBANITE w liczbie pojedynczej? W końcu chodzi o tę konkretną osobę mającą na sobie dżoszulkę, a nie o całość

Święta racja! No chyba że akurat Grobanitka jest przy nadziei, i młode w brzuszku nie ma wyboru - musi zostać Grobanitką/kiem ;-)))


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

#103 3-9-2011 20:53:00

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Właśnie wyczytałam w Wiki, że może też być  "24/7/365"


Nieaktualne, po koncertach z Grobanitkami.
P.W.T.


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora