Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 22-11-2014 14:46:05

 monikaa

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 22-9-2014
Posty: 12
Ulubiona piosenka Josha: Awake/Remember when it rained/
Wiek: 24
Imię: Monika
Od kiedy słucham Josha: 13.08.2014

Re: Bonusy z płyty

Zaczynam o bonusów, bo reszta się pisze
They Won't Go When I Go - muzyka bardzo mroczna, ale spodobała mi się. Specjalnie nie słuchałam innych wykonań, żeby wykonanie Josha było pierwsze. Tekst na plus, wykonanie zależy w którym miejscu. Nie znoszę tego momentu, gdzie Josh śpiewa tak bardzo nisko. Ale za to ten moment od słów: Unclean minds mislead the pure... uwielbiam. Josh to wyśpiewuja jak przestrogę czy nawet swego rodzaju przepowiednię, dla tych, którzy nie postępują tak jak należy. I ten moment rekompensuje mi to jak to określiła violino "beczenie". (Z tego miejsca pozdrawiam violino, jeśli jeszcze tu zaglądasz )

Le Cose Che Sei Per Me - tu sama nie wiem. Niby jest ok, ale nie do końca. Nie porwało mnie, ani jakoś nie skłoniło do zaasłuchiwania się.

Feels Like Home - uwielbiam. Jest jakaś taka nieziemska... przepiękny tekst, głos Josha i te instrumenty, które delikatnie mu towarzyszą. Ta piosenka jest po prostu prawdziwa. I ten piękny wers: Something in your voice, makes my heart beat fast... Swego czasu słuchałam jej non-stop, jest taka do zasłuchania się

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora