Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#91 23-12-2008 21:35:03

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Aga, mogłabyś mi wysłać fragment tej audycji z Joshem? Pięknie proszęęę.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#92 23-12-2008 21:58:04

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Jasne Aniu, że Ci prześlę:) Muszę tylko wyciąć z całej audycji ten fragment z Joshem, z tymi Świętami tyle zamieszania, że nie miałam czasu by się za to zabrać, ale już to robię:D Podaj mi tylko swojego maila:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#93 25-12-2008 21:49:42

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Tak sobie przeglądałam stronę Polskiego Radia i szukałam jakichkolwiek śladów Josha...i znalazłam:D
...i to nie byle co^^ Wyobraźcie sobie, że jutro będzie można posłuchać Josha w radiowej Jedynce!

Otóż przeczytałam jutrzejszą ramówkę Jedynki i oto co znalazłam:
godz. 14:05 audycja ŚWIĄTECZNA MUZYCZNA JEDYNKA i opis: W programie: najbardziej znane i lubiane pastorałki, kolędy, świąteczne piosenki. Wśród wykonawców: dziecięcy góralski zespół Siklawa, artyści Piwnicy Pod Baranami, wokaliści śpiewający piosenki Jacka Kaczmarskiego (Mietek Szcześniak, Stanisław Sojka), Jose Groban, Enya i inni.

Nie wiem czy im wybaczę takie zniekształcenie jego imienia (Jose to też ładne imię, ale Josh mimo swojej wielokulturowości Latynosem ani Hiszpanem nie jest!).

Jeśli jednak rzeczywiście go zagrają to może w ten sposób jakoś się zrewanżują za tę nieszczęsną pomyłkę...

http://www.polskieradio.pl/ramowka/prog … =0&infos=1


Jakie to szczęście, że Duch mnie oświecił by to właśnie dzisiaj "pobuszować" po stronie:D Gdybym to zrobiła jutro, albo jeszcze później byłaby katastrofa, a ja nie mogłabym sobie tego darować!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#94 25-12-2008 23:07:49

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Agnieszko, jesteś niezastąpiona. Jutro o 14 ląduję przed odbiornikiem ^^ Ale Cię naszło, no. To Grobanitowski instynkt, nie ma co! Bra-wa.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#95 25-12-2008 23:16:38

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

No, Aguń, Ty to już wiele razy miałaś takie instynkty. ^^ Jesteś cudowna.

A tak poza tym... Domyślam się, czemu zamiast "Josh" pojawiło im się "Jose". Otóż na Microsoft Wordzie program automatycznie poprawia słowo "Josh" na "Jose" - wiem, bo miałam tak. xD Wybaczam im, ale to nie znaczy, że nie powinni lepiej sprawdzać błędów po napisaniu artykułu.

W każdym bądź razie, ja też ląduję jutro przed radiem!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#96 26-12-2008 10:06:55

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Jak pech to pech... o tej godzinie wyjeżdżam do Warszawy na "Upiora..."
Mam do was prośbę dziewczyny... mogłybyście nagrywać ten program?


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#97 26-12-2008 13:31:55

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Nie martw się Olu:) Oczywiście nagram audycję, wiec spokojnie delektuj się "Upiorem...", a Josha wysłuchasz jak wrócisz^^
Nic Ci nie umknie:) Ach...też pojechałabym sobie na Upiora...pomarzyć dobra rzecz...



Edit:
Już po audycji i był Josh z jego "Ave Marią" Autor powiedział o nim, że jest Kalifornijczykiem, ale ma korzenie polsko-rosyjskie. Wszędzie o tym pisałam mając nadzieję, że właśnie ten argument będzie najbardziej przekonujący by się nim zainteresowano i wreszcie ktoś o tym wspomniał! Cieszę się bardzo, że jednak fanów Josha w Polsce jest więcej niż nam się wydawało:D
Jednak znów mam niedosyt:/ Bo zagrali Josha tuż przed wiadomościami, a już po nich nie wspomnieli o nim ani słowa! Za to zachwycali się Andrzejem Lampertem, ja się im wcale nie dziwię, bo to jeden z nielicznych młodych polskich artystów, którym można się zachwycać. Jednak nuta rozczarowania pozostała:( Myślałam, ze skoro wymienili nazwisko Josha w opisie audycji to powiedzą o nim trochę więcej a tu nic...


Ale muszę Wam powiedzieć, że nie obyło się bez chwil zgrozy! Dosłownie na pół minuty przed Joshem radio mi się zawiesiło w Necie! (wtedy jeszcze nie wiedziałam, że za moment zagrają jego), Damian robił wszystko co w jego mocy by znów zaczęło działać, a ja w tym czasie biegiem do kuchni do radia żeby nie ominęła mnie żadna sekunda audycji...i zdążyłam na szczęście:) Damian też w porę zdążył naprawić więc Josh mi nie umknął:D Ale strachu jakiego się najadłam to nikt mi nie zwróci...Jak widać Josh potrafi dostarczać wielu różnorakich emocji!

Ostatnio edytowany przez Agnetha (26-12-2008 16:19:12)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#98 26-12-2008 17:24:02

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Świetnie, że udało się z tym radiem!

Też słuchałam Jedynki i podobnie jak Ty Aga też mam niedosyt. Dosłownie po każdej piosence prowadzący mówili o danych piosenkach i wykonawcach. Zastanawiałam się więc co miłego powiedzą, gdy puszczą Josha. Nie dość, że facet zająknął się wypowiadając imię Josha, to później w ogóle nie skomentowali tej piosenki... A tak bardzo liczyłam na to, że zachwycą się nim czy tym podobne... No ale puścili. I to jest najważniejsze.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#99 26-12-2008 22:47:07

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

A ja niestety nie miałam możliwości usiąść przed odbiornikiem. Ale wiecie co? MOże lepiej. Ave Maria posłucham sobie z płyty, a ta ignorancja co do Josha coraz bardziej zaczyna mi działać na nerwy ;_______;


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#100 26-12-2008 23:04:48

 moniaak

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 13-12-2008
Posty: 14
Wiek: 18

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

ja po Joshu wyłączyłam, więc nie słyszałam już Lamperta.
a co do Lamperta to ja bywam totalnie zacofana w sprawach muzyki i dopiero niedawno odkryłam, że Andrzej zaśpiewał w duecie z Brightman )

Offline

 

#101 27-12-2008 11:45:42

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

W podróży tata włączył radio na program 1 i udało mi się wysłuchać Ave Maria... tylko nie zdołałam usłyszeć komentarzy prowadzącego audycję bo moja babcia cały czas rozmawiała i nie potrafiłam jej uciszyć. Ale dzięki waszym komentarzom już wszystko wiem


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#102 27-12-2008 15:47:24

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Cieszę się Olu, że jednak udało Ci się posłuchać Josha:) A komentarzy nie zdołałaś usłyszeć bo ich po prostu nie było! To ta kropla goryczy, która nas zalała:(

Marta_Evans napisał:

Nie dość, że facet zająknął się wypowiadając imię Josha, to później w ogóle nie skomentowali tej piosenki...

Właśnie, ja nie wiem w czym ludzie widzą problem:/ Przecież imię Josha to jedno z najprostszych do wypowiedzenia! Żadnej filozofii w nim nie ma, a tu ciągle "Dżosszch" - zgroza! Tak samo nie mógł wymówić gość z radia Pik...
Przydałby się im jakiś kurs angielskiego, może to by im pomogło...


Ale żeby nie kończyć tak negatywnie... Pamiętacie jak mówiłam, ze w Wigilię w Trójce grali Josha "Petit Papa Noel" Znalazłam wreszcie na stronie pisemny ślad, ze rzeczywiście Josh był^^
http://polskieradio.pl/muzyka/playlista … e=20081224


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#103 27-12-2008 18:16:15

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Słuchajcie... Wiem, że to temat o rozgłośniach radiowych, ale to, o czym chcę napisać też tyczy się promowania Josha w Polsce. A więc.

Czy znacie program telewizyjny TVN LINGUA? Czasami go oglądam. To program przeznaczony do nauki języka angielskiego. I leci w tej stacji program "Party to Learn". Prowadzący tłumaczą teksty angielskich piosenek a przy okazji pokazują ich teledyski. Coś mnie natchnęło aby napisać im o Joshu, bo tak się składa, że widzowie sami mogą proponować, jakie piosenki prowadzący mają przetłumaczyć. Napisałam im, by przetłumaczyli piosenkę February Song. Jak myślicie, gdybyśmy wszyscy tak na forum po kolei napisali, że chcemy tą piosenkę, rzucałoby się to w oczy i może zwróciliby na to uwagę i puścili... Najważniejsze jest to, że nie trzeba mieć tego programu w telewizji, bo już zobaczyłam, że na stronie istnieje archiwum odcinków! I można obejrzeć online.

http://tvnlingua.onet.pl/forum.html#for … AwMS5qcw==
tu w komentarzach pisze się propozycje

Hmmm, głupi pomysł, czy jednak nie wyśmiejecie mnie i wspomożecie?


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#104 27-12-2008 19:13:20

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Pomysł wcale nie głupi, powiem więcej: wspaniały!
Już poparłam naszą akcję Miejmy nadzieję, że coś z tego wyjdzie


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#105 27-12-2008 19:34:27

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh w rozgłośniach radiowych

Marta_Evans napisał:

Hmmm, głupi pomysł, czy jednak nie wyśmiejecie mnie i wspomożecie?

Głupi pomysł? Wyśmiejecie mnie? Marta, co Ty mówisz?! Każdy pomysł jest baaardzo dobry:D Trzeba się chwytać wszystkiego, co tylko pomoże przebić się Joshowi do Polski! Oczywiście mój komentarz też już widnieje na stronie i oby tak dalej:) Nie mam TVN LINGUA, ale dobrze, że można też obejrzeć w Internecie. No to czekam na Josha^^


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora