Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#46 24-10-2010 00:50:54

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Mam Talent

Hej, męczy mnie taka sprawa. Michala Grobelnego wszystkie kojarzymy, bo w końcu śpiewał Wielką Piosenkę. Że mu się nie udało, bo zły repertuar - przyznajemy. Że ma głos - ja tak uważam. Sądzę też, że został niewłaściwie potraktowany.

Dobra, żart z wizytówki mu nie wyszedł. Ale komu nie zdarza się co jakiś czas palnąć głupiego żartu? Nie był on udany, przyznaję, jednak nie był też taki, że zrobić taką sprawę. Kurcze, chłopak ma 16 lat. Ogromny stres. Występuje przed całą Polską. To tak dużo oznacza! I nawet, gdyby mu się nie powiodło. Nawet, gdyby źle zaśpiewał. Nawet, gdyby zakwestionowali wykonanie.
Ale trójka dorosłych ludzi na oczach całej Polski wykpiła pychę tego młodego człowieka. Jakie to musiało być okropne. Gdyby mi się coś takiego przydarzyło, zaraz po wejściu za kulisy po prostu bym się rozpłakała. No bez przesady! Chłopak nie zrobił niczego, za co należałoby mu się aż takie zlinczowanie! Owszem, nie trafił z poczuciem humoru, ale spójrzcie na jego twarz, jak słyszy wypowiedź Foremniak o tym, że jest fałszywy. Widać ten momentalnie znikający uśmiech. Potem próbował się wytłumaczyć i ja go rozumiem. I nie zasłużył sobie na to.
Zrobiło się jeszcze gorzej, kiedy na końcu został sam na sam z Pauliną. Bałam się tego. Musiał znów się uśmiechać, a to musiało być bardzo trudne. Najgorsze był to, że kiedy on powiedział: jestem zaskoczony, to Wojewódzki odpowiedział głośno: my też. Jak ten Michał musiał się czuć.
Jezu, tak otwarcie okazywana niechęć, taka ocena jego osoby na oczach publiczności, na oczach całej Polski, w jego pierwszym wielkoestradowym live show? To okrutne. Miejmy nadzieję, że chłopak ma wystarczająco dużo pewności siebie, by sobie z tym poradzić. Ja na jego miejscu chyba więcej nie wyszłabym na scenę.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#47 17-11-2010 20:44:05

 kasieczku

Dżoszorozkminiacz

8039124
Skąd: Śląsk - Tychy
Zarejestrowany: 9-9-2010
Posty: 410
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Wiek: 21
Imię: Kasia

Re: Mam Talent

Amerykański Got Talent i dziesięciolatka, która powaliła mnie swoim głosem:
http://www.youtube.com/watch?v=iiFZcu9U … embedded#!

Wykonała  utwór „O mio babbino caro” z opery Giacomo Pucciniego „Gianni Schicchi”.
Zbieram szczękę z podłogi, wielki szacunek...
Gdzie jej się ten głos mieści?


http://i1095.photobucket.com/albums/i466/aggie_ann/jgr345.gif?t=1312662424

SZUBIDUBI JU KEN DENS :D

Offline

 

#48 17-11-2010 23:11:51

 Paulita

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Warszawa/Pionki
Zarejestrowany: 16-11-2010
Posty: 226
Ulubiona piosenka Josha: All'improvviso Amore
Wiek: 21
Imię: Paulina
WWW

Re: Mam Talent

Gdy tylko Grobelny wyszedł na scenę, zaczęłam piszczeć i oszołomiona faktem, że to You raise me up, średnio mogłam się skupić na wykonaniu xD Które jednak za dobre nie było.
Nijaka masz dużo racji, ja po takich opiniach na pewno bym się popłakała i załamała. No i choć mnie wkurzył swoimi wypowiedziami i zgadzam się z jury, to trochę było go szkoda.

W ogóle to w tej edycji od groma śpiewaków. Mniej niż Mam talent, zaczyna przypominać, raczej Idola albo jaką inną Szansę na sukces Ale trzeba to przyznać, że poziom jest wysoki i właściwie z nieśpiewających w półfinałach nie wyróżniło się zbyt wiele osób. Mnie kompletnie zauroczył Kamil Bednarek! Ależ on ma głos, chce się słuchać i słuchać... Jestem trochę zdziwiona, bo nigdy nie byłam fanką reagge. A teraz, mam ochotę zabrać się za piosenki z jego płyty, która podobno niedługo wychodzi Trzymam za niego kciuki w finale.

Ostatnio edytowany przez Paulita (17-11-2010 23:54:46)


http://media.tumblr.com/tumblr_lmjxirfszc1qd7fov.gif
Believe in what you feel inside
And give your dreams the wings to fly!

Offline

 

#49 18-11-2010 00:08:41

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Mam Talent

aaaa (tu zachowuje sie jak rasowa gimnazjalistka) KAMIL rządzi jak dla mnie. Zdecydowanie najlepszy głos, i te słoneczne rytmy reggae... Pięknie...jeszcze wielki szacunek wzbudził we mnie ten 14latek, który śpiewał Eltona Johna grając przy tym na fortepianie chyba... osobiście nie narzekam, że jest dużo śpiewających, widocznie takie talenty przeważają, ale to chyba nie jest złe. W muzyce jest coś takiego, co pozwala przeżywać świat inaczej, głębiej, i nie ważne czy jest to rock, klasyka, reggae czy cokolwiek innego, zawsze się znajdzie utwór, który poruszy i to jest piękne. Nic, tylko się cieszyć z takiej liczby muzyków w tym kraju, oby tylko zostali dostrzeżeni i odbili rynek plastikowym gwiazdkom jednej piosenki...


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#50 18-11-2010 17:17:43

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: Mam Talent

Paulita napisał:

Mnie kompletnie zauroczył Kamil Bednarek! Ależ on ma głos, chce się słuchać i słuchać... Jestem trochę zdziwiona, bo nigdy nie byłam fanką reagge. A teraz, mam ochotę zabrać się za piosenki z jego płyty, która podobno niedługo wychodzi.

Tutaj możesz posłuchać piosenek z debiutanckiej płyty zespołu StarGuardMuffin ''Szanuj'', której wokalistą jest Kamil Bednarek http://www.myspace.com/starguardmuffin


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

#51 18-11-2010 21:26:39

 Paulita

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Warszawa/Pionki
Zarejestrowany: 16-11-2010
Posty: 226
Ulubiona piosenka Josha: All'improvviso Amore
Wiek: 21
Imię: Paulina
WWW

Re: Mam Talent

O dziękuję bardzo Belame!
A na twiterze pojawił się niby profil Kamila... Najpierw się ucieszyłam, ale później zerknęłam, że follołinguje Biebiera (to bym jeszcze przeżyła) ale do tego jeszcze jakichś kilka kont w stylu WeLoveJustinBieber etc. No jakoś nie wygląda mi na jego wielkiego fana, więc wydaje mi się, że konto jest fake.


http://media.tumblr.com/tumblr_lmjxirfszc1qd7fov.gif
Believe in what you feel inside
And give your dreams the wings to fly!

Offline

 

#52 3-9-2011 22:01:18

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Mam Talent

No i zaczęła się kolejna edycja Mam Talent. Było kilka osób, które mi się spodobały, m.in. chłopak z gitarą czy 13-letni Olaf, ale nie o tym chciałam pisać... Podczas prezentowania materiału z następnego tygodnia, puszczono You Raise Me Up w wykonaniu Josha! Całość trwała kilka sekund, ale usłyszenie głosu naszego Hiroła - bezcenne!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#53 3-9-2011 22:27:04

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Mam Talent

no właśnie napisałam to w shoutboxie no ale młody był fajniuchny


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#54 4-9-2011 15:07:14

 simi

Gość z zewnątrz

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 4-8-2011
Posty: 47
Ulubiona piosenka Josha: Voce Existe Em Mim
Wiek: 16
Imię: Edyta
WWW

Re: Mam Talent

Mnie się bardzo podobała ta dziewczyna z saksofonem. A jak usłyszałam YRMU to się wydarłam 'Jooooooooooosh'


'Can it be?
That you are my... forever love...'

Offline

 

#55 4-9-2011 16:33:56

 CamillaB141

Powolny działacz

8645792
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 20-8-2011
Posty: 69
Ulubiona piosenka Josha: Voce Existe Em Mim / Awake
Wiek: 18
Imię: Kamila
WWW

Re: Mam Talent

ja też ! rodzice się na mnie dziwnie popatrzyli a ja na to: 'nie słyszycie? Josh śpiewa !! ' ;P szkoda że tak krótko, ale zawsze coś ;D


http://25.media.tumblr.com/tumblr_luxgmaxlSb1qacpflo1_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora