Ogłoszenie

Zachęcamy do rejestrowania się na naszym forum. Dla zalogowanych użytkowników czeka niespodzianka w postaci dodatkowych, ukrytych dla gości, tematów.

#16 5-9-2009 15:24:25

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

Wow super kawałek dzięki dziewczyny , ja też miałam dzisiaj okropny dzień i nie przypuszczałam ,że coś jest w stanie to zmienic . Josh jak zawsze lekarstwo na całe zło tego świata !!!!!!!




Wiem ,że to moze za wcześnie , ale napisałam juz do Marka prośbe o zamieszczenie Silencio w propozycjach do listy . Im prędzej tym lepiej !!!!

Ostatnio edytowany przez dorotea (5-9-2009 15:55:35)

Offline

 

#17 5-9-2009 19:34:37

 Justeene

Powolny działacz

Zarejestrowany: 19-7-2009
Posty: 68

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

Świetna piosenka, bardzo mi się podoba to oblicze Josha. Nie przepadam za Nelly Furtado, ale w tej piosence mi nie przeszkadza. Może to dlatego, że większą uwagę zwracam na Josha. Refren jest super.

Offline

 

#18 5-9-2009 20:11:43

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

Piosenka ogólnie ciekawa, melodyjna, ale.. gdzie ten Josh?! Ja bym jej nie wybrała do promowania Josha w Polsce: jego głos traci całą swoją moc w tym utworze! I jest go tak mało...


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#19 5-9-2009 22:04:02

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

Muszę przyznać, że nie od razu mi się spodobała. Dopiero tak po 5 przesłuchaniu
Ale teraz za to nie słychać u mnie nic innego, i cały czas ją sobie nucę...
Dziękuję za piosenkę, za tekst i tłumaczenie


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#20 6-9-2009 09:20:35

 dorotea

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 6-11-2008
Posty: 380
Ulubiona piosenka Josha: To were you are . Per Te
Wiek: 38 :)
Imię: Dorota

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

HeroConstantine napisał:

Piosenka ogólnie ciekawa, melodyjna, ale.. gdzie ten Josh?! Ja bym jej nie wybrała do promowania Josha w Polsce: jego głos traci całą swoją moc w tym utworze! I jest go tak mało...

Masz rację Monika , ja też nie wybrałabym tej piosenki do promowania Josha  , ale znając gusty Polaków
utwory które nam sie podobają nie znalazłyby uznania u większosci .A tak jest szansa że go zauwazą  no bo chaciaż mało to jednak słychac go w tym utworze . I jeszcze liczę na teledysk na MTV !!!!

Offline

 

#21 6-9-2009 10:44:15

 Leia

Zarażony Dżospą

Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 23-11-2008
Posty: 126
Ulubiona piosenka Josha: You Are Loved,AllaLuceDelSole
Imię: Ilona

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

dorotea napisał:

HeroConstantine napisał:

Piosenka ogólnie ciekawa, melodyjna, ale.. gdzie ten Josh?! Ja bym jej nie wybrała do promowania Josha w Polsce: jego głos traci całą swoją moc w tym utworze! I jest go tak mało...

Masz rację Monika , ja też nie wybrałabym tej piosenki do promowania Josha  , ale znając gusty Polaków
utwory które nam sie podobają nie znalazłyby uznania u większosci .A tak jest szansa że go zauwazą  no bo chaciaż mało to jednak słychac go w tym utworze . I jeszcze liczę na teledysk na MTV !!!!

No i Nelly jest dosc znana i lubiana w Polsce. Jak ludzie zobaczą i usłyszą jej nową piosenkę, jest szansa ze zainteresują sie kto też tam z nią śpiewa. W ogóle nie wiem jak mogliby się nie zainteresować


"Liczą się nie te ciosy, które zadajemy, ale te, które zdołamy znieść"
                                                                               Stephen King

Offline

 

#22 6-9-2009 11:51:46

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

Leia napisał:

No i Nelly jest dosc znana i lubiana w Polsce. Jak ludzie zobaczą i usłyszą jej nową piosenkę, jest szansa ze zainteresują sie kto też tam z nią śpiewa. W ogóle nie wiem jak mogliby się nie zainteresować

To właśnie miałam na myśli mówiąc,że tą piosenką można "wypromować" Josha w Polsce.Osobiście też nie wybrałabym tej piosenki,bo nie można w niej usłyszeć całej siły głosu Josha,ale to wkońcu piosenka Nelly i Josh tylko z nią zaśpiewał w duecie.Jeśli usłyszą go w piosence Nelly,która jest znana i lubiana w Polsce to może choć jakaś część będzie chciała bliżej zapoznać się z twórczością Josha


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#23 6-9-2009 12:14:32

 Nijaka

Dżoszorozkminiacz

Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 6-9-2008
Posty: 784
Ulubiona piosenka Josha: każda.
Wiek: 17,5
Imię: Anna

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

Leia napisał:

Muszę przyznać, że nie od razu mi się spodobała. Dopiero tak po 5 przesłuchaniu
Ale teraz za to nie słychać u mnie nic innego, i cały czas ją sobie nucę...
Dziękuję za piosenkę, za tekst i tłumaczenie

No to muszę widac przesłuchać ją jeszcze 3 razy, bo jakoś nie zdobyła mojego serca. Owszem, Josh, jak dobrze go znowu słyszeć! Ale.... Mało go tam było. NIe wyraził jakoś siebie. Tak mi się wydaje.

HeroConstantine napisał:

Piosenka ogólnie ciekawa, melodyjna, ale.. gdzie ten Josh?! Ja bym jej nie wybrała do promowania Josha w Polsce: jego głos traci całą swoją moc w tym utworze! I jest go tak mało...

Z Moniką zgadzam się całkowicie. Nie jest to piosenka, którą wybrałabym, żeby pokazać Josha. O nie.


LET JOSH BE WITH YOU: Yoda

Offline

 

#24 6-9-2009 12:38:10

 yans90

Gość z zewnątrz

4320303
Skąd: Libiąż/Gdynia
Zarejestrowany: 27-1-2009
Posty: 30
Ulubiona piosenka Josha: Cinema Paradiso (Se), Vincent
Wiek: 23
Imię: Jasiek

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

No i co z tego, że nie słychać w tym kawałku siły jego głosu? To nie moc głosu podbiła Wam wszystkim serca, ale jego barwa! To ona dodaje wszystkim utworom, wykonywanym przez Grobana magii i sprawia, że można ich słuchać w nieskończoność..... Co do samego utworu - naprawdę bardzo mi się podoba, a co najważniejsze wpada szybko w ucho i dzięki temu jestem (prawie:P) przekonany, że za niedługo trafi na listy przebojów, a ludzie poszukają innych utworów Josha, zakochując się w nich doszczętnie!
Ładna wizja, nie?

Offline

 

#25 6-9-2009 20:37:59

 fanka Josha

Dżoszorozkminiacz

10987084
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 24-1-2009
Posty: 353
Ulubiona piosenka Josha: Awake,Si volvieras a mi
Wiek: 29
Imię: Monika

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

Tak,ładna!


"Pielęgnuj swoje marzenia...Trzymaj się swoich ideałów...Maszeruj śmiało według muzyki,którą tylko Ty słyszysz..."

Offline

 

#26 7-9-2009 17:17:36

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

Witam, wracam po tygodniowej nieobecności. Tęskniliście?

Dopiero wczoraj przesłuchałam piosenkę... Bardzo mi się podoba! A słowa są godne Josha. Też uważam, że Josha jest tu zbyt mało, ale i tak pokazuje na co go stać. Już przesłuchałam ją z kilkanaście razy i cały czas słucham.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#27 7-9-2009 17:41:38

 Jardin

Dżoszorozkminiacz

Zarejestrowany: 12-5-2008
Posty: 932
Ulubiona piosenka Josha: Alejate

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

Oczywiście, że tęskniliśmy

I faktycznie coś w tej piosence jest takiego, że słucha się jej i słucha:) A nawet kiedy się jej NIE słucha to i tak wciąż szumi w głowie. Przynajmniej mi szumi xD
...ale prawda jest też taka, że gdyby nie Josh to by nie szumiało:P


Schowana za ścianą własnej Ciszy...

Offline

 

#28 7-9-2009 19:15:48

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

Mi teraz też szumi. Zaraz muszę ją włączyć. No wiadomo, tylko Josh się pojawi, a już nam się podoba.


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

#29 7-9-2009 20:47:30

 HeroConstantine

Dżoszorozkminiacz

5358342
Skąd: Górny Śląsk:)
Zarejestrowany: 23-1-2009
Posty: 529
Ulubiona piosenka Josha: You're the only place, Believe
Wiek: 19 lat
Imię: Monika

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

yans90 napisał:

No i co z tego, że nie słychać w tym kawałku siły jego głosu? To nie moc głosu podbiła Wam wszystkim serca, ale jego barwa! To ona dodaje wszystkim utworom, wykonywanym przez Grobana magii i sprawia, że można ich słuchać w nieskończoność..... Co do samego utworu - naprawdę bardzo mi się podoba, a co najważniejsze wpada szybko w ucho i dzięki temu jestem (prawie:P) przekonany, że za niedługo trafi na listy przebojów, a ludzie poszukają innych utworów Josha, zakochując się w nich doszczętnie!
Ładna wizja, nie?

Z drugiej strony dobre podejście;D Ci ambitniejsi poszukają najlepszych kawałków sami:P
Ale mam nadzieję, że nowa płyta będzie z polotem:D No, ale to Josh, do jasnej ciasnej:D!


Life is too short to be unhappy:)
Dzień, w którym się nie śmiałeś, jest dniem straconym

Offline

 

#30 11-9-2009 21:24:31

 Marta_Evans

Pogromczyni Wszelkich Tematów

8028271
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 8-7-2008
Posty: 2797
Ulubiona piosenka Josha: Awake
Wiek: 32 lata
Imię: Marta
Od kiedy słucham Josha: 27.01.2007

Re: Josh i Nelly Furtado "Silencio"

Ciekawe, czy radio zdecyduje się puszczać tę piosenkę... Tak bardzo na to czekam! Chciałabym też zobaczyć teledysk do tej piosenki. Mam nadzieję, że powstanie!


http://25.media.tumblr.com/01ccd8ac4826d24d51199d0d9254a788/tumblr_n3ehl3jyX21qa9gzso2_r1_250.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora