Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 21-8-2009 11:25:37

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Hit Man David Foster and Friends

Niedawno kupiłam płytę Hit Man Davida Fostera . Cudowny koncert nie tylko ze względu na Josha
David Foster jest twórcą lub producentem wielu znanych przebojów z wielu filmów min Bodyguard . Koncert jest przepełniony miła rodzinna atmosferą , fajnie sie go ogląda . Polecam !!!

Offline

 

#2 22-8-2009 12:49:11

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Hit Man David Foster and Friends

dorotea napisał:

Niedawno kupiłam płytę Hit Man Davida Fostera . Cudowny koncert nie tylko ze względu na Josha
David Foster jest twórcą lub producentem wielu znanych przebojów z wielu filmów min Bodyguard . Koncert jest przepełniony miła rodzinna atmosferą , fajnie sie go ogląda . Polecam !!!

Hmm, zastanawiam się, czy ja o tym już nie pisałam. xD Nie mogę jednak znaleźć. Możliwe więc, że w końcu zapomniałam o tym napisać. xD

Mam tę płytę już od jakiegoś czasu, oglądałam już kilka razy. Masz rację Dorotko, koncert jest rewelacyjny, nie tylko z powodu Josha. Wszyscy śpiewają absolutnie genialnie. Foster jest wielkim artystą, musiał się więc otaczać wielkimi artystami. Cudowne piosenki, piękne głosy, balsam dla uszu. Być na takim koncercie... to dopiero przeżycie!!

Najbardziej podobały mi się występy:
- Michaela Buble'a (coraz bardziej go doceniam, naprawdę umie śpiewać...) - świetnie zaśpiewał Home z Blake Sheltonem, cudowna jest też jego piosenka Feeling good
- oczywiście Charice, wielka gwiazda, choć ma dopiero 17 lat, zasługuje na wielką karierę, ma głos jak dzwon
- Katharine McPhee, ma cudowny głos, a jej Somewhere jest najlepszą wersją jaką słyszałam, wliczając w to nawet Josha, a duet z Bocellim też wyszedł genialnie

Muszę też wspomnieć o Brianie McKnight. Też niesamowity głos. Może jego piosenka mnie tak bardzo nie zachwyciła, ale za to duet z Joshem jest rewelacyjny (każdy o tym wie ) - chyba najlepszy duet jaki słyszałam. No właśnie i oczywiście Josh. To się rozumie, nie muszę o nim już wspominać. Poza tym Brawa na stojąco dostały tylko trzy osoby. Josh, Charice i Andrea (Andrea to w ogóle za całokształt, za to kim jest, bo ludzie wstali już jak go zapowiadał David). Przy okazji brawa na stojąco dostała też jeszcze Katharine, gdy śpiewała The Prayer z Andreem, no i Brian, razem z Joshem. No to w sumie 5 osób dostały owacje na stojąco. Zasłużone! A czy ktoś jeszcze powinien? Wydaje mi się, że ludzie wstali akurat wtedy, gdy powinni.

Chciałam jeszcze napisać kilka słów o Brianie i o Katharine. Mają wielki potencjał. Z ich głosami mogliby stwarzać cudowne piosenki. Niestety najpierw takie piosenki trzeba by było skomponować. Słuchałam kilka ich piosenek. Niestety, piosenki mają banalne. Takich jest dużo. Niczym nie zachwycają. Szczerze, to nawet nie zwróciłabym na nie uwagi. I przez nie od razu giną głosy Briana i Katharine. Naprawdę wielka szkoda...

Tak więc gorąco polecam, warto wydać pieniądze na ten koncert! DVD i jak i CD. Naprawdę często słucham sobie płytki CD. Szkoda tylko, że jest tam tak mało piosenek. Wstawiłabym jeszcze inne.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#3 15-9-2011 19:41:20

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Hit Man David Foster and Friends

Udało mi się kilka dni temu kupić płytę Hit Man: Returns w Empiku (!). Dziś obejrzałam. Dokładnie to jestem świeżo po seansie. Wrażenia? NIESAMOWITE!

Coś mi się wydaje, że ta część jest nawet lepsza od poprzedniej! Było wiele niezwykłych momentów. Praktycznie każdy występ powodował u mnie dreszcze. Forever Kenny Logginsa naprawdę mnie ujęło. Zespół All-4-One z cudnym utworem I Swear wypadł obłędnie. Jackie Evanco była zjawiskowa. The Canadian Tenors - mistrzostwo. Utwór z musicalu Betty Boop też strasznie mi się spodobał. Aż tak bardzo, że musiałam to zobaczyć jeszcze raz. Że nie wspomnę o wielkiej Charice czy duecie Fabian-Bolton. A przy Earth Song Jacksona wzruszyłam się...

To był piękny koncert. David Foster jest... ehm... żeby się nie powtarzać, znacie jeszcze jakiś synonim słowa "wspaniały"? Naprawdę polecam. Nie żałuję, że kupiłam, obejrzałam i "straciłam" 2,5 godziny.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#4 15-9-2011 23:36:06

 ParticiaRockin

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 11-9-2011
Posty: 19
Ulubiona piosenka Josha: Oceano, alla luce del sole....
Wiek: 17
Imię: Patrycja
WWW

Re: Hit Man David Foster and Friends

O tak! Kocham Charice! ale szczerze z chęcią bym nabyła i całe dvd. Tyle wspaniałych głosów

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora