Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#46 24-8-2008 21:58:36

 eovina28

Powolny działacz

15626909
Zarejestrowany: 23-8-2008
Posty: 61
Ulubiona piosenka Josha: awake
Wiek: 28

Re: Musical "Romeo et Juliette"

Korzystam z komputera koleżanki więc raczej nie mogłabym sobie tego musicalu ściągnąć ale dzięki za dobre chęci


gdy się kocha nawet zmęczenie jest radością

Offline

 

#47 10-12-2008 18:31:01

 yagudka

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 10-12-2008
Posty: 6

Re: Musical "Romeo et Juliette"

hej! bardzo proszę czy może mi ktoś przesłać napisy do musicalu R&J proszę takie które wchodzą na 2 płytki, ewentualnie zadowolę się takimi na jedną Błagaaam! podaję mój mail: sasha.p@o2.pl niech mnie ktoś poratuje Please!

Ostatnio edytowany przez yagudka (10-12-2008 18:38:03)

Offline

 

#48 15-12-2008 16:04:30

 yagudka

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 10-12-2008
Posty: 6

Re: Musical "Romeo et Juliette"

:angel:Cudeńko! ale i tak wolę moje Słoneczko-LRS!
Mój ulubiony moment:Kiedy Romeo śpiewa że się boi...a za nim tańczy śmierć RANY robi wrażenie

Ostatnio edytowany przez yagudka (15-12-2008 16:04:59)

Offline

 

#49 8-4-2009 00:21:59

 ANIX

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 8-4-2009
Posty: 1

Re: Musical "Romeo et Juliette"

Znalazlam tę stronę, szukjąc w sieci napisów do Romeo et Juliette. Niesety nie moge na nic naytrafić. Przeglądając wątek ten zauważyłam, że macie PL napisy do tego musicalu. Czy mogę prosić o przesłanie ich mnie. Z góry dziekuję. Mój e-mail: anixkajol@op.pl


Pomoc nadchodzi. ;]
M.P.

Ostatnio edytowany przez ANIX (8-4-2009 00:24:02)

Offline

 

#50 25-5-2009 00:57:09

 Kalpana

Powolny działacz

589164
Skąd: Mława
Zarejestrowany: 24-5-2009
Posty: 58
Wiek: 19
Imię: Paulina
WWW

Re: Musical "Romeo et Juliette"

A ja swego czasu nie słuchałam nic prócz piosenek z dwóch francuskich musicali - Romeo et Juliette właśnie i Notre-Dame de Paris . Nawet nie wiedziałam, że można natrafić na tym forum na tematy o nich . Należy przypomnieć sobie obydwa, bo już ich nie pamiętam, muzyka także kompletnie wyleciała mi z pamięci.

A właśnie - ma ktoś w zanadrzu napisy do wersji 2 CD? Bo moje się gdzieś zapodziały . W razie czego mój mail to jimmy_kane@tlen.pl
Będę bardzo wdzięczna .

Ostatnio edytowany przez Kalpana (25-5-2009 18:56:10)

Offline

 

#51 26-5-2009 19:37:32

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Musical "Romeo et Juliette"

Oj, przypomnieć sobie należy i to koniecznie O takim musicalu nie można zapomnieć;]

Napisy wyślę, ostatnio robię to wręcz regularnie, bo za pośrednictwem forum zgłasza się mnóstwo osób, którzy rozpaczliwie szukają napisów - w Necie kompletnie niedostępnych:/ A ja oczywiście, przy tej "okazji" robię malutki wykładzik o Joshu
Pytam się czy go znają, i o dziwo piszą, że taak! I że głos Josha im się podoba Myślę, że mówią prawdę, bo po co mieli by kłamać? Nawet jeśli do forum się nie przyłączają to nic nie szkodzi, ważne przecież, że Josh jest z nimi


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#52 8-7-2009 04:59:28

 johnny84

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 8-7-2009
Posty: 1

Re: Musical "Romeo et Juliette"

Witam,
trafiłem tutaj przypadkiem, w poszukiwaniu napisów do musicalu Roméo et Juliette, de la Haine à l'Amour. Czy mógłbym prosić o przesłanie również mnie tych napisów do wersji dwupłytowej? Będę ogromnie wdzięczny:) Mój adres: johnny84@o2.pl


Pomoc nadeszła;]
M.A.




Wielkie dzięki!

Ostatnio edytowany przez johnny84 (8-7-2009 17:26:52)

Offline

 

#53 31-7-2009 23:31:59

 Justeene

Powolny działacz

Zarejestrowany: 19-7-2009
Posty: 68

Re: Musical "Romeo et Juliette"

eovina28 napisał:

Może wzbudze troche kontrowersji gdy oświadcze że największe wrażenie zrobił na mnie książe Werony czyli Frederic Charter

Eovino, nawet nie wiesz jak się cieszę, że to napisałaś! Frederic Charter to dla mnie nr 1 w całym musicalu (te sceny wrzeszczane! ). Wspaniały głos. Podobają mi się też jego solowe piosenki, np. "Jasmin". A jeśli chodzi o musical, to uwielbiam "Verone", "Aimer", "La vengeance", "Le pouvoir", "Les rois du monde", "Le balcon" i "J'ai peur" - niesamowita scena! Natomiast wersja angielska to porażka - z "Aimer" zrobiono "These Are My Rivers" i powstała bardzo interesująca piosenka geograficzna ! Btw, dubler Damiena, Vincent Niclot grał rolę Rhetta Butlera w innym musicalu autorstwa Gerarda Presgurvica, pt. "Autant en Emporte le Vent" ("Przeminęło z wiatrem"). Podobna muzyka (ten sam kompozytor), piękna scenografia i kostiumy (że o Rhetcie nie wspomnę ), jedyne co mi przeszkadza w odbiorze to Scarlett (w tej roli Laura Presgurvic, zbieżność nazwisk nieprzypadkowa).

Offline

 

#54 4-9-2009 09:53:25

Hakkon

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 4-9-2009
Posty: 1

Re: Musical "Romeo et Juliette"

Dzień dobry;) Widzę, że tutaj wszyscy mają ten sam problem, ale może jeszcze i dla mnie znalazłyby się te napisy do Romea i Julii 2CD?^^' (hakkon111@gmail.com)
Z góry ogromne dzięki:)

Offline

 

#55 4-9-2009 23:39:16

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Musical "Romeo et Juliette"

Znajdą się;]

Wiadomość dla przyszłych poszukiwaczy napisów:
By napisy dostać nie trzeba się wcale rejestrować na forum. Kilka osób już tak zrobiło i nie potrzebnie tylko fałszuje nam statystyki, bo fanów Josha jest tu rzeczywiście mniej niż to pokazują liczby.
A wystarczy przecież napisać na gg i sprawa załatwiona;]

M.A.


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#56 14-12-2009 20:40:24

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Musical "Romeo et Juliette"

Justynka zaraziła mnie Romeo et Juliette w czasie jednej z rozmów na gg- teraz jestem zakręcona na punkcie "Verone", "Les Rois Du Monde" i "Aimer". Jeszcze nie miałam okazji posłuchać całego musicalu, ale te trzy piosenki potrafią lecieć na okrągło:P


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#57 7-1-2010 14:30:29

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Musical "Romeo et Juliette"

Pytanko mam małe: czy ta płytka http://www.empik.com/romeo-juliette-muzyka,212239,p to będzie to, o czym myślę- utwory z Romeo et Juliette z wokalem? Wolę się jakoś upewnić, zanim się ucieszę:D


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#58 7-1-2010 14:34:03

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Musical "Romeo et Juliette"

http://www.fan.pl/shopping/pe.php?id=84 … iette__OST tu jest to samo, tak mi się wydaje, muzyka z musicalu(l'integrale)


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#59 7-1-2010 14:36:49

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Musical "Romeo et Juliette"

Dzięki:)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#60 20-2-2010 21:39:42

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Musical "Romeo et Juliette"

Nie napisałam swoich wrażeń po obejrzeniu całości - już nadrabiam.
Oglądałam na youtube z czeskimi napisami (wersja angielska była pocięta tylko na piosenki- stwierdziłam, że po czesku będzie ciekawie).
Oczywiście wersja pierwsza, stara obsada.

Zakochana jestem po prostu:D

Mnóstwo świetnych piosenek, choreografia ekstra, dobre głosy w większości- płytkę z piosenkami mam już w domciu i słucham często.
Verone, Les Rois du Monde, Aimer, Un jour, L'Amour Heureux, On dit dans la rue, J'ai Peur- naj naj

Tempo rozwoju miłości R&J zabójcze, miny w czasie sceny balkonowej- o mało leżałam ze śmiechu pod biurkiem, ale śpiew świetnie wyrażał emocje.
Damien i Frederic są dla mnie faworytami w tym musicalu. Cecilia też mi się podobała i jest o niebo lepsza niż Joy Esther. Oczywiście banda Romeo& Benvolio &Merkucjo wymiata!


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora