Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 11-10-2008 12:42:18

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Josh Groban: A Collection

To temat bardzo ważny i chociaż wzmianka o tym pojawiła się w Chatboxie, należy ją też umieścić tutaj w postach.

A więc na początku listopada b.r. (spotkałam się z dwoma datami - 11 albo 7, ale na oficjalnej stronie widnieje data 11.11) ma wyjść nowa płyta naszego Josha, mianowicie A Collection. Będzie to 2-płytowa kolekcja najlepszych utworów artysty. Wiadomo, że będzie zawierać m.in. utwór Anthem z musicalu Chess a także wykonanie na żywo utworu Weeping z Vusi Mahlaselą i the Soweto Gospel Choir.

Czekam z niecierpliwością na tą płytę. Chyba już wiem, co rodzina ma mi kupić na Gwiazdkę!

Oto trailer promujący tą płytę:
http://pl.youtube.com/watch?v=50WwmbdGeNM

A to okładka:
http://download.wbr.com/joshgroban/jgcollection2.jpg

Jestem nią zachwycona. Powtórzę się, ale muszę. Josh wyszedł na niej tak bardzo seksownie...!

Możecie wejść też na oficjalną stronę Josha i zobaczyć owy artykuł:
http://www.joshgroban.com/node/508

Aha, zapomniałabym. Podziękowania dla Oli, która jako pierwsza poinformowała nas o tym wydarzeniu!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#2 11-10-2008 13:34:09

 plummy

Dżosznięty

Skąd: Mielec
Zarejestrowany: 14-8-2008
Posty: 170
Ulubiona piosenka Josha: Don't Give Up, Thankful...
Wiek: 19
Imię: Joanna

Re: Josh Groban: A Collection

Muszę przyznac - okładka jest świetna ! Ja nie będę czekac do gwiazdki i zakupię ją zaraz, jak się pojawi!

Offline

 

#3 12-10-2008 15:49:22

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh Groban: A Collection

Nareszcie Josh porządnie zabrał się za promowanie siebie w Europie i Australii, wiele razy powtarzał, że marzy o poboju tych kontynentów. Jest bardzo znany w Ameryce to czemu miałby nie być na starym kontynencie? Może właśnie dzięki tej płycie Europa go doceni choć powinna to zrobić dużo, dużo wcześniej. Świadczą o tym nawet jego występy w bardzo popularnych brytyjskich programach jak "Any dream will do", czy "Charlotte Church Show" - nawet dzięki nim nie zdobył takiej polularności jak w Stanach.

Josh, trzymamy kciuki!


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#4 12-10-2008 20:50:38

 Kastor13

Gość z zewnątrz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 4-8-2008
Posty: 21

Re: Josh Groban: A Collection

No i może za Europą, a w szczególności Polską szepnie dobre słowo Lucia Micarelli, która właśnie była w Polsce na koncertach z Chrisem Bottim. Mam na dzieję, że spodobaliśmy się jej.

Offline

 

#5 13-10-2008 20:03:41

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh Groban: A Collection

O tak...okładka to prawdziwa bomba:D Ciekawe w co tak się tam nasz Josh wpatruje? Cokolwiek to jest, już zazdroszczę!!!

Tak właściwie to ja myślałam, że jakieś nowe utwory Josha będą na tej płycie, a tu się chyba okazuje, że to będzie składanka najlepszych utworów Josha z poprzednich płyt...
a przynajmniej tu tak pisze:
http://www.take2.co.za/music-josh-groba … 40366.html



Edit:
Na dzisiaj moim marzeniem jest to, żeby znaleźć się w Wielkiej Brytanii 10 listopada! Nie wybiera się czasem ktoś z Was?^^
Pomyśleć, że odległość od Josha będzie tak niewielka (w porównaniu z USA oczywiście!) Dałabym wszystko żeby tam się znaleźć!!!
...że też nie mógłby zahaczyć też do nas wypromować swoją płytę...
http://www.joshgroban.com/node/509

Ostatnio edytowany przez Agnetha (14-10-2008 20:12:44)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#6 30-10-2008 18:34:42

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh Groban: A Collection

Moim zdaniem Josh powinien odwiedzić Polskę, ponieważ:
1. Jego płyta Noel zdobyła u nas status złotej płyty co znaczy, że jednak Josh jest u nas zauważalny
2. Z okazji wydania specjalnej EUROPEJSKIEJ płyty powinien odbyć trasę koncertową i zahaczyć o Polskę (w końcu jest w 1/4 polakiem).

INFORMACJA:
http://merlin.pl/A-Collection_Josh-Grob … 28343.html
Płyta będzie wydana w Polsce 13 listopada! Już merlin.pl przygotował swoją ofertę. Ja osobiście mam nadzieję, że sieć empik wprowadzi płytę do sprzedaży bo wiadomo, że wtedy nie zapłacę za koszt przesyłki. A i tak płyty Josha są drogie


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#7 7-11-2008 13:52:31

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh Groban: A Collection

Dobra wiadomość dla Ciebie Ola i dla nas wszystkich:D Empik też zamierza wydać A Collection!!!
Trzeba będzie poczekać trochę dłużej jednak, bo do 24 listopada. Nie wiadomo też jeszcze jaka będzie cena, ale pewnie zbliżona do Merlina...
http://www.empik.com/a-josh-groban-coll … d5290135,p


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#8 7-11-2008 15:06:27

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh Groban: A Collection

Jak chciałam kupić Awake Live w EMPiKu, musiałam ją zamawiać, bo nie mieli jej w sklepie na półce... Mam nadzieję, że teraz tak nie będzie!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#9 7-11-2008 16:52:43

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh Groban: A Collection

Ja musiałam zamawiać płyty TYLKO przez empik.com. Raz kupiłam na merlinie ponieważ empik nie miał jej w swojej ofercie - chodzi mi o pierwszą płytę Josha.
Często chodzę do empiku i jeszcze ani razu nie widziałam albumu Josha na półkach sklepowych. Trochę smutne...

A zwróciliście uwagę na gatunek? Empik podaje: Pop / Rock. Do rocku trochę daleko...


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#10 7-11-2008 17:02:30

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh Groban: A Collection

Też to zauważyłam...rock...hmm - chyba nikt go nigdy nie słuchał skoro zakwalifikowano go tez do rocka!
Ja nawet ostatnio przeszłam się do Empika, miałam godzinkę czasu wolnego więc pomyślałam sobie, że zapoluje na Josha^^ Niestety z polowania wyszły nici:( Przekopałam wszystkie płyty jakie tylko były na półkach: jedna po drugiej i nic!
A najlepsze jest to, że przeglądając wszystkie płyty TYLKO jedna zwróciła moją uwagę: Andrea Bocelli...i nic poza tym...wygląda na to, że albo jestem strasznie wybredna jeśli chodzi o muzykę albo jakaś nienormalna, bo ktoś inny na moim miejscu wyszedłby przynajmniej z kilkoma! ...Ale wolę to pierwsze:)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#11 7-11-2008 17:11:06

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Josh Groban: A Collection

Empik jak każda sieć jest skierowana na zysk. Póki Josh nie stanie się sławny i popularny w naszym kraju , nie zobaczymy jego płyt na półkach sklepowych. Mam również wrażenie, że Polacy lubią słuchać gniotów typu Doda (z góry przepraszam jeśli kogoś obraziłam).
Agnetha, spokojnie - nie jesteś nienormalna. Bo gdybyś była ja też musiałabym być Poza tym kobiety mają prawo być wybredne!


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#12 7-11-2008 17:59:14

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh Groban: A Collection

Polskich piosenek od dawna nie da sie słuchać , a ja od nie dawna nie słucham nic innego poza Joshem . W moim mieście jest mały sklep muzyczny w którym zamówiłam Awake . Mam nadzieję że nową płytę też uda mi się zdobyć w ten sposób , bo na empik nie ma co liczyć .

Offline

 

#13 8-11-2008 09:18:50

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh Groban: A Collection

Agnetha napisał:

Ja nawet ostatnio przeszłam się do Empika, miałam godzinkę czasu wolnego więc pomyślałam sobie, że zapoluje na Josha^^ Niestety z polowania wyszły nici:( Przekopałam wszystkie płyty jakie tylko były na półkach: jedna po drugiej i nic!

aglaja napisał:

Często chodzę do empiku i jeszcze ani razu nie widziałam albumu Josha na półkach sklepowych. Trochę smutne...

Tutaj muszę wziąć Empik w obronę! W Empiku w którym najczęściej bywam (w Arkadii w W-wie) ostatnio mi się nudziło i postanowiłam zobaczyć, czy Empik poczuwa się do posiadania Josha w swoim płytowym repertuarze. I słuchajcie, znalazłam! Nie dość,  że miał taką plastikową plakietkę ze swoim nazwiskiem (no wiecie o co mi chodzi XD) to jeszcze były... no dobra, CZTERY płyty, ale nie jest źle! Były trzy płyty "Josh Groban" i jedna "Closer". Dobrze, wiem, niewielkie zróżnicowanie, ale hej, zawsze coś! Dzisiaj też sprawdzę.

Marta, kupiłaś Awake live w empiku? Ile Cię to kosztowało?

Zaś co do rocka... No, to już przesada. Rocka lubie, ale... Josh rockowy nei jest.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#14 8-11-2008 12:54:26

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh Groban: A Collection

Nijaka napisał:

Marta, kupiłaś Awake live w empiku? Ile Cię to kosztowało?

Wymusiłam ją na mojej siostrze ;P Dostałam ją na urodziny. Ale jak się nie mylę, kosztowała ok 70 zł.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#15 9-11-2008 20:12:09

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh Groban: A Collection

Ok, dzięki (((: Chciałam zobaczyć, na jaki wydatek musze się przygotować (: Mam AWAKE, ale AWAKE LIVE nie i to mnie męczy.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora