Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#31 5-6-2010 10:35:33

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

dorotea napisał:

No kurcze już link jest niedostępny Martuś pomocyyyyyy!!!!!

A mogłam od razu ściągnąć... ;( Już lecę z pomocą. Znalazłam filmik wrzucony przez oficjalne forum, ale niestety bez prowadzącego i bez YRMU no ale najważniejsza jest przecież nowa piosenka a ona jest:

http://s549.photobucket.com/albums/ii36 … enAway.flv

Nie mogę z tej strony ściągnąć tego filmiku, ale mam nadzieję, że to nie zostanie skasowane. Jakby co to może ukaże się jeszcze na youtube pełna wersja, tą którą ja widziałam.

I mam tekst piosenki!!!

Hidden Away

Over mountains and sky blue sea
All great circles
will you watch for me?
The sweetest feeling I've got inside
I just can't wait to get lost in your eyes

And all these words that you meant to say
Held in silence day after day
Words of kindness that our poor hearts crave
Please don't keep them hidden away

Send it out so I can finally breathe (in)
I can take in all you say
Holding out for something I believe in
All I really need today

I want to see your heart
I want to free your heart
Please don't keep your heart
Hidden away

You're a wonder, how bright you shine
A flickered candle in a short life time
A secret dreamer that never shows
If no one sees you then nobody knows

And all these words that you were meant to say
Held in silence day after day
Words of kindness that our poor hearts crave
Please don't keep them hidden away

Send it out so I can finally breathe (in)
I can take in all you say
Holding out for someone I believe in
All I really need today

I want to feel your love
When you reveal your love
Please don't keep your love
Hidden away

I want to free your heart
I want to see your heart
Please don't keep your heart
Hidden away


I teraz mogę napisać, nie za bardzo podobało mi się wejście do słów w "Send it out so I can finally breathe (in)" słowo send a potem "Holding out for something I believe in" to słowo holding no i itd. Oczywiście to nie było zafałszowane, po prostu nie było wykonane idealnie. To Josh, wiemy, że potrafi idealnie!

I Josh cieszy się, że podoba nam się piosenka: "Thanks for all the kind words about the song! I wrote it with @DanWilsonMusic and yes it will be on the album." od razu pisząc z kim ją skomponował i potwierdzając, że piosenka znajdzie się na nowej płycie!

Miłego słuchania.

Acha i jeszcze jedno, piosenka wpadła mi w ucho, bo gdy się dziś obudziłam, dźwięczała mi w uszach. ;]

Josh napisał jeszcze na twitterze: "9:30 am on stage in Arkansas, 10 pm in Malibu recording a song I wrote for piano and zhonghu. I love my life." Szczególnie zwróciłam uwagę na "I love my life." Cudownie jest wiedzieć, że Josh jest szczęśliwy i kocha swoją pracę. Ważne, żeby robić to co się lubi i co sprawia przyjemność.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#32 7-6-2010 13:39:34

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Przesłuchałam kilka razy i cóż .. podoba mi się jest taka ..Joshowa , ale nie przeszły mnie ciarki jak to jest za kazdym razem gdy słucham Per Te , czy La Tue Semplicita . Mam nadzieję że Josh nagra kilka utworów bardziej klasycznych za które najbardziej go kocham

Offline

 

#33 9-6-2010 10:39:43

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Jakoś mam wrażenie, że  Josh ma za małe przekonanie do tej piosenki. Poza tym odczułam też deja vu- tylko z czym mi się ten utwór skojarzył -nie wiem;) Moment z "Send it out", szczególnie na tym video coś koło 1:49, aż zabolał moje uszy! Nie jestem specjalistką, ale jak na głos Josha to to było poniżej pasa... Coś w stylu tego przejechanego nagrania So She Dances do amerykańskiego "Tańca z gwiazdami".
Ale ogólnie nawet miłe, tylko... no właśnie, tylko...
I khem, khem pan Groban ma znów brzuszek!


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#34 9-6-2010 12:10:19

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

HeroConstantine napisał:

Jakoś mam wrażenie, że  Josh ma za małe przekonanie do tej piosenki. Poza tym odczułam też deja vu- tylko z czym mi się ten utwór skojarzył -nie wiem;) Moment z "Send it out", szczególnie na tym video coś koło 1:49, aż zabolał moje uszy! Nie jestem specjalistką, ale jak na głos Josha to to było poniżej pasa... Coś w stylu tego przejechanego nagrania So She Dances do amerykańskiego "Tańca z gwiazdami".
Ale ogólnie nawet miłe, tylko... no właśnie, tylko...
I khem, khem pan Groban ma znów brzuszek!

Dokładnie takie same zastrzeżenia jak u mnie, to samo co napisałam. Co do wykonania piosenki i co do tego brzuszka...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#35 9-6-2010 23:21:57

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Może to głupio zabrzmi, ale ja lubię od czasu do czasu wpaść na taki fragment, jak ten 1:49 taki nieidealny pomimo fantastycznego głosu, bo to przecież nie od głosu zależy Dopadła go po prostu słabsza chwila i to jest ok, bo to jest czysto ludzkie.
No i skoro Josh Groban czasem fałszuje (chociaż w tym konkretnym przypadku to trochę za dużo powiedziane), to każdy może

Sama piosenka jest w porządku i podoba mi się, chociaż też mi się z czymś kojarzy, zwłaszcza początek. Niestety nie mogę sobie uświadomić z czym.


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#36 10-6-2010 21:58:49

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

magda_fi napisał:

Może to głupio zabrzmi, ale ja lubię od czasu do czasu wpaść na taki fragment, jak ten 1:49 taki nieidealny pomimo fantastycznego głosu, bo to przecież nie od głosu zależy Dopadła go po prostu słabsza chwila i to jest ok, bo to jest czysto ludzkie.

No cóż, takich chwil zdarza mu się teraz często. Czasami myślę sobie jak pięknie śpiewał w latach 2001-2007 czy 08 (bo wydaje mi się, że to od tournee Awake stopniowo się zaczęło) kiedy zachwycił mnie tym, że śpiewał prawie jak z playbacku. Prawie to za dużo powiedziane. Naprawdę trzeba było się wsłuchiwać żeby wyłapać choć najmniejszą nutkę, która brzmiała inaczej niż na płycie! I to było głównie powodem, dlaczego zwróciłam uwagę na Josha... Dlaczego stał się moim idolem. Poza tym wtedy Josh jakoś bardziej się wczuwał w te piosenki... I tak jakoś łatwiej mu przychodziło to śpiewanie moim zdaniem.

Wiemy, że Josh miał wycinane migdałki. Kiedyś nawet myślałam, że to może to jest ta przyczyna. Bo podobno wycinanie migdałków u niektórych osób może pogorszyć głos, trzeba się uczyć śpiewać od nowa... Ale może też wpłynąć pozytywnie. Ale migdałki miał wycinane w 2002 roku. Po tym nadal pięknie śpiewał a nawet jego głos nabrał jeszcze większej głębi. Więc to było dobre posunięcie. Sam Josh nawet cieszył się z tego powodu i mówił, że teraz łatwiej mu się śpiewa...

Wiem, że rozmawialiśmy na ten temat tutaj: http://www.joshgroban.pun.pl/viewtopic.php?id=128 i niby napisałam już tam, że niepotrzebnie się martwiłam, ale chyba jednak nadal się martwię. Kurde, nie wiem już sama, mam mętlik w głowie... Najgorsze jest to, że za granicą w ogóle tego nie zauważają i cokolwiek Josh nie zaśpiewa jest pięknie. Czy ja stałam się za bardzo krytyczna? To ze mną jest coś nie tak? Może tęsknię za tym młodszym Joshem i teraz mi wszystko przeszkadza???? No bo, zachwyciłam się Joshem też dlatego, że w tak młodym wieku ma już tak piękny głos. Teraz ma już 29 lat... Już powoli nie będę mogła mówić, że Josh ma taki piękny głos a jest taki młodziutki...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#37 10-6-2010 23:47:00

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Hej, 29 letni człowiek jest jeszcze całkiem młodziutki

A jeśli chodzi o przytrafiające się Joshowi "chwile", to ja czekam na nową płytę, a właściwie na trasę, wtedy będę się uważniej przysłuchiwała. Jakoś tak to czasami jest, że trochę inaczej się pracuje, kiedy jest koncert za koncertem a trochę inaczej, kiedy jest luźniej (krótko mówiąc może się chłopak czasem mniej przykłada do rozśpiewki ). Poza tym nie mamy dostępu do absolutnie wszystkich wystąpień Josha, więc nie mamy też pełnego obrazu jego "formy". Możemy sobie dyskutować o tym dlaczego znajdujemy nieidealne technicznie (i emocjonalnie) fragmenty w jego wykonaniu, ale prawda jest taka, że zawsze idealnie to śpiewa płyta a na człowieka, nawet najbardziej zdolnego na świecie, wpływa mnóstwo czynników zewnętrznych i one niestety czasami biorą górę nad warsztatem, emocjami i nad tym co chcielibyśmy zaprezentować. To trochę tak, jak ze sportowcami. Cały czas pracują nad swoją formą a później przychodzi olimpiada i może ich rozłożyć zmiana czasu, zmiana kuchni, infekcja, czy coś jeszcze zupełnie innego. Nie, żebym usprawiedliwiała fałszujących wokalistów, bo wpadka od czasu do czasu, a same wpadki, to zdecydowana różnica Chodzi mi tylko o to, że moim zdaniem, nie ma co tak bardzo krytycznie podchodzić do tego wszystkiego. Człowiek, nawet tak doskonały jak Josh, jest niestety niedoskonały
O matko, ale się zaplątałam Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodziło w tej przydługiej wypowiedzi Jak najbardziej jestem fanką śpiewania czysto a fałszowanie sprawia mi fizyczny ból, ale wiem też, że każdemu się zdarza, choćby nie wiem jak ogólnie był fantastyczny.
Ufff


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#38 11-6-2010 11:18:51

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

magda_fi napisał:

Hej, 29 letni człowiek jest jeszcze całkiem młodziutki

Ależ oczywiście, że tak:D
Kurczę, mi coś się zdaje, że po prostu Josh już tak nie wyraża emocji poprzez śpiew jak kiedyś. Zobaczymy nową płytę- generalnie  może wystarczyłoby kilka treningów klasycznego śpiewu i Josh wróciłby do formy;P. Powiedziałabym, że potrzebuje czegoś nowego, ale wydaje mi się, że mówił o jakiś eksperymentach, więc hm... Kurcze, a może śpiewa o miłości, a partnerki nie widać, a ciężko się wczuć bez zakochania:D


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#39 18-6-2010 12:07:48

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

http://www.youtube.com/watch?v=VUgkDEp_Rss

Aktualizacja youtube! Josh po raz kolejny tłumaczy się dlaczego tak długo musimy czekać na nową płytę. Filmik w skrócie pokazuje co działo się z Joshem od ostatniej płyty, pokazuje, że Josh wcale nie próżnował.

Nie mogę uwierzyć, że od niektórych tych wydarzeń minęło już tyle czasu... A ja ciągle myślę o nich tak, jakby odbyły się naprawdę niedawno... Niewiarygodne.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#40 18-6-2010 19:47:13

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

dorotea napisał:

Przesłuchałam kilka razy i cóż .. podoba mi się jest taka ..Joshowa , ale nie przeszły mnie ciarki jak to jest za kazdym razem gdy słucham Per Te , czy La Tue Semplicita . Mam nadzieję że Josh nagra kilka utworów bardziej klasycznych za które najbardziej go kocham

Dokładnie takie odczucia miałam po wysłuchaniu tej piosenki. Nic więcej nie muszę dodawać. Też czekam na klasykę, nie wyobrażam sobie by mogło jej zabraknąć na płycie...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#41 23-6-2010 21:34:08

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

dorotea napisał:

Przesłuchałam kilka razy i cóż .. podoba mi się jest taka ..Joshowa , ale nie przeszły mnie ciarki jak to jest za kazdym razem gdy słucham Per Te , czy La Tue Semplicita . Mam nadzieję że Josh nagra kilka utworów bardziej klasycznych za które najbardziej go kocham

Zgadzam się w całej rozciągłości.. Ciar drążących rzeczywiście nie miałam ale każdy nowy dźwięk a nawet wydźwięk w tym, jedynym i niepowtarzalnym wykonaniu jest jak balsam dla duszy... Rozsłuchałam się Ale to przecież oczywista oczywistość...


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#42 23-6-2010 22:05:02

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

17 minut temu na FB:
Heading out to the final session of the album today. Can't believe its time to mix. Its been a long trip but worth every road less traveled.


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#43 10-7-2010 10:53:11

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

" joshgroban:
 
Ain't technology grand? Also, Vlog coming this weekend....been busy finishing the album. you heard me you wild bohemians!! FINISHING!! about 7 hours ago via web "


Tararara:P


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#44 11-7-2010 12:24:38

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

Ja mu wierzę. Jak mówi, że kończy to kończy. Chociaż... Czasami zakańczanie różnych spraw trwa dość długo...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#45 11-7-2010 20:11:49

 Justeene

Powolny działacz

Zarejestrowany: 19-7-2009
Posty: 68

Re: Informacje na temat płyty Illuminations

joshgroban
 
Big secret revealed today, my new album is a Depeche Mode cover album and the title is Groban: A La Mode #happyearlyaprilfools

To już wszystko wiemy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora