Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 6-2-2009 23:06:47

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

http://www.youtube.com/watch?v=D-ijgXq7FA4

Ktoś już to widział?

Po pierwsze. Kiedy to było? Na youtube dopiero to zostało wstawione tak samo jak nasza koleżanka dopiero co wstawiła to na swojej stronie. Czyżby to był świeży występ? Ale Ellen nie mówi przypadkiem na wstępie "I was at the Grammy's yesterday"? Grammy jest w tę niedzielę. Więc chyba to z zeszłego roku... Ale w takim razie dlaczego dopiero to wstawiają? Poza tym włosy Josha. Josh był tak ścięty już jakiś czas temu, teraz włosy już mu trochę odrosły. Chyba, że znów ściął, a ja o tym nic nie wiem. Jednak wszystko wskazuje na to, że to z zeszłego roku. Nie mogę jednak zrozumieć, dlaczego dopiero teraz pokazują to na youtube. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Josh w tych krótkich włosach wygląda nieziemsko (już wypowiadałam się na ten temat). Kocham jego loczki ale... wolę jednak tą fryzurę. Chciałabym aby znów je ściął (o ile ten występ nie jest aktualny).

Ej. Tak się zastanawiam. Jak myślicie. Jakie Josh ma ciało? *czerwieni się* xD Nie wydaje Wam się, że gdy zakłada obcisłe bluzki jak tu, wydaje się być całkiem umięśniony? Jeśli tak to... czemu nie pokazuje swojego ciała? Ja chętnie zobaczę. Może tak jakieś zdjęcie z plaży? xD

EDIT: Miałam jeszcze napisać co sądzę o tym występie. Ech, a co ja mogę sądzić? Josh jak zwykle wspaniały, śmieszny i skromny. Ojoj i widziałam dołeczek w policzku u Josha... <333

EDIT 2: No to Dorota już wyjaśniła na chatboxie. Josh będzie u Ellen ponownie 9 lutego, a powyższy występ jest sprzed roku.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#2 7-2-2009 00:02:37

 carax

Gość z zewnątrz

10742952
Zarejestrowany: 4-2-2009
Posty: 9
Ulubiona piosenka Josha: Oceano,Per te

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

hahaha absolutnie cudowne dzięki za wstawienie nie mogłam przestać się śmiać do monitora. Moment jak mówi,że nie mają nic przygotowanego,a potem wyciąga ten mikrofon z taką śmieszną miną,potem ok.2:20 haha...no i końcówka fajnie wyszło...No po prostu Josh

Offline

 

#3 7-2-2009 09:16:41

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

To było niesamowite , śmiałam się jak głupia do ekranu . Josh jednak lubi robić sobie jaja . Uwielbiam Ellen i jej poczucie humoru . Szczególnie podobała mi  sie zakręcona końcówka piosenki i  OMG TEN BUZIAK  !!!!!. Być na jej miejscu,  marzenie !!!
A jeżeli chodzi o ciało Josha to prawdę mówiąc też o tym myślałam  może schudł bo ćwiczył ??  bo jak był grubszy to nie wyglądał na umięśnionego niestety .  Ale teraz kto wie ? Pod obcisłą koszulką coś mu się rysuje , może to mięśnie ?? Tak, zdjęcie z plaży byłoby wskazane >

Ostatnio edytowany przez dorotea (7-2-2009 09:28:12)

Offline

 

#4 7-2-2009 12:57:43

 Nadia

Gość z zewnątrz

836625
Skąd: Gryfice
Zarejestrowany: 28-12-2008
Posty: 41
Ulubiona piosenka Josha: każda jest wyjątkowa:)
Wiek: 19
Imię: Nadia

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

Marta_Evans napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=D-ijgXq7FA4

Ktoś już to widział?

Po pierwsze. Kiedy to było? Na youtube dopiero to zostało wstawione tak samo jak nasza koleżanka dopiero co wstawiła to na swojej stronie. Czyżby to był świeży występ? Ale Ellen nie mówi przypadkiem na wstępie "I was at the Grammy's yesterday"? Grammy jest w tę niedzielę. Więc chyba to z zeszłego roku... Ale w takim razie dlaczego dopiero to wstawiają? Poza tym włosy Josha. Josh był tak ścięty już jakiś czas temu, teraz włosy już mu trochę odrosły. Chyba, że znów ściął, a ja o tym nic nie wiem. Jednak wszystko wskazuje na to, że to z zeszłego roku. Nie mogę jednak zrozumieć, dlaczego dopiero teraz pokazują to na youtube. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Josh w tych krótkich włosach wygląda nieziemsko (już wypowiadałam się na ten temat). Kocham jego loczki ale... wolę jednak tą fryzurę. Chciałabym aby znów je ściął (o ile ten występ nie jest aktualny).

Ej. Tak się zastanawiam. Jak myślicie. Jakie Josh ma ciało? *czerwieni się* xD Nie wydaje Wam się, że gdy zakłada obcisłe bluzki jak tu, wydaje się być całkiem umięśniony? Jeśli tak to... czemu nie pokazuje swojego ciała? Ja chętnie zobaczę. Może tak jakieś zdjęcie z plaży? xD

EDIT: Miałam jeszcze napisać co sądzę o tym występie. Ech, a co ja mogę sądzić? Josh jak zwykle wspaniały, śmieszny i skromny. Ojoj i widziałam dołeczek w policzku u Josha... <333

Zgadzam się z Tobą Josh w tej fryzurze wygląda po prostu nieziemsko!Trafne określenie!Świetny ten filmik Dziękuję za linka.Josh wygląda cudowne uwielbiam patrzeć jak się uśmiecha


Don't give up
It's just the weight of the world

Offline

 

#5 10-2-2009 18:43:19

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

Ja napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=D-ijgXq7FA4

Ktoś już to widział?

Po pierwsze. Kiedy to było? Na youtube dopiero to zostało wstawione tak samo jak nasza koleżanka dopiero co wstawiła to na swojej stronie. Czyżby to był świeży występ? Ale Ellen nie mówi przypadkiem na wstępie "I was at the Grammy's yesterday"? Grammy jest w tę niedzielę. Więc chyba to z zeszłego roku... Ale w takim razie dlaczego dopiero to wstawiają?

Kurcze. Znów problemy. Pojawił się na youtube ten oto filmik z datą 9.02.09!!! I ta data nie jest na jednym filmiku, widzę ją na dwóch. Więc pomyłkę trzeba wykluczyć. Co jest? Przychodzi mi do głowy jedna myśl - że zostało to nagrane wcześniej, a po prostu pokazali w poniedziałek. Ale Ellen show nie jest na żywo? To jak zrobiła odcinek "po grammy" skoro nie znała wyników? A przecież Josh nie ma teraz takich krótkich włosów... Nie no, piszę komentarz do filmiku, mam nadzieję, że ktoś mi odpisze o co chodzi z tą datą. Poza tym od kiedy pokazuje się nagrania na youtube jeszcze niewyemitowane w tv??


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#6 10-2-2009 18:51:30

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

Nie oglądałam tego, ale wydaje mi się, że tą nazwę widziałam już wcześniej, a te daty to są daty dodania filmików zazwyczaj, a nie daty ich nakręcenia;) Może ktoś usunął konto i zrobił nowe i znów dodał:)
Ellen nie umie śpiewać:P A Josh w skórze... mmmmm I love it:P Super:)

Ostatnio edytowany przez HeroConstantine (10-2-2009 18:55:26)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#7 10-2-2009 18:59:22

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

Tak, wiem, że są daty dodania filmiku. Ale TE daty, o które mi chodzi, są wpisane w informacji na jego temat. Pierwszy filmik: "Ellen and Josh Groban sing 'Total Eclipse Of The Heart' 2.9.09" a drugi to w ogóle ma ją nawet w tytule "Ellen DeGeneres 02/09/09". Oczywiście zamieniamy miejsce 9 i 2, Amerykanie najpierw piszą miesiąc, potem dzień.

Jeszcze coś... macie dłuższy filmik. Na pewno Wam się spodoba:

http://www.youtube.com/watch?v=XuEBUPb9fzg

Później Josha już nie ma, tylko to wprowadzenie. Słuchajcie, jak dziewczyny piszczą... Też bym piszczała.

Edit: 0:13-0:16 OMG. Takiego uśmiechu jeszcze u niego nie widziałam. Uśmiechnął się jak prawdziwy model! Serce mi zamarło jak to pierwszy raz zobaczyłam! GENIALNE! Nie mogę się napatrzeć.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#8 10-2-2009 19:08:54

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

Faktycznie Ellen mówi, że była wczoraj na Grammy, ale tych innych dat nie widzę hm. W tym filmiku, który teraz dodałaś jest ta data 2/9/09. Tylko Josh trochę inaczej wygląda, chyba, że go tak zrobili:P Wyjdzie w praniu, jak trochę poczekamy;)
Mi się podoba, jak robił kolankami]:-> Ciężko się dziwić, że piszczą, skoro wchodzi taki przystojniak, jeszcze w skórze ...(wiem, powtarzam się, ale uwielbiam:P)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#9 10-2-2009 19:15:31

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

No to chyba to właśnie to poniedziałkowe!!!! Na stronie Ellen przy tym filmiku też jest data 9 luty. OMG, jeśli to prawda (nie spocznę, kiedy ktoś mi nie odpowie na 100% że to było wczoraj) to ogromnie się cieszę, że Josh tak teraz wygląda! Bardziej seksowny być nie może.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#10 10-2-2009 19:37:14

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

Oglądam ten film już kilka razy i wciąż napatrzeć się nie mogę:D Josh jest po prostu rewelacyjny! Ten uśmiech modela (masz rację Marta), te ruchy, ten błysk w oku i oczywiście głos:)
Dziwię się tylko, że mógł spokojnie przejść między tymi wszystkimi fankami^^ ...że się na niego nie rzuciły to naprawdę cud^^


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#11 10-2-2009 19:41:48

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

Ten 6 lutego to pewnie data dołączenia tej osoby do youtube, a filmik po prostu dodała od razu jak się pojawił:)


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#12 10-2-2009 22:31:23

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

No to już się wszystko wyjaśniło!! Teraz jestem już na 100 % pewna, że powyższy filmik jest świeży i to właśnie "to" jest tym występem we wczorajszym show. Odpisała mi osoba na youtube:
"They taped it on Thursday and it aired on the 9th. I just like to put the day it aired. It was on her site this weekend."
("Nagrali to w czwartek ale puścili 9-go. Chciałam dodać to tu w dniu kiedy go puścili. W ten weekend był on na jej stronie.")

Tak więc moje przypuszczenia się sprawdziły. Ellen show nie jest na żywo i nagrali to wcześniej. Jednak to, że pojawił się on na youtube, jest winą strony Ellen, na której ten filmik był już w weekend. Szkoda, że tak wcześnie go pokazali, mogliby się wstrzymać, mielibyśmy większą satysfakcję i radość z oglądania. A tak... pamiętacie? Nawet nie wiedzieliśmy skąd to jest!

Jej, jak ja się cieszę, że Josh znów ściął włosy! W takich wygląda najbardziej seksownie, co nie znaczy, że nie kocham jego loczków. Ciekawe, czy to Josh sam osobiście postanowił ściąć loki (pierwszy raz zrobił to chyba w wakacje 08) czy ktoś go do tego namówił. Cieszę się, że spodobało mu się. A na chacie miał czapkę!! Chciał to ukryć. xD


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#13 10-2-2009 22:48:55

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

Rzeczywiście na tym filmiku Josh wygląda świetnie!!! Miodzio!


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#14 10-2-2009 22:55:15

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

ja napisał:

0:13-0:16 OMG. Takiego uśmiechu jeszcze u niego nie widziałam. Uśmiechnął się jak prawdziwy model! Serce mi zamarło jak to pierwszy raz zobaczyłam! GENIALNE! Nie mogę się napatrzeć.

Przepraszam, ale muszę to jeszcze raz tu napisać. Po prostu nie mogę przestać patrzeć na ten uśmiech! Jest... nie umiem tego opisać słowami.

umarła...
umarła.......
umarła............


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#15 11-2-2009 09:38:14

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Ellen show i piosenka "Total Eclipse of the Heart"

Podpisuję się pod tym co napisała Marta , uśmiech Josha zwala z nóg !!!! I tak trzymać Go za rękę jak Ellen  eh ......co za szczęściara !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora