Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 21-3-2009 15:15:15

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Dr House

U mnie w klasie dużo osób ogląda Dr. House'a i często słyszę, jak komentują ostatnie odcinki itp. Koleżanka polecała mi, abym obejrzała. Byłam ciekawa co to jest. No i w czwartek po raz pierwszy zobaczyłam. Bardzo mi się spodobało! To serial medyczny, więc nie dziwię się, dlaczego moja klasa to ogląda. xD Dr. House to bardzo ciekawy charakter, zwłaszcza nim tak się zachwycają moje koleżanki. Sarkastyczny, zabawny, swoje teksty ma zabójcze. Mi też się spodobał. W telewizji leci już 4 sezon, ale domyśliłam się wszystkiego, poza tym koleżanka po krótce mi opowiedziała, co działo się w poprzednich sezonach. Polecam!

EDIT: Aaa, no i zapomniałam o najważniejszym! Właśnie z tego powodu to piszę. Nie zgadniecie, kto jest współproducentem tego serialu! David Foster! Jak zobaczyłam jego nazwisko na początku filmu, myślałam, że mam jakieś omamy, czy co. xD Wszystko jest związane z Joshem.

EDIT 2: Moja radość nie trwała długo... Właśnie teraz znalazłam w internecie, że to tylko zbieżność nazwisk. To nie nasz David...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#2 21-3-2009 19:21:16

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Dr House

Wiecie co, ja też się wciągnęłam w Housa Broniłam się przed nim, bo wiedziałam, ze jak się wciągnę to trudno mi będzie się "odciągnąć", ale jednak pokusa była silniejsza...jakiś czas temu zaczęłam oglądać. Na początku oglądałam tylko w przerwach serialu "Wzór", który leciał w tym samym czasie na Polsacie, tak więc tylko zerkałam, tak niezobowiązująco, w końcu "Wzór" miał pierwszeństwo:) Jednak los zdecydował za mnie: od kiedy zamiast "Wzoru" leci w czwartki program "Moment prawdy" przestawiłam się na Housa, bo wciągnęłam się, masz rację Marta, House jest niesamowitym człowiekiem, i te jego teksty:
- Dlaczego nie kupisz sobie normalnej laski w sklepie ortopedycznym?
House: Bo nie mają tam odjazdowych modeli


Tak sobie teraz myślę, że House spadł mi jak z nieba, czwartki mam teraz OKROPNE (bez wyjątku) i serial jest świetnym sposobem na odreagowanie

...i też zauważyłam na napisach końcowych nazwisko David Foster i aż mi ciary przeszły, zaraz sprawdziłam w Necie czy przypadkiem się miałam jakichś omamów, no i właśnie...zbieżność nazwisk A szkoda...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#3 21-3-2009 21:52:59

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Dr House

House'a znam, uwielbiam i oglądam już od dłuższego czasu. Niektóre jego teksty nawet spisuję ^^ To jeden z najlepszych seriali, jaki kiedykolwiek powstał. Moim skromnym zdaniem.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#4 22-3-2009 10:26:52

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Dr House

House jest genialny , ale pomijając juz jego teksty , ktore są fenomenalne zauwazyłam ,że każdy nawet najbardziej z pozoru błahy  przypadek  zamienia sie w jakas straszną chorobe .  Trochę mnie to przeraża  a was ?  Bo co jeśli tak jest naprawde i np. zwykły ból głowy może byc objawem niewykrywalnej choroby ? Wiem powiecie ,ze to śmieszne i to tylko film , ale takie seriale  są oparte na faktach i zawsze budzą we mnie jakies niejasne obawy i wpływają na wyobrażnie . Mimo to i tak oglądam Housa  bo to najlepszy serial ostatnio

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora