Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 3-12-2010 15:04:44

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Illuminations Exclusive Online Event

Wrażenia trudne do opisania!
Jedyne co mnie zaskoczyło, że było tak krótko! Ja tu się powoli rozbudzam (bo zdążyłam się trochę przespać przed koncertem. I a jakże, jeszcze Joshie zdążył mi się przyśnić^^ Nastawiłam sobie budzik żeby czasem nie przegapić godziny, i nawet okazało się, że nie był mi potrzebny, bo sama obudziłam się 5 min. przed czasem, haha! Widocznie, organizm już tak był zaprogramowany żeby nie zaspać xD ), a tu już słowa Josha, które to wcześniej zacytowała magda_fi. Myślałam, że się przesłyszałam, albo, że to tylko chwilowa przerwa i Josh szybko wróci, a tu koniec

Czas minął z nim błyskawicznie, jakby to było tylko 5 minut, a nie cała godzina... ale wszystko co dobre, szybko się kończy.

Josh był i jest nadal w świetnej formie. Nikt by nie uwierzył, że to były wykonania na żywo. Sama bym nie uwierzyła, gdybym o tym nie wiedziała. Podobały mi się wszystkie wykonania...i odświeżony "February Song" także Czułam jednak niedosyt, bo chciałam usłyszeć o wiele więcej. Czekałam na Feels like home, L'ora dell'Addio, Straight to You, Le cose che sei per me,  Au Jardin Des Sans-PourQuoi itd...

Poza tym te pytania od fanów, i jego odpowiedzi, oj czarował, czarował. Te spojrzenia, zmienne tonacje głosu... kończę lepiej bo mogłabym tu jeszcze w nieskończoność A exam w poniedziałek więc lepiej zrobię coś pożytecznego i się trochę pouczę ;]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#17 4-12-2010 23:02:18

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: Illuminations Exclusive Online Event

Moje wrażenia jak najbardziej pozytywne. Trochę za krótko, ale warto było wstać w środku nocy. Dzień rozpoczął się śpiewająco


I jeszcze kilka zdjęć z koncertu:


http://tg4jg.smugmug.com/photos/1113341938_7FGxz-M.jpg


http://tg4jg.smugmug.com/photos/1113342766_KqgUG-M.jpg


http://tg4jg.smugmug.com/photos/1113339403_V9nmd-M.jpg


http://tg4jg.smugmug.com/photos/1113341134_4qgZs-M.jpg


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

#18 6-12-2010 18:38:58

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Illuminations Exclusive Online Event

Tak... witajcie po kilku dniach mojej nieobecności.

Nie uwierzycie, co zgotował dla mnie los! Na weekend pojechałam do domu, do Tomaszowa. Przyjechałam już w czwartek, bo w piątki nie mam obecnie żadnych zajęć (choć to się już niedługo zmieni). Wchodzę do domu, taka szczęśliwa mówię rodzicom, że "dziś nie śpię w nocy bo oglądam Josha" a dowiaduję się, że nie ma internetu! "Ale mają dziś zrobić". No więc pełna nadziei uwierzyłam, uwierzyłam, że zrobią jeszcze w czwartek. No i co? NIE MIAŁAM INTERNETU PRZEZ CAŁY WEEKEND! Tak więc NIE OGLĄDAŁAM koncertu na żywo. Obejrzałam go dopiero kilka minut temu...

Byłam wkurzona na maxa. Z tej złości aż płakałam. Obudziłam się w nocy przed 2:00 by sprawdzić, czy już może jest ten internet... Tylko myślami byłam z Joshem. Miałam ochotę walić głową o ścianę. CZEKAŁAM NA TEN DZIEŃ OD KILKU TYGODNI.

Teraz emocje już trochę opadły, ale nadal czuję się zawiedziona. Oglądanie po fakcie wcale już tak nie cieszy.

Co do koncertu. No cóż. Josh był cudowny. Cudowniejszy niż zawsze. Nie wiem jak on to robi. Cudowny głos. Cudowny wygląd (!!!!!!! nie mogłam oderwać wzroku od tych jego policzków podczas śpiewania, nie mogłam oderwać wzroku od całego Josha!). Myślałam, że koncert potrwa trochę dłużej, ale stawiałam na ok. godzinę, więc jest okej. W ogóle to jestem mile zaskoczona charakterem koncertu. Myślałam, że ten koncert będzie typu domowego. A tu kamerzyści, pełna orkiestra... Cudnie!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#19 8-12-2010 20:06:04

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Illuminations Exclusive Online Event

Nawet nie chcę sobie wyobrażać co czułaś, Martuń. Żeby aż taki pech?! Akurat ten czwartek?! To mi się w głowie nie mieści... czekać tak dłuuugo na coś wyjątkowego, a kiedy wreszcie przychodzi TEN dzień, to coś TAKIEGO
Ile jeszcze takich "niespodzianek" polska Fanka musi przeżyć, by zostały jej wreszcie wynagrodzone? Nie znam odpowiedzi...

Ja też o włos bym nie obejrzała koncertu. Rzutem na taśmę zarejestrowałam się na kilka godzin przed transmisją (i też przeżyłam chwile grozy bo nie chciało mi przyjąć mojego kodu, ale ostatecznie na szczęście udało się!) i mogłam doświadczyć kolejny raz spotkania z J. live choć tylko za pośrednictwem szklanego okienka...

Do tego w ten czwartek właśnie przyszedł atak zimy i co chwila prąd mi wyłączali! Możecie sobie więc wyobrazić jakich palpitacji serca dostawałam za każdym razem kiedy go wyłączali i włączali na przemian... ale Bogu dzięki finał okazał się happyendem.

Ostatnio edytowany przez Jardin (8-12-2010 20:09:33)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#20 8-12-2010 21:18:23

 magda_fi

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 27-4-2010
Posty: 269
Wiek: 30

Re: Illuminations Exclusive Online Event

Jardin napisał:

Ile jeszcze takich "niespodzianek" polska Fanka musi przeżyć, by zostały jej wreszcie wynagrodzone? Nie znam odpowiedzi...

mam tylko nadzieję, że kiedy już zostanie nam wynagrodzone, nie będziemy przedzierały się o laskach albo z balkonikami pod scenę, na której będzie dziadek Groban.


Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia

Offline

 

#21 16-12-2010 19:46:33

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Illuminations Exclusive Online Event

Martuś, rozumiem, co czułaś. Cały dzień miałam tak beznadziejny, cały tydzień wręcz i naprawdę jedynym, co sprawiało, że miałam, na co czekać, był ten koncert. Tydzień wcześniej zaczęło psuć się łącze. Prosze, zeby naprawiono, naprawili, netia nie jest najszybsza, w dzień przed koncertem. Nie spałam do tego czasu, nie chcąc przegapić, bo tego bym sobie nie wybaczyła. I, kurna, włączyłam, a szybkość transmisji była taka, że przez pierwsze 20 minut co 7 słyszałam głos i widziałam obraz, potem się zacinało, a po 7 się odblokowywało na dosłownie 57 sekund - liczyłam. "Oglądałam" tak czterdzieści minut, aż zapłakana zrezygnowałam. PO PROSTU NIE MOGĘ UWIERZYĆ, że tak się stało. Tyle nadzieji i jeszcze robil mi smak, przez cały ten czas uparcie nie chciałam przestać wierzyć, się się odblokuje. Strasznie złe ///


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#22 17-12-2010 13:35:25

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Illuminations Exclusive Online Event

Wiecie dziewczyny, że teraz to naprawdę Was rozumiem Bo mam teraz to samo! Tzn. całe szczęście nie ma żadnego live koncertu Josha, bo wtedy to totalnie wpadłabym w szał z tej niemocy. Od zeszłego weekendu mój  net zwariował. Mam niby szybkie łącze 7 mb/s, ale prędkość mam ślimaczą! Strony www nie włączają się wcale, a jeśli już mam szczęście, że zaczyna łączyć, to czekam na to całe wieki. Nawet głupiej poczty nie mogę otworzyć:/ A o filmach z YT to już w ogóle nie ma mowy. Z jakąś wtyczką mam problem. Brat wraca teraz do domu to może mi coś poradzi, bo już nie wiem od czego to jest.
A net też mam w Netii, tak jak Ty, Aniu. To może faktycznie to z nią jest coś nie tak, a nie z moim kompem...

Nie wiem kiedy tu znów zawitam, mam już wolne do końca roku więc w końcu miałabym czas by tu troszkę popisać, ale w tej sytuacji to nie wiem jak będzie...


P.S. Aha, tak na marginesie, to nagrałam sobie ten cały live koncert zaraz po transmisji, więc mogłabym Ci go Aniu udostępnić (skoro nie widziałaś). Tylko nie wiem kiedy, bo o wrzuceniu do sieci teraz czegokolwiek (tak jak i o ściąganiu) mogę na razie pomarzyć:/


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#23 28-10-2011 22:57:44

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Illuminations Exclusive Online Event

Jardin napisał:

Wiecie dziewczyny, że teraz to naprawdę Was rozumiem Bo mam teraz to samo! Tzn. całe szczęście nie ma żadnego live koncertu Josha, bo wtedy to totalnie wpadłabym w szał z tej niemocy. Od zeszłego weekendu mój  net zwariował. Mam niby szybkie łącze 7 mb/s, ale prędkość mam ślimaczą! Strony www nie włączają się wcale, a jeśli już mam szczęście, że zaczyna łączyć, to czekam na to całe wieki. Nawet głupiej poczty nie mogę otworzyć:/ A o filmach z YT to już w ogóle nie ma mowy. Z jakąś wtyczką mam problem. Brat wraca teraz do domu to może mi coś poradzi, bo już nie wiem od czego to jest.
A net też mam w Netii, tak jak Ty, Aniu. To może faktycznie to z nią jest coś nie tak, a nie z moim kompem...

Nie wiem kiedy tu znów zawitam, mam już wolne do końca roku więc w końcu miałabym czas by tu troszkę popisać, ale w tej sytuacji to nie wiem jak będzie...


P.S. Aha, tak na marginesie, to nagrałam sobie ten cały live koncert zaraz po transmisji, więc mogłabym Ci go Aniu udostępnić (skoro nie widziałaś). Tylko nie wiem kiedy, bo o wrzuceniu do sieci teraz czegokolwiek (tak jak i o ściąganiu) mogę na razie pomarzyć:/

Mam pytanie do Jardin (ew. innych Grobanitek/ów, którzy się na takich technicznych zagadnieniach znają) - jakim programem zapisywałaś/ściągałaś koncert? Bo ja mam go jeszcze przed sobą (płytę od 2010, ale ciągle jakoś nie miałam okazji, żeby wypróbować mojego linka ...chyba nadal powinien działać?) ... może przy okazji bym sobie uwieczniła ...


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

#24 29-10-2011 09:58:03

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Illuminations Exclusive Online Event

Oj Agunia to nie wiem czy Ci tak szybko odpowie, bo teraz bardzo rzadko tu wchodzi... A co do mnie, nie ściągnęłam tego koncertu. Nie wiedziałam jak. Może jeszcze ktoś inny Ci pomoże.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#25 29-10-2011 10:59:59

 meja

Zarażony Dżospą

38663381
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 17-10-2011
Posty: 130
Ulubiona piosenka Josha: obecnie:L’ultima notte
Wiek: [[[(121-43/2)*3/4]-33]/2]
Imię: Maja
WWW

Re: Illuminations Exclusive Online Event

Aniu, przekaz Live można nagrać- na pewno. Tylko jest z tym troszkę zachodu. Można to zrobić za pomocą DVC, (coś jak odpowiednik Print Screena'a, tylko zrzuca na ekran nie tekst a film).Osobiście nie polecam, w zasadzie to tylko dla mocnych maszyn, słabsze zamula niesamowicie. Innym sposobem jest PPRecorder (P2P TV recorder)ale z tym jest też troszkę zabawy. Trzeba wpierw ściągnąć ten program (legalnie z oficjalnej stronki), obczaić o co w tym kaman i najlepiej spróbować coś nagrać Live, cokolwiek. Aniu- tylko póki co nie koncert Josha! bo jak by się tak nie zgrało...masakra! Plik zapisze się najpewniej w wmv. więc należy go później przekonwertować do jakiegoś przystępniejszego formatu - chyba ,że mamy program do odtwarzania wmv. Z doświadczenia wiem, że nie zawsze to działa (chociaż lista programów do odtwarzania tego formatu jest długa i są to znane programy np. Winamp, WMP itp.) Do przekonwertowania na inny format może posłużyć programik AVS Video Converter, jest tam też opcja konwersji na format DVD ale nie wiem czy to działa, bo szczerze mówiąc nie próbowałam jeszcze tego tricku


http://c.wrzuta.pl/wm6444/fc8b26ae000485024eda29e8/bez_tytulu
www.joshgrobanmylove.manifo.pl   ciągle aktualizowana - ZAPRASZAM SERDECZNIE !

Offline

 

#26 29-10-2011 12:10:21

 alessa

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 4-1-2010
Posty: 311
Ulubiona piosenka Josha: Gira con me questa notte
Wiek: (nieubłaganie nadeszło) 34
Imię: (Dż)anna (Dż)agnieszka

Re: Illuminations Exclusive Online Event

meja napisał:

Aniu, przekaz Live można nagrać- na pewno. Tylko jest z tym troszkę zachodu. Można to zrobić za pomocą DVC, (coś jak odpowiednik Print Screena'a, tylko zrzuca na ekran nie tekst a film).Osobiście nie polecam, w zasadzie to tylko dla mocnych maszyn, słabsze zamula niesamowicie. Innym sposobem jest PPRecorder (P2P TV recorder)ale z tym jest też troszkę zabawy. Trzeba wpierw ściągnąć ten program (legalnie z oficjalnej stronki), obczaić o co w tym kaman i najlepiej spróbować coś nagrać Live, cokolwiek. Aniu- tylko póki co nie koncert Josha! bo jak by się tak nie zgrało...masakra! Plik zapisze się najpewniej w wmv. więc należy go później przekonwertować do jakiegoś przystępniejszego formatu - chyba ,że mamy program do odtwarzania wmv. Z doświadczenia wiem, że nie zawsze to działa (chociaż lista programów do odtwarzania tego formatu jest długa i są to znane programy np. Winamp, WMP itp.) Do przekonwertowania na inny format może posłużyć programik AVS Video Converter, jest tam też opcja konwersji na format DVD ale nie wiem czy to działa, bo szczerze mówiąc nie próbowałam jeszcze tego tricku

O, w konwertowaniu to ja już mam doświadczenie, bo moja kamera nagrywa w takim formacie, którego nie obsługuje mój komputer ;-) Podobnie zresztą jak aparat. Więc konwersja to dla mnie "chleb powszedni" ... ale ściąganie filmów z netu to już nie ;-) Dopiero po Dusseldorfie zainteresowałam się tą możliwością ... tyle fajnych filmików z Joshem i ze mną znalazłam ;-))) U rodziców mam lepsze łącze - po Wszystkich Świętych spróbuję ten program u nich ściągnąć i potestować ... a w jakiś miły świąteczny, niepodległościowy weekend w końcu zobaczyć i zapamiętać ten Exclusiv


Twitter: Anne_of_GG
Tumblr: annaofgg
Joshgroban.com: Alessa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora