Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 26-6-2008 15:36:42

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

My Confession (tłumaczenie)

Josh Groban - "My Confession" - tłumaczenie na język polski:

"Moja spowiedź"

Byłem ślepy, nieskłonny by zobaczyć
Prawdziwą miłość którą dawałaś.
Ignorowałem każde błogosławieństwo.
Jestem na kolanach i spowiadam się.

Że czuję się poddanym
Za każdym razem gdy widzę twoją twarz.
Jestem oszołomiony Twoją urodą
Twoim skromnym wdziękiem
I czuję, że moje serce się szamoce
Spada na miejsce
Nie mogę się ukryć
Teraz wysłuchaj mojej spowiedzi.

Myliłem się co do Ciebie.
Myślałem, że sobie poradzę bez Ciebie.
Tak długo nic mnie nie mogło ruszyć.
Tak długo nic nie mogło mnie zmienić.
Że czuję się poddanym
Za każdym razem gdy widzę twoją twarz.
Jestem opętany Twoją urodą.
Twoim skromnym wdziękiem
I czuję, że moje serce się szamoce
Spada na miejsce
Nie mogę się ukryć
Teraz wysłuchaj mojej spowiedzi.

Przejście:
Jesteś powietrzem którym oddycham
Jesteś ziemią pod moimi stopami
Kiedy przestałem wierzyć?

Ponieważ czuję się poddanym
Za każdym razem gdy widzę twoją twarz.
Jestem oszołomiony Twoją urodą
Twoim skromnym wdziękiem
I czuję, że moje serce się szamoce
Spada na miejsce
Nie mogę się ukryć
Teraz wysłuchaj mojej spowiedzi.
Nie mogę się ukryć.
Teraz wysłuchaj mojej spowiedzi.
Wysłuchaj mojej spowiedzi...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#2 9-7-2008 10:56:40

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: My Confession (tłumaczenie)

Gdy po raz pierwszy dowiedziałam się o czym jest ta piosenka, pomyślałam o Bogu... Że jest ona skierowana do Niego. Niestety na razie nie wiemy jakiego wyznania jest Josh, bo ściśle to ukrywa (może to nawet lepiej!). Wiadomo tylko, że ma żydowskie korzenie ale w dzieciństwie był wychowywany w wierze episkopalizmu i anglikanizmu. Więc pewnie nadal jest tej wiary. Tak więc tu by się zgadzało, że piosenka ta jest śpiewana dla Boga. Dużo o spowiedzi, modlitwie...

No ale jeśli chcemy dokładnie na 100% dowiedzieć się, trzeba się spytać Josha, co miał na myśli.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#3 18-4-2010 06:22:07

 Bogusiajm

Gość z zewnątrz

Skąd: Chicago, IL
Zarejestrowany: 6-3-2010
Posty: 11
Ulubiona piosenka Josha: Zalezy od nastroju:)
Wiek: 36
Imię: Bogusia

Re: My Confession (tłumaczenie)

Marta_Evans napisał:

Gdy po raz pierwszy dowiedziałam się o czym jest ta piosenka, pomyślałam o Bogu... Że jest ona skierowana do Niego. Niestety na razie nie wiemy jakiego wyznania jest Josh, bo ściśle to ukrywa (może to nawet lepiej!). Wiadomo tylko, że ma żydowskie korzenie ale w dzieciństwie był wychowywany w wierze episkopalizmu i anglikanizmu. Więc pewnie nadal jest tej wiary. Tak więc tu by się zgadzało, że piosenka ta jest śpiewana dla Boga. Dużo o spowiedzi, modlitwie...

No ale jeśli chcemy dokładnie na 100% dowiedzieć się, trzeba się spytać Josha, co miał na myśli.

Tak wlasnie dzis jadac do domu ze spora predkoscia (120km/h) po autostradzie, sluchalam tej piosenki pozaz kolejny i tym razem wyobrazam sobie ze jest ona jednak o Bogu, o pieknie Jego w naturze i calym stworzeniu. "You are the air that I breathe, you're the ground beneath my feet".... Piekna piosenka. W sumie to tez nie wiem jakie ma Josh podejcie do religii - jeszcze nie otwiera sie przed swiatem w tej kwestii, choc mogloby to mu jeszcze wiecej fanow przysporzyc. A moze obawia sie ze stanie sie odwrotnie? Mysle, ze jak jeszcze troche dojrzeje, to zacznie poruszac temat Boga. Od zawsze starl poruszac tematy uniwersalne w swoich piosenkach, jak w "To Where You Are", "Awake" i innych.
Pozrdowienia, atak poza tym to jak dochodziecie do siebie w obliczu katastrofy? JA w Chicago tez sledze wszystko i niedowierzam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora