Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 13-9-2010 22:18:55

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

HeroConstantine napisał:

Ja nadal nie umiem przeżyć tego, co Josh robi z "Send it" w refrenie. "Out" ma taki ciekawy dźwięk, ale to to wcześniej mi się wciąż nie podoba, choć wersja studyjna jest o niebo lepsza. Poza tym ta piosenka jest takim... nie-Joshowym głosem. Gdzieś mi ucieka ta głębia:) melodia wpada dość w ucho, oszczędnie z instrumentami- wszystko fajnie, ale ja mam niedosyt;)

Moniczka, jak zwykle, mówi moim głosem. To send it out także i mnie nieco zraża. Nieco, bo nieco - w końcu to Josh - ale może nie jestem przyzwyczajona. Po prostu.... Owszem, pasuje mi tam coś "uderzeniowego", ale jakoś tak dziwnie się robi, jak Joshi podlatuje z tym Send.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#17 13-9-2010 23:06:34

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

A ja "łykam" w całości Hidden Away I wydaje mi się, że właśnie ten minimalizm w połączeniu z głosem Josh'a to siła piosenki (i tekst oczywiście ). Uwielbiam moment, kiedy wchodzi gitara, uwielbiam moment, kiedy wchodzą smyki, ale ten falset "Send it out" po prostu mnie rozkłada, mam gęsią skórkę za każdym razem

aurena77 nasi mężowie to się chyba w ogóle na muzyce nie znają przydałaby się im porządna edukacja projoshowa


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#18 16-9-2010 10:25:15

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

HeroConstantine napisał:

Ja nadal nie umiem przeżyć tego, co Josh robi z "Send it" w refrenie. "Out" ma taki ciekawy dźwięk, ale to to wcześniej mi się wciąż nie podoba, choć wersja studyjna jest o niebo lepsza. Poza tym ta piosenka jest takim... nie-Joshowym głosem. Gdzieś mi ucieka ta głębia:) melodia wpada dość w ucho, oszczędnie z instrumentami- wszystko fajnie, ale ja mam niedosyt;)

Też mam niedosyt , podoba mi się  ale dreszczy jak nie było tak nie ma   Ale nic to , jestem pewna ,że na nowej płycie znajdą się utwory przy których się rozryczę jak np przy Per Te .
  A tak na marginesie  czy zauważyłyście ,że w języku angielskim Josh śpiewa bardziej popowo , a w innych językach bardziej klasycznie ?


Send it out właśnie mi sie podoba , za to końcowe juuuuuu--- nie zabijcie mnie kojarzy mi się z utworem country   i nie za bardzo mi leży .

Ostatnio edytowany przez dorotea (16-9-2010 15:48:30)

Offline

 

#19 16-9-2010 11:43:01

sims

Gość z zewnątrz

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 14-9-2010
Posty: 5
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Wiek: 27 i wciąż rośnie :)
Imię: Agata

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

I ja przesłuchałam nowej piosenki (w zasadzie wciąż jej słucham ) i muszę powiedzieć, że jest piękna, mnie porusza
Być może niedosyt jaki dziewczyny czujecie spowodowany jest tym, że dość długo trzeba było czekać na coś nowego... i teraz chciałaby się coś co od razu rzucić w wir emocji i powalić na podłogę.
Zauważcie,  że do tej płyty Josh bardzo mocno się przykłada i stopniuje napięcie - więc i ten singiel jest jednym ze stopni. Jak tylko ukaże się płyta rozbroi nas wszystkie

Co do mężów - może powinnyśmy im zorganizować jakiś grupowy kurs poznawczy ) Mój Szanowny, jak tylko słyszy piosenki Josha wywraca oczami i mówi - znowu on? hehe niech sobie gada do woli )

Dorotea - zgadzam się  z Tobą i już czekam na kolejne piękne włosko -francusko -hiszpańskie nuty Josha )

Ostatnio edytowany przez sims (16-9-2010 11:47:48)

Offline

 

#20 24-9-2010 16:41:35

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

Utwór Hidden Away jest cudowny... Niestety też z przykrością stwierdzam, że brzmi o wiele lepiej niż wtedy na żywo... Ale. To był pierwszy raz Josha. Śpiewał tą piosenkę po raz pierwszy i musimy być świadomi, że nie wszystko się wtedy udaje. Nabierze wprawy i nie zdziwię się, jak niedługo będzie już ją śpiewał tak dobrze jak z playbacku, a może i lepiej, tak jak on to potrafi.

Piosenka spodobała mi się tak bardzo, że zastanawiam się, czy nie jest to według mnie jego najlepsza piosenka... W każdym bądź razie mój Awake ma konkurencję. Jeśli wszystkie piosenki będą tak piękne, będą mieć takie piękne słowa (jakie prawdziwe... przecież tylu ludzi nie mówi tego co myśli i ukrywa swoje myśli) to na pewno pojawi się taka piosenka, która stanie się moją ulubioną.

EDIT: Czy był tu wrzucany urywek clipu Hidden Away?

http://www.youtube.com/watch?v=PPKMdAof … r_embedded

Nie zauważyłam, żeby był, to podaję.

Szczerze, to nie spodobał mi się. Gorzej, wydaje mi się, że jeszcze psuje piosenkę. Chciałabym, żeby Josh wymyślił jakiś bardziej ambitny teledysk. No ale poczekajmy na całość. Jako całość może będzie wyglądać lepiej.

Dziwne, bo teledysk z fortepianem sprawdził się rewelacyjnie przy February Song - który należy do moich ulubionych, nie tylko biorąc pod uwagę Josha.

EDIT 2: Zapomniałam jeszcze jedno... Dziękuję Ani za wysłanie piosenki!

EDIT 3: Sprostowanie. To nie clip do utworu. Teledysk jeszcze będzie kręcony.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#21 26-9-2010 13:37:02

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

Hidden Away właśnie dostał od magazynu Entertainment Weekly ocenę "B". A oto co jeszcze napisali:

"The pop-classical star, who usually sounds like he's singing every note from some
clifftop where eagles soar, is a model of (relative) restraint on this Rick Rubin-
produced, "Bridge Over Troubled Water" -esque ballad. B"

Ludzie na oficjalnym forum nie przepadają za tym magazynem, bo podobno nigdy pochlebnie nie wypowiadał się o Joshu. Tym razem jednak nie było tak źle.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#22 26-9-2010 18:24:57

 kwiecien

Gość z zewnątrz

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 21-9-2010
Posty: 32
Ulubiona piosenka Josha: Oceano/In Her Eyes
Wiek: 24

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

Wiecie co ja już mam normalnie dość. Nie cierpię czekać na premiery płytowe zwłaszcza te które mnie interesują to takie wkurzające… Utwór „ Hidden Away „ mnie akurat no przypadł do gustu ale nie jakoś konkretnie zaczarował. I tak macie racje nagranie studyjne jest lepsze od tego na żywo ale jak wierze, że niedługo zdanie nam się zmieni jak Josh trochę jeszcze popracuje nad wykonaniem. Jeśli chodzi o premierę w Polsce to nawet nie wiem czy o niej usłyszymy… znacie realia ale istnieje jeszcze wysyłka internetowa może eBay…albo cokolwiek. Jakbyście miały jakieś przecieki jeszcze o płycie to chętnie sobie poczytamy . Aż dziwne, że jeszcze głucho wszędzie, wszyscy tyko w takim napięciu czekają na ten album

Offline

 

#23 27-9-2010 12:52:25

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

Mi się Marto wydaje, że z tym fortepianem to tak kameralnie jest. Atmosfera prywatnego koncertu, bez dziwaczenia. Taki jest dostępniejszy i realny:D A może cały teledysk nie będzie tylko grał:)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#24 27-9-2010 13:19:30

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

A mi się podoba i to bardzo , Josh nie musi mieć przerysowanych teledysków , fortepian w zupełności wystarczy . Uważam tez ze wygląda bardzo sexownie

Offline

 

#25 28-9-2010 10:32:52

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

http://www.youtube.com/watch?v=YaYr4dds … re=recentu

Josh opowiada o Hidden Away. Między innymi możemy się dowiedzieć, że do napisania tej piosenki skłoniły go osobiste doświadczenia.

EDIT: WOW, niewiarygodne, muszę to napisać. Wiecie, że powyższego filmu nie mogą obejrzeć niemieccy fani? Ten film nie jest udostępniony w Niemczech! A dlaczego u nas jest? Jakiś przełom?

O BOŻE, BOŻE, BOŻE!!! Naprawdę przełom! Pamiętacie, że z profilu Josha na youtube, Polska nie mogła obejrzeć teledysków?? JUŻ MOŻE! Sprawdziłam. Zmienili to! Ale jestem szczęśliwa! Już ściągam te teledyski, będę je mieć w mega świetnej jakości, a nie w jakiej teraz miałam.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#26 28-9-2010 22:09:43

 kwiecien

Gość z zewnątrz

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 21-9-2010
Posty: 32
Ulubiona piosenka Josha: Oceano/In Her Eyes
Wiek: 24

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

Jap jap Właśnie otrzymałam tą jakże dobrą wiadomość na facebooku A z tymi teledyskami to się nie orientuje bo nie miałam żadnych problemów ale szokująca jest wiadomość, że znów pokonaliśmy Niemców (obecnie żyje MŚ w siatkówce ) przyznam to bardzo dziwne, że utwór tam jest niedostępny może jakaś mała wpadka się wydarzyła... Muzyka Josha i "spóły" (że tak to nazwę) powinna się szerzyć wszędzie. Peace and Love
PS. Czym częściej słucham "Hidden Away" tym bardziej jestem zachwycona tym utworem choć wcześniej mnie nie tak bardzo nie zachwycił. Już się nie mogę doczekać reszty

Offline

 

#27 30-9-2010 08:37:09

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

Marta_Evans napisał:

O BOŻE, BOŻE, BOŻE!!! Naprawdę przełom! Pamiętacie, że z profilu Josha na youtube, Polska nie mogła obejrzeć teledysków?? JUŻ MOŻE! Sprawdziłam. Zmienili to! Ale jestem szczęśliwa! Już ściągam te teledyski, będę je mieć w mega świetnej jakości, a nie w jakiej teraz miałam.

Ten przełom nastąpił już przynajmniej ponad miesiąc temu, o ile nie wcześniej... Z tego co się orientuję na YT było głośno i burzowo w temacie WMG... Wywalczyliśmy!! Co prawda nadal blokują wrzucane klipy, aczkolwiek Hidden away z polskim tekstem udało się wrzucić i się nie czepiali

Ostatnio edytowany przez aurena77 (30-9-2010 09:15:09)


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#28 18-10-2010 20:08:44

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

Tak się cieszę!

Josh twittuje: Big week! Seeing new edits of the music video for Hidden Away, rehearsing with my band every night, and interviews galore! #herewego

NIe mogę się doczekać porządnego music video do Hidden Away!


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#29 10-4-2011 21:16:16

 IrenaMorena

Dżosznięty

Zarejestrowany: 12-12-2010
Posty: 177

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

Po wczorajszym występie Josha - Hidden away nabrał dla mnie nowego znaczenia. Podczas promocji płyty byłam nim przesycona. A teraz już zawsze będzie miał  dla mnie polski wydźwięk. Ale powiało patosem.
Jak będę go słuchała wyobrażę sobie scenę w Polsce, Josha wspaniałego jak zawsze, swoje wzruszenie i przecudne, rozbrajające wrzaski fanek

Offline

 

#30 10-4-2011 21:29:06

 Paulita

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Warszawa/Pionki
Zarejestrowany: 16-11-2010
Posty: 226
Ulubiona piosenka Josha: All'improvviso Amore
Wiek: 21
Imię: Paulina
WWW

Re: Hidden Away rozmowa na temat pierwszego singla

Dla mnie tak samo. I tak od samego początku kochałam tę piosenkę, ale teraz to kocham ją jeszcze bardziej. Zawsze gdy usłyszę ją w głośnikach przypomnę sobie o tym cudownym dniu! Wczoraj mnie tak kompletnie rozwaliła, że aż się poryczałam... Za każdym słuchaniem w domu znów powracają te niesamowite emocje!


http://media.tumblr.com/tumblr_lmjxirfszc1qd7fov.gif
Believe in what you feel inside
And give your dreams the wings to fly!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora