Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#61 27-1-2009 13:47:07

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witam nową forumowiczkę! Kiara... ale oryginalne imię. Baaardzo mi się podoba!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#62 27-1-2009 16:47:50

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Kiara...mmm...co za intrygujące imię^^ pierwszy raz słyszę:) Też mi się podoba:D
Zauważyłam Twoją stronkę Kiara, i że tak powiem...nie jest nam już obca. Prawda dziewczyny?

I też witam:) Wszystkich witam, bo sporo nas tu ostatnio przybyło:D...i ruch się taki zrobił, ja nigdy:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#63 27-1-2009 18:39:59

 yans90

Gość z zewnątrz

4320303
Skąd: Libiąż/Gdynia
Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 30
Ulubiona piosenka Josha: Cinema Paradiso (Se), Vincent
Wiek: 23
Imię: Jasiek

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witam wszystkich! Ja również jestem fanem Josha od bardzo dawna, jest genialnym artystą! Inspiruje mnie, dzięki niemu pokochałem muzykę - śpiew, pianino... Uważam, że taki talent to jakieś wyjątkowe wyróżnienie człowieka przez Boga...... Pozdrawiam

Offline

 

#64 27-1-2009 18:49:54

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Serdecznie Cię witam! Widzę, że dołączył do nas kolejny chłopak (mężczyzna?)! Cieszę się niezmiernie, że Josh ma nie tylko fanki! Świetnie, że zapisałeś się do naszego forum.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#65 28-1-2009 14:38:40

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Serdecznie witam przedstawiciela rodzaju męskiego na forum:D I w ogóle wszystkich nowych użytkowników! Rozwijamy się:) Oby tak dalej:)
Do Marta_Evans: to my mamy jeszcze jakiegoś faceta na forum? Swoją drogą chciałam zacząć taki temat "Stosunek facetów do muzyki Josha", tylko nie mam pojęcia, gdzie go podkleić;) Na przykład mam jednego kolegę, któremu Josh się spodobał ]:-> i słyszałam o jeszcze jednym męskim fanie Josha:D

Ostatnio edytowany przez HeroConstantine (28-1-2009 14:48:44)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#66 28-1-2009 14:48:31

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Mamy jeszcze jednego mężczyznę! Jest nim użytkownik Naborg, czyli kolega Mariusz.

Łał, forum się kręci. Ma tylu nowych użytkowników, nie nie nadążam z nadrabianiem zaległości! I bardzo dobrze!


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#67 28-1-2009 14:50:25

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Im nas więcej tym lepiej:D Dzięki Nijaka za informację:)
Dobra, kończę, bo odbiegamy od tematu;)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#68 28-1-2009 14:54:00

 yans90

Gość z zewnątrz

4320303
Skąd: Libiąż/Gdynia
Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 30
Ulubiona piosenka Josha: Cinema Paradiso (Se), Vincent
Wiek: 23
Imię: Jasiek

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#69 28-1-2009 15:06:03

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Przede wszystkim gratuluję odwagi:)
Ciężko zaśpiewać piosenkę Josha i nie być narażonym na zglanowanie przez fanki:D Szczerze mówiąc, trochę się bałam Twojego wykonania, ale nie fałszujesz strasznie i choć masz za delikatny głos, a Josh to oryginał, to nie mam Cię ochoty po wysłuchaniu Twojej wersji zamordować:D Naprawdę brawa za odwagę:)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#70 28-1-2009 15:58:20

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Ach, 19 lat. No to w takim razie mężczyzna.

Podoba mi się Twoja barwa głosu, a to już sukces, bo jej się nie da zmienić. Ale ja zawsze powtarzam, że śpiewanie piosenek Josha, lub tych wykonywanych przez niego, to naprawdę trudna sprawa. I chociaż, przykro mi to mówić, Josha nie pobiłeś swoim nagraniem, ale nie jest źle. Dobrze wiem, że śpiew jest trudny. Z tym trzeba się urodzić. A potem ćwiczyć. Najważniejsze, to żeby opanować drżenie głosu. Bo Tobie troszkę drży.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#71 28-1-2009 17:01:10

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Zawsze wychodziłam z założenia, że piosenek Josha nikt (absolutnie nikt!) nie powinien się tykać! Bo choćby starał nie wiem jak bardzo to i tak mu to dobrze nie wyjdzie. Może jestem okrutna, ale zdania nie zmienię:P
Słyszałam już wiele osób, które próbowały naśladować Josha i to nie było nic przyjemnego, więc szybko przestałam.

Yans, naprawdę podziwiam za odwagę! I za sam ten fakt nie będę Cię tu krytykować, skrzydeł też podcinać Ci nie będę:P Momentami Twój głos naprawdę brzmi dobrze, momentami... I w ogóle zaśpiewałeś ją zupełnie inaczej niż Josh...
Jeszcze długa droga przed Tobą i życzę Ci jak najlepiej:) Ale za Josha może już się nie zabieraj, co?^^ niech nikt nie próbuje, bo to jak porywać się z motyką na słońce... Josh jest jeden i TYLKO jeden:D

A tak w ogóle, to witaj w klubie:D (chyba na początku powinnam to napisać xD)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#72 28-1-2009 17:13:20

 Grobanka

Powolny działacz

Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 52
Ulubiona piosenka Josha: So she dances, Mi morena...
Wiek: 16
Imię: Kiara
WWW

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Dziękuję za powitanie
Chyba nie chcę wiedzieć co pisałyście o moim blogu .Bo wiecie ja dopiero zaczynam także...wyrozumiałości

Offline

 

#73 28-1-2009 19:30:04

 yans90

Gość z zewnątrz

4320303
Skąd: Libiąż/Gdynia
Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 30
Ulubiona piosenka Josha: Cinema Paradiso (Se), Vincent
Wiek: 23
Imię: Jasiek

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Ale ja go absolutnie nie próbuję naśladować... Muzyka spodobała mi się, kiedy oglądałem film "Cinema Paradiso", dopiero później zauważyłem, że tytułową piosenkę wykonuje Josh... Wszystkim kawałkom, za które się biorę, próbuję nadać swój własny charakter, przecież nie zamierzam podejmować prób kopiowania PERFEKCYJNEGO wykonania.... Poza tym jestem jeszcze młody, przede mną - najprawdopodobniej studia wokalne
póki co śpiewam dla przyjemności, a numer wstawiłem tu, bo byłem ciekawy reakcji

Offline

 

#74 28-1-2009 21:23:22

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Czułam, że możesz tak to odebrać...a mogłam jednak napisać od razu...to piszę teraz: Kiedy pisałam, że zaśpiewałeś zupełnie inaczej niż Josh nie miałam na myśli, że źle. Pomyślałam, że pewnie taki był Twój zamiar, nie upodabniać się do Josha, nie kopiować go, tylko dać coś od siebie, zrobić to po swojemu...i zrobiłeś;]

A to, że ja jestem przyzwyczajona do Josha i tylko do jego wersji to już całkiem inna sprawa;]


...a studia wokalne to super sprawa, życzę powodzenia:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#75 29-1-2009 01:17:27

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Chciałam coś Wam napisać...Jest juz późna godzina...ale nie mogłam się wcześniej zdecydować czy o tym napisać... muszę się wygadać,a Wy na pewno mnie zrozumiecie i poprzecie!A więc zaczynam...
Śladem Agnetha(sorki,że podkradłam Twój pomysł!)napisałam w swoim profilu na nk:"Josh Groban"-posłuchajcie i pokochajcie....ten głos!!!",miałam nadzieję,że ktoś może sie zainteresuje kim jest ów Josh...i udało się...ale nie do końca...Moja kuzynka przesłuchała sobie jego piosenke na youtube i w życiu nie uwierzycie co mi powiedziała,jak sie z nią dziś spotkałam(a właściwie wczoraj,bo juz po północy!).Ja ją pytam jak się jej podobał ten "zniewalający głos"(dosłownie tak zapytałam),a ona na to,że on wyje a nie śpiewa!Wierzcie mi,poczułam się jakbym dostała w twarz!Zwaliło mnie z nóg!!!W pierwszym odruchu to myślałam,że ją uduszę gołymi rękami!!!Bo wiecie...co innego jakby powiedziała,że to nie jej klimat czy coś w tym rodzaju...ale żeby powiedzieć,że on wyje a nie śpiewa!?!W życiu nie słyszałam bardziej czystego głosu,a ona mi taki tekst wypaliła!Widziałby kto,że taka znawczyni...Normalnie szok!Do tej pory nie moge się pozbierać...nie wiem,czy chce mieć taką kuzynkę Każdy ma prawo do krytyki i nie każdemu podoba się to samo,ale z tą "opinią" to trochę przesadziła...przeciez Josh ma taki piękny i czysty głos,że tu mogła mu oddać sprawiedliwość.Do tej pory nie mogę sie uspokoić...
Ale postanowiłam sie nie zrażać i dalej bede zachęcać znajomych...i krewnych też,do poznania i zasłuchania sie w twórczości Josha.

P.S.Sorki jeśli uznacie,że odbiegłam trochę od tematu(chociaż może nie tak do końca...bo było o zniewalającym głosie...),ale musiałam to napisać...może Wy też miałyście podobne sytuacje?


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora