Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 30-7-2009 21:27:54

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Tapety na pulpit komputera z Joshem


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#17 12-8-2011 00:56:10

 sdora12

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 17-7-2011
Posty: 9
Ulubiona piosenka Josha: All
Wiek: 15
Imię: Dorota

Re: Tapety na pulpit komputera z Joshem

Witam, jestem tu nowa i jak widze najmłodszą fanką Josha. Cieszę się, że powstała taka strona.

tak sobie przeglądałam zdjęcia Josha:
http://img.photobucket.com/albums/v112/ … orks-2.jpg

Ale kiedy zobaczyłam to zdjęcie, mało co nie rozbiłam ekranu komputera. Ogarnęła mnie złośc. Byłam strasznie zazdrosna, dlaczego to właśnie ona...
boje się, że to przemieni sie w coś owiele gorszego. Ale to możne dlatego, że Josh jest nieziemsko przystojny, ma świetne poczucie humoru, no po prostu nic dodać nic ując, ideał mężczyzny.

Ja nie mogę się pogodzić z tym, że nigdy go nie spotkam i kiedy tak sobie o nim myślę i oglądam jego zdjecia mam wrażenie jak by to było naprawdę, że on jest tuz obok mnie. Ale kiedy chcę wrócić do świata żywych chce mi się płakać, ogarnia mnie smutek i żal i ciężko mi jest się później pozbierać.

Offline

 

#18 12-8-2011 10:48:38

 Paulita

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Warszawa/Pionki
Zarejestrowany: 16-11-2010
Posty: 226
Ulubiona piosenka Josha: All'improvviso Amore
Wiek: 21
Imię: Paulina
WWW

Re: Tapety na pulpit komputera z Joshem

sdora12 napisał:

boje się, że to przemieni sie w coś owiele gorszego.

Czemu gorszego? Jako fanki Josha powinnyśmy życzyć mu jak najlepiej i żeby chłopak znalazł wreszcie swoją miłość, ustatkował się i wiódł szczęśliwe życie Wiem, że może trudno Ci się z tym pogodzić, ale cóż, jakie inne wyjscie mamy?
Ale co do tego konkretnego zdjęcia akurat to pochodzi ono z musicalu Chess in concert także to wszystko to była gra aktorska, poza tym na dwa przedstawienia, owy kiss miał miejsce tylko w pierwszym, przy drugim chyba ktoś okazał się zazdrosny i już pocałunku nie było... Poza tym Idina Menzel (pani na zdjęciu) jest o ile mi wiadomo żoną i mamą


sdora12 napisał:

Ja nie mogę się pogodzić z tym, że nigdy go nie spotkam

Zdecydowanie złe podejście. Jeszcze do niedawna większa część z nas mogła myśleć tak samo, ale po tym jak Josh odwiedził w kwietniu Polskę, okazało się, że nie ma rzeczy niemożliwych!


http://media.tumblr.com/tumblr_lmjxirfszc1qd7fov.gif
Believe in what you feel inside
And give your dreams the wings to fly!

Offline

 

#19 12-8-2011 12:35:05

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Tapety na pulpit komputera z Joshem

sdora12 napisał:

Ale to możne dlatego, że Josh jest nieziemsko przystojny, ma świetne poczucie humoru, no po prostu nic dodać nic ując, ideał mężczyzny.

Ha, kolejna stracona. Witam.

sdora12 napisał:

Ogarnęła mnie złośc. Byłam strasznie zazdrosna, dlaczego to właśnie ona...
boje się, że to przemieni sie w coś owiele gorszego.

No wiesz, prawdopodobieństwo, że Josh Cię spotka, zakocha się w Tobie, poprosi o rękę, jest, nie obraź się, znikoma. Poza tym jesteś od niego sporo młodsza (ja też!; przynajmniej na razie ta różnica wieku jest bardzo widoczna, gdy ja mam głupie 21 lat a Josh to dorosły mężczyzna). Więc zamiast marzyć o mało realnych rzeczach, zacznij życzyć mu wszystkiego dobrego. Może na początku też się tak zachowywałam. Ale teraz byłabym przeszczęśliwa, dowiadując się o ślubie czy o ciąży ukochanej.

Wszystko powiedziała Paulinka. I nie martw się, na pewno jeszcze go spotkasz. Niedługo Josh będzie w Europie, najbliżej w Berlinie, więc na co czekasz? Wiem, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taki wyjazd (trzeba wyłożyć trochę pieniędzy) ale marzenia trzeba spełniać, prawda? Idź do rodziców, uśmiechnij się słodko, to może się zlitują. Powodzenia.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#20 12-8-2011 14:05:44

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Tapety na pulpit komputera z Joshem

Wszystko co mogłabym napisać napisały już Paulinka i Marta wyżej...
Witaj Doroto w naszych skromnych progach
Spróbuj może złapać odrobinę dystansu do Josha, do własnych uczuć..
Każda z nas, przypuszczam, w głębi serca od czasu do czasu fantazjuje.. I nie ma tu nic do rzeczy wiek a nawet stan cywilny Jednak życie jest życiem..
Josh Groban poza tym, że jest wybitnym, nieprzeciętnym, cholernie utalentowanym i pracowitym artystą jest fantastycznym człowiekiem. Jest facetem, który zasługuje na wspaniałą, wyrozumiałą i mądrą partnerkę i tego należy mu życzyć.
Ja mu tego życzę z całego serducha aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że nie będzie mu łatwo..

Ostatnio edytowany przez aurena77 (12-8-2011 14:06:57)


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#21 13-8-2011 12:27:02

 simi

Gość z zewnątrz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 4-8-2011
Posty: 47
Ulubiona piosenka Josha: Voce Existe Em Mim
Wiek: 16
Imię: Edyta
WWW

Re: Tapety na pulpit komputera z Joshem

Josh przyjedzie do Polanda to zaraz znajdzie "wspaniałą, wyrozumiałą i mądrą partnerkę"! I nie, wcale nie mam na myśli siebie, ja mam już męża! xD


'Can it be?
That you are my... forever love...'

Offline

 

#22 14-8-2011 02:12:32

 AnnMarie

Powolny działacz

3883924
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 10-12-2009
Posty: 86
Ulubiona piosenka Josha: Higher Window
Wiek: 18 lat
Imię: Anna Maria

Re: Tapety na pulpit komputera z Joshem

Szczerze powiedziawszy nie dziwi mnie podejście Doroty, parę lat temu dałabym sobie rękę uciąć, że moim mężem zostanie Orlando Bloom (teraz właściwie gdy na niego patrze robi mi się niedobrze i pukam się w czoło zastanawiając się co ja wtedy w nim widziałam) - taki wiek.
Poza tym ja też chciałabym poznać Josha na gruncie prywatnym, nie mieć z nim relacji gwiazda - fanka, tylko być kimś w jego otoczeniu, nie dziewczyną czy żoną, po prostu móc powiedzieć do niego np. "Hey dude, what's up?" i zwyczajnie z nim porozmawiać. Chciałabym odkryć prawdziwe oblicze Josha, nie Mrs Perfect, tylko gościa, który gdy ma wolne, rano zastanawia się czy wstać czy nie wstać, w końcu wstaje - po 3 godzinach, chodzi pół dnia w piżamie, nie czesze się, bo i tak nikt tego nie zauważy, zamawia śmieciowe jedzenie, gra pół nocy na playstation, później zasypia na kanapie z piwkiem w ręku przy jakimś starym filmie...   Takiego Josha pragnę poznać
Ale na razie zostaje to w sferze marzeń...

Ostatnio edytowany przez AnnMarie (14-8-2011 02:15:22)

Offline

 

#23 16-8-2011 00:28:20

 sdora12

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 17-7-2011
Posty: 9
Ulubiona piosenka Josha: All
Wiek: 15
Imię: Dorota

Re: Tapety na pulpit komputera z Joshem

Jak to dobrze, że na świecie żyją tacy ludzie jak Wy. Nawet nie wyobrażacie sobie jaka ja jestem szczęśliwa że powstała ta strona, gdyby nie wy i wasze wpisy nie dowiedział bym się jakim wspaniałym człowiekiem jest Josh.
Jeszcze raz bardzo dziękuje za to, że nie jestem sama.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora