Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 8-4-2008 18:58:42

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

co lubicie ogladac?? tzn seriale, telenowele??kryminaly??jaki jest wasz ulubiony aktor, aktorka, film....

ja np. bardzo lubie(uwaga troche tego bedzie:P) Bruca Willisa(uwielbiam na niego patrzec), Jonathana Togo, Elijaha Wooda, Marka Walberga, Setha Greena, Brada Pitta..jak sobie jeszcze przypomne to napisze

a jesli chodzi o filmy to moim ukochanym jest Wladca Pierscieni(mam autograf jednego aktora ), dalej z seriali to CSI Miami, Bez Śladu , Prison Break tez moze byc i 4400
i wogole wszystkie filmy z w/w aktorami a Wy??


O serialach został stworzony nowy wątek. Proszę tutaj.
M.P.


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

#2 10-6-2008 17:55:09

 Bryzeydas

Gość z zewnątrz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 10-6-2008
Posty: 1
Ulubiona piosenka Josha: Per te, Alejate, In her eyes
Imię: Magda

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Jeżeli chodzi o moje ulubione rzeczy związane z kinem to jest ich dosyć sporo, tak więc postaram się streścić i wymienię tylko niektóre
FILMY: Troja, Alexander, Dirty Dancing 2  i S.W.A.T
SERIALE: Heroes, 39 i pół, Teraz albo nigdy i Lost
AKTORZY: William Moseley, Colin Farrell, Brad Pitt i Milo Ventimiglia
AKTORKA: Angelina Jolie

A tak przy okazji: dlaczego nikt się nie wypowiada w tym temacie?

Ostatnio edytowany przez Bryzeydas (10-6-2008 17:56:23)


Remember, I'll never leave you,
If you will only,
Remember me...

Offline

 

#3 2-7-2008 18:13:17

 anulek

Gość z zewnątrz

1284474
Zarejestrowany: 11-5-2008
Posty: 13
Imię: Ania

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Filmy: Władca Pierścieni, Hidalgo - Ocean Ognia, Top Gun, poza tym lubię oglądać horrory , ale takiego ulubionego nie mam

Seriale: Dr House, Kobra oddział specjalny i Ostry Dyżur (ja to jestem dziwna, jak jest jakiś fajny serial to nie oglądam, a później jak już wszystko powtarzają to dopiero zaczyna mi się podobać)

Aktorzy: Viggo Mortensen, Heath Ledger

A aktorek to ulubionych jakoś nie mam, zazwyczaj w filmach interesują mnie faceci , no oczywiście poza ogólną fabułą.

Offline

 

#4 2-7-2008 22:03:36

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Anulek czytam to co napisałaś i wydaje mi się że czytam swojego posta...Bo ja lubie wszystko co Ty i Ty lubisz to co ja a Władce to kocham!!!!


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

#5 9-7-2008 13:53:59

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

anulek napisał:

A aktorek to ulubionych jakoś nie mam, zazwyczaj w filmach interesują mnie faceci , no oczywiście poza ogólną fabułą.

Heh, a u mnie jest tak, że jeśli jest naprawdę super przystojny aktor to fabuła jest nieważna. Często oglądam filmy dla aktorów. Nie ma to jak patrzenie na nich i zachwycanie się nimi!

No ale na temat. Generalnie to mało filmów mi się nie podoba.  No ale są takie oczywiście, które góruję nad innymi. To np. Braveheart - Waleczne Serce, Titanic (oklepany film, ale ja mogę go oglądać godzinami!!), Duma i Uprzedzenie (najnowsza z 2006), Przeczucie, Upiór w Operze (też najnowszy 2004), Wichrowe Wzgórza, Zielona Mila... Co jeszcze... Naprawdę dużo ich.

Co do seriali, uwielbiam Prison Break (nie będę się tu zachwycać nad Michaelem Scofieldem - do tego potrzebny mi nowy temat xD).

Aktorzy... tu jest problem bo ja generalnie nie mam takiego aktora, za którym bym szalała. Mam po prostu wielu których lubię, np. taki Johnny Depp.

A aktorki. Bardzo lubię Keirę Knightley.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#6 1-8-2008 21:58:27

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy:)
Początek dnia uświetniło od dawna wyczekiwane zaćmienie Słońca, a koniec dnia upłynął oglądaniem "Zakochanej Jane" (Rapid Team wznowił działalność więc mogłam dokończyć ściąganie filmu!).
Film poruszający, historia piękna choć smutna...
Muzyka trafiająca do głębi serca:rolleyes: zapadająca w pamięć na długo...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#7 25-8-2008 20:02:02

 eovina28

Powolny działacz

15626909
Zarejestrowany: 23-8-2008
Posty: 61
Ulubiona piosenka Josha: awake
Wiek: 28

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

To widze ze macie rózne gusty filmowe Ja osobiście nie przepadam za serialami kiedyś mnie to bawiło teraz przestałam je oglądać ale też miałam swoje ulubione jak Dotyk anioła czy Legendy Kung fu Teraz częściej chodze do kina albo oglądam filmy na kompie Nie jestem jakąś koneserką czy znawczynią ale lubie cisze w filmie Ogromne wrażenie zrobił na mnie obraz Życie ukryte w słowa jeśli ktoś nie widział polecam To nie znaczy że stronie od rozrywki Ostatnio byłam na Mrocznym rycerzu głównie poszłam żeby zobaczyć  Garego Oldmana Zazwyczaj gra drani a tu taka poprawna rola uczciwego policjanta:) Świetny z niego aktor Na drugim miejscu jest Jeremy Irons a z młodszego pokolenia Joshua Jackson czy Paul Dano


gdy się kocha nawet zmęczenie jest radością

Offline

 

#8 4-9-2008 14:42:47

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#9 5-9-2008 12:01:58

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

"piękny umysł"...klasyka! uwielbiam ten film:) muzyka jest faktycznie piękna:) musiałam oglądać chyba 3 razy ten film żeby dokładnie zrozumieć..i za każdym razem rozumiem Go inaczej..niedawno zrozumiałam że tych wszystkich ludzi na około nie ma:)

i również polecam:)

A wczoraj oglądałam pierwszy raz "Pan i władca..." oglądał ktoś z Was?? Ja nigdy nie lubiłam filmów o takiej tematyce..bitwy historyczne itd. A ten film rozgrywa się w czasach bitwy napoleońskiej. No ale słuchajcie..ten film jest niesamowity!! istnieje taka zażyłość między marynarzami a kapitanami..Naprawdę coś pięknego!! Polecam.. w obsadzie niezastąpiony na to miejsce Russel Crowe i w malutkiej rólce jeden z moich ulubionych aktorów Billy Boyd..
POLECAM!!

Ostatnio edytowany przez jagoda (6-9-2008 12:41:21)


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

#10 8-9-2008 14:34:15

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Kiedyś oglądałam "Pan i władca..." ale pamiętam tylko to, że ten film mnie nudził i mało co nie usnęłam przy nim. Może za bardzo się nie wczułam? Jakoś tak nie mam już teraz ochoty na obejrzenie go po raz drugi. Ale nie wątpię, że mogłabym zmienić zdanie...


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#11 9-9-2008 13:38:47

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

No właśnie chodzi o to że ja filmów historycznych tez nie lubię. Ale jeśli jest dobra obsada w filmie to wychodzę z założenia że  film też będzie dobry:) i zazwyczaj tak jest:) Na ten film akurat czekałam z niecierpliwością:) i widzę że chyba tylko mnie się spodobał


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

#12 10-9-2008 19:37:26

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Serial: Doktor House, agenci NCIS,
Aktor: J. Depp, H. Ledger, J. McAvoy, E. Norton
Aktorka: Keira Knightley, Kate Winslet
Filmy: "Duma i Uprzedzenie" z Keirą, "Mamma Mia", "Penelope" z McAvoyem, "Pirates of the Caribbean 1,2,3", "Pokuta", "Pamiętnik", "Dirty Dancing", "Król Lew", "Zaczarowana", "3:10 do Jumy" z Crowe'm, "Malowany Welon", oczywiście "Phantom of the Opera", "Królestwo Niebieskie", "List w butelce", "Szkoła Uczuć", "Patriota", "Braveheart" z Gibsonem, "The Dark Knight" z Heathem. To są filmy, które uważam, że trzeba obejrzeć.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#13 10-9-2008 19:40:35

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

"Pana i Władce..." oglądałam, najpierw dlatego, że gra tam Crowe i że są tam żaglowce. Film urzekł mnie scenami wojennymi i pięknymi statkami i relacją między załogą a kapitanem... Film, co prawda, śmiertelnie nie wciągał, ale mi się podobał ^^


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#14 13-9-2008 15:29:12

 Naborg

Gość z zewnątrz

8199935
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 9-8-2008
Posty: 50
Ulubiona piosenka Josha: In her eyes / Per te
Wiek: 18
Imię: Mariusz

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

A ja chciałbym wam polecić "Gladiatora". Uwielbiam go. Jeden z moich ulubionych. Interesuje mnie fabuła (mogę powiedzieć, że interesuje mnie  historia jako tak, a i o czasach Imperium Rzymskiego zawsze słuchałem ze szczególnym zaciekawieniem na lekcjach), muzyka piękna, aktorzy świetni. Mógłbym się rozpisywać na ten temat długo, ale kto by to przeczytał:D Polecam

"My śmiertelnicy jesteśmy jedynie cieniami i pyłem."
"Siła i honor!"
"Mam na imię Gladiator."
"Śmierć uśmiecha się do każdego człowieka. Jedyne co człowiek może zrobić, to odwzajemnić swój uśmiech. "


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Offline

 

#15 14-9-2008 18:02:38

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Re: Ulubione filmy, gatunki filmowe, aktorzy...

Zgodzę się tylko z tym że byli dobrze aktorzy (tzn w sumie obejrzałam tylko dlatego że grał Russel Crowe) i faktycznie muzyka była niezła...ale to wszystko co zachwyciło mnie w tym filmie..a wczoraj oglądałam Ocean 11.. kocham ten film, tych aktorów, muzykę, pomysł filmu jest niesamowity i woooogóle super to jest

A wiecie co?? przekonałam się ostatnio co "opowieści z Narnii" nie chciałam nigdy tego oglądać bo za bardzo mi to podchodziło pod "Władcę Pierścieni". Ale byłam ostatnio uu siostry i w sumie byłam zmuszona do obejrzenia tego..siostrzeniec lubi "film o 'lewie'" i oglądałam 4 razy pod rząd..po angielsku tylko było ale zrozumiałam o czym mówią.. i za każdym razem kiedy oglądałam podobał mi się coraz bardziej.. a Mr. Tomnus jest genialny


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora