Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 8-4-2008 15:26:47

 jagoda

Dżosznięty

4561550
Zarejestrowany: 4-4-2008
Posty: 176
Ulubiona piosenka Josha: Oceano

Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

ja w sumie mam pytanie...bo znalazlam 2 piosenki ktore sa podane jako 2 kolejne do albumu CLOSER a mianowicie:
*14-Mi morena
*15-She's out of my life

czy to są bonusy do plytki??bo nie rozumiem.


Zmieniłam trochę tytuł tematu aby był bardziej zrozumiały.
M.P.


Fly me up to where you are
Beyond the distant star
I wish upon tonight
To see you smile :zadowolony:

Offline

 

#2 16-5-2008 19:46:07

 Asia

Gość z zewnątrz

5220609
Zarejestrowany: 16-5-2008
Posty: 13

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

O ile dobrze pamiętam to zarówno Closer jak i Awake miały swoje internetowe edycje dostępne tylko do zakupienia na oficjalnej stronie Josh`a. W edycji internetowej Closer  były dodane Mi morena i She`s out of my life. Do Awake była dodana Verita, Awake i Smile. Gdzieś po drodze była jeszcze piosenka With you ale to chyba na ten płycie wydanej przez Hallmark.

Offline

 

#3 16-7-2008 17:44:22

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Zrobiłam wreszcie porządek z albumami Josha. Wcześniej nie miałam czasu więc wszystkie utwory wrzucałam do jednego worka, ale teraz kiedy są wakacje wreszcie mogłam się tym zająć.
Już prawie wszystkie utwory przyporządkowałam odpowiednim albumom,...no właśnie...prawie wszystkie. Nie wiem co mam począć z piosenką "My December" i "On Eagles Wings"
Czy to też były jakieś bonusy do albumów?


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#4 16-7-2008 18:29:41

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Do płyty Closer dodane były 4 bonusowe piosenki: Mi Morena, She’s Out of My Life, You’re the Only Place i My December. Do Josh Groban - Mia Per Sempre. Do Awake - Verita, Awake i Smile, a With You wraz z utworem My Hart Was Home Again znajduje się na płycie With You - specjalnej płycie z okazji walentynek. Czyli wszystko co napisała Asia zgadza się.

Aga, skąd wzięłaś piosenkę On Eagles Wings?? Jak to się stało, że nie mam tej piosenki? Muszą ją mieć! Zaraz zabieram się za jej poszukiwanie.


EDIT: Jej, Aga, skąd Ty wzięłaś tę piosenkę? Próbuję ściągać z Bearshare, ale choć jest podpisane Josh Groban, to nie śpiewa on. Na pewno. Nawet na youtube tego nie ma!

Ostatnio edytowany przez Marta_Evans (16-7-2008 18:52:19)


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#5 17-7-2008 12:00:33

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Bardzo Was wszystkich przepraszam, a szczególnie Ciebie Marta. Zaszło małe nieporozumienie:shy: co do piosenki "On Eagles Wings". Kiedy po raz pierwszy usłyszałam głos Josha, postanowiłam zdobyć jak najwięcej jego utworów żeby przyjrzeć mu się bliżej (bo przecież wcale go nie znałam!). Tak więc wpisałam "Josh Groban" do Bearshare i ściągałam wszystko co popadnie (wszystkie utwory, które były autorstwa Josha). Było ich całkiem sporo tak więc niektóre przesłuchiwałam na szybko, a które nie wpadły mi w ucho za pierwszym razem, "odstawiałam na boczny tor" (trafiały wtedy do mojego folderu). Oczywiście w większości zakochałam się od razu i słuchałam ich non-stop, a "On Eagles Wings" leżała trochę zapomniana...Dopiero teraz, kiedy robiłam porządki z piosenkami, i kiedy już wszystkie przyporządkowałam odpowiednim albumom, przypomniałam sobie o "On Eagles Wings". Nie wiedziałam co z nią zrobić dlatego natychmiast napisałam do Was. Nawet jej ponownie nie przesłuchałam (to wszystko przez pośpiech - mój brat suszył mi głowę, że mam mu udostępnić komputer:/). Dopiero dzisiaj na spokojnie włączyłam "On Eagles..." i...przeżyłam szok!...tam wcale nie śpiewa Josh!!! (choć głos trochę podobny). Gdybym dopiero teraz po raz pierwszy usłyszała ta piosenkę od razu rozpoznałabym, ze to nie mój Josh, ale na samym początku kiedy jeszcze się Go nie osłuchałam, nie zauważyłam tej różnicy.
A to wszystko wina Bearshera!!! Obok tytułu tej piosenki pisało że to niby Josha!!!
Dzisiaj jeszcze raz robiłam poszukiwania tej piosenki w Internecie - i co się okazało - jest kilka stron, w których podaje się, że rzeczywiście Josh śpiewał tę piosenkę - mimo tego, że to wcale nie On!!! Jak można tak ludzi wprowadzać w błąd:[
Jak można pomylić Josha z kimś innym! (wiem, że sama tak zrobiłam, ale to były moje początki i nie wsłuchałam się dobrze w te piosenkę...mam nadzieję, ze mi wybaczycie ten "straszny" błąd:shy:)

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie, moja wina! moja bardzo wielka wina!!!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#6 17-7-2008 12:10:18

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Zdarza się. Ja jak zaczynałam przygodę z Joshem, też pomyliłam jakąś piosenkę. Dopiero później gdy dobrze poznałam głos Josha, normalnie śmiałam się z siebie.

Jednak dobrze, że nie ma takiej piosenki. Bo już się wystraszyłam, że nie jestem wystarczająco dobrą fanką. xD

Piosenka bardzo ładna, i masz rację. Na początku głos tego mężczyzny co śpiewa jest bardzo podobny do głosu Josha. Dopiero później słychać wyraźnie różnicę.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#7 18-7-2008 21:13:09

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Dzisiaj przy wolnej chwili znów chciałam zasięgnąć nowych wiadomości o Joshu...i znalazłam pewną stronę poświęconą mu (dziwne że wcześniej na nią się nie natknęłam...), bardzo ciekawą z resztą:)
http://www.grobanarchives.com/
Jest tam mnóstwo wywiadów z Joshem, pełno artykułów i cała dyskografia Josha...i tu właśnie zatrzymałam się na dłużej. Przeglądałam wszystkie albumy czy przypadkiem nie opuściłam jakiejś piosenki i...okazało się, że jednak znalazły się takie, których jeszcze nie mam!!! A już myślałam, że zapoznałam się z całą jego twórczością, a tu niespodzianka! Z jednej strony się ucieszyłam, bo mogę poznać Josha w nowych wykonaniach, ale z drugiej - mogłabym pomyśleć, tak jak Ty Marta, że i ja nie jestem wystarczająco dobrą fanką... Natychmiast zabrałam się za poszukiwania nowo odkrytych utworów (a może tylko dla mnie one są nowe? Może Wy już je znacie i macie?). Tym razem mam pewność 100%, że to utwory Josha, bo już je mam i właśnie słucham:)
Podam Wam tytuły:

- "Mia Per Sempre" (Bonus Track do albumu JOSH GROBAN)

- "You're The Only Place" (dodana w internetowej edycji do albumu CLOSER)

- "My Heart Was Home Again" [z albumu WITH YOU (Hallmark Exclusive)]

- Barbara  Streisand i Josh Groban - "All I Know Of Love"

Macie już te utwory?
Szukam jeszcze piosenki "With You" z albumu wydanej przez Hallmark EXclusive, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć...Pozostaje mi tylko słuchanie jej z YouTube...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#8 19-7-2008 11:00:53

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Znam je wszystkie. Ta z Barbą Streisand jest szczególnie piękna. Kocham jego duety! Ale strony nie znam. Widzę jednak, że jest świetna. Chyba muszę dodać ją do ulubionych.

Tak więc ściągaj sobie szybciutko te piosenki, bo są naprawdę piękne.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#9 21-7-2008 11:49:36

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Już je wszystkie mam, ściągnęłam natychmiast jak się o nich dowiedziałam!
Duet z Sarą rzeczywiście świetny, choć z tych czterech utworów, które podałam, "You're The Only Place" najbardziej zapadł mi w serce:) Tak bardzo, że słucham go kilka razy z rzędu!
Chociaż z piosenkami Josha nie da się tak jak z innymi: ta jest lepsza, a ta mniej... Wszystkie bez wyjątku są piękne, właściwie niepotrzebnie napisałam, że "You're The Only Place" podoba mi się bardziej...Tak samo mogłam napisać, że piosenka "Mia Per Sempre" równie tak samo mnie zachwyciła!
Chyba mówię już bez sensu więc kończę...Groban to już moje uzależnienie (bo jeśli nie mogę się obyć bez niego ani jednego dnia, to chyba można to uznać za uzależnienie...).


Właśnie, czas zakończyć tę rozmowę, bo zrobił się tu wielki OT. Wszelkie pytania i sugestie na nowych tematach. Wszak ten miał dotyczyć tylko Mi Morena i She's Out of My Life oraz ewentualnie innych nieścisłości, a wywiązała się rozmowa na temat tego, co nam się podoba. ;]
M.P.


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#10 27-1-2009 11:10:12

 Grobanka

Powolny działacz

Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 52
Ulubiona piosenka Josha: So she dances, Mi morena...
Wiek: 16
Imię: Kiara
WWW

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Czytam tu o wielu piosenkach, których nigdy nawet nie słyszałam.Bardzo bym chciała je ściągnać, ale niestety nie wiem jak.Pomożecie? Znacie może jakaś dobrą stronkę, czy program?
heh

Ostatnio edytowany przez Grobanka (27-1-2009 11:19:14)

Offline

 

#11 27-1-2009 13:49:39

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Przede wszystkim wejdź tu. Będziesz pewna, że o żadnej piosence nie zapomniałaś. Co do ściągania, polecam np. bearshare. Oczywiście nic nie zastąpi prawdziwych płyt.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#12 27-1-2009 22:56:49

 Grobanka

Powolny działacz

Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 52
Ulubiona piosenka Josha: So she dances, Mi morena...
Wiek: 16
Imię: Kiara
WWW

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Dziękuję Marto za odpowiedź
Niestety mam problem właśnie z Bearshere. Mam też Lime Wire i to samo. Zawsze jak coś ściągnę to niby ma te 4 mgb, ale trwa 1 sekundę. Po prostu nie do wiary. Chyba muszę jeszcze jakiś inny program ściągnąć S)

Offline

 

#13 28-1-2009 12:46:02

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Zgadzam się z Martą...nic nie zastąpi płytek,ale może spróbuj z eMule?!Ja mam i nawet dosyć ściąga...Ja nie mam jeszcze płyty Awake,więc ratuję się ściaganiem właśnie z eMula


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#14 28-1-2009 14:25:17

 Grobanka

Powolny działacz

Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 52
Ulubiona piosenka Josha: So she dances, Mi morena...
Wiek: 16
Imię: Kiara
WWW

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Dziękuję
Będę próbować

Offline

 

#15 28-1-2009 15:08:24

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Wyszukiwanie pozaalbumowych bonusowych piosenek Josha

Jeżeli chodzi Ci o ściągnięcie jakiś pojedynczych piosenek to polecam te stronki:

http://mp3zr.com/

http://mp3.teledyski.info/


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora