Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 27-10-2010 22:44:27

 anita_88

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 17-5-2008
Posty: 17
Ulubiona piosenka Josha: Remember when it rained
Wiek: 23
Imię: Anita

Re: Voce Existe Em Mim rozmowa na temat singla

Ja rowniez,zdecydowanie  oczekiwalam na cos lepszego...zwlaszcza po portugalsku....jest tyle pięknych brazylijskich melodii...melancholjnych..melodyjnych,ktore Josh moglby zaspiewac...i pokazac swoj glos..i barwe tego jezyka..a w tej piosence to zanika...to nie Jego styl,podziwiam go za ten wszechstronny talent...umiejetnosc spiewania w kilku jezykach,ale dlaczego wlasnie musial wybrac wlasnie rytm..samby...ktory dla wielu brazylijczykow...ma zupelne inne znaczenie..niz dla nas,dla nas brzmi egzotycznie,ale dla nich...to zwykly..rytm..ulic,tanca,nie przenosi w sobie serca Brazylii......Miejmy nadzieje,że pozostale piosenki bardziej trafią do mojego serca...


''If there is one thing that is constant in this world,it is the power of music.''

Offline

 

#17 31-10-2010 15:53:13

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Voce Existe Em Mim rozmowa na temat singla

Jak na razie ten utwór podoba mi sie najbardziej , chociaz mam podobne zastrzeżenia co niektóre z was
Oczekiwałam utworów bardziej klasycznych  , więc jezeli takowych będzie mało będę bardzo zawiedziona

Offline

 

#18 31-10-2010 21:20:06

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Voce Existe Em Mim rozmowa na temat singla

A mnie się ta piosenka spodobała od razu! I jak do tej pory nie jestem zawiedziona za bardzo nowymi piosenkami...może raczej trochę zaskoczona.Podobają mi się wszystkie,a ta najbardziej


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#19 7-11-2010 23:03:19

 adalheid

Zarażony Dżospą

3994707
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 23-12-2009
Posty: 105
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved (Don't Give Up)
Wiek: 22
Imię: Aleksandra

Re: Voce Existe Em Mim rozmowa na temat singla

jejku, czuję sie dość dziwnie w gronie osób, które tak się znają na muzyce - tu zaśpiewał lepiej, tu mu coś nie wyszło, tu jszcze coś innego należę chyba raczej do laików jeśli chodzi o znajomość co-w-muzyce-wyszło-a-co-nie (zdecydowanie jestem laikiem!), ale jak dla mnie Josh mógłby zaśpiewać alfabet, a ja i tak uważałabym utwór za najpiękniejszą piosenkę cóż, może tak na mnie działa magia Josha swoją drogą Voce mi się bardzo podoba, właśnie taka piosenka do słuchania z zamkniętymi oczami, na "wczucie"... nie da się przy niej usiedzieć w miejscu przynajmniej jak dla mnie - próbowałam! na razie mi nie wyszło


"Przeznaczenie. Predestynacja. Coś co nieuniknione. Mechanizm, który sprawia, że praktycznie nieskończona liczba niemożliwych do przewidzenia wydarzeń musi zakończyć się takim, a nie innym skutkiem." [A. Sapkowski, "Pani Jeziora"]

Offline

 

#20 8-11-2010 21:56:24

 Saira

Powolny działacz

9018175
Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 21-1-2009
Posty: 62
Ulubiona piosenka Josha: If I walk away
Wiek: 24
Imię: Gosia

Re: Voce Existe Em Mim rozmowa na temat singla

Mi się ta piosenka podoba ze względu na bębny-jako że ostatnimi czasy sama próbuję swoich sił w używaniu djembe i darbukki mam do niej szczególny sentyment


I can't breathe without you and I don't
I can't live without you and I won't

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora