Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 1-8-2011 22:30:07

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Pamiętniki Wampirów

Uwielbiam wampiry. Tzn. oczywiście te kreowane współcześnie. Bo jestem romantyczką. Dzisiejsze wampiry są szarmanckie, niezwykle silne, zabójczo przystojne. Idealne. Jak kochają, to na zawsze... No bo kto nie chciałby takiego faceta?? Cóż się dziwić, prawie wszystkie pochodzą z XIX w. A ja uwielbiam te czasy i zachowanie tamtych mężczyzn (czy mam przypominać pana Darcy'ego? ). Moda na wampiry dotknęła również mnie.

Wciąż wokół mnie słyszę rozmowy na temat serialu Pamiętniki Wampirów. A, że Damon to, Damon tamto... Mimo, że nie oglądałam tego serialu, wiedziałam, że jest dwóch głównych bohaterów-wampirów: Stefan i Damon. Bracia. Jeden dobry, drugi zły. Stefan zakochuje się w Elenie, Damon próbuje mu ją odebrać, bla, bla, bla... Wiecie, nic oryginalnego.

Ale ja kocham rzeczy banalne. Chcąc być "na czasie" obejrzałam już kilka odcinków pierwszej serii. Nie mam dużo. Bo na razie są tylko dwa sezony. Przez wakacje spokojnie się wyrobię.

Nie powiem. Serial bardzo mnie wciągnął! Znałam już wcześniej Iana Somerhaldera (Damona). Grał w Lost: Zagubieni. Zapamiętałam go. No cóż, nie będę kręcić. Po prostu jest przystojny. Przyjemnie się na niego patrzy. Na początku serialu zdecydowanie byłam za Paulem Weasley'em. Gra Stefana. Bardziej mi się podoba z wyglądu. Nie rozumiałam więc, dlaczego dziewczyny gadają tylko o 'Damonie'. Teraz powoli zaczynam rozumieć. Mimo, że gra czarny charakter, jest w nim coś bardzo pociągającego. Coś, czego nie ma Stefan.

Ciekawostką jest to, że Paul Weasley jest Polakiem! Naprawdę nazywa się Paweł Wasilewski. Mówi po polsku, ale bardzo słabo. Od lat mieszka w USA. (Jeśli macie ochotę: http://www.youtube.com/watch?v=8U4RtijjdBA Sympatyczny chłopak. Przy okazji można zobaczyć urywki serialu.)

Oglądacie? To obecnie popularny serial, więc pewnie znajdą się tu osoby, które oglądają, lubią, kochają.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#2 1-8-2011 23:02:36

 Kasik

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 10-4-2011
Posty: 41
Ulubiona piosenka Josha: Remember
Imię: Kasik

Re: Pamiętniki Wampirów

Marta ja nie lubię wampirów, ale jako taką wiedzę o nich posiadam. Moim ukochanym (ostatnio) serialem jest Moonlight ;D Połowa Grobanitek została przeze mnie namówiona do jego obejrzenia Widziałam, też dwie serie VD, uwielbiam True Blood (3 serie), więc jeśli będzie potrzebowała jakiegoś rozeznania, co warto, a co nie, to służę pomocą

Offline

 

#3 4-8-2011 18:49:31

 simi

Gość z zewnątrz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 4-8-2011
Posty: 47
Ulubiona piosenka Josha: Voce Existe Em Mim
Wiek: 16
Imię: Edyta
WWW

Re: Pamiętniki Wampirów

Ja oglądałam Pamiętniki z koleżanką jak mieszkałam w internacie przez ostatni rok szkolny i bardzo nas wciągnęło. Teraz leci w tv, zaczęłam oglądać jakiś odcinek, ale to już nie to samo. Samej nie ma takiej frajdy z oglądania ;-)


'Can it be?
That you are my... forever love...'

Offline

 

#4 21-8-2011 00:18:45

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Pamiętniki Wampirów

Nareszcie skończyłam oglądać pierwszy sezon! Skończył się tak, że chętnie bym obejrzała kolejny odcinek. I kolejny... Mam tylko dwa problemy. Jestem już trochę zmęczona i chyba czas spać. No i nie mam jeszcze ściągniętego 2 sezonu...

Naprawdę 1 sezon był świetny. Jeśli nadal poziom się utrzyma, będę bardzo zadowolona!

Marta_Evans napisał:

A, że Damon to, Damon tamto... (...) Znałam już wcześniej Iana Somerhaldera (Damona). Grał w Lost: Zagubieni. Zapamiętałam go. No cóż, nie będę kręcić. Po prostu jest przystojny. Przyjemnie się na niego patrzy. Na początku serialu zdecydowanie byłam za Paulem Weasley'em. Gra Stefana. Bardziej mi się podoba z wyglądu. Nie rozumiałam więc, dlaczego dziewczyny gadają tylko o 'Damonie'. Teraz powoli zaczynam rozumieć.

Haha, no to już rozumiem. Oficjalnie sama mogę się dołączyć do tych zachwytów. Utonęłam w oczach Iana!!! Cieszę się, że do niektórych twarzy trzeba się po prostu przyzwyczaić... Charakter Damona też coraz bardziej mnie fascynuje. No i Delena jak najbardziej mi pasuje! Słyszałam, że jeszcze coś z tego będzie. A ja zawsze trafnie łączę pary (np. Rona i Hermionę połączyłam już w 2 cz. książki ). Raz mi się nie udało. W Lost - Zagubieni chciałam Kate i Sayera... Ale to oznacza, że producenci byli do bani. O. Ale nie było tak? Co oni zrobili z takim świetnym serialem? Już nawet oni sami zaczęli się w tym wszystkim gubić.

No dobra, pora późna, zaczynam gadać głupoty. Tak czy inaczej Damon, mimo, że nie podobał mi się na początku, ujął mnie. Nie tylko zabójczym wyglądem.

Już nie mogę się doczekać, jak zacznę oglądać 2 sezon. See ya.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#5 26-8-2011 16:43:06

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Pamiętniki Wampirów

Obejrzałam 2 sezon, jestem na bieżąco i teraz nie strasznie mi jakiekolwiek spojlery. Emocje były ogromne, strasznie to przeżywałam - a to oznacza, że jestem serialem zachwycona. Zobaczymy, co z tego dalej wyniknie. A więc do 15 września.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#6 26-8-2011 20:00:51

 simi

Gość z zewnątrz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 4-8-2011
Posty: 47
Ulubiona piosenka Josha: Voce Existe Em Mim
Wiek: 16
Imię: Edyta
WWW

Re: Pamiętniki Wampirów

Ja uwielbiam ostatni odcinek 2 sezonu, płakałam jak bóbr


'Can it be?
That you are my... forever love...'

Offline

 

#7 26-8-2011 20:26:32

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Pamiętniki Wampirów

Powiem Ci, że ja też nie wytrzymałam. A scena umierającego Damona przy boku Eleny - była wzruszająca... i jeszcze ta piękna piosenka, o której już wcześniej pisałaś. Miałam tylko nadzieję, że będą się całować dłużej, ale... chyba Damon nie miał siły, prawda?

Tak czy inaczej naprawdę serial mnie wciągnął, choć na początku było bez większych rewelacji. No i... team Damon na 100% (mimo, że na początku go nie lubiłam)


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora