Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#211 2-4-2011 13:17:42

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witamy Cię Asiu w tym pięknym dniu


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#212 2-4-2011 13:51:15

 Aasia

Gość z zewnątrz

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2-4-2011
Posty: 32
Ulubiona piosenka Josha: Nie da się wybrać jednej
Wiek: 24
Imię: Asia

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witam Ciebie serdecznie i dziękuję za powitanie. Dzień jest faktycznie piękny,ciekawe czemu :-D.

Offline

 

#213 2-4-2011 14:19:07

 kasieczku

Dżoszorozkminiacz

8039124
Skąd: Śląsk - Tychy
Zarejestrowany: 9-9-2010
Posty: 410
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Wiek: 21
Imię: Kasia

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Wiedziałam, że wymienienie Josha z imienia i nazwiska w X-Factorze sprawi, że ludzie zaczną go szukać i mamy pierwszą zarażoną
Witam serdecznie wśród polskich Grobanites!
I tak, to rzeczywiście jakiś taki niesłychanie pozytywnie nastrojony dzień


http://i1095.photobucket.com/albums/i466/aggie_ann/jgr345.gif?t=1312662424

SZUBIDUBI JU KEN DENS :D

Offline

 

#214 2-4-2011 14:29:53

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witaj Asiu ale wybrałaś dzień na dołączenie do naszego grona SUPER!!! Oby więcej takich dni i nowych forumowiczów Pozdrawiam


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

#215 2-4-2011 15:37:54

 Aasia

Gość z zewnątrz

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2-4-2011
Posty: 32
Ulubiona piosenka Josha: Nie da się wybrać jednej
Wiek: 24
Imię: Asia

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Kasiu,Aniu-Cześć!
Faktycznie wybrałam sobie fajny dzień,by dołączyć do fajnej ekipy . Co do zarażenia,to ja tego "wirusa josh'owego" z otwartymi ramionami przyjęłam do serca,umysłu,no i uszu i mam zamiar go rozprzestrzeniać,bo zdecydowanie jest tego wart.

Offline

 

#216 27-4-2011 00:02:19

 margo

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 26-4-2011
Posty: 2
Ulubiona piosenka Josha: Higher window
Wiek: 20

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Witam Wszystkich:)
z muzyką Josha zetknęłam się po raz pierwszy jakieś dwa lata temu, kiedy to usłyszałam "Per te". Później słuchałam czasami niektórych jego piosenek, ale mój prawdziwy zachwyt jego twórczością miał początek jakieś parę miesięcy temu. Od tej pory jeszcze mi się nie znudziło (a to mi się rzadko zdarza:D), bo wciąż odkrywam coś nowego w jego muzyce. Jest po prostu niezwykła. Tak jak Josh

Offline

 

#217 27-4-2011 10:04:42

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

margo napisał:

Od tej pory jeszcze mi się nie znudziło (a to mi się rzadko zdarza:D), bo wciąż odkrywam coś nowego w jego muzyce.

Witaj w klubie.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#218 1-5-2011 10:54:39

 annesophie

Wstępna faza Grobanizmu

Zarejestrowany: 8-12-2010
Posty: 223
Imię: A.

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Jestem już tutaj jakiś czas, a nie podzieliłam się z Wami jeszcze moją historią. A więc nadrabiam i uzupełniam ten brak.
Moja przygoda z Joshem zaczęła się przez zupełny przypadek. Po światowej premierze "Dumy i uprzedzenia" szukałam w sieci jakiś trailerów, fragmentów filmu w oczekiwaniu na premierę w Polsce. I tak natrafiłam na wykonany przez kogoś filmik z podłożoną piosenką Josha, było to "My confession" (teraz takich filmów jet dużo więcej, ale tego pierwszego już w sieci niestety nie ma...). Od razu wpadło mi w ucho, napisałam do autora filmu wiadomość z pytaniem cóż to za piosenka. Otrzymałam szybko odpowiedź i "My confession" od razu wylądowało na moim mp3. Ale jaka ja byłam głupia... Stwierdziłam, że to jakiś pewnie stary facet śpiewa, który ma tylko jedną piosenkę znaną jakiejś niszowej publiczności, że ma bardzo fajny głos i zero szans, żeby przebić się w naszym płytkim społeczeństwie. Nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzić, poszukać. O ile szybciej zakochałabym się na dobre w tym artyście!
Więc "My confession" przebywało sobie spokojnie na moim mp3, bardzo lubiłam ten utwór. Aż nagle w jakiś brzydki jesienny wieczór, jakieś trzy miesiące po zobaczeniu filmu w internecie stwierdziłam, że cierpię na głód dobrej muzyki. Że potrzebuję czegoś nowego, świeżego. Poruszającego. I jakiś cudem wrzuciłam w Google frazę "Josh Groban". Nie wiem dlaczego, nie umiem wyjaśnić, czemu on przyszedł mi do głowy, czemu w tym kierunku chciałam nagle szukać. Ale stało się. Wyniki, jakie wyrzuciła wyszukiwarka wbiły mnie mocno w fotel. A w głowie cały czas powracało pytanie: "To on?!". Gruby, starszawy pan a la Luciano Pavarotti z mojej wizji okazał się być młodym, wesołym "chłopakiem z sąsiedztwa". Kimś, kto od razu wzbudza sympatię. Zachęcona szukałam dalej, po kolei oglądałam zaproponowane mi przez Google filmy z utworami Josha... i wpadłam Tej nocy już nie poszłam spać, a w ciągu tygodnia miałam już płyty... Teraz nie wyobrażam sobie życia bez tej rozstrajającej serce, poruszającej duszę muzyki. I dziękuję Losowi za to, że znalazłam to, czego szukałam.
Ale to nie był koniec mojej horrendalnej głupoty. Pomyślałam, że Josh to ktoś zupełnie niesamowity, ale nie podejrzewałam, że to opinia tak wielu osób, a nie tylko moja, lub jak wcześniej to ujęłam niszowej publiczności. Dlatego nie zainteresowałam się szukaniem bratnich dusz w Polsce, nie podejrzewałam, że ten Anioł ma fanów także tutaj. Ale dziewczyny, nie ma szans, by osoba, która szuka informacji na temat Josha nie trafiła tutaj, na to wspaniałe forum. Więc trafiłam tutaj i ja. Pierwsza myśl: forum już na pewno jest wymarłe. Ale odwiedzałam je dość regularnie jako gość, czytałam o czym rozmawiacie, ale na tym poprzestawałam. Korzystałam z forum FoJG, a tu bywałam z doskoku. Wszystko zmieniło się po premierze Illuminations - stwierdziłam, że nie, dosyć milczenia, chce porozmawiać z Wami na wszystkie nurtujące mnie Joshowe tematy, znaleźć zrozumienie także wśród Rodaków. No i jestem z Wami już jakiś czas, bardzo mi tu dobrze i nie zamierzam Was opuszczać

Ostatnio edytowany przez annesophie (1-5-2011 11:04:31)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m064ux5AF21qacpflo1_500.gif

...And if you knew how I wanted someone to come along
And change my life the way you've done...

Offline

 

#219 2-5-2011 19:39:54

Agnieszka

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 26-4-2011
Posty: 13

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Cześć wszystkim!!
Jestem od jakiegoś czasu pod urokiem Josha – jego muzyki i osobowości - chociaż jak się zdążyłam zorientować czytając forum mój staż jest bardzo króciutki. Wydawało mi się, że wiem co się dzieje ogólnie w muzyce na świecie, jednak Josh gdzieś mi umknął. Kojarzyłam nazwisko, ale niewiele poza tym.
Aż któregoś dnia szukając czegoś na Youtube’ie kliknęłam (już nawet nie pamiętam co to było) i przepadłam. Jeden utwór po drugim i wiedziałam, że to jest moja muzyka. Może to moje samopoczucie w tamtej chwili, nie wiem, ale cieszę się że tak to się skończyło. To była - i jest - miłość od pierwszego "odsłuchania". Muzyka, a przed wszystkim głos Josha, którym tak wspaniale opowiada historie zamknięte w poszczególnych utworach powodują, że nie mogę przestać słuchać jego płyt (muszę tylko niestety robić przerwy na pracę).
Moje uwielbienie spowodowało, że dałam się ponieść impulsowi i nie wahałam się ani chwili - jak tylko znalazłam informację o koncertach w Europie, zamówiłam bilet. Usłyszeć Josha na żywo – spełnienie marzeń. Więc do zobaczenia w Berlinie.
Pozdrowienia dla wszystkich!!


There's something in your voice, makes my heart beat fast
I hope this feeling lasts for the rest of my life

Offline

 

#220 1-6-2011 11:07:28

 DarcLightwoman

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 10-4-2011
Posty: 15

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Niewiele piszę o moich odczuciach względem Josha, ponieważ to coś, co słowa ledwo zarysują, i na pewno nie oddadzą istoty tych odczuć. I nie jest to jakieś zakochanie czy bałwochwalcze oddanie. To coś, czego nie umiem opisać, a co pozwala mi 'brac udział' w prawdziwym artyzmie i obcować ze sztuką najwyższej próby.

Offline

 

#221 1-6-2011 17:35:49

 anika

Dżoszorozkminiacz

13630726
Skąd: Chorzów - Górny Śląsk
Zarejestrowany: 6-12-2010
Posty: 401
Ulubiona piosenka Josha: You Raise Me Up
Wiek: 34
Imię: Anna

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

A więc witaj w grupie  DarcLightwoman    razem jakoś milej przeżywa się wszystko to, co Josh nam "ofiaruje" poznałam tutaj mnóstwo cudownych osób - mam nadzieję że również Ty tej całej sympatii doświadczysz


You raise me up, so I can stand on mountains
You raise me up, to walk on stormy seas...

Offline

 

#222 1-6-2011 21:10:06

 DarcLightwoman

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 10-4-2011
Posty: 15

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Dzięki, ale ja już jestem z Wami od jakiegoś czasu tylko byłam nieaktywna, bo teraz nie mam za bardzo czasu.

Offline

 

#223 1-6-2011 22:02:33

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Agnieszko i DarcLightwoman - miło Was poznać i mam nadzieję, do rychłego i częstego przeczytania!


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

#224 14-6-2011 18:26:04

 kleofasik026

Gość z zewnątrz

32980287
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 6-6-2011
Posty: 9
Ulubiona piosenka Josha: "War at home"
Wiek: 18
Imię: Klaudia

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

Ja osobiście zaczęłam odkrywać Josha już w ubiegłym roku
przez przypadek usłyszałam piosenkę z filmu "Troja"... i tak się zaczęło
codziennie ściągałam kolejne utwory by coraz bardziej zagłębić się w jego twórczość ...
i przede wszystkim stwarzać sobie coraz to nowe możliwości słuchania jego cudownego głosu
Moim zdaniem nie ma drugiego tak uzdolnionego artysty
Niestety my Polacy nie dostąpiliśmy jeszcze zaszczytu by Josh Groban przyjechał do Polski ;(
Mam nadzieję że to niedługo nastąpi
Do tego czasu pozostaje mi słuchanie jego muzyki z płyty i oglądanie go w internecie


I want to free your heart
I want to see your heart
Please don't keep your heart
Hidden Away

Offline

 

#225 14-6-2011 18:42:33

 agataa

Dżosznięty

8708562
Zarejestrowany: 21-12-2010
Posty: 192
Ulubiona piosenka Josha: Awake. Love only knows
Wiek: 23
Imię: Agata
Od kiedy słucham Josha: 17.10.2010

Re: Ja, Kolumb (czyli jak odkryliśmy Josha)

kleofasik026 napisał:

Niestety my Polacy nie dostąpiliśmy jeszcze zaszczytu by Josh Groban przyjechał do Polski ;(
M

a jednak! przecież Josh był w Must Be The Music 9go kwietnia:) koncertem bym tego nie nazwała (choć można by się o to pokusić;) ) ale jednak miałyśmy ten zaszczyt usłyszeć Josha a ŻYWO


And I can’t breathe without you and I don’t
And I can’t live without love and I won’t

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora