Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#121 11-11-2010 20:26:20

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Chyba się nawet nie pokuszę na wypróbowanie innych utworów- będę miała niespodziankę:D


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#122 11-11-2010 20:35:06

 kasieczku

Dżoszorozkminiacz

8039124
Skąd: Śląsk - Tychy
Zarejestrowany: 9-9-2010
Posty: 410
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Wiek: 21
Imię: Kasia

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Marta_Evans napisał:

Wiecie czego się dowiedziałam??? Że pierwszy utwór z płyty The Wandering Kind (Prelude) skomponował Josh mając 12 lat??????? Po prostu padam z wrażenia.

Kurcze chyba nie wytrzymam... nie mogę czekać, przepraszam Josh...


http://i1095.photobucket.com/albums/i466/aggie_ann/jgr345.gif?t=1312662424

SZUBIDUBI JU KEN DENS :D

Offline

 

#123 11-11-2010 20:44:39

 adalheid

Zarażony Dżospą

3994707
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 23-12-2009
Posty: 105
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved (Don't Give Up)
Wiek: 22
Imię: Aleksandra

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

kusicie Dziewczyny, nie ma co... eh, postaram się wytrzymać do tego 22.11., kiedy ma się pojawić u nas... na pewno nie będzie to łatwe, tym bardziej, że płyta jest już w zasięgu ręki (myszki?)


"Przeznaczenie. Predestynacja. Coś co nieuniknione. Mechanizm, który sprawia, że praktycznie nieskończona liczba niemożliwych do przewidzenia wydarzeń musi zakończyć się takim, a nie innym skutkiem." [A. Sapkowski, "Pani Jeziora"]

Offline

 

#124 11-11-2010 20:52:03

 adalheid

Zarażony Dżospą

3994707
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 23-12-2009
Posty: 105
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved (Don't Give Up)
Wiek: 22
Imię: Aleksandra

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

kusicie Dziewczyny, nie ma co... eh, postaram się wytrzymać do tego 22.11., kiedy ma się pojawić u nas... na pewno nie będzie to łatwe, tym bardziej, że płyta jest już w zasięgu ręki (myszki?)

edit
sorki za podwójnego posta, coś mi się internet zwiesił i najpierw nie chciało wysłać pierwszego, a potem dodało dwa no chyba że stało się tak dlatego, że sama muszę siebie zapewniać o tym, że jednak dam radę i wytrzymam całe 11 (!!!) dni. proszę o usunięcie jednego posta jak się da, coby nie nie zaśmiecać forum

Ostatnio edytowany przez adalheid (11-11-2010 21:01:02)


"Przeznaczenie. Predestynacja. Coś co nieuniknione. Mechanizm, który sprawia, że praktycznie nieskończona liczba niemożliwych do przewidzenia wydarzeń musi zakończyć się takim, a nie innym skutkiem." [A. Sapkowski, "Pani Jeziora"]

Offline

 

#125 11-11-2010 21:32:42

 kwiecien

Gość z zewnątrz

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 21-9-2010
Posty: 32
Ulubiona piosenka Josha: Oceano/In Her Eyes
Wiek: 24

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Aaaaaa! Jak ja wam zazdroszczę, że już tego słuchacie... Obecnie link już nie aktywny. Ale kicha.

O nie odpuszczę sobie teraz po "Living room" mam taką chrapkę na Josha... i chyba mogę stwierdzić iż wolę Josha live niż studio. W każdym razie torrent załadowany... jeszcze tylko chwilka ...moment ...

I'm in heaven...

Ostatnio edytowany przez kwiecien (11-11-2010 22:02:48)

Offline

 

#126 11-11-2010 23:46:12

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Jeśli bardzo chcesz ściągnąć płytę, wpisz sobie w google "Josh Groban Illuminations download" a wyskoczy Ci masę stron. Ja przesłuchałam już wszystkie piosenki, ale wstrzymam się z ich komentowaniem do premiery płyty. Poza tym... Już wtedy będziemy chyba pisać na nowym forum...

Ale zaczynam ten post bo chciałam napisać o czymś innym. Czytam sobie właśnie biografię Josha na oficjalnej stronie. Cała biografia dotyczy najnowszej płyty. Zwróciłam uwagę na jedno. Josh się wypowiada, że wszystkie piosenki z Illuminations mają swoją historię, historię związaną z życiem Josha. Wszystkie piosenki są bardzo osobiste i w każdej opowiada historię. A więc po pierwsze: L’Ora Del Addio. Przecież to historia tragiczna. Czy Josh był kiedyś nieszczęśliwie zakochany? Wiemy o January Jones. Ale o ile mi wiadomo, rozstali się w przyjaźni. Może to po prostu historia jakiegoś przyjaciela albo własne przemyślenia Josha. Trochę się tym martwię... Ale najbardziej zasmucił mnie tytuł War At Home. Mam nadzieję, że to nie o dom Josha chodzi... Kurcze, przejęłam się. Po prostu chcę dla Josha jak najlepiej...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#127 12-11-2010 00:43:32

 Bee

Gość z zewnątrz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 12-9-2010
Posty: 38
Ulubiona piosenka Josha: codziennie inna
Wiek: 25
Imię: Sylwia

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Marta_Evans napisał:

Ale zaczynam ten post bo chciałam napisać o czymś innym. Czytam sobie właśnie biografię Josha na oficjalnej stronie. Cała biografia dotyczy najnowszej płyty. Zwróciłam uwagę na jedno. Josh się wypowiada, że wszystkie piosenki z Illuminations mają swoją historię, historię związaną z życiem Josha. Wszystkie piosenki są bardzo osobiste i w każdej opowiada historię. A więc po pierwsze: L’Ora Del Addio. Przecież to historia tragiczna. Czy Josh był kiedyś nieszczęśliwie zakochany? Wiemy o January Jones. Ale o ile mi wiadomo, rozstali się w przyjaźni. Może to po prostu historia jakiegoś przyjaciela albo własne przemyślenia Josha. Trochę się tym martwię... Ale najbardziej zasmucił mnie tytuł War At Home. Mam nadzieję, że to nie o dom Josha chodzi... Kurcze, przejęłam się. Po prostu chcę dla Josha jak najlepiej...

Marto, co do piosenki L’Ora Del Addio to zbytnio się nie wypowiem, bo nie mam pojęcia czy historia dotyczy Josha bezpośrednio. Przypominam sobie jednak wywiad, w którym Josh powiedział coś w stylu " liczę na to, że po przesłuchaniu albumu dostanę od pewnych osób SMS ponieważ będą wiedzieli, że te teksty są o nich".
Natomiast co do War At Home, cytując Josha: "On the opposite side of the scale is War At Home. It came again from a trip to Walter Reade Hospital in DC, where I was talking to soldiers. Theirs is a struggle we ignore as a country -the veterans who come home and fight battles for rest of their lives."

A co do płyty to z jednej strony ogromnie się cieszę, że już jej słucham a z drugiej mam ochotę się zbiczować, bo taka stara już jestem a zachowałam się jak dzieciak, który chce cukierka "już"
No trudno. A z komentarzami, tak samo jak Ty, się póki co wstrzymuję:)

Ostatnio edytowany przez Bee (12-11-2010 01:22:51)


"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą."

Offline

 

#128 12-11-2010 00:58:09

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Bardzo bym prosiła o niekomentowanie. Link i w ogóle, nowość od Agnieszki to wiadomość od diabła, coś, czego się bardzo bałam, bo tak czekam na tę płytę a już jest w zasięgu... Ale nie chcę słuchać jeszcze i nie będę słuchać jeszcze i na razie tego się trzymam. Poczekam, aż dojdzie moja.

Dziękuję więc za brak komentarzy przed wyjściem płyty i od razu MAM DUŻĄ PROŚBĘ, żeby pisać o tej płycie tylko w tym wątku bądź ewentualnie wątku dotyczątym pojedynczych piosenek itp. Do przesłuchania bowiem chcę być świeża, a potem poczytam Wasze opinie, od wątku będę się więc trzymać z daleka, ale od forum będzie mi trudno. W związku z czym, byłabym wdzięczna (:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#129 12-11-2010 01:23:49

 kwiecien

Gość z zewnątrz

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 21-9-2010
Posty: 32
Ulubiona piosenka Josha: Oceano/In Her Eyes
Wiek: 24

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Tak mam ją na dysku po prostu nie mogłam się powstrzymać (w końcu to taki zakazany owoc ) i tak jak koleżanki wyżej wstrzymam się od komentarzy póki co

Bee napisał:

A co do płyty to z jednej strony ogromnie się cieszę, że już jej słucham a z drugiej mam ochotę się zbiczować, bo taka stara już jestem a zachowałam się jak dzieciak, który chce cukierka "już"

Ale dobrze mieć tego cukierka i wiedzieć jak smakuje... Ja lubię cukierki i czasem żałuję, że nie ma ich więcej (to taka mała aluzja)...

Offline

 

#130 12-11-2010 10:39:01

 kasieczku

Dżoszorozkminiacz

8039124
Skąd: Śląsk - Tychy
Zarejestrowany: 9-9-2010
Posty: 410
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Wiek: 21
Imię: Kasia

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Mam płytę na pulpicie i konflikt wewnętrzny... zajrzeć nie zajrzeć...
Porównanie płyty do cukierka jest dobre tylko że ja naprawdę, ale to naprawdę KOCHAM słodycze...
Ciekawe jak długo wytrzymam


http://i1095.photobucket.com/albums/i466/aggie_ann/jgr345.gif?t=1312662424

SZUBIDUBI JU KEN DENS :D

Offline

 

#131 12-11-2010 12:30:08

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

No to muszę stwierdzić, że War at home została moją ulubioną piosenką z nowej płyty... jest niesamowita... jak na tą płytę...


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#132 12-11-2010 13:00:41

 kasieczku

Dżoszorozkminiacz

8039124
Skąd: Śląsk - Tychy
Zarejestrowany: 9-9-2010
Posty: 410
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Wiek: 21
Imię: Kasia

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

OK wymiękłam... słucham...
Moja silna wola przy Joshu po prostu nie istnieje, mam wyrzuty sumienia ale ze wstydem przyznaję, że przegrałam tą walkę...
Komentarze zostawię na później a teraz idę tonąć dalej w głosie Josha, głosie Illuminations


http://i1095.photobucket.com/albums/i466/aggie_ann/jgr345.gif?t=1312662424

SZUBIDUBI JU KEN DENS :D

Offline

 

#133 12-11-2010 13:51:04

 Bee

Gość z zewnątrz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 12-9-2010
Posty: 38
Ulubiona piosenka Josha: codziennie inna
Wiek: 25
Imię: Sylwia

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

kwiecien napisał:

Tak mam ją na dysku po prostu nie mogłam się powstrzymać (w końcu to taki zakazany owoc ) i tak jak koleżanki wyżej wstrzymam się od komentarzy póki co

Bee napisał:

A co do płyty to z jednej strony ogromnie się cieszę, że już jej słucham a z drugiej mam ochotę się zbiczować, bo taka stara już jestem a zachowałam się jak dzieciak, który chce cukierka "już"

Ale dobrze mieć tego cukierka i wiedzieć jak smakuje... Ja lubię cukierki i czasem żałuję, że nie ma ich więcej (to taka mała aluzja)...

Dlatego też łakomstwo zwyciężyło....
A co do słodyczy to ciasteczka też lubię....

Wracając do sedna. Josh mówi o płycie, sporo jest też o Straight To You-coverze utworu Nicka Cave'a:
http://www.youtube.com/watch?v=gMxjjJNQ … r_embedded


"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą."

Offline

 

#134 12-11-2010 17:47:47

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

A ja czekam na moją zamówioną płytę i nie mam zamiaru jej ściągać.  Chcę żeby dzień w którym będę trzymała w ręku moją własną  płytę był zupełnie wyjątkowy . Odtworzę ją sobie w odpowiedniej atmosferze i będę się nią delektować tak jak na to zasługuje . Nawet nie chcę aby Josh udostępniał kolejne utwory , bo w końcu jakas niespodzianka byc musi

Offline

 

#135 12-11-2010 19:23:02

 Bee

Gość z zewnątrz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 12-9-2010
Posty: 38
Ulubiona piosenka Josha: codziennie inna
Wiek: 25
Imię: Sylwia

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Można już oficjalnie posłuchać albumu na Joshowym profilu Facebookowym (jakiś rym mi wyszedł)


"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora