Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#46 17-5-2011 22:31:00

 kasieczku

Dżoszorozkminiacz

8039124
Skąd: Śląsk - Tychy
Zarejestrowany: 9-9-2010
Posty: 410
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Wiek: 21
Imię: Kasia

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Ej mnie też dopisać proszę do hurtowego zamówienia, bo chociaż pomysł wyszedł od Ani i mnie to mam wrażenie, że możecie mnie zgubić w tym tłumie... Ja chcę dwie, białą i granatową. Biała może być z "my name is Groban" a granatowa ^patrz wyżej... Chyba, że jeszcze coś wykminicie


http://i1095.photobucket.com/albums/i466/aggie_ann/jgr345.gif?t=1312662424

SZUBIDUBI JU KEN DENS :D

Offline

 

#47 17-5-2011 22:38:36

 Julianna

Zarażony Dżospą

1165244
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-7-2009
Posty: 103
Wiek: 22

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Nie spodziewałam się, że aż tak Wam się spodoba

@elaynaah - masz rację, jest nieco zbyt niewyraźny, bo całość tworzyłam pod koszulkę w kolorze białym, miało to wyglądać tak:
http://img812.imageshack.us/img812/9248/unled8iw.jpg
Ale potem się zorientowałam, że mogę mieć i granatową, więc muszę zmienić kolor czcionki na nieco jaśniejszy
W ogóle zaraz zabiorę się za drobne poprawki i wrzucę Wam różne wersje poprawione

Offline

 

#48 17-5-2011 22:56:35

 agataa

Dżosznięty

8708562
Zarejestrowany: 21-12-2010
Posty: 192
Ulubiona piosenka Josha: Awake. Love only knows
Wiek: 23
Imię: Agata
Od kiedy słucham Josha: 17.10.2010

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

ja i Estera też taka chcemy białą. Jest super


And I can’t breathe without you and I don’t
And I can’t live without love and I won’t

Offline

 

#49 18-5-2011 00:11:05

 Julianna

Zarażony Dżospą

1165244
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-7-2009
Posty: 103
Wiek: 22

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Trochę pobawiłam się tym moim projektem i wyszło coś takiego:

(wszystkie są 'robione' pod koszulkę granatową, ale nie ma najmniejszego problemu, żeby je przerobić, żeby dobrze wyglądały na białej, trzeba tylko kolor czcionki zamienić na ciemniejszy)

1) bez obwódki wokół Josha
http://img833.imageshack.us/img833/7268/14564128.png
-----
2) reszta już z obwódką, tylko podpis w różnych 'kombinacjach'
http://img802.imageshack.us/img802/3218/15660727.png
-----
3)
http://img217.imageshack.us/img217/8070/35381348.png
-----
4)
http://img848.imageshack.us/img848/1499/38776233.png

Co do kwestii technicznych, to obrazek ma (jak mówi fotoszop) 9,12x13,96 cm, imageshack go tutaj zmniejszył o połowę prawie, więc musiałabym go Wam wysłać w inny sposób, żebyście miały w oryginalnym rozmiarze (o ile będziecie chciały oczywiście). I jak sprawdzałam na tej stronie, z której chciałam zamówić koszulkę (nie wiedziałam, że aż tak Wam się spodoba ), to będzie wyglądać właśnie tak, jak pokazałam na tych przykładowych koszulkach Czyli, moim zdaniem, rozmiar nadruku w sam raz, nie za duży i nie za mały
A to jest ta strona, jeżeli chciałybyście sprawdzić: http://www.spreadshirt.pl/

I to chyba wszystko, wybaczcie tego długaśnego posta

Offline

 

#50 18-5-2011 07:06:54

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Julcia masz talent !!! Dżoszastyczne te dżoszulki i biała i granatowa Mnie jednak najbardziej przekonuje wersja bez obwódki Tylko jeśli na białym to ciemniejsze litery a jeśli na granacie to jaśniejsze i dżoszulka jest boska

ps. wytłumaczcie mi tylko proszę bo już się ździebko pogubiłam czy projekty powyżej to wersja koncertowa, filmikowa czy może forumowa??
Poprosiłabym o króciutki przewodnik w tym temacie.

Tak jeszcze pomyślałam czy ta dżoszulka z Dżoszem obwódkowym lub nie ma coś z tyłu??

Ostatnio edytowany przez aurena77 (18-5-2011 07:11:16)


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#51 18-5-2011 07:22:51

 annesophie

Wstępna faza Grobanizmu

Zarejestrowany: 8-12-2010
Posty: 223
Imię: A.

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

A ja tak przy porannej kawie wymyśliłam sobie... Fajnie jakby nas Josh ze sceny wyhaczył, musimy być naprawdę dobrze widoczne, żeby do nas podszedł więc tak sobie pomyślałam, że może fajnie by było, jakby na przedzie każda z nas miała jedną fluorescencyjną literę, a na plecach któryś z tych napisów, nie wiem, co Wy na to, tylko taki pomysł.
Te litery, zależnie od tego ile osób będzie siedzieć obok siebie nieoddzielonych Niemkami, mogą składać się w napis np. Hey, Josh (bez spacji na 8 osób, można dodać wykrzykniki w razie potrzeby), albo Come to us, Josh (na 15 osób, też można powiększyć o wykrzykniki). Można wymyślić naprawdę wszystko, coś co przyciągnie uwagę Josha ze sceny. Jestem ciekawa, co Wy na to

Ostatnio edytowany przez annesophie (18-5-2011 07:46:58)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m064ux5AF21qacpflo1_500.gif

...And if you knew how I wanted someone to come along
And change my life the way you've done...

Offline

 

#52 18-5-2011 08:25:14

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

ja też mam pomysł dżoszulkowo-berliński będzie Was tam najwięcej, będziecie najbarwniejsze i na 1000 % zdeterminowane słuchajcie panie moje drogie a jakby tak szarpnąć się na jedną wyjątkową dżoszulkę dla naszego Dżosza.. ja myślę, że jest olbrzymia szansa, że wyhaczy Was wzrokiem swym przecudnym i przyjdzie do Was.. czy nie jest to dobry pomysł, żeby dać mu Dżoszową dżoszulkę?? nie wiem z jakim motywem, napewno z napisem, że czekamy i w Polsce itd..


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#53 18-5-2011 12:04:24

 Julianna

Zarażony Dżospą

1165244
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-7-2009
Posty: 103
Wiek: 22

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

aurena77 napisał:

Julcia masz talent !!! Dżoszastyczne te dżoszulki i biała i granatowa Mnie jednak najbardziej przekonuje wersja bez obwódki Tylko jeśli na białym to ciemniejsze litery a jeśli na granacie to jaśniejsze i dżoszulka jest boska

Dziękuję Ta wersja bez obwódki lepiej wyglądałaby chyba na białym, bo taka delikatna obwódka tam jednak została, nie dałam rady wymazać tła lepiej i tak, żeby Josha nie pozbawić loczków albo kawałków ręki
Tak jak napisałam, te akurat wersje zrobiłam z myślą o koszulkach ciemniejszych, dlatego maja jasne napisy Ale wersja z ciemniejszymi napisami też jest


aurena77 napisał:

Tak jeszcze pomyślałam czy ta dżoszulka z Dżoszem obwódkowym lub nie ma coś z tyłu??

Nie, z tylu nic nie ma i w zasadzie nie planowałam, bo kolejny nadruk by mi za bardzo zawyżył cenę druku Ale coś może mieć, jeżeli będzie jakiś pomysł

Offline

 

#54 18-5-2011 13:02:57

 adalheid

Zarażony Dżospą

3994707
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 23-12-2009
Posty: 105
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved (Don't Give Up)
Wiek: 22
Imię: Aleksandra

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

OOO!!! to i ja bym się pisała na granatową jeśli hutowa lista jeszcze nie jest zamknięta, tylko koniecznie z dopiskiem na dole "Josh Groban"


"Przeznaczenie. Predestynacja. Coś co nieuniknione. Mechanizm, który sprawia, że praktycznie nieskończona liczba niemożliwych do przewidzenia wydarzeń musi zakończyć się takim, a nie innym skutkiem." [A. Sapkowski, "Pani Jeziora"]

Offline

 

#55 18-5-2011 13:50:02

 Serendipity

Zarażony Dżospą

Skąd: Szczecin/Wrocław
Zarejestrowany: 15-4-2011
Posty: 101
Ulubiona piosenka Josha: Let me fall
Wiek: 23
WWW

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Ja również na granatową - jest świetna !!

Offline

 

#56 18-5-2011 14:02:22

 adalheid

Zarażony Dżospą

3994707
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 23-12-2009
Posty: 105
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved (Don't Give Up)
Wiek: 22
Imię: Aleksandra

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

najlepiej żeby się Josh jeszcze pokręcił po płycie, tak jak to widać na filmikach z trasy


"Przeznaczenie. Predestynacja. Coś co nieuniknione. Mechanizm, który sprawia, że praktycznie nieskończona liczba niemożliwych do przewidzenia wydarzeń musi zakończyć się takim, a nie innym skutkiem." [A. Sapkowski, "Pani Jeziora"]

Offline

 

#57 18-5-2011 14:39:07

 Serendipity

Zarażony Dżospą

Skąd: Szczecin/Wrocław
Zarejestrowany: 15-4-2011
Posty: 101
Ulubiona piosenka Josha: Let me fall
Wiek: 23
WWW

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

aurena77 napisał:

ps. wytłumaczcie mi tylko proszę bo już się ździebko pogubiłam czy projekty powyżej to wersja koncertowa, filmikowa czy może forumowa??
Poprosiłabym o króciutki przewodnik w tym temacie.

Przyłączam się do prośby o mały przewodnik, bo też czuje się pogubiona w tej kwesti To będą dwie osobne dżoszulki - jedna na koncert a inna na filmiki?

Offline

 

#58 18-5-2011 15:59:20

 agataa

Dżosznięty

8708562
Zarejestrowany: 21-12-2010
Posty: 192
Ulubiona piosenka Josha: Awake. Love only knows
Wiek: 23
Imię: Agata
Od kiedy słucham Josha: 17.10.2010

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

adalheid napisał:

najlepiej żeby się Josh jeszcze pokręcił po płycie, tak jak to widać na filmikach z trasy

najlepiej będzie jak się zatrzyma przy 25 sektorze, w okolicach 27-30 miejsce


And I can’t breathe without you and I don’t
And I can’t live without love and I won’t

Offline

 

#59 18-5-2011 16:33:54

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

aurena77 napisał:

ja też mam pomysł dżoszulkowo-berliński będzie Was tam najwięcej, będziecie najbarwniejsze i na 1000 % zdeterminowane słuchajcie panie moje drogie a jakby tak szarpnąć się na jedną wyjątkową dżoszulkę dla naszego Dżosza.. ja myślę, że jest olbrzymia szansa, że wyhaczy Was wzrokiem swym przecudnym i przyjdzie do Was.. czy nie jest to dobry pomysł, żeby dać mu Dżoszową dżoszulkę?? nie wiem z jakim motywem, napewno z napisem, że czekamy i w Polsce itd..

i to jest dobry pomysł zresztą jak każdy dotyczący JOsha nawet też mi już   coś takiego przyszło do głowy tylko  nie miałam czasu jakoś tego sprecyzowac ( tekst i ewentualny "obrazek" na dżoszulce" )

a może zamiast pojedyńczych literek na koszulkach (bo żal mi projektu  który mi się tak podoba ) to zróbmy ten transparent o którym już gdzieś była mowa - właśnie z tego typu hasłem  - Josh here we are  albo coś podobneg i niech jest ten napis świecący 

Ostatnio edytowany przez anika (18-5-2011 16:37:00)


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

#60 18-5-2011 17:50:06

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Dżoszulki na "Straight to You"!

Serendipity napisał:

aurena77 napisał:

ps. wytłumaczcie mi tylko proszę bo już się ździebko pogubiłam czy projekty powyżej to wersja koncertowa, filmikowa czy może forumowa??
Poprosiłabym o króciutki przewodnik w tym temacie.

Przyłączam się do prośby o mały przewodnik, bo też czuje się pogubiona w tej kwesti To będą dwie osobne dżoszulki - jedna na koncert a inna na filmiki?

więc wyjaśniam
powstał wstępny projekt koszulki koncertowej, oto on : (projekt Ani - Alessa)
http://img41.imageshack.us/img41/5629/koncertowadoszulka.jpg
By anika0227 at 2011-05-18

na plecach ma byc napis w  stylu Josh Groban Straigh to Poland next year (bądź coś w tym sensie) i najważniejsza sprawa - napis na koszulce ma powstac farbą świecącą w ciemnościach aby nas piękne Joshowe oczy dojrzały, jak już ustalono - wściekłego spojrzenia Niemek się nie boimy

jest również super projekt na dżoszulkę powiedzmy uniwersalną i oto on : (projekt Agnieszki )
http://img849.imageshack.us/img849/540/biaadoszulka.jpg
By anika0227 at 2011-05-18

to tak dla odmiany tego projeku na  granatową koszulkę

myślę że troszkę wyjaśniłam sprawy dżoszulek


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora