Polskie forum fanów Josha Grobana

Forum fanów Josha Grobana

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#31 31-10-2009 21:31:38

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Mam Talent

wątek Mateusza aktualny? co myślicie o 'Anthem' ? osobiście uważam, że gość ma talent, ale strasznie płasko i bezuczuciowo to zaśpiewał


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#32 31-10-2009 22:16:17

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Mam Talent

Widziałam występ Mateusza i już na wstępie gdy usłyszałam,że zaśpiewa z musicalu Chess to aż mnie wbiło w fotel! A dalej...rozczarowanie...! No nie dał rady chłopak! Talent jakiś ma,ale to chyba jeszcze nie to... Zaśpiewał bez uczucia i chyba nawet niezbyt czysto... Nie podobało mi sie.
I jeszcze kolejne rozczarowanie... Wiktoria Katajew! Wybrała piosenkę  Mariah Carey i od razu miałam przeczucie,że nie podoła i nie podołała...Ta piosenka ją pogrążyła i rzeczywiście nie stworzyła żadnego klimatu tak jak było to na castingu. Oba występy były zdecydowanie nieudane.

Ostatnio edytowany przez fanka Josha (31-10-2009 22:22:45)


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#33 31-10-2009 22:40:27

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Mam Talent

Niby dwóch moich faworytów, ale... Nie byłam wcale zła, że nie przeszli. Wiktoria rzeczywiście trochę fałszowała, myślałam, że lepiej jej pójdzie, słysząc jej wcześniejszy występ. Jak na "profesjonalistkę" poszło kiepsko. Co do Mateusza, tu można dodać, że on praktycznie styczności ze śpiewem nie miał... Jego głos trzeba by było oszlifować, ma naprawdę predyspozycje! I jak usłyszałam, że ma śpiewać "Anthem" zrobiło mi się gorąco. Jego wersja nie była aż taka zła, choć zabrakło uczuć. No wiecie, naszego Josha nikt nie pobije Ale ja chciałabym napisać o czymś innym. Po pierwszym występie myślałam, że to miły i skromny chłopak. Teraz swoim zachowaniem troszkę mnie rozczarował. Przyznam szczerze, troszkę skromności by mu nie zaszkodziło. Jeśli już teraz jest taki pewny siebie co by było potem, jakby został naprawdę sławny. I za to może dobrze, że nie przeszedł, bo głos naprawdę ma i gdyby ktoś by się za niego wziął, mógłby wiele osiągnąć. Ale kto by chciał oglądać gwiazdę, która mogłaby się stać niemiła i pozbawiona skromności? Niestety dochodzi do tego jeszcze ten wygląd, w showbiznesie jest on bardzo ważny...

Jak dobrze, że my mamy naszego kochanego Josha, mimo 10-ciu lat istnienia w świecie gwiazd, pozostaje niezwykle skromnym, pogodnym, uprzejmym i zabawnym mężczyzną. I za to go kochamy, bo głos to jedno, ale osobowość to drugie!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#34 31-10-2009 22:55:31

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Mam Talent

Marta_Evans napisał:

Jak dobrze, że my mamy naszego kochanego Josha, mimo 10-ciu lat istnienia w świecie gwiazd, pozostaje niezwykle skromnym, pogodnym, uprzejmym i zabawnym mężczyzną. I za to go kochamy, bo głos to jedno, ale osobowość to drugie!

Zgadzam się!


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#35 31-10-2009 22:58:13

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Mam Talent

i ja też się podpiszę obiema łapkami
swoją drogą ta Wiktoria to też już zbyt pewna siebie była. Skoro ma warsztat to przynajmniej powinna wiedzieć za jakie piosenki się nie bierze...


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#36 1-11-2009 09:42:34

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Mam Talent

Cóz mam podobne do was odczucia . Gdy usłyszałam ,że Mateusz zaśpiewa utwór z CHESS , to zamarłam .
A potem  bardzo się rozczarowałam Oczywiście  nie oczekiwałam ,że zaśpiewa tak jak Josh  , ale oczekiwałam czegoś więcej . No nie podołał chłopak niestety , a ma o sobie wielkie mniemanie , przydało by mu się trochę pokory .

Offline

 

#37 5-11-2009 17:15:31

 Justeene

Powolny działacz

Zarejestrowany: 19-7-2009
Posty: 68

Re: Mam Talent

Coś dla Marty i wszystkich sympatyków Mateusza Dembka, ma on konto na muzzo.pl, gdzie można posłuchać kilku utworów w jego wykonaniu. Są to "Empty Chairs At Empty Tables" z "Nędzników", "Dla Sary" z "Tańca Wampirów", znany już "This Is The Moment" z "Jekylla i Hyde'a", "Miłość rośnie wokół nas" z "Króla Lwa" oraz "Anthem" z "Chess". Dla zainteresowanych podaję linka: http://mateuszdembek.muzzo.pl/ Miłego słuchania.

Offline

 

#38 7-11-2009 20:12:47

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Mam Talent

Właśnie zaczyna się Mam Talent. Widzę, że nie tylko ja mam takie odczucia po poprzednim programie, że wcale nie żałuję nieprzepuszczenia moich faworytów. Bo naprawdę, kiedy usłyszałam, że Mateusz będzie śpiewał z Chess to aż nie uwierzyłam! Serio, dopiero jak powtórzyli to załapałam. I siedzę, próbuję patrzeć na to obiektywnie, bo wiadomo, że lepiej od Josha nie zaśpiewa, ale... nei podobało mi się. Po prostu mi się nie podobało.
A Wiktoria Katajew? Siedziałam i mruczałam: "nie ta piosenka, nie ta piosenka, nie ta piosenka!". Nie wyciągała, po prostu. Jezu, zabiła się przez to, że nie wyciągała. Wystarczyłaby inna pioseka i myślę, że powaliłaby na kolana. Naprawdę.
No cóż. Zobaczymy jak pokaże się Adrianna, Patenciarz i Ryszard Bazarnik od garnków.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#39 7-11-2009 22:25:22

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Mam Talent

a ja kolejny raz jestem pod wrażeniem braci Legun. Już nie chodzi o to, że Pie Jesu bardzo lubię(to, co na castingu śpiewali), ale szacun za wyciąganie wysokich dźwięków. Mam obawy, że po nawet dobrej rozśpiewce nie wyciągnełabym tego po przepisaniu partii na sopran...jeszcze raz wielki szacun


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

#40 3-12-2009 11:08:54

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Mam Talent

Rozumiecie może ten szum wokół Ani Gogoli? Bo ja nie. Dobra, ładnie śpiewała, czysto, ale tak to może śpiewać prawie każdy po szkole muzycznej. A Alexander pokazał swoją szeroką skalę głosu!! Tego to już "szanowne" jury nie zobaczyło... Piszę o tym dopiero teraz, bo właśnie oglądałam sobie DDTVN (ach, mam dziś wolne od zajęć!) i zaprosili Anię... naprawdę nie wiem czym się tu zachwycać.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#41 4-12-2009 13:47:55

 villemo280

Gość z zewnątrz

Zarejestrowany: 15-9-2008
Posty: 20
Ulubiona piosenka Josha: February Song
Wiek: 26

Re: Mam Talent

Marta_Evans napisał:

Rozumiecie może ten szum wokół Ani Gogoli? Bo ja nie. Dobra, ladnie śpiewala, czysto, ale tak to może śpiewać prawie każdy po szkole muzycznej. A Alexander pokazał swoją szeroką skalę głosu!! Tego to już "szanowne" jury nie zobaczyło... Piszę o tym dopiero teraz, bo własnie oglądałam sobie DDTVN (ach, mam dziś wolne od zajęć!) i zaprosili Anię... naprawdę nie wiem czym się tu zachwycać.

Zgadzam się z Tobą w 100%. Ania zaśpiewała ładnie, ale czegoś mi w niej brakowało. Martinez cudnie zaśpiewał, a pozatym był chyba bardziej naturalny. Mając ich dwoje do wyboru, zdecydowanie wybieram Martineza.
A swoją drogą zastanawiam się dlaczego? Czyżby podświadomie ten głos kogoś mi przypominał?

Alexandrowi należała się szansa na wygraną, Uważam że "jury" było niesprawiedliwe w stosunku do niego.

Offline

 

#42 8-12-2009 19:05:37

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Mam Talent

Hmmm, nikt się nie cieszy, że wygrał Marcin Wyrostek? No to pozwólcie, że ja pierwsza okażę tu swoją radość. ^^ Bardzo się cieszę. Należało mu się. To prawda, każdy może nauczyć się grać na akordeonie, ale nie każdy potrafi grać z taką pasją - podczas gry Marcin wpada w trans - i to przez to aż ciary przechodzą! Jest naprawdę świetny. I przy tym skromny. I takich talentow szukam.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#43 8-12-2009 20:44:09

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Mam Talent

Popieram Martę , należało sie Marcinowi  jest naprawdę niesamowicie utalentowany:) 
Muszę to się przyznać , że nie jestem fanką akordeonu a wręcz go nie znosiłam do tej pory   Mój mąż głównie gra na klawiszach ale akordeon tez nie jest mu obcy i jego ojciec kiedys na kazdej imprezie rodzinnej kazał mu na nim grac , czym skutecznie obrzydził mi ten instrument .
Ale to co robil z akordeonem Marcin to poezja  i naprawdę widać ,że on kocha ten instrument , dlatego bardzo sie cieszę ,że wygrał chociaz bardziej z oczywistych względów kibicowałam Martinezowi .

Offline

 

#44 8-12-2009 21:06:13

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Mam Talent

Oczywiście gratulacje dla Marcina!!! Był wspaniały i należała mu się wygrana


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#45 9-12-2009 20:27:31

 Belame

Wstępna faza Grobanizmu

Skąd: Dolny Śląsk
Zarejestrowany: 29-7-2009
Posty: 238
Ulubiona piosenka Josha: Per Te
Imię: Beata

Re: Mam Talent

Cieszę się, że to właśnie Marcin wygrał. Bardzo lubię instrumentalistów


''Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania''.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora