Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 21-10-2011 22:05:22

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Informacje na temat płyty All That Echoes

Pojawiła się ciekawa wypowiedź Josha...:

"I get off the road December 1. Our final shows are in South Africa. I'm going to take a good month and a half off and then I can't wait to jump back in the studio. I don't know at this point what the production situation is going to be like as far as producers, but we're already looking for songs and I've already started writing a bunch and I would like to have another album out by the end of the year."


Czy to oznacza, że Josh ma zamiar teraz jeszcze pracować nad nową płytą?

Wbrew oczekiwaniom wcale nie jestem z tego powodu szczęśliwa. Cenię Josha między innymi za to, że nie wydaje swoich płyt jak szalony. Nie chcę tego... Dopiero co wydał Illuminations. Tak mówił jak to jest z niej zadowolony. A teraz co...? Myśli już o kolejnej? Według mnie jest wiec coś nie tak.

A Wy co myślicie?


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#2 21-10-2011 22:53:07

 fearless

Wstępna faza Grobanizmu

7684705
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 9-4-2011
Posty: 206
Wiek: 19
Imię: Jola

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

Nie wiem co o tym myśleć. Może wytwórnia wyjątkowo naciska na wydanie nowej płyty już teraz, póki 'faza' na Grobana w Europie trwa? Też mi się to zbyt bardzo nie podoba, bo jeśli chce to zrealizować tak jak tutaj powiedział, to właściwie nie wiadomo co i w jakiej jakości tam będzie, bo przecież wiemy, że Josh nie wydaje byle czego byle jak. Też mnie ten pośpiech zastanawia.....


http://img31.imageshack.us/img31/7563/iiwa000084.jpg

Offline

 

#3 22-10-2011 10:07:10

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

Na official forum nie martwią się. Piszą, że jest to następny rok w czasie Grobana. A wiadomo, jak zawsze wszystko u Josha się przesuwa. Mam nadzieję, że będziemy czekać dłużej.

Heh, dziwnie to brzmi. Chcę czekać dłużej...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#4 23-10-2011 10:31:48

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

A ja sama nie wiem co o tym myśleć Z jednej strony pamiętam oczekiwanie na Illuminations, które trwało i trwało i w końcu biegło się po tą płytę jak po cudowny skarb Jeśli czas oczekiwania na następną tak drastycznie się skróci, to pewnie ona sama będzie się nam wydawała nieco (ale tylko nieco ) mniej niezwykła.
Z drugiej strony moje myślenie idzie w kierunku: nowa płyta -> nowa trasa -> nowe koncerty w Europie -> może w końcu Polska?
Natomiast nie boję się o to, że Josh nagra coś byle jakiego i byle jak. Na pewno będzie chciał, żeby wszystko było idealnie i żeby mógł tą płytę chwalić jak Illuminations I myślę jeszcze, że chyba trochę się pospieszył z ewentualnym terminem, bo skoro dopiero zaczęli szukać i zaczął pisać, to samo zbieranie materiałów na płytę musi chwilę potrwać. Przecież nie wezmą pierwszych lepszych piosenek i tekstów i nie będą się pod tym podpisywać. To zupełnie nie w ich, nie w Josha stylu.


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#5 23-10-2011 21:26:35

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

A mi się wydaje, że po prostu Josha niesie entuzjazm, z jakim jest przyjmowany na koncertach, radość, jaką budził, chemia, między Nim-publiką-Grobandem ... widziałam dwa razy, ze mimo ogromnego zęczenia, daje mu to wielką satysfakcję, poczucie spełnienia i przyjemność. Wierzę, ze jako wrażliwy człowiek i artysta, wszystkie te swoje podróże traktuje nie tylko w kategoriach "sprzedaży" ale takze nowych doświadczeń, bycia w nowych miejscach, spotykania nowych ludzi i ich kultury/sztuki/mentalności etc.. A z tym wszystkim - łaczą się i doświadczenia muzyczne i przemyślenia literackie. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby jakieś zalążki utworów skomponował/tekstów napisał w trakcie obecnej trasy (moze nawet coś mu wpadło w ucho w Europie ... w końcu chyba czuł się tu wyjątkowo kochany, doceniany i oczekiwany ... co prawda zwykle lepszą pożywką dla twórców jest żal i rozpacz, ale o tęsknocie za polskimi fankami też moze napisać ;-)
Jestem przekonana, że kolejna płyta, keidykolwiek się ukarze - będzie wspaniała, głęboka w warstwie muzycznej i tekstowej, zaskakująca nowościami a jednocześnie trafiajaca w gusta dawnych wielbicieli. Bo taki jest sam Josh -  jest muzyką


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

#6 23-10-2011 22:07:05

 agataa

Dżosznięty

8708562
Zarejestrowany: 21-12-2010
Posty: 192
Ulubiona piosenka Josha: Awake. Love only knows
Wiek: 23
Imię: Agata
Od kiedy słucham Josha: 17.10.2010

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

Aniu, pięknie to ujęłaś... niech Joshua tworzy! niech się rozwija! niech przelewa swoje uczucia na fortepian

myślę, że za tym wszystkim czai się plan... nowa płyta - pretekst, ażeby wrócić czym prędzej do Europy na koncerty! panie Grobański, nie musisz kombinować, możesz przyjechać nawet teraz!


And I can’t breathe without you and I don’t
And I can’t live without love and I won’t

Offline

 

#7 23-10-2011 22:37:09

 anne2983

Zarażony Dżospą

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 3-4-2011
Posty: 122
Ulubiona piosenka Josha: nie da rady wybrać jednej;)
Wiek: 24
Imię: Ania

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

Zgadzam się z Agatą - pięknie to napisałaś, Aniu. Nic dodać nic ująć

Pamiętam, że Josh w którymś wywiadzie mówił coś w sensie, że praca nad Illuminations tyle trwała, bo nie miał prawie nic napisanego i że przy następnej będzie mądrzejszy i zacznie pisać już podczas trasy - no to najwyraźniej się wywiązuje Ale też mi się wydaje że rok wg Grobana niezupełnie pokrywa się z rokiem reszty ludzi, więc nie wiadomo ile będziemy czekać. Nie miałabym nic przeciwko jeśli okaże się, że dłużej niż 2012, bo lubię się nacieszyć oczekiwaniem na coś wspaniałego, ale ufam Joshowi i wierzę, że następną płytę dopieści tak jak Illuminations i nie wyda niczego w pośpiechu.

A przy okazji, ciekawe czy jego tydzień trwa tyle co nasz, bo przecież miał kręcić klip z Chrisem, a tymczasem nic o tym nie słychać...


I've been struck with Grobanitis... and I don't want a cure!

Offline

 

#8 24-10-2011 21:12:10

 IrenaMorena

Dżosznięty

Zarejestrowany: 12-12-2010
Posty: 177

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

Poruszyłaś Anno problem  tęsknoty za polskimi fankami Niech więc przy tworzeniu tej nowej płyty przyświecają Joshowi dwa wyjątkowe berlińskie utwory:,,Sto lat" i ,,Polska biało - czerwoni"
Ja na nową płytę też mogę poczekać dłużej niż rok. Niedługo święta, bo przecież czas szybko płynie, zacznie się czas - Noel, tyle koncertów europejskich jest do oglądnięcia, a ta nowa płyta niech sobie spokojnie dojrzewa

Offline

 

#9 28-10-2011 22:42:02

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

A HEJ-HEJ-HEJ SOKOŁY to się już nie liczą? Takie inspirujące do działania!

Dzwoń, dzwoń, dzwoń Dżoszeczku, nasz amerykański Skowroneczku ;-))))



IrenaMorena napisał:

Poruszyłaś Anno problem  tęsknoty za polskimi fankami Niech więc przy tworzeniu tej nowej płyty przyświecają Joshowi dwa wyjątkowe berlińskie utwory:,,Sto lat" i ,,Polska biało - czerwoni"
Ja na nową płytę też mogę poczekać dłużej niż rok. Niedługo święta, bo przecież czas szybko płynie, zacznie się czas - Noel, tyle koncertów europejskich jest do oglądnięcia, a ta nowa płyta niech sobie spokojnie dojrzewa


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

#10 28-10-2011 23:05:27

 meja

Zarażony Dżospą

38663381
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 17-10-2011
Posty: 130
Ulubiona piosenka Josha: obecnie:L’ultima notte
Wiek: [[[(121-43/2)*3/4]-33]/2]
Imię: Maja
WWW

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

Macie rację dziewczyny, troszkę to dziwne. Zdecydowanie za szybko, jak na naszego Josha! Pamiętam jak bardzo czekałam na Illuminations, a kiedy się pojawiła to owszem, euforia- ale z drugiej strony tkwiłam jeszcze mocno w Awake. Minęło troszkę czasu nim Illuminations stała się dla mnie taka "moja", dżoszowa...

A co do tworzenia w trakcie trwania trasy, to podziwiam...Przecież On jest w ciągłych rozjazdach i czytając wpisy na Twitterze można czasami wyczuć jaki bywa zmęczony
Chociaż tak jak powiedziała Ania, może jakieś europejskie inspiracje w Nim pozostaną? Cóż, zobaczymy.


http://c.wrzuta.pl/wm6444/fc8b26ae000485024eda29e8/bez_tytulu
www.joshgrobanmylove.manifo.pl   ciągle aktualizowana - ZAPRASZAM SERDECZNIE !

Offline

 

#11 30-10-2011 21:36:05

 IrenaMorena

Dżosznięty

Zarejestrowany: 12-12-2010
Posty: 177

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

Jak mogłam zapomnieć o sokołach, bardzo przepraszam:)

Offline

 

#12 5-12-2011 21:27:48

 meja

Zarażony Dżospą

38663381
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 17-10-2011
Posty: 130
Ulubiona piosenka Josha: obecnie:L’ultima notte
Wiek: [[[(121-43/2)*3/4]-33]/2]
Imię: Maja
WWW

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

Wpis na Tweeterze BARDZO OBIECUJĄCY:

I'm so creatively inspired about working on the next record, I literally feel like I'm going to jump out of my skin.

Mnie to po prostu szalenie ucieszyło! A Was ?


http://c.wrzuta.pl/wm6444/fc8b26ae000485024eda29e8/bez_tytulu
www.joshgrobanmylove.manifo.pl   ciągle aktualizowana - ZAPRASZAM SERDECZNIE !

Offline

 

#13 5-12-2011 21:37:17

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

meja napisał:

Wpis na Tweeterze BARDZO OBIECUJĄCY:

I'm so creatively inspired about working on the next record, I literally feel like I'm going to jump out of my skin.

Mnie to po prostu szalenie ucieszyło! A Was ?

Nie uwierzę, dopóki nie usłyszę ;-) Tylko niech się przerzuci z Groban-time na czas nowojorski, zasuwajacy jak żółte taksówki ...  i nie karze nam czekać 3 lata (albo więcej)! A swoją drogą, ciekawa jestem cóź było impulsem tej ekstremalnej kreatywności ... gorące przyjęcie (których?!?) fanów/ek ... czy jakieś gorące dziennikarki? ;>>>>


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

#14 5-12-2011 21:53:09

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

Przeniosłam posty do działu o potencjalnej nowej płycie.

Jeśli płyta Josha pojawi się najwcześniej pod koniec 2012 roku, nie będę zbyt zła, bo to będzie już 2 lata (!) od wydania Illuminations. Przypomnijmy, właśnie 2 lata dzielą Josh Groban i Closer. Następnie 3 lata, 4 lata no i teraz czekamy na kolejne statystyki. Tak jak już pisałam, nie lubię artystów, którzy wydają płytę co roku, albo jeszcze w krótszym czasie (zdarzają się przypadki, że w tym samym roku pojawią się dwie płyty - to dla mnie zbyt wiele...).


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#15 10-1-2012 19:33:15

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Informacje na temat płyty All That Echoes

No dobra. Każdy już chyba wie (jak nie to zaraz się dowie), że Josh nie żartował z pracą nad najnowszą płytą. Mówił już o tym w słynnym filmiku ze swojego bloga, gdzie chyba nie do końca był sobą. Tak więc należy zebrać informacje i oto co mamy.

Po pierwsze, na płytę sobie pewnie poczekamy kilka lat, znając czas grobański.

Po drugie, ostatni wpis Josha:

http://2.bp.blogspot.com/-wmVOuenykdI/TwwTIFoXapI/AAAAAAAAEao/u-dNmPU0jRM/s1600/twitter.com%2B-%2B2012-01-10%2B-%2B20h-24m-37s.png

Josh dotrzymał słowa i czekał na propozycje. Oto te najlepsze:

RT @SawyerGB: @joshgroban a radio comedy set in 1959 in Wales!

RT @Dracholos: @joshgroban Bacon. Record bacon.

RT @Symphanie_: @joshgroban Andrea bocceli's spaghetti commercial song, you know the one?

RT @theleslie: @joshgroban YOUR FACE. That's right. Find a way.

RT @adimike55: @joshgroban Record something to get our minds off of the damn Mayans. They are threatening to ruin baseball with their silly calendar.

Następnie Josh napisał:

http://4.bp.blogspot.com/-ERFPFXngu90/TwwTIAtJmcI/AAAAAAAAEaw/-jTSmlvNsnc/s1600/twitter.com%2B-%2B2012-01-10%2B-%2B20h-24m-56s.png

A także "Ok so we've decided on the 1974 theme to Land Of The Lost, for banjo and string quartet. It'll be magic." choć przesłuchując owy theme (http://www.youtube.com/watch?v=gwvguf_0kUw no chyba znalazłam dobrze, nie?) to wnioskuję, że to kolejny żart Josha...

Aż wreszcie:

http://2.bp.blogspot.com/-II1MFOr5Auk/TwwTIqS5q1I/AAAAAAAAEbA/wPQAi23K_C4/s1600/twitter.com%2B-%2B2012-01-10%2B-%2B20h-26m-48s.png

Słodkie. Przyjaźń do końca życie, hehe.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora