Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 26-8-2008 17:16:47

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

Jeszcze nie rozmawialiśmy na ten temat a warto. Gdy zobaczyłam Josha w piosence Jimmy'ego I'm fu**ing Ben Affleck to mnie po prostu zatkało. Dla tych co nie znają tej historii:
Jimmy ma swój program w telewizji, mniej więcej taki, jak u nas Kuba Wojewódzki czy Szymon Majewski. Ot, show komediowe. Jego dziewczyna, Sarah Silverman zrobiła mu kiedyś żart i stworzyła piosenkę razem z Mattem Damonem opowiadając w niej, że, delikatnie mówiąc (widać z tytułu xD), kochała się z nim. Więc Jimmy nie pozostał dłużny. Mało tego, do swojego klipu zatrudnił gwiazdy, między innymi poprosił też Josha. a ten bez wahania zgodził się. Znamy przecież specyficzny humor Josha, on uwielbia takie rzeczy.

I'm fu**ing Matt Damon
I'm fu**ing Ben Affleck z naszym Joshem

Jak to pierwszy raz zobaczyłam, nie mogłam przestać się śmiać. Osobiście uważam, że Sarah zrobiła lepszą robotę i bardziej mi się podobała jej piosenka. No ale u Jimmy'ego jest Josh... Warto zobaczyć dla niego! Widać dokładnie jak się przy tym świetnie bawi!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#2 26-8-2008 18:35:43

 Naborg

Gość z zewnątrz

8199935
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 9-8-2008
Posty: 50
Ulubiona piosenka Josha: In her eyes / Per te
Wiek: 18
Imię: Mariusz

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

O taaaak. Obydwie piosenki są super Mógłbym tego słuchać cały dzień;)
Też mi się wydaje że ta pierwsza wyszła lepiej. Matt to świetny aktor i genialnie to zagrał. Ale w drugiej wystarczy spojrzeć na tych wszytskich znanych ludzi śpiewających ten tekst i już się chce śmiać
I mina Josha na końcu po prostu majstersztyk


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Offline

 

#3 26-8-2008 18:45:51

 Kastor13

Gość z zewnątrz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 4-8-2008
Posty: 21

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

No szczerze mówiąc czekałam kiedy pojawi się ten wątek. I byłam bardzo ciekawa czy się obruszycie i wypowiecie ze zgrozą czy potraktujecie, jako może niezbyt wyszukany ale, dowcip. Sama szukałam tych tych klipów, ponieważ w wielu wywiadach z Joshem pojawiał się temat jego udziału w tym klipie. Pytania raczej zawierały nutę dezaprobaty dla jego poczynań, przynajmniej w moim odczuciu. Ja natomiast się uśmiałam, podobnie jak Marta. Josh pokazał, że nie jest do końca takim grzecznym chłopcem jakim go wszyscy chcą widzieć. Marta nie wspomniała, że ten klip ma jeszcze swój kontekst. Wybór Bena Afflecka jest nie przypadkowy, przecież Jimmy powinien wybrać do piosenki jakąś przepiękną dziewczynę, a nie Bena. Chodzi o to, że Matt Damon i Ben Affleck bardzo się przyjaźnią, napisali wspólnie scenariusz do świetnego filmu, nawiasem mówiąc polecam jeśli ktoś nie oglądał, "Buntownik z wyboru", w którym to filmie Mat grał również główną rolę. Więc to tak naprawdę taki podwójny żart i stosunku do Matta i Sarah.
Na podanej niżej stronce interesujący komentarz do tych klipów - analiza zjawiska  (autor niestety zniekształcił nazwisko naszego idola)
http://www.hatalska.com/2008/03/01/kto- … nteresuje/

Offline

 

#4 26-8-2008 18:51:46

 eovina28

Powolny działacz

15626909
Zarejestrowany: 23-8-2008
Posty: 61
Ulubiona piosenka Josha: awake
Wiek: 28

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

Josh był świetny taki grzeczny chłopiec i takie brzydkie wyrazy:) Na youtube można znależć różne ciekawe filmy z Joshem ja widziałam jak klął po przejażdzce to się chyba nazywa kolejka górska słychać było niestety mało zrozumiałe przekleństwa A w tym linku który podałaś końcówka z Joshem jest najlepsza Ma dużo dystansu do siebie Apropos teledysków i zdjęć to ja nałogowo oglądam taki jeden z uroczą piosenką I can hear the bells Niestety nie umiem podać linku tak jak Ty bo wstyd przyznać nawet nie wiem jak to się robi To jest teledysk ze zdjęciami Josha Jest tam jedno moje ulubione z takim małym dzieciakiem które pojawia się mniej więcej w 35 sekundzie piosenki Wyglądają razem uroczo jak tatuś i syn nawet widze pewne podobieństwa np szeroki uśmiech

Sklejone.
M.P.


Słuchajcie jeszcze jedna sprawa jak tak wszyscy oglądamy YouTube to chętnie się dowiem kto z was ma tam założone konto Ja się tam znajduje jako Grobanites1979 można  tam  przeczytać moje komentarze ze względu na  słaby angielski bardzo krótkie Chętnie bym was dołaczyła tam do swoich znajomych Co wy na to?

Ostatnio edytowany przez eovina28 (26-8-2008 18:53:31)


gdy się kocha nawet zmęczenie jest radością

Offline

 

#5 26-8-2008 19:26:12

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

To nie jest żaden wstyd. Wejdź na stronkę, a dowiesz się wszystkiego. Proszę, pokaż nam te linki! Tylko w dogodnym do tego temacie, bo zrobi się tu OT, a przy okazji bałagan.

Też kiedyś myślałam, że Josh jest grzecznym chłopczykiem. Ale nie. To normalny człowiek. Potrafi przekląć, słucha mocniejszych kawałków, opowiadał kiedyś o swoim pierwszym mandacie za szybkość no i teraz ta piosenka. Ale i tak go uwielbiam (tzn. nie żebym coś miała do takich ludzi  - jeśli ludzie czynią to z umiarem, nic do nich nie mam, taki jest Josh). Ma naprawdę wielki dystans do siebie.

Kastor13 napisał:

Marta nie wspomniała, że ten klip ma jeszcze swój kontekst. Wybór Bena Afflecka jest nie przypadkowy, przecież Jimmy powinien wybrać do piosenki jakąś przepiękną dziewczynę, a nie Bena. Chodzi o to, że Matt Damon i Ben Affleck bardzo się przyjaźnią, napisali wspólnie scenariusz do świetnego filmu, nawiasem mówiąc polecam jeśli ktoś nie oglądał, "Buntownik z wyboru", w którym to filmie Mat grał również główną rolę. Więc to tak naprawdę taki podwójny żart i stosunku do Matta i Sarah.

Nie zapomniałam o tym. Po prostu nie wiedziałam. Dobrze, że Ty dodałaś tą informację. Myślałam, że po prostu wybrał jakiegoś faceta aby było śmiesznie (homoseksualizm). Ale teraz nabiera to jeszcze większego znaczenia.

O, a co do youtube. Ja też jestem zapisana. I daję czasami komentarze do filmików. Ale to chyba nie jest właściwe miejsce do rozmowy na ten temat. Albo utwórzmy nowy temat, albo PW.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#6 26-8-2008 20:00:48

 eovina28

Powolny działacz

15626909
Zarejestrowany: 23-8-2008
Posty: 61
Ulubiona piosenka Josha: awake
Wiek: 28

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

Ja bym bardzo prosiła o nowy temat w końcu z YouTube korzystamy wszyscy


gdy się kocha nawet zmęczenie jest radością

Offline

 

#7 26-8-2008 21:17:24

 aglaja

Dżosznięty

Zarejestrowany: 31-7-2008
Posty: 159
Ulubiona piosenka Josha: Awake / In Her Eyes
Wiek: 17
Imię: Ola

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

Wielkie podziękowania na linki i wyjaśnienia! Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym, a szkoda bo uśmiałam się przy tym do łez Muszę przyznać, że nieźle odegrali się na sobie.
Bardzo podobała mi się wersja Sarah, ale u Jimmyego wystąpiło więcej sław typu Pitt czy Diaz. W każdym bądź razie śmiałam się jak szalona. Tak naprawdę, gdybyście nie wyjaśnili mi historii powstania tych klipów nie wiedziała bym o co chodzi. Jeszcze raz dzięki

Co do Josha... grzeczniutki jak aniołek nigdy mi się nie wydawał. To nawet dobrze bo ideały są nudne Taki Josh jaki jest jak najbardziej mi odpowiada, anielska dusza z odrobiną pikanterii


"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Offline

 

#8 26-8-2008 21:24:27

 eovina28

Powolny działacz

15626909
Zarejestrowany: 23-8-2008
Posty: 61
Ulubiona piosenka Josha: awake
Wiek: 28

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

Chętnie pokaże te linki jak mi krok po kroku wytłumaczysz jak to się robi bo czytam i nie rozumiem Błagam w dziedzinie nowoczesnej techniki tkwie w erze kamienia łupanego


Następnym razem proszę od razu na PW i rozwiążemy problem.
M.P.


gdy się kocha nawet zmęczenie jest radością

Offline

 

#9 17-4-2011 12:45:45

 Julianna

Zarażony Dżospą

1165244
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-7-2009
Posty: 103
Wiek: 22

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

Mam nadzieję, że nie dubluję linka, ale szukałam i nie widziałam go tutaj.

http://www.youtube.com/watch?v=0Axzxe1a … ture=feedf



*edit*
Jej, przepraszam! Właśnie znalazłam cały temat o tym... Jak ja tu się jeszcze nie mogę zorientować co gdzie jest... Nie zauważyłam, że jest w innym dziale temat o Jimmy Kimmel show... Przepraszam raz jeszcze za robienie bałaganu

Ostatnio edytowany przez Julianna (17-4-2011 13:15:51)

Offline

 

#10 17-4-2011 15:36:43

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

Wiem, wiem. Nasze forum już nie jest takie malutkie jak kiedyś i czasami trudno coś znaleźć, ale... wątpiłaś w to, że nie napisalibyśmy o takim występie??


EDIT: Dlatego rozdzielę Kimmela i zrobię to samo co z Ellen show, utworzę oddzielne tematy dla każdego występu, bo warto!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#11 17-4-2011 16:36:38

 Julianna

Zarażony Dżospą

1165244
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-7-2009
Posty: 103
Wiek: 22

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

Troszeczkę się rozrosło, to fakt. I po prostu zmyliły mnie nieco 2 tematy dotyczące tego show i to znajdujące się w 2 innych działach. Ale fakt, coś takiego musiało być omówione tutaj. Następnym razem przemyślę wszystko, zanim zrobię z siebie idiotkę i coś tu głupiego napiszę. Przepraszam raz jeszcze za bałaganienie

Offline

 

#12 17-4-2011 18:41:29

 Paulita

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Warszawa/Pionki
Zarejestrowany: 16-11-2010
Posty: 226
Ulubiona piosenka Josha: All'improvviso Amore
Wiek: 21
Imię: Paulina
WWW

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

Julianna, każdy popełnia błędy, daj spokój, wcale nie zrobiłaś z siebie idiotki
Josh śpiewający tłity Kanyego Westa jest takie epickie, że pewnie pojawiło się od razu Swoją drogą kocham to, ostatnio miałam fazę i puściłam sobie chyba z 5 razy z rzędu. Sama też sobie podśpiewuję xD (Ostanio jedząc frytki: French fries are the devil...  )
Ale a propos Jimmiego Kimmela, to nie widzę osobnego tematu na to cudeńko: http://www.youtube.com/watch?v=l1Ggn8OmGG4 Tego nie można przegapić! Zawsze gdy to oglądam, leżę na podłodze ze śmiechu xD

Ostatnio edytowany przez Paulita (17-4-2011 18:41:59)


http://media.tumblr.com/tumblr_lmjxirfszc1qd7fov.gif
Believe in what you feel inside
And give your dreams the wings to fly!

Offline

 

#13 17-4-2011 19:08:35

 Julianna

Zarażony Dżospą

1165244
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 24-7-2009
Posty: 103
Wiek: 22

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

I tak się trochę jak idiotka czuję (ale mam tak codziennie, więc nic nowego)
Aaa, to jest ta piosenka z pandą Ostatnio coś czytałam o tym i zastanawiałam się, o jaką piosenkę z pandą chodzi. Teraz już wiem

Offline

 

#14 17-4-2011 19:14:19

 kasieczku

Dżoszorozkminiacz

8039124
Skąd: Śląsk - Tychy
Zarejestrowany: 9-9-2010
Posty: 410
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Wiek: 21
Imię: Kasia

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

Oj tak... Miłość pand to mój ulubiony utwór zaraz po Per Te


http://i1095.photobucket.com/albums/i466/aggie_ann/jgr345.gif?t=1312662424

SZUBIDUBI JU KEN DENS :D

Offline

 

#15 18-4-2011 02:12:12

elaynaah

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 20-8-2010
Posty: 216
Ulubiona piosenka Josha: February Song (a jakże!)
Wiek: 22
Imię: Agata

Re: Jimmy Kimmel show i "I'm fu**ing Ben Affleck" (Matta Damona też ;))

Czy ktoś wie, gdzie można znaleźć ten filmik z Joshem? Niestety, Disney domagał się swoich praw i nie zdążyłam obejrzeć


Linki poprawione.
M.P.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora