Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#76 10-8-2011 23:39:27

 simi

Gość z zewnątrz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 4-8-2011
Posty: 47
Ulubiona piosenka Josha: Voce Existe Em Mim
Wiek: 16
Imię: Edyta
WWW

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Chciałam krótko, ale jakoś tak.. nie wyszło do końca A filmy z lat '90 polecam z całego serduszka! Młodziutka Madhuri Dixit (w kucykach w Dil!), Juhi Chawla, nawet Karisma Kapoor (w Rangeeli), no i do tego Aamir Khan, Shahrukh Khan i na przykład Anil Kapoor. Wydaje mi się, że QSQT (z Juhi i debiutującym Aamirem) jest takie najbardziej uniwersalne, w końcu to bollywoodzka wersja Romea i Julii.
Ale w Nuvvo i tak się chyba kopnęłam w tytule, ale cii ^^
A Chłopca w pasiastej piżamie bardzo chciałam zobaczyć, ale jakoś nigdy nie było mi dane. W roku szkolnym oglądałyśmy sporo filmów na historii, wosie czy j. polskim (m.in. Gandhi, czy wspominany wcześniej Katyń, ale też, beznadziejne według mnie, Podróże Guliwera), ale Chłopca... większość już widziała, no i nie obejrzałam
edit. Się kopnęłam, w Rangeeli oczywiście Urmila Matondkar.

Ostatnio edytowany przez simi (13-8-2011 20:47:09)


'Can it be?
That you are my... forever love...'

Offline

 

#77 23-8-2011 20:48:07

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Wczoraj miałam taki mini kinowy maraton, obejrzałam dwa filmy pod rząd, nowe, z tego roku.

Pierwszy to duński film ''W lepszym świecie''. Bohaterami filmu są targani złożonymi emocjami dorośli i uwikłane w ich problemy dzieci. Poruszające, mądre i skłaniające do refleksji kino.

Drugi to grecki ''Kieł'', czyli filmowy eksperyment dla odważnych.

Jeśli lubicie inne kino, nie koniecznie amerykańskie, to polecam. Myślę, że warto zobaczyć.


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

#78 19-11-2011 03:18:10

 meja

Zarażony Dżospą

38663381
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 17-10-2011
Posty: 130
Ulubiona piosenka Josha: obecnie:L’ultima notte
Wiek: [[[(121-43/2)*3/4]-33]/2]
Imię: Maja
WWW

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Jeśli o mnie chodzi, to zasadniczo nie lubię filmów głupich, z serii : przekleństwa, płytki humor, mordobicie itp.
Z filmów, to nie mam jakiegoś ulubionego gatunku, byle film był dobry, czyli taki, o którym nie od razu się zapomina, który daje do myślenia. Do "żelaznej" listy moich "the best" należą na pewno: Gladiator, Breaveheart, Zielona mila, Upiór w operze, Wichrowe wzgórza, Pachnidło, K-Pax,Piękny umysł, Skazani na Shawshank, Dorian Gray, Lista Schindlera, Pianista, Piraci z Karaibów ,Hrabia Monte Christo (szczególnie wersja z Caviezelem), American beauty,... oj i pewnie jeszcze o kilku zapomniałam...

Z polskich utkwiła mi ostatnio w głowie "Sala samobójców". Kilka dni chodziłam skołowana. Będąc mamą nastolatki dziękowałam Bogu, że mam takie relacje z córką (totalnie przyjacielskie), że ona jest mądrą dziewczyną, o fajnym poczuciu humoru, w dodatku fanką Josha! No czegóż chcieć więcej...

Ale wracając do filmów.

Z komedii, które bawią mnie zawsze: Nic do stracenia, Pamiętnik Bridget Jones (obie części), South Park, Epoka Lodowcowa...

a z polskich: Seksmisja, Jak rozpętałem..., Nie kłam kochanie.

Z aktorów- Kevin Spacey, Johny Deep, Nicolas Cage, Tim Robbins, Morgan Freeman, James Caviezel.

Seriali oglądam mało, ale uwielbiam Housa i Chirurgów

Ostatnio edytowany przez meja (19-11-2011 13:47:40)


http://c.wrzuta.pl/wm6444/fc8b26ae000485024eda29e8/bez_tytulu
www.joshgrobanmylove.manifo.pl   ciągle aktualizowana - ZAPRASZAM SERDECZNIE !

Offline

 

#79 19-11-2011 11:18:15

 annesophie

Wstępna faza Grobanizmu

Zarejestrowany: 8-12-2010
Posty: 223
Imię: A.

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Maju, uważam, że masz fantastyczny gust filmowy, podpisuję się pod każdą pozycją i każdym nazwiskiem obiema łapkami


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m064ux5AF21qacpflo1_500.gif

...And if you knew how I wanted someone to come along
And change my life the way you've done...

Offline

 

#80 19-11-2011 12:23:42

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

meja napisał:

Jeśli o mnie chodzi, to zasadniczo nie lubię filmów głupich, z serii : przekleństwa, płytki humor, mordobicie itp.
Z filmów, to nie mam jakiegoś ulubionego gatunku, byle film był dobry, czyli taki, o którym nie od razu się zapomina, który daje do myślenia. Do "żelaznej" listy moich "the best" należą na pewno: Gladiator, Breaveheart, Zielona mila, Upiór w operze, Wichrowe wzgórza, Pachnidło, K-Pax,Piękny umysł, Skazani na Shawshank, Dorian Gray, Lista Schindlera, Pianista, Piraci z Karaibów ,Hrabia Monte Christo (szczególnie wersja z Caviezelem), American beauty,... oj i pewnie jeszcze o kilku zapomniałam...

Braveheart, Zielona Mila, Upiór w Operze. Wichrowe Wzgórza zdecydowanie tak!!! To też moje ukochane. Szczególnie Braveheart, który tak na mnie działa, że... a z resztą gdzieś się tu na ten temat rozpisywałam. Po prostu kocham. I zawsze ryczę.

meja napisał:

Z polskich utkwiła mi ostatnio w głowie "Sala samogójców". Kilka dni chodziłam skołowana. Będąc mamą nastolatki dziękowałam Bogu, że mam takie relacje z córką (totalnie przyjacielskie), że ona jest mądrą dziewczyną, o fajnym poczuciu humoru, w dodatku fanką Josha! No czegóż chcieć więcej...

Ojej, na mnie też zrobił wielkie wrażenie i też o tym tu pisałam... To jest mój pierwszy film, przy którym płakałam w kinie i nie mogłam się powstrzymać. Zawsze się powstrzymuję, no bo tak przy ludziach? Ale wtedy NIE WYTRZYMAŁAM. Ścisnęło mi gardło i się stało. Byłam cała roztrzęsiona i potem długo uginały się pode mną nogi i cała drżałam...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#81 19-11-2011 13:46:51

 meja

Zarażony Dżospą

38663381
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 17-10-2011
Posty: 130
Ulubiona piosenka Josha: obecnie:L’ultima notte
Wiek: [[[(121-43/2)*3/4]-33]/2]
Imię: Maja
WWW

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Dziewczyny! Super, że mamy podobny gust również w temacie filmowym. Wasze, i nie tylko Wasze wypowiedzi w tym wątku czytałam dopiero po napisaniu swoich "typów" i moje dżoczne dżałki robiły się coraz większe ze zdziwienia i miłego zaskoczenia- że i tu w większości jest taka zbieżność między nami! Widać, że mamy tą samą wrażliwość, no cóż- wszak wszystkie KOCHAMY NASZEGO DŻOSZA, no nie?

Aniu, dzięki z miłe słowa. Teraz dopiero spojrzałam dokładniej na Twój profil i stwierdzam, że my nawet w temacie ulubionej dżoszpieśni jesteśmy zgodne . Ale to fajne!

Martuś, ja też ryczałam na sali samobójców, i też było mi wszystko jedno, czy ktoś to widzi...

Jak ja się cieszę, że odnalazłam w Was "Bratnie Duszyczki"... Jesteście kochane


http://c.wrzuta.pl/wm6444/fc8b26ae000485024eda29e8/bez_tytulu
www.joshgrobanmylove.manifo.pl   ciągle aktualizowana - ZAPRASZAM SERDECZNIE !

Offline

 

#82 20-11-2011 12:59:41

 simi

Gość z zewnątrz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 4-8-2011
Posty: 47
Ulubiona piosenka Josha: Voce Existe Em Mim
Wiek: 16
Imię: Edyta
WWW

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Nie wiem czy ktoś tu wcześniej wspominał, ale ja zakochałam się ostatnio w PS. Kocham cię. Ten film jest piękny. Szkoda mi tylko, że nie oglądałam od początku jak puścili w tv, ale następnym razem szybciutko to nadrobię.
Obejrzałam też ostatnio (w ramach nauki ) czwartą część Piratów z Karaibów i stwierdzam, że 3D to zuo wcielone, bo oglądając normalnie film mi się o wiele bardziej podobał. A Johnego Deppa kocham absolutnie i chyba nic nie jest w stanie tego zmienić.


'Can it be?
That you are my... forever love...'

Offline

 

#83 20-11-2011 16:01:43

 aurena77

Dżoszorozkminiacz

140527
Skąd: Ozorków
Zarejestrowany: 6-7-2009
Posty: 316
Ulubiona piosenka Josha: Alejate
Imię: Lidia
Od kiedy słucham Josha: Mam wrażenie, że od zawsze :)
WWW

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

meja napisał:

Z aktorów- Kevin Spacey, Johny Deep, Nicolas Cage, Tim Robbins, Morgan Freeman, James Caviezel.

Przepraszam ale nie mogę odpuścić, to silniejsze. Kocham Johnny'ego Depp'a w każdej roli. Znam każdy film - tak mam świra mniej więcej porównywalnego z dżosznięciem Grobańskim i dlatego prawie tak jak przekręcanie nazwiska Groban boli mnie jak czytam Deep. No facet ma z pewnością głęboką osobowość i to tyle w głębokim temacie

Niemniej co do ulubionych filmów mogę się podpisać obiema rękami pod Twoim postem meja


Czas to nie dro­ga szyb­kiego ruchu po­między kołyską a gro­bem, czas - to miej­sce na za­par­ko­wanie pod słońcem..

Offline

 

#84 20-11-2011 17:37:36

 meja

Zarażony Dżospą

38663381
Skąd: Knurów
Zarejestrowany: 17-10-2011
Posty: 130
Ulubiona piosenka Josha: obecnie:L’ultima notte
Wiek: [[[(121-43/2)*3/4]-33]/2]
Imię: Maja
WWW

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

O matko! Jak mnie to zawsze drażniło, jeśli ktoś nazywał Johnny'ego panem "głębokim"...i tu takie coś, z mojej strony!! Idę się powiesić.... .

Błąd w imieniu, błąd w nazwisku...pełen analfabetyzm. Dzięki Lidia za poprawę! Jedynym moim usprawiedliwieniem jest fakt, że pisałam to w pracy, bardzo, bardzo późną nocą...

Przepraszam wszystkich, dla których JOHNNY DEPP jest wielkim aktorem (o głębokiej osobowości, a jakże! ) i proszę o wybaczenie .


http://c.wrzuta.pl/wm6444/fc8b26ae000485024eda29e8/bez_tytulu
www.joshgrobanmylove.manifo.pl   ciągle aktualizowana - ZAPRASZAM SERDECZNIE !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora