Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#1 28-9-2008 21:24:28

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Mam Talent

Tak wspomniałaś wcześniej eovina28 o genialnych dzieciakach, że muszę pociągnąć ten temat:)
Nie wiem czy ktoś z Was miał okazję oglądać program "Mam talent" na TVN. Powiem szczerze, że byłam nastawiona do niego sceptycznie jeszcze kiedy pokazywano zwiastuny w lipcu i sierpniu, zwłaszcza wiedząc kto zasiada w jury tego programu - Chylińska i Wojewódzki to nie jest duet do naśladowania (moim skromnym zdaniem). Jednak z czystej ciekawości postanowiłam zobaczyć i...mam mieszane uczucia. Jak zwykle nie brak ludzi tzw. "świrów", którzy dla 5 minut sławy na ekranie potrafią zrobić z siebie największych durni, ale takich nigdy nie brak w tego typu programach. Na szczęście wśród tych "dziwolągów" są też prawdziwe diamenty, które warto szlifować na brylanty:)
...i jednym takim diamentem jest między innymi ta dziewczyna:
http://pl.youtube.com/watch?v=fOlZRlo8MGc

Mam wielką nadzieję, że zajdzie ona bardzo wysoko, ma ku temu wszelkie predyspozycje. Jej głos - chyba najpiękniejszy jaki słyszałam (jeśli chodzi o polski głos), po prostu mnie zelektryzowała, taka młoda dziewczyna a już potrafi wzbudzić tak wiele emocji, muszę się przyznać, że na prawdę aż się popłakałam (a nie zdarza mi się to często).
Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że Klaudia zaśpiewała lepiej od samej Natalii Kukulskiej! Choć muszę przyznać, że Natalia też była dobra (mimo, że nie jestem fanką jej głosu).

Wspomnę jeszcze o jednym odkryciu wokalnym tego programu:
http://pl.youtube.com/watch?v=UqCyUuGfb … re=related

Ma głos jak dzwon mimo że skończyła dopiero 11 lat! Jeszcze wiele lat pracy przed nią, ale już widać jak wielkie pokłady w niej drzemią:)...i tutaj man nadzieje, że zachwyt nad 11-latką nie skończy się na tym programie i że dojdzie jak najwyżej:)

Patrząc i słuchając takich talentów ma się coraz więcej nadziei, że choćby za kilka lat Polska będzie miała wreszcie kim się pochwalić:) Nie tak jak jest teraz, że wystarczy "dobrze" wyglądać na scenie, a wokal odchodzi za kulisy:/


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#2 28-9-2008 23:56:36

 eovina28

Powolny działacz

15626909
Zarejestrowany: 23-8-2008
Posty: 61
Ulubiona piosenka Josha: awake
Wiek: 28

Re: Mam Talent

Ja widziałam jakieś fragmenty w necie Telewizora nie mam pozostaje internet Ta pierwsza dziewczynka jest świetna ma potencjał ale ta druga jakoś mnie nie przekonuje chociaż to i tak dobrze jak nasze krajowe warunki Jak już jesteśmy przy cudownych dzieciach to co powiecie na to

http://pl.youtube.com/watch?v=_CxhKtcqzdE

Naprawde mogę tego słuchać w nieskończoność A wracając na nasze podwórko to ten program jest dla mnie troche sztuczny Mówie tu  o jurorach te ich reakcje jak by im ktoś scenariusz  napisał  Czy oni te miny ćwiczą przed lustrem?Rzeczywiście żadne z nich wzory dobrali się :)Mam nadzieje że najważniejsi będą uczestnicy Może objawi się jeszcze pare perełek Myśle że mamy się czym pochwalić brakuje tylko pieniędzy na promocje tego co dobre Pewni artyści są warci pokazania ich światu jak Myslovitz Coma Anna Maria Jopek

Ostatnio edytowany przez eovina28 (29-9-2008 00:15:34)


gdy się kocha nawet zmęczenie jest radością

Offline

 

#3 29-9-2008 19:24:14

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Mam Talent

Agnetha, linki zostały usunięte przez TVN i nie wiem, o kim mówisz XD Mnie poruszyły dwie dziewczynki, obie Klaudie. Jedna - Klaudia Kulawik (piosenka "dziwny jest ten świat"), druga - Klaudia Walencik (piosenka "dłoń"). Pierwsza ma 11 lat, druga 15 (jak ja, ha ha) i oba głosy są... Niesamowite.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#4 29-9-2008 21:58:51

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Mam Talent

Jak mogli to usunąć?!
...ale na szczęście nic straconego:) Te na pewno działają:)

Klaudia Walencik: (o niej najpierw pisałam)
http://pl.youtube.com/watch?v=voKo2pG7Q0A

Klaudia Kulawik:
http://pl.youtube.com/watch?v=ahqFCtFACG0

Zobaczyłam tą Biankę, którą podałaś eovina. Dziewczyna ma głos i śpiewa jak zawodowa piosenkarka! Co prawda ta piosenka nie bardzo mi się podobała, ale tu nie o to chodzi czy mi się podoba czy nie. Ważny jest jej głos i co ona może jeszcze z nim zrobić:)

Ostatnio edytowany przez Agnetha (29-9-2008 22:23:59)


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#5 6-10-2008 20:55:09

 Naborg

Gość z zewnątrz

8199935
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 9-8-2008
Posty: 50
Ulubiona piosenka Josha: In her eyes / Per te
Wiek: 18
Imię: Mariusz

Re: Mam Talent

Z youtube usunęli już:[
Ale kurcze, ona ma głos. Zarówna ta pierwsza jak i druga. Ale jednak bardziej podoba mi się występ Klaudii Walencik. Po prostu jak to pierwszy raz usłyszałem, jak to Kuba powiedział "Ty nie masz głosu. To depilator, aż włosy wychodzą". Słuchałem tego przez cały tydzień. Jest genialna
Tutaj macie, jakby ktoś chciał jeszcze raz:)
http://mamtalent.plejada.pl/108,4493,1, … detal.html

I pierwsza Klaudia

http://mamtalent.plejada.pl/108,3662,1, … detal.html

I zeby nie spamować jeszcze ktoś. Też jest super

http://mamtalent.plejada.pl/108,4493,2, … detal.html


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Offline

 

#6 7-10-2008 20:32:02

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Mam Talent

Co za potwory:( Znów mi linki usunęli:/
Na szczęście Mariuszek temu zaradził:)

Tak, Ziółko też ma głos:) Ciekawe czy coś z niego będzie...tzn. czy karierę zrobi...


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#7 8-10-2008 10:30:18

 eovina28

Powolny działacz

15626909
Zarejestrowany: 23-8-2008
Posty: 61
Ulubiona piosenka Josha: awake
Wiek: 28

Re: Mam Talent

Mateusz ma świetny głos ale jak da się wkręcić w maszyne polskiego showbiznesu już po nim Taka gorzka  refleksja po wielu nieudanych debiutach wielu utalentowanych ludzi Na szczęście mamy troche perełek jak Janusz Radek czy Gaba Kulka


gdy się kocha nawet zmęczenie jest radością

Offline

 

#8 30-11-2008 12:01:55

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Mam Talent

Kto oglądał wczorajszy finał "Mam Talent"?
Ciekawa jestem jak wrażenia...czy zadowoleni ze zwycięzców... i jakie były w ogóle Wasze typy...

Jak dla mnie to wybór widzów był ok. To co chłopaki wyczyniali przechodzi ludzkie wyobrażenie...i znów paradoks: żeby Polska mogła ich docenić, świat musiał zrobić to pierwszy...

...a Klaudia? Co prawda z utworem Borysa sobie nie poradziła (swoją drogą ciekawe kto jej dobiera taki niecodzienny repertuar?!), ale widać publiczność brała pod uwagę całokształt anie tylko jej ostatni występ. Zobaczymy co będzie z nią dalej...

Ewa Lewandowska:
Jak tylko usłyszałam utwór z "Upiora..." to od razu sobie pomyślałam: ciekawe co też powie na to Marta?^^
Mnie się podobało jej wykonanie (w ogóle to mój ulubiony utwór z tego musicalu), ale miałam lekki niedosyt przy końcówce...


Nie podobała mi się za to Paulina Lenda. To, ze ma mocny głos, nie da się zaprzeczyć, ale...
Jest w niej coś takiego, nie wiem jak to określić...coś nieprawdziwego...i nie cierpię kiedy ktoś używa tylu ozdobników (dlatego też mi.in. nie lubię Kukulskiej). I ten jej strój: suknia oczywiście zjawiskowa, ale wydaje mi się, że całkiem nie dla Pauliny... i znów biel okazała się pechowa (Klaudia Walencik też wcześniej była w bieli).


Nie wiem czy zwracaliście też uwagę na muzykę między występami zawodników. Dominowała muzyka filmowa, i to jaka:)
Hans Zimmer x3 i do tego mój Lorenc z "Tańcem Eleny"! ...i znów był E.S. Posthumus:) To ciekawe, ze nigdy wcześniej nie słyszałam tego utworu, a od kiedy dowiedziałam się o nim na forum, bez przerwy go gdzieś słyszę:D


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#9 30-11-2008 12:37:04

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Mam Talent

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#10 30-11-2008 15:43:39

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Mam Talent

Tak, podkład muzyczny chłopaków był genialny, nie tylko wczoraj...za każdym razem zapierał dech:rolleyes:
Jak ja Ci dziękuję Martuś, ze tak szybko znalazłaś!
Już pobieram wszystkie utwory ze strony - ten 17-latek ma w sobie to coś!

Ja też kibicowałam Audiofeels:) Trochę też przemawiał przeze mnie lokalny patriotyzm - w końcu chłopaki z Poznania:)

...i jeszcze taka mała poprawka, Ewa Lewandowska, nie Staszewska.
Byłam pewna, ze nie będziesz Marta zachwycona. Znając Twoją miłość do tego musicalu, pewnie dla Ciebie najlepsze wykonanie to to oryginalne, którego nie jest w stanie przebić żadne inne! To tak jakby ktoś miał zaśpiewać jakiś utwór  naszego Josha! Choćby nie wiem jak się starał, nie jest w stanie zrobić tego lepiej, nie jest w stanie nawet mu dorównać!


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#11 3-12-2008 15:24:36

 Naborg

Gość z zewnątrz

8199935
Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 9-8-2008
Posty: 50
Ulubiona piosenka Josha: In her eyes / Per te
Wiek: 18
Imię: Mariusz

Re: Mam Talent

Wiedziałem że jak mam gdzieś szukać dobrej muzyki to na pewno sie znajdzie na naszym forum. Tez już ściągam muzykę tego chłopaka, dzięki za stronę.

Cieszę się, że tak właśnie potoczył się finał. Chociaż coś apropo Klaudii... nie wiem jak to napisać Chyba chodzi o to co powiedział. Nie chciałbym, żeby teraz pośpiewałaś półkolu i później wszyscy by zapomnieli, myślę że jest za młoda na jakaś karierę. No cóż, życzę jj jak najlepiej ale przyznam że bardziej mi się podobała druga Klaudia, mimo, że 2 występ po prostu zwaliła:) (ale pierwszy mam cały czas w pamięci)


Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

Offline

 

#12 3-12-2008 15:48:16

 Verin

Gość z zewnątrz

9778207
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 25-11-2008
Posty: 3
Ulubiona piosenka Josha: Solo por Ti/ In her eyes
Wiek: 18
Imię: Natalia

Re: Mam Talent

Zgadzam się, że Klaudia jest trochę za młoda  , bo polski świat tzw. szołbiznesu ją zje. Ja tak bardzo chciałam  żeby wygrali Audiofeels:) no ale może ktoś ich zauważy i coś z nich będzie:)


And it's no one fault , there's no black and white...

Offline

 

#13 3-12-2008 18:50:12

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Mam Talent

W ogóle, uważam, że takie teleturnieje dla osób w moim lub niższym wieku... To nie najlepszy pomysł. Człowiek dopiero wyrabia sobie opinie, charakter, a taki show biznes może nieźle namieszać w głowie. Mam koleżankę w klasie, która świetnie śpiewa, najprawdopodobniej jak skończy 16 lat bedzie grała w Romie, czego jej bardzo życzę. I wszyscy, jak usłyszeli, że bedzie druga edycja namawiają Kasię, żeby się tam zgłosiła. A Kasia mowi, że to nie jest dobry pomysł dla ludzi w naszym wieku, a ona zna siebie i wie, ze na pewno woda sodowa by jej do głowy uderzyła.
Ale to dobry sposób, aby zaistnieć. Żeby ludzie na róznorakich forach wspominali takie nazwy jak właśnie Audiofeels (((:


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#14 13-9-2009 20:58:37

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Mam Talent

Zaczęła się już II edycja Mam Talent. Dopiero wczoraj był pierwszy odcinek, a już mnie zachwyciła jedna osoba! A mianowicie Mateusz Dembek. Chłopak ma tylko 16 lat, jest przy tuszy, nie za ładny, więc pierwszego wrażenia nie robi dobrego. Ale gdy zaczął śpiewać (akurat to jest jego talentem)... Po prostu brak słów. Chłopak ma przepiękny głos! Jak na amatora naprawdę cudowny! Bo słychać (jeszcze!), że to nie jest profesjonalista... Jedyne co mu brakuje to dobry nauczyciel śpiewu, a z nieoszlifowanego diamentu powstanie brylant! Oto filmik:

http://mamtalent.plejada.pl/108,9396,2, … detal.html

A wiecie co mnie wkurzyło? Mój tata był nim zachwycony. Ale za to Josha nie lubi... Chyba dlatego, że ma dość tego, że ja tak na okrągło Josh i Josh. xD No ale nie można mieć idola, hę?


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#15 13-9-2009 21:14:32

 laure

alcicho przy modzie

4978668
Skąd: Wroc
Zarejestrowany: 11-5-2009
Posty: 296
Ulubiona piosenka Josha: Alla luce del sole
Wiek: 22
Imię: Kaśka

Re: Mam Talent

no chłopak był dobry, podobały mi się jeszcze te 2 dzieciaczki - Grzybki, uśmiałam się do łez
Marta, nie martw się, taka przypadłość rodziców, moja mama ma to samo : znowu ci Francuzi, znowu ten gościu?


Il faut du temps pour aperçevoir une amie dans le miroir...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora